Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

10 – 14 листопада 2003 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12)

11 листопада, о 15.00

Про проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (щодо витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу) (р.№4141, н.д.Ю.Кармазін, О.Бандурка).

Про проект Закону про запровадження тимчасового спеціального порядку повернення фізичними особами в Україну коштів (р.№3203, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо державного регулювання обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння (р.№3508, КМУ).

Про проект Закону про застосування російської мови в Україні (р.№2457, н.д.В.Мироненко та ін.).

Про проект Постанови про затвердження Завдань Національної програми інформатизації на 2003-2005 роки (р.№4007, КМУ).

Про Програму завдань (робіт) з інформатизації на 2003 бюджетний рік.

12 листопада, об 11.00

Про звернення народного депутата України С.Слабенка щодо реалізації права народного депутата України на звернення до судових органів про надання інформації.

Про обрання суддів.

Про звільнення суддів.

Про подання Вищої ради юстиції України про звільнення судді Приморського районного суду Запорізької області Чепурного Сергія Васильовича з посади у зв’язку з порушенням присяги судді.

Про проект Закону про Єдиний реєстр персональних даних (р.№4002, н.д.Л.Кириченко, В.Хара, В.Онопенко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

12 листопада

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус народного депутата України” (щодо фінансування депутатської діяльності в округах) (р.№4193, н.д.М.Катеринчук).

Про затвердження Положення про Контрольно-наглядову раду державно-правового експерименту в Ірпінському регіоні.

Про проект Закону про місцеве самоврядування в Україні (р.№0941, друге читання).

Про проект Постанови про проведення громадських слухань у формі Конституційної асамблеї з питань обговорення узгодженого проекту Закону України “Про внесення змін до Конституції України” (р.№4080, н.д.В.Пустовойтенко, О.Зарубінський).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій права громадян України на свободу пересування (р.№3218, н.д.Д.Жванія).

Про проект Закону про державну підтримку будівництва житла для молоді (р.№2630, н.д.М.Павловський, Ю.Тимошенко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, об 11.00)

12 листопада

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людини” (щодо вилучення органів) (р.№3510, н.д.Т.Бахтеєва).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо визначення категорії осіб) (р.№4148, н.д.Є.Гірник, О.Тягнибок).

Про проект Закону про внесення змін до статті 90 Бюджетного кодексу України (щодо високоспеціалізованих медичних послуг) (р.№4138, н.д.В.Кириллов).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Цивільного та Сімейного кодексів України (р.№3630, н.д.С.Косінов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про відпустки” (щодо дітей, хворих на цукровий діабет) (р.№4044, н.д.В.Горбачов).

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік (р.№4000, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.526. о 15.00)

12 листопада

Про проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2004 рік (р.№4161, КМУ).

Про проект Постанови про затвердження Положень про проведення парламентських слухань (р.№3746, н.д.В.Матвєєв та ін.).

Про проект Закону про військово-технічне співробітництво з іноземними державами (р.№4228, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус гірських населених пунктів в Україні” (щодо пільг громадянам) (р.№4238, н.д.М.Сятиня, О.Климпуш).

Про проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Цивільного кодексу України (р.№4224, КМУ).

Про проект змін до Закону України “Про вищу освіту”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(виїзне засідання, м. Горлівка)

12 листопада

Про роль інноваційно-інвестиційної стратегії для розвитку підприємств хімічної промисловості України на прикладі діяльності ВАТ “Концерн ”Стирол”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637)

10 листопада

(виїзне засідання, м. Чернігов, о 10.00)

Про проблемні питання регіональних бюджетів.

11 листопада, об 11.00

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік (р.№4000, друге читання).

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

13 листопада, об 11.00

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік (р.№4000, друге читання).

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 12.00)

11 листопада

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування у зв’язку із прийняттям Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік" (р.№4000-1, друге читання).

Про проект Закону про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (р.№2054, н.д.М.Добкін та ін.).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Проект “Модернізація державної податкової служби України-1”) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (р.№0148, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Декрету Кабінету Міністрів України “Про систему валютного регулювання і валютного контролю” та Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (щодо обігу банківських металів) (р.№2258, друге читання).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до статті 6 Закону України “Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" (р.№3089, НБУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про банки і банківську діяльність” (щодо філій іноземних банків) (р.№3561, НБУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про банки і банківську діяльність” (щодо ліквідації банку) (р.№3575, НБУ).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про платіжні системи та переказ грошей в Україні” (щодо безпеки карткового ринку) (р.№3120, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо додаткових гарантій захисту фінансових інтересів держави (р.№3519, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про банки і банківську діяльність” (щодо включення нематеріальних активів до основного капіталу банків) (р.№3117, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб” (р.№3671, н.д.Л.Черновецький).

Про проекти законів про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України “Про Митний тариф України” (р.№3704, н.д.В.Лебедівський та ін.; р.№3569, н.д.Т.Довгий, І.Шаров).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні” (щодо ринку депозитарних послуг) (р.№3310, н.д.О.Римарук).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про цінні папери і фондову біржу” (р.№3457, КМУ).

Про проект Закону про основні засади здійснення контролю за діяльністю суб’єктів господарювання в Україні (р.№3026, н.д.М.Оніщук).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (р.№4005, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська, 3, малий зал, о 14.00)

11 листопада

Про проект Закону про погашення заборгованості за енергоносії (р.№3605, н.д.В.Бронніков та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо страхування персоналу ядерних установок) (р.№3042, КМУ).

Про проект Закону про введення мораторію на примусове стягнення на кошти підприємств паливно-енергетичного комплексу (н.д.В.Бронніков).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, о 14.30)

11 листопада

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо узгодження норм земельного законодавства) (р.№2608, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо права власності на землі сільськогосподарського призначення) (р.№3006, н.д.О.Ткаченко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до законів України з метою усунення подвійної сертифікації харчових продуктів (р.№3545, н.д.В.Бондаренко та ін.).

Про проект Постанови про утворення Слідчої Комісії Верховної Ради України з питань Державної продовольчої безпеки (р.№3738, н.д.М.Полянчич та ін.).

Про проект Закону про забезпечення і систему офіційного контролю окремих якісних показників та показників безпеки молочної продукції, кормів, здоров’я худоби і відповідних умов її утримання (р.№4166, н.д.С.Терещук).

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік (р.№4000, друге читання).

Про проект Закону про гуманне ставлення до тварин (р.№3175-1, н.д.О.Голуб).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (р.№3687, КМУ).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.308, о 16.00)

12 листопада

Про проект Закону про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України і штабом Верховного головнокомандувача об'єднаних сил НАТО на Атлантиці та штабом Верховного головнокомандувача об’єднаних збройних сил НАТО в Європі щодо забезпечення підтримки операцій НАТО з боку України (р.№0128, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Положення про демаркацію державного кордону між Україною і Республікою Молдова (р.№0114, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Монголії про співробітництво в галузі оборони (р.№0146, КМУ).

Про проект Закону про приєднання України до Міжнародної конвенції щодо співробітництва у галузі безпеки аеронавігації “Євроконтроль” (р.№0132, КМУ).

Про проект Закону про приєднання України до Додаткового протоколу до Міжнародної конвенції щодо співробітництва у галузі безпеки аеронавігації “Євроконтроль” (р.№0133, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Протоколу, яким вносяться зміни та доповнення до Міжнародної конвенції щодо співробітництва у галузі безпеки аеронавігації “Євроконтроль”, укладеної 13 грудня 1960 року (р.№0130,КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Протоколу, що консолідує Міжнародну конвенцію щодо співробітництва у галузі безпеки аеронавігації “Євроконтроль” з усіма змінами, укладену 13 грудня 1960 року (р.№0131, КМУ).

Про проект Закону про прийняття Протоколу про внесення змін та доповнень до Додаткового протоколу до Міжнародної конвенції щодо співробітництва у галузі безпеки аеронавігації “Євроконтроль” (р.№0135, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Договору про забезпечення польотів авіації збройних сил держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав аеронавігаційною інформацією (р.№0136, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про громадянство України” (р.№4192, н.д.Г.Удовенко).

Про проект Бюджетного кодексу України (нова редакція) (р.№3700, н.д.А.Асадчев та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(виїзні засідання)

10-11 листопада, Полтавська обл.

Про стан реалізації заходів з укріплення берегів Кременчуцького водосховища у межах Полтавської області.

Про дотримання вимог природоохоронного законодавства Кременчуцьким нафтопереробним заводом та Полтавським ГЗК.

11-12 листопада, м. Дніпропетровськ

Про екологічну ситуацію у житлово-комунальному господарстві Дніпропетровської області.

12-13 листопада, м. Запоріжжя

Про стан дотримання екологічного законодавства підприємствами, які є найбільшими забруднювачами навколишнього середовища у Запорізькій області.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ________________________________________________
____

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

11 листопада

Про проект Закону про супровід автомобілів з особами, стосовно яких Державтоінспекцією МВС України вживаються заходи щодо безперешкодного та безпечного проїзду автомобілів (р.№2658, н.д.М.Карнаух).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№2623, н.д.М.Карнаух).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушення правил дорожнього руху (р.№2623-1, н.д.В.Кириллов).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності пішоходів за скоєння грубих порушень Правил дорожнього руху) (р.№2623-2, н.д.М.Кравченко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності пішоходів за скоєння грубих порушень Правил дорожнього руху) (р.№2623-3, н.д.С.Косінов).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№4017, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№4055, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(м. Сімферополь, вул. Київська, 115, Кримський республіканський палац культури профспілок, об 11.00, виїзне засідання)

12 листопада

Про стан виконання законодавства про боротьбу з корупцією і організованою злочинністю правоохоронними та державними органами в Автономній Республіці Крим і у м. Севастополі.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.409, о 15.00)

11, 12 листопада

Про проект Постанови про парламентські слухання з питань судово-правової реформи в Україні (р.№4233, н.д.М.Катеринчук, В.Філенко).

Про додаток до проекту Постанови Верховної Ради України від 08.09.2003 “Про утворення спільної парламентсько-урядової комісії з питань координації діяльності органів влади та громадськості щодо інтеграції України до Світової організації торгівлі” (р.№4129, н.д.С.Касьянов).

Про проекти постанов про звіти Президента Національної телекомпанії України, Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та про звіт Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України (р.№4215, н.д.Ю.Артеменко, М.Томенко) та про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки дотримання Національною телекомпанією України вимог законодавства України щодо використання бюджетних коштів та ведення фінансово-господарської діяльності (р.№4215-1, н.д.Ю.Артеменко, М.Томенко).

Про проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки законності та порушень при веденні будівництва торгово-сервісного центру “Поділля” на території Розсошанської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області (р.№4272, н.д.В.Новак, О.Лукашук).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а)

11 листопада, о 16.00

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний реєстр фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів” (щодо права відмовлятись від ідентифікаційного номера) (р.№3711. н.д.Б.Беспалий, В.Бондаренко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний реєстр фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів” (р.№3711-1, н.д.В.Майстришин та ін.).

12 листопада, о 10.00

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Цивільного та Сімейного кодексів України (р.№3630, н.д.С.Косінов).

Про проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо узгодження норм з положеннями Цивільного кодексу) (р.№4151, КМУ).

13 листопада, о 10.00

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо торгівлі людьми) (р.№4179, н.д.Г.Буйко, В.Стретович).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону дитинства” (щодо усиновлення дітей) (р.№4258, н.д.С.Косінов та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за торгівлю людьми та за втягнення у заняття проституцією) (р.№4280, КМУ).

14 листопада, о 10.00

Про проект Закону про внесення доповнення до статті 279 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за блокування транспортних комунікацій) (р.№3091, н.д.Г.Крючков, В.Зубов).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

11 листопада

Про проект Закону про підвищення рівня пенсійного забезпечення деяким категоріям громадян (р.№4086, н.д.С.Гавриш).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (р.№3011, друге читання).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (щодо переліку осіб) (р.№3102, н.д.І.Бокий та ін.; р.№3675-4, н.д.С.Бичков; р.№3675-5, н.д.О.Єдін).

Про проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (щодо пенсії працюючих пенсіонерів) (р.№3601, н.д.М.Гладій, О.Борзих).

Про проекти законів про внесення змін до Закону “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (щодо переліку осіб) (р.№3675, н.д.О.Петров; р.№3675-3, н.д.М.Солошенко, М.Мельников).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про збір на обов’язкове пенсійне страхування” (щодо збору на тютюнові вироби) (р.№4142, н.д.В.Фіалковський).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

10-12 листопада (Болгарія)

Участь у 5-ій Щорічній конференції Європейського інституту “Нова Європейська Конституційна Угода – від Ніцци до Риму і далі”.

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 214, о 14.30)

12 листопада

Про порушення Фондом державного майна України законодавства України в ході продажу пакетів акцій 5-ти підприємств целюлозно-паперової промисловості, що перебувають у державній власності і передані до статутного фонду ДАХК “Укрпапірпром”.

Про повторний розгляд проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (р.№2405-10, н.д.В.Горбатов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (р.№2405-17, н.д.Г.Руденко).

Головне організаційне управління