Кулик Зіновій Володимирович

Кулик Зіновій Володимирович, к.іст.н.; журнал "ПіК", шеф-ред. (з 02.1999), чл. Ради партії "Демократичний союз" (з 1999); чл. Коорд. ради з питань внутр. політики при Президентові України (з 09.1998); чл. Ради Всеукр. об'єднання демократичних сил "Злагода" (з 03.1999); чл. Ради з питань мовної політики при Президентові України (з 02.1997). Н. 03.02.1947 (м.Львів); укр.; батько Володимир Михайлович (1908-1976) - робітник-палітурник, реставратор книги; мати Катерина Семенівна (1924) - музейний працівник; дружина Оксана Георгіївна (1947) - педагог; син Маркіян (1970) - юрист-міжнародник, заст. нач. договірно-правового упр., зав. відділу міжнародно-правових питань багатостороннього співробітництва МЗС України; дочка Олена (1978) - студ., Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Осв. Львів. держ. ун-т ім. І.Франка, ф-т журналістики (1967-73); канд. дис. "Телебачення в системі зовнішньополітичної пропаґанди - 80-і роки ХХ століття" (1989). 06.2000 - канд. в нар. деп. України, виб. окр. N 115, Львів. обл. З'яв. 25.5%, за 17.4%, 2 місце з 19 прет. На час виборів: шеф-ред. журналу "ПіК", чл. партії "Демократичний союз". Працював на з-ді. 08.1968-08.73 - пом. режисера, випусковий, редактор, Львів. студія телебачення. 08.1973-08.75 - зав. сектору інформації, Львів. ОК ЛКСМУ. 08.1975-04.80 - зав. сектору, відповідальний організатор, ЦК ЛКСМУ. 10.1980-09.86 - секр. парткому, Держтелерадіо УРСР. 09.1986-07.89 - аспірант, Академія суспільних наук. 08.1989-08.92 - політичний оглядач, Укр. телебачення. 08.1992-08.93 - ґен. дир. програм Укр. телебачення, 08.1993-01.95 - віце-президент, Укртелерадіокомпанія. 01.1995-11.96 - Голова, Держ. ком-т телебачення і радіомовлення; в.о. президента Нац. телекомпанії України (08.-11.1996). 13.11.1996-17.11.98 - Міністр інформації України. 17.11.1998-21.06.99 - президент, Нац. телекомпанія України. З 11.1998 - гол. правління, Держ. акціонерна компанія "Українське телебачення і радіомовлення". 21.06.1999-16.02.2000 - заст. Секретаря, Рада нац. безпеки і оборони України. Чл. СЖУ (з 1970). Чл. КПРС (1976-90), один із засновників об'єднання "Нова Україна", чл. Політради НДП (02.1996-99). Володіє польс., франц. мовами. Захопл.: книги, туризм.

Політика і культуракерівник проєкту

Анґлійська версія


Home   | Преса   | ТБ та радіо   | Персоналії   | Освіта   | Регулювання   | Іноземні ЗМІ   | Агентства  
ЗМІ в Інтернет   | Спілки   | Зміни   | АвториДати народженняПошук на серверіФорумЧат