Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

8-12 грудня 2003 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

10 грудня

Проект Цивільного процесуального кодексу України (третє читання) (р.№3455).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

10 грудня

Питання адміністративно-територіального устрою: про найменування новоутвореного населеного пункту Дніпропетровського району Дніпропетровської області;

про відновлення селу Маринопіль Галицького району Івано-Франківської області колишнього найменування;

про віднесення міста Галич Галицького району Івано-Франківської області до категорії міст обласного значення.

Проект Постанови про дострокове припинення повноважень члена Центральної виборчої комісії (р.№3763, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (р.№4285, н.д.В.Гошовський та ін.).

Проект Закону про вибори народних депутатів України (р.№4285-1, н.д.Г.Калетнік, н.д.І.Кальніченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (р.№2415, друге читання).

Проект Закону про міжбюджетні відносини між районним бюджетом та бюджетами територіальних громад сіл, селищ, міст та їх об'єднань (р.№4006-1, н.д.К.Фоменко та ін.).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Цивільного кодексу України (р.№4224, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.507, о 14.30)

10 грудня

Проект Закону про затвердження прожиткового мінімуму на 2004 рік (р.№4065, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (на заміну)(р.№2119, н.д.О.Стоян).

Проект Закону про внесення зміни до статті 67 Кодексу законів про працю України (щодо перенесення святкового дня)(р.№3696, н.д.В.Пустовойтенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо законодавчого врегулювання статусу депутатів місцевих рад)(р.№3712, н.д.В.Горбатов, І.Шурма).

Проект Закону про підвищення рівня пенсійного забезпечення деяким категоріям громадян (р.№4086, н.д.С.Гавриш).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо надбавки до пенсії для осіб, що потребують постійного догляду)(р.№4244, н.д.Ю.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо ухилення від виконання службовими особами умов договорів, в яких визначені державні замовлення на соціальні послуги)(р.№4335, н.д.В.Майстришин та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки додержання вимог законодавства України щодо: процедури закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти, здійснення експортних операцій з природним газом, проведення розрахунків за газ із Туркменістаном, а також дотримання законодавства про працю при прийнятті на роботу та звільненні керівників в Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" та підприємствах, які входять до її складу (р.№4390, н.д.М.Павловський та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки додержання вимог законодавства України щодо: процедури закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти, здійснення експортних операцій з природним газом, проведення розрахунків за газ, а також дотримання законодавства про працю при прийнятті на роботу та звільнення керівників в Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" та підприємствах, які входять до її складу (р.№4390-1, н.д.О.Третьяков та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки ефективності діяльності органів державного управління щодо вирішення комплексу питань, пов'язаних з виводом Чорнобильської АЕС із експлуатації, впровадження Плану здійснення заходів на об'єкті "Укриття" та в Зоні відчуження в питаннях поводження з радіоактивними відходами (р.№4419, н.д.С.Осика та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" (щодо визначення віку молодого громадянина )(р.№2260-1, н.д.К.Самойлик).

Проект Закону про демографічну безпеку України (р.№4269, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (р.№4205, н.д.М.Круць, Р.Ткач).

Проект Закону про основні засади державної політики запобігання алкоголізму в Україні (р.№3731, н.д.М.Сятиня, Г.Васильєв).

Проект Закону про концепцію пріоритетів державної бюджетної політики на 2004-2010 роки (р.№3619, н.д.І.Плужников).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

10 грудня

Проект Закону про фінансування охорони здоров'я та медичне страхування населення (р.№3370, н.д.М.Поліщук та ін.).

Проекти законів про внесення змін до Сімейного кодексу України (р.№4151, КМУ, 3438-1, , н.д.В.Семенюк, 3438-2, Ю.Артеменко, С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства" (р.№4258, н.д.С.Косінов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої (щодо спирту етилового, що використовується підприємствами охорони здоров'я) (р.№4191, н.д.П.Жебрівський).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Травматизм як основна причина смертності та інвалідності працездатного населення України" (р.№4391, н.д.М.Поліщук).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Онкологічні захворювання в Україні. Проблема та шляхи подолання" (р.№4392, н.д.М.Поліщук).

Пропозиції Міністерства охорони здоров'я України щодо внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з підписанням Угоди про програмний грант між Глобальним фондом боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією ("Глобальний фонд") та Міністерством охорони здоров'я України ("Основний реципієнт") 29 січня 2003 року, м.Женева, Швейцарія.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.201, о 14.30)

10 грудня

Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про прибутковий податок з громадян" (щодо переліку виплат, які не включаються до сукупного оподаткованого доходу)(р.№4177, н.д.В.Хара).

Виконання Постанови Верховної Ради України "Про заходи Кабінету Міністрів України щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2003 року" .

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.526, о 15.00)

10 грудня

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо центрів соціальних служб для молоді)(р.№4181-1, н.д.В.Заічко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (р.№4312, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію угоди про науково-технічне співробітництво між Кабінетом Міністрів України та урядом Республіки Австрія (р.№0153, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про науково-технологічне співробітництво (р.№0157, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Ліванської Республіки про співробітництво у сфері науки і технологій (р.№0159, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(пл. Лесі Українки, 1, кімн. 501, о 15.00)

10 грудня

Проект Закону про кінематографію (р.№3330, н.д. І.Гаврилюк та ін.).

Проект Закону про органи юстиції (р.№2152, н.д. О.Задорожній та ін.).

Звернення до Комітету в зв'язку зі складнощами, що виникли в застосуванні Закону України "Про державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів".

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 14.15)

9 грудня

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань приватизації державного майна (р.№2355,друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації (щодо об'єктів, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави) (р.№4360, н.д. В.Ющенко та ін.).

Проект Закону про Дисциплінарний статут митної служби України (р.№3379, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з метою стимулювання концесійної діяльності (р.№2277, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (щодо розмежування видатків між державним та місцевим бюджетом) (р.№2529, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637)

9 грудня, о 14.30

Про перерозподіл бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету 2003 році.

Про проведення перерозподілу річних обсягів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот та на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за підсумками 9 місяців 2003 року на підставі частини четвертої статті 40 Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік".

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" (р.№4348, н.д.В.Надрага).

Про розгляд проектів законів згідно зі статтею 27 Бюджетного кодексу України.

10 грудня, о 15.00

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" (р.№4288, н.д. В.Потапов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 67 Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік " (р.№4009, КМУ).

Положення та Регламент Комітету з питань бюджету.

Розгляд проектів законів згідно зі статтею 27 Бюджетного кодексу України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

9 грудня

Про Голову Рахункової палати.

Проект Закону про ставки вивізного (експортного) мита на деякі товари (продукцію) металургійної переробки брухту кольорових металів (щодо операцій з металобрухтом)(р.№4130, н.д.С.Ларін).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сирійської Арабської Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи (р.№0160, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Кабінетом Міністрів України та Урядом Південно-Африканської Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи (р.№0161, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (щодо зарахування мита з реєстраційних документів) (р.№2479)(друге читання).

Проект Закону про розвиток автомобільної промисловості України, (р.№3677)(друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 319, о 15.00)

10 грудня

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні" (р.№4346, н.д.С.Гуренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань регулювання підприємницької діяльності (р.№3489, н.д.Б.Райков, В.Ландик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку малого підприємництва" (щодо громадських організацій, які об'єднують підприємців, пов'язаних спільними інтересами за родом їх професійної діяльності)(р.№4176, н.д.В.Майстришин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо встановлення критеріїв поняття "мале підприємництво") (р.№4242, н.д.В.Майстришин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХІ Митного тарифу України (щодо мита на продукцію текстильної та швейної галузей)(р.№3620, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про металобрухт" (щодо операцій з металобрухтом) (р.№3281, друге читання) .

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері інтелектуальної власності (р.№3676, н.д.С.Осика).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 15.00)

10 грудня

Проект Закону про засади функціонування ринку природного газу (р.№4024, КМУ).

Про хід виведення ЧАЕС із експлуатації та перетворення об'єкту "Укриття" на екологічно безпечну систему.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

10 грудня

Проект Закону про моніторинг телекомунікацій (р.№4042, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про автомобільний транспорт" (р.№3156, н.д. Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо руху транспортних засобів та пішоходів під час здійснення охоронних заходів) (р.№4052, н.д. Ю.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до ст. 116 Житлового кодексу УРСР (щодо заборони примусового виселення найбільш незахищених верств населення із жилих приміщень без надання інших жилих приміщень) (р.№4031, н.д. В.Семенюк).

Проект Закону про податок на будівлі (р.№3552, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (щодо судоремонтних заводів) (р.№2405-17, н.д. Г.Руденко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (щодо Укрпромводчормет)(р.№2405-18, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№2405-20, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо досудового врегулювання спорів (р.№4220, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Сирійської Арабської Республіки про торговельне судноплавство (р.№0149, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про морське торговельне судноплавство між Кабінетом Міністрів України і Головним Народним Комітетом Великої Соціалістичної народної Лівійської Арабської Джамагирії (р.№0151, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Спеціального Адміністративного Району Гонконг Китайської Народної Республіки про морський транспорт (р.№0150, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул.Шовковична, 2, Зал засідань, о 14.30)

9 грудня

Проект Закону про Державну програму розвитку рибного господарства на 2003-2010 роки (р.№3446, друге читання).

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми селекції у тваринництві на період до 2010 року (р.№3447, друге читання).

Проект Постанови про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України від 3 квітня 2003 року "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для перевірки ситуації, що склалася на ринку зерна і хліба в Україні" (р.№4306, н.д. В.Гаврилюк та ін.).

 

10 грудня, о 15.00

Звернення Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим Дейча В.Д. щодо доповнення Кримінального кодексу України статтею про відповідальність за самовільний захват землі.

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо об'єктів нафтогазового комплексу) (р.№2304, н.д. В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування діяльності з проведення фумігації (знезараження) підкарантинних матеріалів та об'єктів (р.№4340, КМУ).

Пропозиції щодо встановлення зв'язків між профільними комітетами Верховної Ради України та Генеральних Штатів Нідерландів.

Проект Постанови про зняття з розгляду проектів деяких законодавчих актів України, що стосуються агропромислового комплексу.

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2004 рік (р.№4161, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо податку на тютюнові вироби) (р.№4143, н.д. В.Фіалковський).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 18 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (щодо податкового боргу платників фіксованого сільськогосподарського податку) (р.№4366, н.д. К.Ващук).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо операцій по розрахунках з бюджетом у негрошовій формі) (р.№4296, н.д. В.Шпак).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.308, о 16.00)

10 грудня

Проект Рекомендацій парламентських слухань "Зовнішня політика України як інструмент забезпечення національних інтересів держави: здобутки, реалії та перспективи".

Проект Закону про денонсацію Договору між Україною та Грузією про запобігання виникненню випадків подвійного громадянства та усунення вже існуючого подвійного громадянства (р.№0155, Президент України).

Проект Закону про денонсацію Договору між Україною та Республікою Узбекистан про запобігання виникненню випадків подвійного громадянства (р.№0154, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо дипломатичних працівників)(р.№4063, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про дипломатичну службу" (щодо керівних працівників Дипломатичної академії при МЗС України)(р.№3767, н.д.О.Білозір, Б.Тарасюк).

Проект Закону про основні засади державної міграційної політики України (р.№4227, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення)(р.№3438-2, н.д.Ю.Артеменко, С.Косінов).

Проект Постанови про вшанування у вересні 2004 року на державному рівні пам'яті жертв примусового переселення зі своїх етнічних земель у Польщі на територію України у зв'язку з 60-річчям з дня події (р.№4349, н.д.В.Таран-Терен).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між урядом України та Урядом Російської Федерації про використання полігону злітно-посадкових систем "Нитка" (р.№0152, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі попередження хвороби, що спричиняється вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ-інфекції) (р.№0139, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (р.№4192, н.д.Г.Удовенко).

Проект Закону про основні засади державної міграційної політики України (р.№4227, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Виконавчою владою Грузії про приймання і передачу осіб (реадмісію), які знаходяться на територіях держав незаконно (р.№0141, КМУ).

Про утворення української частини українсько-угорської міжпарламентської комісії.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

10 грудня

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення четвертого енергоблока цієї АЕС на екологічно безпечну систему" (щодо державних гарантій працівникам, які вивільняються з роботи) (р.№3641, друге читання).

Проект Закону про Національну програму мінімізації наслідків Чорнобильської катастрофи на 2002-2005 та на період до 2010 року (р.№2085, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відшкодування заподіяної шкоди) (р.№4319, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мисливське господарство і полювання" (щодо строків полювання) (р.№4194, н.д. О.Голуб).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Цивільного кодексу України (р.№4224, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 209 Земельного кодексу України (щодо перерозподілу коштів, які надходять в порядку відшкодування втрат сільського господарства) (р.№4234, н.д.С.Касьянов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відповідальність підприємств, їх об'єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування" (р.№4112, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування діяльності з проведення фумігації (знезараження) підкарантинних матеріалів та об'єктів (р.№4340, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

10 грудня

Проект Закону про внесення зміни до частини 1 статті 269 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№4036, н.д.К.Поліщук).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо прав підрозділів, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність)(р.3650, н.д.О.Царьов).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№4377, н.д.О.Косьяненко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№4347, н.д.І.Вернидуб, Є.Лапін).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність"(р.№2456, н.д.І.Вернидубов).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо торгівлі людьми)(р.№4179, н.д.Г.Буйко, В.Стретович).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за торгівлю людьми та за втягнення у заняття проституцією)(р.№4280, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за злочини у сфері використання комп'ютерів)(р.№3039, КМУ).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за злочини у сфері комп'ютерної інформації (р.№3039-1, н.д.В.Мойсик та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

10 грудня

Заслуховування Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ, Голови Служби безпеки України з питання законності та обгрунтованості використання у боротьбі з організованою злочинністю учасників злочинних угрупувань спеціальних технічних засобів, застосування інших негласних заходів (в закритому режимі).

Про дачу згоди на призначення начальника Головного відділу по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Управління СБ України в Одеській області.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (р.№3757, н.д.М.Потебенько, Ю.Кармазін).

Проект постанови про спеціальну комісію Верховної Ради України з питань демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави (р.№4345, н.д.Г.Крючков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (у зв'язку з прийняттям Закону України "Про державну прикордонну службу України")(р.№4443, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" (р.№4354, н.д.С.Допкін, Д.Святаш).

Проект Закону про порядок ввезення громадянами предметів на митну територію України (р.№4067, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

10 грудня

Проект Постанови про Спеціальну комісію Верховної Ради України з питань демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави (р.№4345, н.д.Г.Крючков та ін.).

Проект Закону про демографічну безпеку України (р.№4269, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб" (щодо вирівнювання розміру пенсій)(р.№3718-1, н.д.Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України" (р.№3273, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України" (р.№4409, КМУ).

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо збереження суверенітету та зміцнення національної безпеки України (р.№4322, н.д.Я.Джоджик).

Проект Постанови про принципи, якими повинні керуватися органи державної влади України, та завдання цих органів, спрямовані на захист національних інтересів України при здійсненні ними своїх функцій та повноважень у зв'язку з потребою забезпечення територіальної цілісності України та остаточного правового оформлення лінії державного кордону України і спеціальних морських зон України в акваторії Азовського моря та Керченської протоки (р.№4385, н.д.С.Головатий та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" (р.№4354, н.д.М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підприємницької діяльності з розроблення та виготовлення озброєння, військової техніки та інше)(р.№4054, КМУ).

Проект Закону про військово-технічне співробітництво з іноземними державами (р.№4228, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання" (р.№4346, н.д.В.Сівкович).

Проект Закону про утилізацію боєприпасів і ракет, які зберігаються на арсеналах, базах та складах Збройних Сил України та інших військових формувань України (р.№4369, н.д.В.Сівкович).

Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України (щодо проведення небезпечних заходів в присутності населення)(р.№3517, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, о 15.00)

10 грудня

Про невиконання народним депутатом України Цкітішвілі Е.О. частини 6 пункту 1 ст.3 Закону України "Про статус народного депутата України".

Проект Постанови щодо конституційних прав громадян на захист від шкідливого впливу тютюнового диму (р."№4271, н.д.Ю.Кармазін).

Календарний план проведення п'ятої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України" від 26 грудня 2002 року №381-ІУ (р.№4386, н.д.І.Бокий та ін.).

Положення "Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України" (нова редакція) .

Підсумки розгляду у Комітеті звернень і заяв громадян і народних депутатів України за І-ІІІ квартали 2003 року.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

10 грудня

Парламентські слухання "Стратегія розвитку телерадіоінформаційного простору України".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

10 грудня

Проект Закону про забезпечення рівності прав жінок та чоловіків (р.№2219, н.д.Р.Зварич).

Проект Закону про забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків (р.№2219-1, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків (р.№4415, н.д.К.Фоменко та ін.).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

10 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо осіб, які доглядають за інвалідами та надбавки до пенсії по інвалідності) (р.№4284, н.д. М.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення (р.№4352, н.д. І.Вернидубов, В.Антемюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України, спрямованих на збільшення надходжень до Пенсійного фонду України (р.№4250, н.д. В.Надрага).

Проект Закону про соціальний захист дітей війни (р.№3728, н.д. М.Рудьковський, О.Баранівський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо порядку ліцензування окремих видів діяльності у сфері надання соціальних послуг) (р.№4343, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 16.00)

10 грудня

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері інтелектуальної власності (р.№3676, н.д. С.Осика).

Проект Закону про інформаційну відкритість органів державної влади та вищих посадових осіб України (р.№2082, н.д. С.Головатий).

Проект Закону про внесення змін до статті 279 Митного Кодексу України (щодо критеріїв переробки товарів) (р.№3376, н.д. К.Ващук, Є.Сігал).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (щодо повноважень органів державної податкової служби України) (р.№3206, н.д. Г.Васильєв, В.Мойсик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом) (р.№3766, н.д. С.Матвієнков).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань проведення аудиту банків України (р.№3669, НБУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо охорони його майна та майна клієнтів) (р.№3223, НБУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо ліквідації банку)(р.№3575, НБУ).

Проект Закону про внесення доповнень до деяких законів України (щодо ввезення насіння і садивного матеріалу на митну територію України) (р.№3726, н.д. В.Шкляр, М.Зубець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з корупцією" (щодо поняття корупції та корупційних діянь) (р.№4206, н.д. М.Круць).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про науково-технологічне співробітництво (р.№0157, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Господарського кодексу України (щодо малих підприємств) (р.№3684, н.д. Б.Райков, В.Ландик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань регулювання підприємницької діяльності (р.№3489, н.д. Б.Райков, В.Ландик).

Проект Постанови про принципи, якими повинні керуватися органи державної влади України, та завдання цих органів, спрямованих на захист національних інтересів України, при здійсненні ними своїх функцій та повноважень у зв'язку з потребою забезпечення територіальної цілісності України та остаточного правового оформлення ліній державного кордону України і спеціальних морських зон України в акваторії Азовського моря та Керченської протоки (р.№4385, н.д. С.Головатий та ін.).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо експорту шкіряної сировини) (р.№3483, н.д. І.Васюник).

Проект Закону про моніторинг телекомунікацій (р.№4042, КМУ).

 

Головне організаційне управління