ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 21 – 25 грудня 2015 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 14.00)

 

22 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ефективного використання земель сільськогосподарського призначення)" (р.№3297, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону України "Про захист прав власників земельних паїв" (р.№3345, н.д. О.Ляшко, О.Купрієнко).

Проект Закону України "Про внесення змін до Розділу ІI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" щодо розмежування земель на територіях об'єднаних територіальних громад" (р.№3510, н.д. М.Федорук, О.Бойко).

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності на територіях об'єднаних територіальних громад та врегулювання інших земельних відносин" (р.№3510-1, н.д. В.Амельченко).

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури землевідведення для будівництва об'єктів з виробництва теплової та/або електричної енергії з використанням відновлюваних джерел енергії та/або біологічних видів палива" (р.№2529а, н.д. О.Домбровський та ін.).

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо технічних умов приєднання до інженерних мереж на земельних ділянках під забудову, що виставляються для продажу на аукціонах" (р.№3209, н.д. В.Зубик).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від сплати земельного податку воєнізованих підрозділів)" (р.№2230, н.д. С.Пашинський та ін.).

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо можливості здешевлення харчових продуктів)" (р.№2038, н.д. А.Шипко та ін.).

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції)" (р.№2351а, н.д. Т.Козак).

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (про тимчасове призупинення застосування коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель)" (р.№2171а, н.д. С.Мельник).

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження об'єктів культурної спадщини" (р.№2225а, н.д. Д.Андрієвський та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

_______________________________________________________________________________________________________________

(вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 10.00)

 

21 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2016 рік (р.№3000, доопрацьований, КМУ).

Проект Закону про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні (р.№3630, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо узгодження норм Бюджетного кодексу зі змінами до галузевого та податкового законодавства) (р.№3629, КМУ).

 

23 грудня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо уточнення сфери застосування та удосконалення окремих положень передачі гуртожитків у власність територіальних громад і забезпечення реалізації житлових прав законними мешканцями гуртожитків) (р.1076, друге читання).

Проект Закону про прибуткові та муніципальні будинки (р.№3594, н.д. А.Бабак та ін.).

Проект Закону про встановлення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги (р.№2342, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про встановлення мораторію на виселення, стягнення житла, нарахування та стягнення пені та інших штрафних санкцій за житлово-комунальні послуги і припинення їх надання (відключення) (р.№2460, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збереження об'єктів культурної спадщини (р.№2225а, н.д. Д.Андрієвський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо недопущення безпідставного видалення зелених насаджень (р.№2994, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо забезпечення загальнодоступності даних містобудівного кадастру (р.№2395а, н.д. І.Васюник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 45 Житлового кодексу Української РСР (щодо поширення права першочергового отримання жилих приміщень на педагогічних та науково-педагогічних працівників) (р.№2584, н.д. Т.Кремінь та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пільг з оплати житлово-комунальних послуг (р.№3313, н.д. Н.Королевська, В.Солод).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_____________________________________________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

23 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 10.00)

 

21 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2016 рік (р.№3000, КМУ).

 

23 грудня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових (р.№3149, н.д. І.Васюник та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про адміністративні послуги" щодо особливостей надання адміністративних послуг у Донецькій області на період проведення антитерористичної операції (р.№3242, н.д. О.Дехтярчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо формування та затвердження структури, та штатів органів місцевого самоврядування) (р.№2012а, н.д. С.Тарута).

 

Інші питання:

Про перейменування окремих населених пунктів та районів, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму за пропозиціями органів місцевого самоврядування та рекомендаціями Українського інституту національної пам'яті.

Про Рекомендації комітетських слухань щодо реалізації законодавства про адміністративні послуги.

Про Рекомендації комітетських слухань "Удосконалення правового регулювання нагородної справи України".

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

________________________________________________________________________________________________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони фауни згідно міжнародних угод) (р.№3445, н.д. А.Дирів та ін.)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону атмосферного повітря" (щодо децентралізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів) (р.№3553, н.д. П.Ванат та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2016 рік (р.№3000, доопрацьований, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики) (р.№3628, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2011, 2012 та 2013 року), проект "Підтримка природно-заповідних територій в Україні" (р.№0071, КМУ).

Проект Закону про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні (р.№3630, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регульованих ринків та деривативів) (р.№3498, н.д. Р.Демчак та ін.).

 

Інші питання:

Інформація Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України про стан виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони біорізноманіття" (№323 – VIII від 9 квітня 2015 року) та Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу" (№ 322 – VIII від 9 квітня 2015 року).

Інформація Міністерства екології та природних ресурсів України про підготовку, участь та результати роботи делегації України у Конференції

 

 

ООН зі зміни клімату (30 листопада — 11 грудня 2015 року, м. Париж, Французька Республіка).

Про затвердження штатного розпису апарату Національної комісії з радіаційного захисту населення України

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________________________________________________________________________

 

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України, що регулюють державну статистичну діяльність (р.№3512, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 179 Господарського кодексу України (щодо повноважень Кабінету Міністрів України) (р.№3148, н.д. Р.Князевич, М.Поплавський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління об'єктами державної власності (р.№3062, друге читання, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 39 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо здійснення державних закупівель Національною поліцією України) (р.№3461, н.д. М.Наєм).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

____________________________________________________________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.00)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2011, 2012 та 2013 року), проект "Підтримка природно-заповідних територій в Україні" (р.№0071, КМУ).

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо удосконалення системи державних закупівель) (р.№2078а, н.д. В.Гуляєв).

Проект Закону про роект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо визнання продукції льонарства та коноплярства сільгосптоварами) (р.№2061, н.д. В.Давиденко та ін.).

Проект Закону про безпечність та гігієну кормів (р.№2845, н.д. Т.Кутовий та ін.).

Проект Закону про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою (р.№2535, н.д. В.Німченко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 27 Закону України "Про запобігання корупції" (щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, які прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) (р.№2736, н.д. О.Медуниця та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо заборони реклами пива та слабоалкогольних напоїв) (р.№2859, н.д. Г.Кривошея та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо особливостей реклами алкогольних напоїв та пива) (р.№2859-1, н.д. О.Кондратюк та ін.).

Проект Закону про аудиторську діяльність (р.№2534, н.д. О.Кірш та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" (щодо організації діяльності громадських формувань) (р.№2144а, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 265 Кримінального кодексу України щодо добровільної здачі радіоактивних матеріалів (р.№2518а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 31 Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення механізму здійснення кримінального провадження в судді першої інстанції) (р.№3423, н.д. С.Ківалов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за вживання наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів військовослужбовцями (р.№3156, н.д. С.Пашинський та ін.).

Проект Закону "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо удосконалення процедури внесення змін (р.№3542, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охоронну діяльність" (щодо взаємодії з органами внутрішніх справ та права на короткоствольну напівавтоматичну нарізну вогнепальну зброю) (р.№2270а, н.д. В.Соляр).

Проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей" (р.№3303, доопрацьований, н.д. М.Паламарчук та ін.).

Проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо невідворотності покарання осіб, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини) (р.№3465, н.д. Найємом Мустафою-Масі та ін.).

Проект Закону "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо забезпечення окремим категоріям засуджених осіб права на правосудний вирок)" (р.№2033а, друге читання).

Проект Закону "Про амністію у 2015 році" (р.№2118, друге читання).

Проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання організацій терористичними" (р.№1840, повторне друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

23 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за керування транспортним засобом або судном особою, яка перебуває у стані алкогольного, наркотичного чи іншого спяніння (р.№1373, доопрацьований, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про захист персональних даних" (щодо удосконалення системи захисту персональних даних) (р.№2959, н.д. А.Тетерук).

Проект Закону про створення спеціальної економічної зони "Закарпаття" (р.№3276, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про створення спеціальної економічної зони "Миколаїв" (р.№3282, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про створення спеціальної економічної зони "Порто-Франко" (р.№3283, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про створення спеціальної економічної зони "Курортополіс Трускавець" (р.№3284, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про створення спеціальної економічної зони "Рені" (р.№3285, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території міста Шостки Сумської області (р.№3286, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території міста Харкова (р.№3287, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про режим інвестиційної діяльності на території міста Харкова" щодо підвищення інвестиційної привабливості міста Харкова (нова редакція) (р.№3287-1, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території пріоритетного розвитку у Волинській області (р.№3288, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальні засади створення і функціонування спеціальних (вільних) економічних зон" (щодо гарантій інвестиційної діяльності на території вільних (спеціальних) економічних зон) (р.№3289, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території пріоритетного розвитку в Чернігівській області (р.№3293, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території пріоритетного розвитку в Житомирській області (р.№3294, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо недопущення неповернення з-за кордону коштів в національній або іноземній валюті) (р.№3298, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо невідворотності покарання осіб, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини) (р.№3465, н.д. С.Заліщук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування податком на додану вартість операцій із ввезення на митну територію України товарів фізичними особами у ручній поклажі та / або у супроводжуваному багажі (р.№3470, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регульованих ринків та деривативів) (р.№3498, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Розділу XI Кримінального процесуального кодексу України (щодо запобіжних заходів) (р.№3513, н.д. Я.Безбах та ін.).

 

Інші питання:

Про заслуховування Міністра юстиції України Петренка П.Д. щодо стану реалізації вільного доступу до реєстрів речових прав на нерухоме майно та директора Головного сервісного центру МВС України Криклія В.А. щодо доступу до Реєстру власників транспортних засобів.

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

___________________________________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.30)

 

23 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2016 рік (в частині фінансування Міністерства закордонних справ України) (р.№3000, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (в частині визнання юрисдикції Міжнародного кримінального суду) (р.№3524)

 

Інші питання:

Економізація зовнішньої політики – поточний стан.

Про відновлення закордонних дипломатичних установ України в м. Сучава (Румунія) та м. Пряшев (Словаччина).

Про призначення керівників закордонних дипломатичних установ України.

Про перспективи та пріоритети зовнішньої політики України як непостійного члена Ради Безпеки ООН.

Про звернення заступника Голови депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Азербайджанською Республікою С.О.Тарути щодо призначення керівника згаданої групи.

Про створення депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків із зарубіжними державами.

Про лист Генерального Секретаря ПАРЄ Войцеха Савицького щодо направлення до ПАРЄ вірчих грамот щодо підтвердження повноважень членів Постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ.

Про проведення візиту Комітету Верховної Ради України з питань науки и освіти до Фінляндії у 2016 році.

Про лист Голови Комітету у закордонних справах Національної Асамблеї Республіки Болгарія Джеми Грозданової щодо запрошення членів Комітету Верховної Ради України у закордонних справах відвідати Парламент Болгарії.

Про участь представника Верховної Ради України у міжнародному семінарі "Виклики європейській безпеці: парламентські перспективи та відповіді", який відбудеться 15-17 лютого в м. Лондон.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30)

 

17 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (р.№3000, КМУ).

Проект Закону про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні (р.№3630, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулюванні економічної діяльності в Україні" (р.№3631, КМУ).

Проект Закону про детінізацію ринку азартних ігор та забезпечення доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов’язань (р.№3632, КМУ).

 

Інші питання:

Про запит щодо надання висновку Кабінету Міністрів України до проекту Закону про електронні комунікації (р.№3549-1, н.д. О.Данченко та ін.).

Про запит щодо надання висновку Кабінету Міністрів України до проекту Закону про електронні комунікації (р.№3549-2, н.д. Р.Лук’янчук та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

________________________________________________________________________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання права на доступ до культурних цінностей та культурних благ внутрішньо переміщеним особам та ветеранам війни (р.№3503, н.д. С.Тарута та ін.).

 

Інші питання:

Про проект Постанови про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2016 році.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

__________________________________________________________________________________________________________

(вул.Садова,3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на промислові зразки" (щодо зміни процедури отримання патентів на промислові зразки) (р.№2352, н.д.С.Рибалка).

Проект Закону про встановлення мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів державної і комунальної форм власності (р.№2721, н.д. О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет (р.№3353, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення фінансової підтримки вітчизняної кінематографії (р.№1354, н.д. М.Княжицький, С.Тарута).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державного контролю за лотерейною сферою та спрямування відрахувань від державних лотерей на фінансування медицини, культури і спорту (р.№1354-1, н.д. В.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа (р.№2538а, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до статті 45 Житлового кодексу Української РСР щодо поширення права першочергового отримання жилих приміщень на педагогічних та науково-педагогічних працівників (р.№2584, н.д. Т.Кремінь, І.Бриченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (щодо повноважень Кабінету Міністрів України) (р.№3145, н.д. Р.Князевич, М.Поплавський).

 

Інші питання:

Про реалізацію пункту 4.4.7 Постанови Верховної Ради України від 11 лютого 2015 року № 182-VIII щодо відновлення виробництва ВАТ "SELMI".

Про затвердження рішення виїзного засідання Комітету на тему: "Про практику застосування законодавчих актів у Донецькій області щодо функціонування освітньої сфери в умовах проведення антитерористичної операції".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

__________________________________________________________

(вул. Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.30)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проекти законів про лікарські засоби (р.№№2162, 2162-1, н.д. А.Шипко та н.д. О.Мусій відповідно) та проект закону про лікарські засоби (доопрацьований), підготовлений Комітетом відповідно до статті 110 Регламенту Верховної Ради України.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2016 рік (р.№3000, доопрацьований, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики (р.№3628, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо узгодження норм Бюджетного кодексу зі змінами до галузевого та податкового законодавства (р.№3629, КМУ).

Інші питання:

Про стан забезпечення закладів охорони здоров’я імунобіологічними препаратами, що використовуються для вакцинації населення  (планової та за епідпоказаннями), рівні охоплення населення щепленнями відповідно до Календаря щеплень та потребу в імунобіологічних препаратах на 2016 рік.

Про ситуацію, що склалася у Дарницькому районі м. Києва у зв’язку зі створенням  комунального некомерційного підприємства «Київський міський медичний центр "Академія здоров’я людини" КМДА.

Про результати діяльності робочої групи, утвореної рішенням Комітету від 23 квітня 2015 року № 04-25/4-13/ІІ, для здійснення аналізу стану системи реабілітації осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції, та напрацювання законодавчих пропозицій у цій сфері.

Про звернення до Міністра охорони здоров’я України, Міністра внутрішніх справ України, Міністра оборони України, Міністра інфраструктури України, Президента Національної академії медичних наук України щодо запровадження відкритого он-лайн доступу до інформації про перелік і реальну кількість залишків лікарських засобів та виробів  медичного призначення, придбаних за рахунок бюджетних коштів та наявних у лікувальних закладах, що входять до сфери їх відання, на сайтах очолюваних ними міністерств, НАМН України та/або безпосередньо на сайтах підпорядкованих ним лікувальних закладів.

Про передачу функцій Міністерства охорони здоров’я України щодо державних закупівель до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

(вул. Банкова 5-7, кімн. 418, о 14.30)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення положень судового захисту іноземців та осіб без громадянства та урегулювання окремих питань, пов'язаних з протидією нелегальній міграції (р.№3159, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу) (р.№3501, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (щодо звернення громадян з електронною пропозицією законопроекту через офіційний веб-сайт Президента України) (р.№3109, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права громадян на участь у законодавчому процесі (р.№3337, н.д. В.Писаренко, Є.Геллєр).

 

Інші питання:

Заслуховування інформації Міністерства юстиції України та керівництва Секретаріату Кабінету Міністрів України про стан підготовки остаточної редакції Плану дій щодо реалізації Національної стратегії у сфері захисту прав людини на період до 2020 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАВОСУДДЯ

________________________________________________________________________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.536, о 14.00)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо вдосконалення адміністративного судочинства) (р.№1458, н.д. О.Осуховський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо доповнення повноважень по вчиненню нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування у населених пунктах, де немає нотаріусів (р.№1615, н.д. Г.Заболотний, О.Домбровський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зупинення діяльності та заборони об'єднань громадян (р.№1893, н.д. І.Мосійчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України (щодо строків складення повного тексту рішень) (р.№2080а, н.д. Д.Голубов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо організації діяльності Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади (р.№2354а, н.д. О.Сироїд та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих положень організації проведення перших місцевих виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (р.№3075, н.д. А.Гордєєв та ін.).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні" (р.№3407, н.д. Д.Шпенов).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про пропозиції Комітету до проекту Закону про Державний бюджет України на 2016 рік (р.№3000, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо недопущення блокування діяльності засобів масової інформації) (р.№1119, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судовий збір" (щодо рівності прав органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та соціального захисту населення при сплаті судового збору) (р.№1828, н.д. І.Насалик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за невиконання обов'язків народного депутата України (р.№2141а, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення порядку застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (р.№2266, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про громадські слухання (р.№2295а, н.д. О.Бойко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо консолідації функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг (р.№2413а, Президент України).

Проект Закону про Збройні Сили територіальної оборони України (р.№2415, н.д. О.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" (щодо запровадження спрощеної процедури визнання вантажів гуманітарною допомогою) (р.№2609, н.д. О.Юринець та ін.).

Проект Закону про Добровольчий Український Корпус (р.№2851, н.д. Д.Ярош).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань банкрутства (щодо забезпечення європейських стандартів у сфері відновлення платоспроможності боржника та спрощення умов ведення бізнесу в Україні) (р.№3163, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо Витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань про рух провадження (р.№3262, н.д. М.Паламарчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту окремих категорій осіб (р.№3377, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо вшанування пам'яті героїв "Небесної Сотні" та загиблих учасників антитерористичної операції) (р.№3412, н.д. О.Барна та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС) (р.№3444, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

______________________________________________________________________________________________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн.211, о 15.00)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України (р.№2235а,КМУ).

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про захист національного товаровиробника від субсидованого імпорту" (щодо вдосконалення деяких положень) (р.№2517а, КМУ).

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (щодо виключення із Закону норми згідно якої дія Закону не поширюється на здійснення регуляторної діяльності, пов'язаної з прийняттям актів, якими встановлюються ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги) (р.№2400а, н.д. О.Сугоняко).

Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб (р.№3106, друге читання).

Про усунення неузгодженостей між окремими положеннями у прийнятому Законі України "Про внесення змін до деяких законів України щодо усунення регуляторних бар'єрів для розвитку державно-приватного партнерства та стимулювання інвестицій в Україні (р.№1058), відповідно до статті 131 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 14.15)

 

22 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про подання, підтримані та внесені до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Шокіним В.М. від 3 грудня 2015 року, "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Клюєва Сергія Петровича", "Про надання згоди на затримання народного депутата України Клюєва Сергія Петровича", "Про надання згоди на обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою народному депутату України Клюєву Сергію Петровичу" (№ 15/2-32793-14).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, Готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, о 14.30)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо визначення передач європейського виробництва) (р.№2766, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту інформаційного простору України) (р.№3562http://static.rada.gov.ua/host/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=&skl=9н.д. Г.Шверк та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про націоналізацію товариства з обмеженою відповідальністю "Зеонбуд" (р.№3575, н.д. Г.Кривошея та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту незалежності засобів масової інформації та вдосконалення порядку захисту права на честь, гідність, ділову репутацію (р.№3475, н.д. В.Сюмар та ін.).

 

Інші питання:

Заслуховування представників Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України щодо затримання працівниками СБУ 2 жовтня 2015 року знімальної групи програми антикорупційних розслідувань "Схеми. Корупція в деталях", що виходить на "Радіо Свобода" і "UA:Першому" під час виконання професійних обов’язків.

Про представлення власних пропозицій щодо подальшого розвитку парламентських засобів масової інформації (Державного підприємства парламентський телеканал "Рада", газети "Голос України", журналу "Віче") та видавництва Верховної Ради України в умовах реформування державних і комунальних засобів масової інформації.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

22 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо повноважень у сфері фізичної культурі та спорту) (р.№3223, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо уточнення деяких положень) (р.№3378, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 48 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (р.№3561, КМУ).

Проект Закону про державний фонд гуманітарного розвитку України (р.№3597, н.д. М.Томенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій безпеки дітей (р.№3579, Президент України).

 

Інші питання:

Затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Формування патріотизму та національної свідомості дітей та молоді в  сучасних умовах".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" (щодо діяльності студентських профспілок) (р.№3474, н.д. Я.Маркевич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про колективні договори і угоди" (щодо укладання колективних договорів) (р.№2437, н.д. О.Сугоняко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо додаткового захисту інтересів окремих категорій працівників, забезпечення продовольчої безпеки та нейтралізації економічних ризиків декомунізації (р.№2843, н.д. І.Луценко).

Проект Закону про загальнообов'язкове соціальне медичне страхування (р.№2462а, н.д. А.Шипко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо управління Фондом) (р.№3261, н.д. М.Папієв).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про захист соціально незахищених верств населення від підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги (р.№3126, н.д. Ю.Бойко та ін.).

Проект Закону про тимчасові заходи щодо соціального захисту найбільш вразливих верств населення в умовах різкого підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги (р.№3126-1, н.д. В.Писаренко, Є.Гєллєр).

 

Інші питання:

Про розгляд звернення народного депутата України Р.С.Семенухи щодо відкликання проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (щодо спрощення порядку працевлаштування) (р.№2762).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

________________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за дітьми-інвалідами та інвалідами І групи (р.№0933, друге читання).

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії (р.№3203, доопрацьований, н.д. Ю-Б.Шухевич).

 

Інші питання:

Інформація щодо стану виконання у 2015 році бюджетних програм з питань соціального захисту окремих категорій громадян, в межах предметів відання Комітету, відповідальними виконавцями яких є Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Фонд соціального захисту інвалідів та Міністерство соціальної політики.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

__________________________________________

(м.Суми, вул.Г.Кондратьєва, 160,
Сумський Національний аграрний університет, кімн.214, о 14.00)

 

21 грудня

 

Інші питання:

Стан та перспективи розвитку транспортної інфраструктури Сумської області.

Питання електрифікації дільниці залізниці "Ворожба – Люботин".

Проблемні питання забезпечення залізничного сполучення Сумської області:

питання організації прямого сполучення м. Суми з обласними центрами Західної України;

питання  забезпечення залізничного сполучення за маршрутом "Глухів-Київ-Глухів".

Проблемні питання автомобільних перевезень:

реформування системи пільг на транспортні послуги, перехід на адресну грошову допомогу;

стан виконання Державної цільової програми розвитку міського електричного транспорту на період до 2017 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2006 р. № 1855 щодо фінансування заходів, передбачених Програмою з Державного бюджету України.

Про стан, проблеми та перспективи розвитку дорожнього господарства Сумської області.

Проблеми авіаційного сполучення Сумської області.

 

 

 23 грудня

(вул. Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Стан і перспективи забезпечення в Україні безпеки дорожнього руху".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ
І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг (р.№2456-д, н.д. Д.Дзензерський та ін.).

 

 Інші питання:

Обговорення кандидатур до складу наглядових рад ПАТ "Ощадбанк" та АТ "Укрексімбанк".

 

 

Головне організаційне управління

18 грудня 2015 р.