ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 9 – 13 листопада 2015 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

10 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізму контролю держави за збереженням родючості грунтів (р.№1659, н.д. О.Кулініч).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження надмірного втручання держави у господарську діяльність аграрних товаровиробників (р.№1659-1, н.д. О.Мушак).

Проект  Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов для ведення сільського господарства (р.№1368, н.д. В.Бондар, А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реєстрації оренди (суборенди) та мінімального розміру річної орендної плати за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення) (р.№1418,
н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення розробки проектів землеустрою, що забезпечують підвищення ефективності управління плануванням розвитку землекористування територіальними громадами на території сільських (селищних, міських рад) (р.№2433, н.д. М.Кадикало).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо приведення у відповідність із Кодексом України про надра) (р.№2793, н.д. П.Кишкар).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо зняття штучних обмежень на реалізацію права на приватизацію і отримання в користування земельних ділянок (р.№3190, н.д. В.Сташук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)" (щодо переходу права власності на нерозподілені (невитребувані) земельні ділянки) (р.№3128, н.д. М.Гаврилюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення правових норм, які передбачають адміністративну відповідальність за правопорушення в агропромисловому комплексі (р.№1209, н.д. О.Осуховський та ін.).

Проект Закону про введення заборони (мораторію) на промисловий вилов водних живих ресурсів на деяких водоймах України (р.№2454а, н.д. О.Купрієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" щодо оптової торгівлі алкогольними напоями, виготовленими з власного виноматеріалу (не придбаного) (р.№2739, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" щодо оптової торгівлі алкогольними напоями, виготовленими з власного виноматеріалу (не придбаного) (р.№2739-1, н.д. Г.Кривошея).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

____________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про встановлення мораторію на відключення водо-, тепло, газопостачання, електропостачання, послуг водовідведення населенню України (р.№1502, доопрацьований, н.д. А.Яценко, В.Бондар).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо недопущення безпідставного видалення зелених насаджень (р.№2994, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (р.№2478а-1, н.д. Г.Кривошея).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення умов функціонування ринку природного газу (р.№3325, КМУ).

Проект Закону про зелені насадження міст та інших населених пунктів, (р.№2013а, доопрацьований, н.д. Є.Балицький, О.Ревега).

 

Інші питання:

Про стан виконання Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 - 2014 роки та стратегічні напрями подальшого розвитку галузі.

Про лист Рахункової Палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету на забезпечення виконання завдань і функцій ДАБІ України (№ 04-2071 від 22.10.2015 року).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

____________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону  про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (р.№3379, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ _______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про органи самоорганізації населення (р.№2466, н.д. С.Власенко та ін.).

Проект Закону про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання (р.№2467, н.д. С.Власенко та ін.).

 

Інші питання:

Про концептуальні засади законодавчого забезпечення правового статусу префектів, як одного із ключових питань реформи децентралізації влади (в розвиток змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) (р. №2217а). Презентація проекту.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

 

11 листопада

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Стан та перспективи розвитку мінерально-сировинної бази в Україні".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" щодо впорядкування процедури відчуження суб'єктами господарювання державного сектору економіки житла своїм працівникам (р.№3131, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про торгово-промислові палати в Україні" (щодо створення міських та міжрайонних торгово-промислових палат) (р.№3108, н.д. С.Матвієнков).

Проект Закону про внесення зміни до статті 179 Господарського кодексу України (щодо повноважень Кабінету Міністрів України) (р.№3148, н.д. Р.Князевич, М.Поплавський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" щодо обов'язкового маркування товарів, які походять з країни-агресора або тимчасово окупованих територій (р.№3078, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про реструктуризацію боргів фізичної особи або визнання її банкрутом (р.№2353а, н.д. С.Алєксєєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання процедури банкрутства фізичної особи з метою забезпечення економічної та соціальної стабільності суспільства (р.№2714, доопрацьований, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про ліквідацію приватних монополій (р.№1109,
н.д. А.Іллєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Антимонопольний комітет України" (щодо діяльності адміністративної колегії) (р.№3394, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

11 листопада

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо доступу до державних закупівель та своєчасного надання медичної допомоги) (р.№2211а, н.д. А.Кісельов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів рахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (щодо створення та подання контрольних стрічок в електронній формі) (р.№2216,
н.д. О.Герега та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (щодо ввезення транспортних засобів, які відповідають екологічним нормам "Євро-4" і "Євро-5") (р.№2085а, н.д. М.Фролов).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо збору за операції поводження з відходами) (р.№1623, н.д. Ю.Дерев`янко та ін.).

Проект Закону про оцінку впливу на довкілля (р.№2009а, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення охорони природних територій) (р.№2889, н.д. О.Єднак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони фауни, флори та посилення боротьби з браконьєрством) (р.№1665,
н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Повітряного кодексу України (щодо недопущення обмежень конкуренції у сфері повітряних перевезень) (р.№2503,
н.д. О.Гончаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження державного реєстру транспортних засобів автомобільних перевізників та вдосконалення ліцензування їх діяльності) (р.№2594, н.д. Р.Сольвар та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 47 проектів: (р.№№3273, 3271, 3249, 3253, 3250, 3242, 3240, 3234, 3157, 3148, 3153, 3112, 3103, 3129, 3130, 3150, 3152, 3080, 3108, 3127, 3128, 3131, 3122, 3126, 3114, 3109, 3102, 3061-1, 3099, 3092, 3067, 3227, 3144, 2891, 3122-1, 3126-1, 3112-1, 3217, 3226, 3218, 3220, 3219, 3214, 3208, 3205, 2305а-1, 2669-д).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 13.00)

 

9 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань накладення арешту на майно з метою усунення корупційних ризиків при його застосуванні (р.№2540а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Цивільного кодексів України щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації з метою усунення корупційних ризиків при її застосуванні (р.№2541а, друге читання).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 14.00)

 

9 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (р.№3040, повторне друге читання).

 

10 листопада, о 14.30

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання корупції та конфлікту інтересів у діяльності осіб, які займають політичні посади (р.№2343а, н.д. В.Чумак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо вимог до членів конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції) (р.№2344а, н.д. Є.Соболєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виконання Україною міжнародних рекомендацій про фіскальну прозорість суддів (р.№2886, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2494а, КМУ).

 

 

11 листопада, о 15.00

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2495а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2496а, КМУ).

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до статті 288 Податкового кодексу України (щодо врегулювання питання встановлення орендної плати для окремих категорій землекористувачів) (р.№1063-2, н.д. О.Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов для ведення сільського господарства (р.№1368, н.д. В.Бондар, А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо забезпечення умов розвитку містобудівної діяльності та міського господарства (р.№1735-д, н.д. С.Скуратовський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо обов’язкової перевірки стану здоров’я кандидатів в народні депутати України) (р.№2118а, н.д. О.Онищенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок при наданні їх для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності (р.№2155, н.д. Л.Підлісецький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо захисту молоді від алкогольної та тютюнової залежності) (р.№2155а-1, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до статті 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів ближче ніж 300 метрів від дошкільних, загальноосвітніх, професійно – технічних навчальних закладів) (р.№2186а, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо гуманізації порядку і умов виконання покарань) (р.№2252а, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо умов оплати рентної плати за користування надрами) (р.№2395,
н.д. О.Онищенко, А.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування дров, що відпускаються населенню для побутових потреб (р.№2406а, н.д. В.Давиденко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство" (щодо окремих прав особистих селянських господарств та органів місцевого самоврядування) (р.№2936, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо створення та ведення Кредитного реєстру Національного банку України (р.№3111, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скасування обов’язкової державної реєстрації права оренди на земельну ділянку) (р.№3127, н.д. М.Гаврилюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)" (щодо переходу права на нерозподілені (не витребувані) земельні ділянки) (р.№3128, н.д. М.Гаврилюк).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо строків досудового розслідування) (р.№3197, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, на виконання зобов’язань України з лібералізації візового режиму з Європейським Союзом (р.№3224, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні (р.№3239, н.д. О.Кондратюк та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.30)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про комплекс заходів щодо посилення переговорних позицій України на міжнародній арені у зв'язку зі збройною агресією Російської Федерації та реалізацією європейського курсу України (р.№2549а, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про денонсацію Договору між Україною та Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки (р.№0051, н.д. А.Парубій).

 

Інші питання:

Про підготовку до Міжнародної кліматичної конференції в Парижі.

Про звернення Президента ПАРЄ Анне Брассер.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30)

 

10 листопада

 

 

Інші питання:

 

Про проведення парламентських слухань на тему: “Фундаментальні реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій України” (лютий 2016 року).

Про запит щодо надання висновку Кабінету Міністрів України до проекту Закону про внесення змін до Закону України |”Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції” (щодо визначення форм державної підтримки) (р. № 3295, н.д. Є.Мураєв).

Про запит щодо надання висновку Кабінету Міністрів України до проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про телекомунікаці”» щодо операторів віртуальної мережі рухомого (мобільного) зв’язку (р.№3338, н.д. Ю.Мороко, Ю.Мірошниченко ). 

Про затвердження проекту Розкладу засідань Комітету  на листопад 2015 року.

Про проект Концепції розвитку інформаційного простору України 2020.

 

 

 

11 листопада, о 14.30

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про електронні довірчі послуги (р.№2544а, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України “Про державну службу” (щодо обов’язкового оприлюднення в Інтернеті інформації про вакантні посади державної служби) (р.№2427а, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо апаратури передавальної для радіомовлення або телебачення (р.№2450а, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до статей 256 і 285 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо електронної копії постанови суду) (р. №2546а, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

11 листопада

 

Інші питання:

Про формування Державного бюджету України на 2016 рік.

Про фінансування Державної телерадіокомпанії "Культура".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

______________________________

(вул.Садова,3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладах безкоштовним харчуванням (р.№1834, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про освіту" (щодо підвищення рівня престижності педагогічної праці) (р.№2142, н.д. В.Гудзенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг (р.№2151а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо реорганізації та ліквідації навчально-виховних закладів державної та комунальної форм власності за погодженням територіальних громад) (р.№2174, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення безоплатного харчування, проїзду, забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх шкіл та безоплатного проїзду для студентів і гарантії першого робочого місця для молодих спеціалістів (р.№2186,  н.д. Ю.Дерев’янко, І.Суслова).

Проект Закону про встановлення мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів державної і комунальної форм власності (р.№2721, н.д. О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо працевлаштування випускників) (р.№3312, н.д. О.Співаковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про географічні назви" щодо встановлення географічних назв (р.№3368, н.д. О.Горбунов, В.Амельченко та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо фінансової підтримки батьків, діти яких навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах) (р.№2347а, н.д. А.Шипко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

___________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про розвідувальні органи України" та "Про телекомунікації" (щодо уточнення деяких положень) (р.№2036а, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту добровольців, виплати одноразової грошової допомоги у разі їх загибелі (смерті) та інших питань (р.№2569, н.д. С.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" (щодо розміру пенсійного забезпечення пенсіонерів з числа військовослужбовців) (р.№2782, н.д. О.Купрієнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення оборонних питань (р.№2191, доопрацьований, н.д. Ю.Мамчур).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо проходження студентами вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладів військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби в обов'язковому порядку) (р.№2210а, н.д. О.Богомолець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну
підготовку та мобілізацію" (щодо першочергової мобілізації окремих категорій військовозобов'язаних) (р.№2303а, н.д. П.Кишкар, Р.Семенуха).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо особливостей проходження військової служби за контрактом депутатами місцевих рад, які працюють на виборних посадах на постійній основі) (р.№2465а, н.д. І.Луценко).

Проект Постанови про деякі заходи, спрямовані на недопущення втрати ефективного контролю над частиною території України та перебування представників збройних сил інших держав на території України у порядку, що суперечить Конституції України (р.№2452а, н.д. С.Семенченко та ін.).

 

Інші питання:

Звіт про перебіг та результати розслідування пожежі, яка сталася 29 жовтня 2015 року на території польового складу ракетно-артилерійського озброєння у районі населеного пункту Сватове Луганської області (розгляд питання у закритому режимі).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

____________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 14.30)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я (щодо забезпечення конституційних гарантій надання громадянам безоплатної медичної допомоги) (р.№1483-д, н.д. І.Насалик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині (р.№2386а, н.д. О.Мусій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров'я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині (р.№2386а-1, н.д. О.Богомолець, О.Корчинська).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування матеріальної допомоги фізичним особам на лікування та реабілітацію) (р.№1683, н.д. М.Бурбак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року" (щодо оподаткування ліків та медичних виробів) (р.№2827,
н.д. Т.Козак).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року" (р.№2325а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статей 85 та 89 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування окремих закладів охорони здоров'я, інших програм медичної та санітарної допомоги та закладів освіти) (р.№2036, н.д. О.Марченко).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо забезпечення надходжень до місцевих бюджетів та оптимізації надання медичної й освітньої субвенції) (р.№2520, н.д. О.Дмитренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (щодо регулювання діяльності відділень Фонду соціального страхування України та часткового фінансування санаторно-курортного лікування застрахованих осіб та часткового фінансування літнього оздоровлення їх дітей в дитячих закладах оздоровлення) (р.№2701, н.д. О.Дмитренко).

 

Інші питання:

Про ситуацію, що склалася довкола будівництва нового корпусу НДСЛ "ОХМАТДИТ" та проекту модернізації лікарні в цілому.

Про стан здійснення Міністерством охорони здоров’я України державних закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення та лікувально-діагностичного обладнання у 2015 році.

Інформація заступника Міністра охорони здоров’я України Шафранського В.В. за результатами робочої поїздки до Луганської області стосовно стану фінансування і організації надання медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам та їх забезпечення лікарськими засобами, а також нагальних проблем у цій сфері, що потребують невідкладного вирішення до прийняття Державного бюджету України на 2016 рік.

Про звернення медичної громадськості про підтримку Комітетом їх ініціативи стосовно випуску Національним банком України ювілейної срібної монети "Ілля Мечников: 170 років всесвітньовідомому імунологу – лауреату Нобелівської премії".

Про звернення Архієпископа і Митрополита Львівського УГКЦ щодо неприпустимості виключення з Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки та появи нового визначення «сексуальна орієнтація», а також законодавчого захисту життя людини від зачаття до природної смерті.

Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Запровадження лікарського самоврядування в Україні".

 

 

13 листопада

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 14.30)

 

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Про організацію та систему співкоординації захисту життя і здоров’я громадян під час проведення масових зборів, мітингів, демонстрацій та пікетів у місті Київ".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________

(вул. Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про теплопостачання" щодо укладення довгострокових договорів на постачання теплової енергії (р.№3320, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про адміністративні послуги" (р.№3322, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про альтернативні види палива" (р.№3330, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" (щодо функцій та повноважень Міненерговугілля) (р.№3335, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо поводження з побутовими відходами та стимулювання їх використання як альтернативного джерела енергії (р.№3198-1, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав на пенсійне забезпечення працівників освіти, охорони здоров'я, соціального забезпечення, шахтарів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (р.№3299, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пільг з оплати житлово-комунальних послуг (р.№3313, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_______________________________________________

(вул.Липська 3, зал №2, о 14.30)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2495а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2496а, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 3 розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" (р.№2174а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо апаратури передавальної для радіомовлення або телебачення (р.№2450а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо фінансової підтримки батьків, діти яких навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах) (р.№2447а,
н.д. А.Шипко).

Проект Закону про внесення змін до статті 56 Податкового кодексу України (щодо належного застосування норм законодавства) (р.№2854, н.д. А.Антонищак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо умов оплати рентної плати за користування надрами) (р.№2395, н.д. О.Онищенко, А.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо підтримки вищих навчальних закладів та наукових установ державної форми власності, евакуйованих із тимчасово окупованої території Донецької або Луганської областей (р.№2813, н.д. М.Гриневич).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо додаткових умов оподаткування інвестиційної діяльності в сфері виробництва сільгосппродукції (р.№3003, н.д. А.Матвієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 282 Митного кодексу України щодо інвестиційної діяльності в сфері виробництва сільськогосподарської продукції (р.№3004, н.д. А.Матвієнко та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

__________________________________________________

(вул. Банкова 5-7, кімн. 418, о 14.30)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про громадянство України" (щодо встановлення спрощеного порядку прийняття до громадянства України іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних Силах України) (р.№2847, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про закордонних українців" (щодо набуття статусу неповнолітніми) (р.№3029, н.д. П.Дзюблик та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо удосконалення кваліфікації злочинів з ознаками національної, расової чи релігійної ненависті або ворожнечі (р.№2314а, н.д. О.Дмитренко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення державного контролю за дотриманням права на доступ до публічної інформації, захист персональних даних та звернення громадян (р.№2043а, н.д. В.Сюмар та ін.).

 

Інші питання:

Заслуховування інформації Міністерства культури України щодо інституційного забезпечення прав національних меншин у ході децентралізації та міжрегіонального співробітництва.

Про звернення народного депутата України, Голови постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Ар`єва В.І. щодо підготовки та внесення до Верховної Ради законопроекту спрямованого на врегулювання питання зниклих безвісти осіб відповідно до Резолюції ПАРЕ 2067 (2015) "Зниклі особи під час конфлікту в Україні".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАВОСУДДЯ

___________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 536, о 14.15)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (р.№2506а, друге читання).

Проект Закону про виконавче провадження (р.№2507а, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо формування та затвердження структури, та штатів органів місцевого самоврядування) (р.№2012а, н.д. С.Тарута).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)" щодо поновлення єдиного порядку обчислення скликань (р.№2294а, н.д. О.Бойко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статей 258 та 258-3 Кримінального кодексу України (р.№2329а, н.д. І.Мирний).

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про Регламент Верховної Ради України" та "Про комітети Верховної Ради України" (про політичну відповідальність народних депутатів України) (р.№2331, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про реструктуризацію боргів фізичної особи або визнання її банкрутом (р.№2353а, н.д. С.Алєксєєв та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 55 Бюджетного кодексу України (щодо захищеності видатків бюджету на оплату послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу) (р.№2509а, н.д. І.Алексєєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" щодо запровадження імперативного мандату для народних депутатів України (р.№2741, н.д. С.Лабазюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" (щодо коригування розрахунку обсягів фінансової підтримки бюджетів об’єднаних територіальних громад) (р.№3009, н.д. Т.Козак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" (в частині затвердження Перспективних планів формування спроможних громад) (р.№3095, н.д. Т.Юрик, Р.Заставний).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки щодо приведення їх окремих положень у відповідність до Конституції України (р.№3146, н.д. Р.Князевич, М.Поплавський).

Проект Закону про внесення змін до статті 27 Кримінального процесуального кодексу України (щодо приведення у відповідність до Конституції України та узгодження із Законом України "Про забезпечення права на справедливий суд") (р.№3268,
н.д. Д.Голубов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав та свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо механізму відновлення втрачених матеріалів справи (р.№3343, н.д. Р.Князевич).

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Щодо надання нотаріальних послуг у сільській місцевості".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

9 листопада

 

Інші питання:

Семінар –"Круглий стіл" в рамках проекту "Рада за Європу" на тему: "Державна допомога в контексті Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС".

 

11 листопада

(вул. Садова, 3, кімн.211, о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 34 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (щодо повторного оприлюднення проекту регуляторного акту, органами та посадовими особами місцевого самоврядування) (р.№2213а, н.д. О.Сугоняко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (р.№2235а, КМУ).

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про захист національного товаровиробника від субсидованого імпорту" (щодо вдосконалення деяких положень) (р.№2517а, КМУ).

Проект Закону про старательську діяльність (р.№3035, доопрацьований, н.д. В.Кривенко та ін.).

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (щодо виключення із Закону норми згідно якої дія Закону не поширюється на здійснення регуляторної діяльності, пов'язаної з прийняттям актів, якими встановлюються ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги) (р.№2400а, н.д. О.Сугоняко ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо зменшення адміністративного навантаження на суб'єктів господарювання (р.№3136, н.д. Ю.Соловей та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проекти постанов Верховної Ради України про утворення тимчасових слідчих комісії Верховної Ради України.

Питання організації роботи Верховної Ради України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

11 листопада

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Впровадження ефірного наземного цифрового мовлення в Україні: виклики і проблеми інформаційної безпеки".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

__________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1016, о 14.30)

 

10 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо посилення соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа) (р.№2538а, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної реєстрації актів цивільного стану щодо приведення їх у відповідність з європейськими стандартами (р.№3272, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення безоплатного харчування, проїзду, забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх шкіл та безоплатного проїзду для студентів і гарантії першого робочого місця для молодих спеціалістів (р.№2186, н.д. Ю.Дерев'янко, І.Суслова).

 

Інші питання:

Про дотримання законодавства щодо використання коштів Державного бюджету за бюджетною програмою "Організаційне забезпечення підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів".

Про результати аудиту ефективності використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Житомирської та Кіровоградської областей на соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за принципом "гроші ходять за дитиною" у 2013-2014 роках та першому півріччі 2015 року, за матеріалами Рахункової палати України.

Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на одноразову виплату жінкам, яким присвоєне почесне звання України "Мати-героїня", за матеріалами Рахункової палати України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо сплати страхових внесків) (р.№3088, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України (щодо виключення з переліку святкових днів 2 травня - Дня міжнародної солідарності трудящих) (р.№2344, н.д. М.Томенко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо упорядкування відзначення святкових днів) (р.№2344-1, н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо участі в управлінні Фонду представників потерпілих на виробництві (р.№2533а, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Постанови про деякі питання матеріального забезпечення та надання соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам (р.№2534а, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Постанови про заходи із посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб (р.№2535а, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про колективні договори і угоди" (щодо укладання колективних договорів) (р.№2437, н.д. О.Сугоняко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо додаткового захисту інтересів окремих категорій працівників, забезпечення продовольчої безпеки та нейтралізації економічних ризиків декомунізації (р.№2843, н.д. І.Луценко)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців з числа учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (р.№3252, н.д. О.Третьяков та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування процентів) (р.№2397, н.д. Т.Козак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (щодо скасування тимчасової заборони на виплату призначених пенсій у період служби в органах місцевого самоврядування посадовим особам місцевого самоврядування, які обрані або затверджені на виборні посади) (р.№2326а, н.д. С.Ларін).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо додаткового захисту прав працюючих шляхом гарантування безпеки ведення робіт, боротьби з надмірним навантаженням та тіньовою економікою) (р.№3169, н.д. С.Мартиняк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення демографічної ситуації (р.№2377а, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо підвищення рівня соціальних гарантій військовослужбовців, які беруть участь в бойових діях та членів сімей загиблих військовослужбовців) (р.№2197а, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Постанови про скасування необґрунтованих привілеїв Голови Верховної Ради України та Президента України (р.№2866, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про скасування пільг та привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави (р.№2868, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про соціальні послуги" (щодо приведення у відповідність із вимогами Конституції України) (р.№2428а, н.д. О.Дехтярчук).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.15)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за дітьми-інвалідами та інвалідами І групи (р.№0933, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про соціальні послуги" (щодо приведення у відповідність із вимогами Конституції України) (р.№2428а, н.д. О.Дехтярчук).

Проект Закону про соціальні послуги (р.№3143, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо відновлення пільг на оплату комунальних послуг та безоплатного забезпечення ліками учасників війни) (р.№2482а, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту членів сімей загиблих (р.№3150, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо відновлення належного рівня соціального забезпечення (р.№3150-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців з числа учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (р.№3252, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо застосування єдиного показника середньої заробітної плати в Україні для призначення (перерахунку) пенсій (р.№1713, доопрацьований, н.д. Ю-Б.Шухевич).

 

Інші питання:

Інформація Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції про вжиті заходи щодо забезпечення виконання бюджетних програм з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції, відповідальним виконавцем яких є Служба.

Інформація Міністерства оборони України про вжиті заходи щодо забезпечення лікування за кордоном Героя України майора Петраківського О.П.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ
І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

10 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про особливості виконання кредитних зобов'язань на території проведення антитерористичної операції (р.№1213, н.д. Ю.Левченко  та ін.).

Проект Закону про врегулювання право­відносин між спожи­вачами фінансових послуг та банками та фінан­совими устано­вами у зв'язку з різким підняттям курсу іно­земної валюти стосовно гривні (р.№1531-1, н.д. М.Головко).

Проект Закону про додаткові гарантії за­хисту прав пози­чаль­ників (р.№1559,
н.д. С.Мельничук).

Проект Закону про Військові казначейські зобов’язання (р.№1760,
н.д. С.Мельничук).

 

 

11 листопада, о 14.30

(вул. Липська, 3, зал № 1)

 

 

Інші питання:

Обговорення ситуації, що склалася в банківській системі, напрацювання спільної координації дій щодо вирішення проблем шляхом удосконалення законодавства у сфері банківської діяльності та про основні напрями роботи і перспективи законодавчої ініціативи на 2016 рік. (закрите засідання).

 

 

Головне організаційне управління

9 листопада 2015 р.