Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

6 - 10 жовтня 2003 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, об 11.00)

8 жовтня

Про обрання суддів.

Про проект Постанови про проведення громадських слухань у формі Конституційної асамблеї з питань обговорення узгодженого проекту Закону про внесення змін до Конституції України (у жовтні 2003 року ) (р.№4080, н.д.В.Пустовойтенко).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо заборони примусового виселення найбільш незахищених верств населення із жилих приміщень без надання виселюваним інших жилих приміщень) (р.№2507, н.д.Ю.Тимошенко та ін.).

Про проект Закону про послання Президента України до народу та до Верховної Ради України (р.№3344, н.д.А.Толстоухов, О.Петров).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

8 жовтня

Про пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (щодо категорії посад та оплати праці) (р.№1055-2).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо відкріплювального посвідчення) (р.№4072, н.д.В.Лебедівський).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо повноважень виборчої комісії) (р.№4073, н.д.В.Лебедівський).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо утворення виборчої комісії) (р.№4074, н.д.В.Лебедівський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(виїзне засідання, м. Ялта, санаторій "Сімеїз",

Автономна Республіка Крим)

9 - 10 жовтня

Про виконання положень Закону України "Про курорти" у частині забезпечення збереження статусу та майна спеціалізованих санаторіїв системи Міністерства охорони здоров'я України в Автономній Республіці Крим.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(виїзне засідання, м. Рівне, майдан Просвіти, 1

обласна державна адміністрація)

7 - 8 жовтня, об 11.00

Про здійснення повноважень місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування у галузі виконння законодавства у сфері освіти.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

_____________________________________________________________

8 - 11 жовтня

(виїзне засідання, м. Миколаїв, м. Херсон)

Про роль спеціальних економічних зон в інноваційному розвитку суднобудівної галузі України та розгляд окремих пропозицій суб'єктів законодавчої ініціативи.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 14.00)

7 жовтня

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік (р.№4000, КМУ).

Розгляд проектів законів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

9 жовтня

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік (р.№4000, КМУ).

Розгляд проектів законів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(виїзне засідання, ЗАТ "ЗАЗ", м. Запоріжжя)

7 жовтня

Про ефективність законодавчого забезпечення пріоритетності автомобілебудування та подальше вдосконалення законодавства щодо розвитку національної автомобільної промисловості.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська,3, конференц-зал, о 10.00)

6 жовтня

Інформація Мінпаливенерго, Держатомрегулювання, Мінекобезпеки, Мінфіну щодо фінансового забезпечення виконання положень законів України "Про фізичний захист" впродовж 2002-2003 років, "Про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо екологічної броні електропостачання споживачів) та пропозицій до проекту Державного бюджету України на 2004 рік на ці цілі.

Про стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2003-2004 років об'єктів паливно-енергетичного комплексу, включаючи об'єкти теплопостачання та експлуатації тепломереж, забезпечення їх енергоресурсами та стан формування тарифів на теплоносії.

Про проект Постанови про включення до порядку денного четвертої сесії Верховної Ради України звіту Міністра палива та енергетики України щодо стану розрахунків між підприємствами вугільної промисловості та тепловими електростанціями і оптовим ринком електроенергії за результатами роботи паливно-енергетичного комплексу в першому півріччі 2003 року та реалізації Плану по реорганізації вугільної промисловості (р.№4092, н.д.М.Кравченко).

Інформація робочої групи щодо визначення розмірів рентних платежів за видобуті нафту і газ, обгрунтування нульової ставки ПДВ на продаж імпортованого в Україну газу та опрацювання розрахунків щодо фінансування геологорозвідувальних робіт (що проводяться ДК "Укргазвидобування"), а також впливу зазначених норм на надходження до Державного бюджету України.

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (щодо обладнання для підвищення безпеки робіт на вугільних шахтах) (р.№4202, н.д.Ю.Звягільський та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо підприємств вугільної галузі) (р.№3539, н.д.В.Турманов).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, об 11.00)

7, 8 жовтня

Про проект Закону про використання земель оборони (р.№2296, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо стабілізації ситуації в аграрному секторі економіки) (р.№3427, н.д.М.Комар та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до статей 2 і 9 Закону України "Про фіксований сільськогосподарський податок" (щодо розширення сфери дії Закону) (р.№3473, н.д.Є.Сігал та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо поводження з пестицидами і агрохімікатами) (р.№2070, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини" (щодо безпеки харчових продуктів та продовольчої сировини тваринного походження) (р.№3770, н.д.М.Комар та ін.).

Про проект Постанови про розробку і затвердження державної програми реконструкції та модернізації державних спеціалізованих ветеринарно-санітарних заводів Міністерства аграрної політики України (р.№3753, н.д.Г.Руденко, І.Кальніченко).

Про проект Постанови про Державну цільову програму "Діагностика, профілактика та заходи боротьби з губчастоподібної енцефалопатією та іншими пріонними інфекціями на території України на 2004-2010 роки" (р.№3744, н.д.Р.Богатирьова та ін.).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо виробництва хлібобулочних та ковбасних виробів) (р.№3399, н.д.Р.Богатирьова та ін.).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законів України з метою усунення подвійної сертифікації харчових продуктів (р.№3545, н.д.В.Бондаренко та ін.).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 16.00)

8 жовтня

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом щодо участі України у Поліцейській Місії Європейського Союзу у Боснії і Герцеговині (р.№0108, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Кіотського протоколу до рамкової Конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату (р.№0142, Президент України).

Про проект Закону про порядок ввезення громадянами предметів на митну територію України (р.№4067, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Куба про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи та майно (р.№0140, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№2405-14, н.д.Г.Руденко та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 10.00)

7 жовтня

Про ситуацію щодо використання шахтного метану в Україні.

Про підготовку до Дня Уряду у Верховній Раді України з питання порядку денного: "Про стан дотримання вимог природоохоронного законодавства при здійсненні діяльності, пов'язаної з надрокористуванням в Україні".

Про проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо земель водного фонду) (р.№4037, н.д.К.Поліщук, О.Козаченко).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу торговельного мореплавства (щодо збереження за органом управління рибним господарством тільки притаманні йому функції) (р.№2195, КМУ).

Про проект Закону про морські порти України (р.№1358-д, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

Затвердження рішення виїзного засідання в Чернігівську область (29 вересня 2003 року).

Інформація про австрійсько-український проект "Карпатиленд".

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 11, об 11.00)

7 - 9 жовтня

Про проект Кримінально-процесуального кодексу України (р.№3456-1, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.409, об 11.00)

8 жовтня

Про хід будівництва житлового будинку по вул. Срібнокільській, 24 та адміністративного будинку по вул. Садовій, 3-а (ознайомлення з виїздом на об'єкти).

Про проект Постанови про затвердження Положень про проведення парламентських слухань та слухань у комітетах Верховної Ради України (р.№3746-д, н.д.В.Матвєєв та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо висвітлення діяльності у місцевих засобах масової інформації) (р.№4139, н.д.В.Аніщук, А.Мартинюк).

Про проект Постанови про утворення спільної парламентсько-урядової комісії з питань координації діяльності органів влади та громадськості щодо інтеграції України до Світової організації торгівлі (р.№4129, н.д.С.Касьянов та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

8 жовтня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо висвітлення діяльності у місцевих засобах масової інформації) (р.№4139, н.д.В.Аніщук, А.Мартинюк).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні" (р.№3556, н.д.О.Царьов).

Про проект Постанови про Державну програму забезпечення позитивного міжнародного іміджу України на 2004-2007 роки (р.№4137, н.д.С.Бичков, А.Матвієнко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а)

7 жовтня, о 15.00

Про проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про звернення громадян" (щодо розгляду заяв) (р.№4174, н.д.М.Баграєв, М.Солошенко).

Про проект Постанови про визнання голодомору 1932-1933 років геноцидом проти українського народу (р.№4104, н.д.Г.Удовенко).

8 жовтня, о 10.00

Про проект Закону про забезпечення рівності прав жінок та чоловіків (р.№2219, н.д.Р.Зварич).

Про проект Закону про забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків (р.№2219-1, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Виконавчою владою Грузії про приймання і передачу осіб (реадмісію), які знаходяться на території держав незаконно (р.№0141, КМУ).

9 жовтня, о 10.00

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про національні меншини в Україні" (нова редакція) (р.№3558, н.д.О.Фельдман).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про національні меншини в Україні" (р.№4027, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо державних програм підтримки розвитку національних меншин) (р.№4111, н.д.О.Фельдман, І.Гайдош).

10 жовтня, о 10.00

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Португальською Республікою про тимчасову міграцію громадян України для роботи в Португальській Республіці (р.№0123, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо узгодження норм з положеннями Цивільного кодексу) (р.№4151, КМУ).

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.300, о 10.00)

7 жовтня

Про пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення" (р.№1016).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (р.№4010, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону праці" (щодо праці інвалідів) (р.№3465, н.д.Р.Зварич).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 12 Закону України "Про охорону праці" (щодо праці інвалідів) (р.№3465-1, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" (щодо впорядкування структури основних соціально-демографічних груп населення) (р.№3701, н.д.В.Сушкевич).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо надання статусу учасника війни) (р.№3699, н.д.Ю.Тимошенко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

8 жовтня

Про проект Закону про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу (р.№3581, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо охорони прав на сорти рослин) (р.№3687, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо оподаткування продукції сільськогосподарських підприємств) (р.№3486, н.д.О.Каратуманов).

Про проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про сільськогосподарську кооперацію" (щодо уточнення терміну "сільськогосподарський товаровиробник" (р.№3546, н.д.Р.Ткач).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ветеринарну медицину" (щодо повноважень Державного департаменту ветеринарної медицини) (р.№3576, н.д.В.Майстришин та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо стабілізації ситуації в аграрному секторі економіки) (р.№3427, н.д.М.Комар та ін.).

Про проект Закону про електронну торгівлю (р.№3114, н.д.Л.Клімов та ін.).

Про пропозиції Міністерства палива та енергетики України щодо внесення змін до проекту Закону про Державний бюджету України на 2004 рік (щодо виконання робіт по перетворенню об'єкту "Укриття" на екологічно безпечну систему, що фінансуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги).

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_______________________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 214, о 10.00)

9 жовтня

Про стан виконання інвестиційних зобов'язань покупцем державного пакету акцій у розмірі 68,01% статутного фонду ВАТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат".

Про недоцільність вилучення Державного підприємства "Спеціальне конструкторське бюро діагностичної апаратури" з "Переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані".

Головне організаційне управління