Трибушний Олександр Дмитрович

Трибушний Олександр Дмитрович, к.філол.н. (1979); Держ. ком-т України у справах національностей і міґрації, заст. Гол. - дир. департаменту із здійснення мовної політики (04.1997-02.2000, вихід на пенсію); чл. Ради з питань мовної політики при Президентові України (з 06.1997). Н. 24.10.1940 (с.Музиківка, Білозерський р-н, Херсон. обл.); укр.; дружина Надія Миколаївна - учит. укр. мови та літ., ліцей "Лідер"; сини Віталій та Олег. Осв. Херсон. держ. пед. ін-т, мовно-літературний ф-т (1958-63), учит. укр. мови і літ., музики і співів середньої школи. 08.1963-07.64 - учит. укр. мови і літ., Понятівська СШ Білозерського р-ну. 08.1964-01.72 - інстр., заст. зав. відділу, секр., Херсон. ОК ЛКСМУ. 01.1972-06.74 - інстр. відділу культури, 06.1974-09.76 - зав. сектору мистецтв відділу культури, ЦК КПУ. 09.1976-05.79 - аспір. катедри соціалістичної культури, Акад. суспільних наук при ЦК КПРС, м.Москва. 05.1979-05.90 - заст. Мін., Мін-во культури УРСР. 05.1990-05.97 - заст. зав. відділу культури, освіти та охорони здоров'я, КМ України. Член Сп. театр. діячів (1979-90), Всеукр. муз. т-ва (1979-90), Комісії у справа ЮНЕСКО (1979-82). 3 медалі (1970, 1982, 1989). Почесна Грамота Президії ВР УРСР (1990). Держ. службовець 2-го ранґу (02.2000). Автор близько 50 публікацій з питань естетики і культури, літератури, мовної політики; поетичних публікацій. Захопл.: поезія.


Анґлійська версія


Home   | Преса   | ТБ та радіо   | Персоналії   | Освіта   | Регулювання   | Іноземні ЗМІ   | Агентства  
ЗМІ в Інтернет   | Спілки   | Зміни   | АвториДати народженняПошук на серверіФорумЧат