Верховна Рада України

 

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 24 травня ц.р. №2435-ІІІ за дорученням Комітету народні депутати України Писаренко А.А., Мельников О.Б. та Яценко В.М. узгодили проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відходів" (реєстр.№5264), прийнятого у третьому читанні з депутатськими фракціями. З урахуванням зауважень народними депутатами О.Б.Мельниковим і В.М.Яценком були підготовлені пропозиції до згаданого проекту закону про внесення змін до другої частини статті 4: після слів "їх сплавів" додати слова "в тому числі відходи, що утворюються в технологічному циклі такого виробництва та обробки", а також внесення у пункт 3 Прикінцевих положень цього проекту нового абзацу такого змісту: "розробити і подати на розгляд до Верховної Ради України проект закону про вторинні енергетичні і матеріальні ресурси".

Усі питання стосовно зауважень народних депутатів до проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відходів" врегульовані та узгоджені.

Комітет підтримав пропозиції народних депутатів О.Мельнікова і В.Яценка і подає зазначений проект Закону на розгляд Верховної Ради України для прийняття його в цілому.

Доповідачем цього питання пропонується Голова Комітету Ю.Самойленко.