ОРІЄНТОВНИЙ ТИЖНЕВИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ТА ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО ЙОГО ВИКОНАННЯ

на період восьмої сесії 2023 року

(23 - 27 січня 2023 року)

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

___________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 12.00)

 

24 січня

(Головував О.В. Гайду)

(Присутні 26 народних депутатів з 30)

 

Інші питання

Про зміни до пропозицій Комітету до Порядку денного дев'ятої сесії Верховної Ради України ІХ скликання.

Про Звіт Комітету по стан виконання плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2022 рік.

Про Звіт про роботу Комітету за період роботи восьмої сесії Верховної Ради України ІХ скликання.

Про План роботи Комітету на період роботи дев'ятої сесії Верховної Ради України ІХ скликання.

 

 

Комітет з питань антикорупційної політики

__________________________________________________

(у режимі відеоконференції, об 11.00)

 

24 січня

(Головувала А.О. Радіна)

 

Інші питання

Про обставини закупівель Міністерством оборони України  послуг з організації харчування військовослужбовців Збройних Сил України на 2023 рік, інформація яка була оприлюднена в засобах масової інформації.

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

______________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 12.00)

25 січня

(Головував О.В. Бондаренко)

(Присутні 15 народних депутатів з 18)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про інтегроване запобігання та контроль промислового забруднення (р.№6004, н.д. О.Устінова та ін.) – рекомендовано прийняти законопроект р.№6004-д за основу з урахуванням зауважень Комітету.

Проект Закону про запобігання, зменшення та контроль забруднення, що виникає в результаті промислової діяльності (р.№6004-1, н.д. О.Марусяк та ін.) – рекомендовано прийняти законопроект р.№6004-д за основу з урахуванням зауважень Комітету.

Проект Закону про забезпечення конституційних прав громадян на безпечне для життя і здоров'я довкілля (р.№6004-2, н.д. О.Бондаренко  та ін.) – рекомендовано прийняти законопроект р.№6004-д за основу з урахуванням зауважень Комітету.

Проект Закону про забезпечення конституційних прав громадян на безпечне для життя і здоров’я довкілля (р.№6004-д, н.д. О.Бондаренко  та ін.) – рекомендовано прийняти за основу.

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання продовольчої безпеки та розвитку тваринництва (р.№8290, н.д. О.Гайду та ін.).

Проект Закону про оголошення природних територій міста Моршина, природних територій Моршинського родовища мінеральних лікувальних розсолів та природних територій Нинівського родовища мінеральних лікувальних розсолів Львівської області курортом державного значення(р.№8319, КМУ).

            Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Європейської Комісії, Європейського Парламенту, Ради Європейського Союзу, Світової організації торгівлі, урядів та парламентів іноземних держав щодо встановлення санкцій на імпорт російської і білоруської деревини та продуктів з неї, російської риби та морепродуктів, заборони на експорт устаткування та його компонентів, а також недопустимості діяльності на території Російської Федерації систем міжнародної екологічної сертифікації (р.№8337, н.д. Ю.Овчинникова  та ін.).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, Міжпарламентської Асамблеї Асоціацій держав Південно-Східної Азії, національних парламентів держав світу щодо засудження злочинів проти довкілля, скоєних Російською Федерацією на території України, сприяння подоланню їх наслідків і відновленню екосистем України під час війни та у післявоєнний час, забезпечення компенсації шкоди довкіллю та втрати екосистемних послуг, а також створення глобальної платформи для оцінки збитків, завданих клімату та довкіллю унаслідок військових дій (р.№8338, н.д.  Ю.Овчинникова та ін.).  

 

Інші питання

Про лист народного депутата України Матусевича О.Б. щодо включення його до складу робочої групи з питань розроблення законодавчих ініціатив стосовно проведення оцінки впливу на довкілля у лісогосподарській галузі.

Про затвердження штатного розпису апарату Національної комісії з радіаційного захисту населення України.

Про звіт Комітету з питань екологічної політики та природокористування про стан виконання Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2022 рік.

 

Комітет з питань економічного розвитку

__________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 10.00)

 

25 січчня

(Головував Д.А. Наталуха)

(Присутні 11 народних депутатів з 16)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди державного та комунального майна (р.№6102, н.д.  О.Мовчан та ін.) – рекомендовано відхилити.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди державного та комунального майна (р.№6102-1, н.д. О.Макаров, Я.Железняк ) – рекомендовано відхилити.

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо встановлення пільгового режиму отримання в оренду державного і комунального майна орендарями, які потребують соціального захисту, здійснюють соціально значиму діяльність, зокрема забезпечують реформу шкільного харчування) (р.№6102-2, н.д. Р.Підласа)рекомендовано відхилити.

 

 

 

 

Інші питання

Щодо звіту про стан виконання Плану законопроектної роботи за 2022 рік.

Звіт Рахункової палати про результати аудиту ефективності здійснення Фондом державного майна України повноважень з управління майном державних підприємств, установ та організацій, що мають фінансові наслідки для державного бюджету.

 

Комітет з питань інтеграції України до                    Європейського Союзу

______________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 9.30)

 

27 січня

(Головувала І.О. Климпуш-Цинцадзе)

(Присутні 6 народних депутатів з 9)

 

Інші питання

Стан та перспективи облаштування існуючих та відкриття нових пунктів пропуску на кордоні України з державами-членами ЄС, зокрема, у період воєнного стану.

 

Комітет з питань національної безпеки,                                            оборони та розвідки

_________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 15.00)

 

23 січня

 (Головував О.М. Завітневич)

(Присутні 17 народних депутатів з 22)

 

Інші питання

Розгляд питання в закритому режимі.

 

26 січня

 (у режимі відеоконференції, о 15.00)

 

 (Головував О.М. Завітневич)

(Присутні 16 народних депутатів з 22)

 

Інші питання

Розгляд питання в закритому режимі.

 

 

 

 

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій україни, національних меншин і міжнаціональних відносин

____________________________________________________________________

  режимі відеоконференції, об 10.30)

 

25 січня

(Головував М.М. Ткаченко)

(Присутні 12 народних депутатів з 12)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону України про внесення змін до Законів України "Про громадянство України" та "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо умов прийняття до громадянства України (р.№7606, друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" щодо звільнення деяких категорій осіб від сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування під час купівлі нерухомого майна (р.№7706, н.д. Н.Приходько та ін.).

 

Інші питання

Про затвердження Звіту про роботу Комітету за період восьмої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Про Спеціальну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо додержання прав осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України за період 24 лютого – 31 жовтня 2022 року.

 

Комітет з питань соціальної політики та                               захисту прав ветеранів

_____________________________________________

(в режимі відеоконференції, о 12.00)

 

25 січня

(Головувала Г.М. Третьякова)

(Присутні 8 народних депутатів з 10)

 

І. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Підготовка до другого читання:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо борців за незалежність України у XX столітті) (р.№8032, друге читання) – доопрацьовується.

Проект Закону про виплату одноразової грошової допомоги за шкоду життю та здоров’ю, завдану спричиненими військовою агресією проти України пораненням або загибеллю під час проходження публічної служби, виконання обов’язків на об’єктах критичної інфраструктури та здійснення професійної журналістської діяльності (р.№7353, друге читання) – доопрацьовується.

  Попередній розгляд:

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань (р.№8313, н.д. Г.Третьякова, М.Цимбалюк та ін.) – рекомендовано включити до порядку денного та прийняти за основу.

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до статті 27 Закону України "Про Конституційний Суд України" щодо врегулювання пенсійного забезпечення суддів Конституційного Суду України (р.№8321, н.д. А.Славицька,  А.Бурміч).

Інші питання

Затвердження звіту про роботу Комітету за період роботи восьмої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

 

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

_____________________________________________________________

 (у режимі відеоконференції, о 12.00)

 

25 січня

 

(Головував М.В. Крячко)

(Присутні 7 народних депутатів з 7)

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону  Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо правонаступництва у трудових відносинах (р.№8244, КМУ).

Проект Закону Про місцевий референдум (р.№5512, н.д. Р.Стефанчук та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про поштовий зв’язок" (щодо врегулювання питання випуску цифрової марки), (р.№8280, н.д. Ю.Кісєль та ін.)

Проект Закону Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо запровадження відповідальності за зловживання в сфері формування і використання житлового фонду соціального призначення (р.№8249, н.д. С.Гривко).

Проект Закону Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо захисту дітей від шкідливого впливу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та посилення відповідальності за порушення у цій сфері (р.№7067, н.д. А.Боблях та ін.).

 

Інші питання

Про результати аналізу стану використання коштів державного бюджету на електронне урядування.

Про результати аналізу використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості.

Про результати аналізу фактичного стану та оцінка впливу законодавства на повноту нарахування і своєчасність надходження рентної плати до державного та місцевих бюджетів.

Про внесення змін до Рішення Комітету щодо визначення складу підкомітетів.

Про створення Робочої групи.

 

 

Примітка: жирним шрифтом виділені розглянуті питання

                    курсивом виділені питання, що розглянуті додатково

 

27 січня 2023 року

Головне організаційне управління