Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

13 - 17 жовтня 2003 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

15 жовтня

Про пропозиції Президента України до Закону “Про порядок обрання на посаду та звільнення з посади професійного судді Верховною Радою України” (р.№2560).

Про проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо механізму стягнення з громадян недоїмки по податках і зборах) (р.№2208, н.д.О.Лукашук).

Про проект Закону про внесення змін до статті 218 Цивільного процесуального кодексу України (щодо виконання судових рішень) (р.№3230, КМУ).

Про проект Закону про внесення доповнень до Цивільного процесуального кодексу України (щодо порядку підсудності) (р.№3266, н.д.В.Асадчев, Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Цивільного процесуального кодексу України (щодо зміни порядку вирішення відводів) (р.№3450, н.д.А.Шкіль).

Про проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України та Цивільного процесуального кодексу України (щодо права на інформацію) (р.№3547, н.д.М.Томенко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу Української РСР (щодо відповідальності роботодавців за невиконання обов’язків по страхуванню) (р.№3126, н.д.Г.Астров-Шумілов).

Про проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо витребування неправомірно відчуженого державного і громадського майна) (р.№3226, н.д.В.Шибко).

Про проект Закону про внесення змін до Господарського кодексу України (щодо терміну введення в дію цього закону) (р.№3531, н.д.В.Горбачов).

Про проект Закону про внесення змін до Господарського кодексу України (щодо малих підприємств) (р.№3684, н.д.Б.Райков, В.Ландик).

Про проект Закону про послання Президента України до народу та до Верховної Ради України (р.№3344, н.д.А.Толстоухов, О.Петров).

Про розгляд кандидатур на обрання суддями безстроково.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

15 жовтня

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про вибори народних депутатів України” (щодо відкріплювального посвідчення) (р.№4072, н.д.В.Лебедівський).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про вибори народних депутатів України” (щодо повноважень виборчої комісії) (р.№4073, н.д.В.Лебедівський).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про вибори народних депутатів України” (щодо утворення виборчої комісії) (р.№4074, н.д.В.Лебедівський).

Про проект Закону про статус великих міст України (р.№3600, н.д.М.Добкін, С.Косінов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус народного депутата України” (щодо висвітлення діяльності у місцевих засобах масової інформації) (р.№4139, н.д.В.Аніщук, А.Мартинюк).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.507, о 14.30)

15 жовтня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію” (щодо стягнення пені) (р.№3233-1, н.д.В.Мироненко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію” (щодо нарахування пені) (р.№3233-2, н.д.В.Семенюк та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України” (р.№3524, н.д.Ю.Тимошенко та ін.).

Про проект Закону про фінансування реформування і розвитку житлово-комунального господарства України на поворотній основі (р.№3680, н.д.В.Шепетін).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо державної допомоги по догляду за дитиною до трьох років) (р.№4014, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Закону про соціальний захист дітей війни (р.№3728, н.д.М.Рудьковський, О.Баранівський).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 12 Закону України “Про охорону праці” (щодо праці інвалідів) (р.№3465-1, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист” (щодо ветеранів податкової служби) (р.№3610, н.д.С.Осика).

Про хід виконання постанов Верховної Ради України “Про стан виконання Закону України “Про оплату праці” на підприємствах та установах і організаціях усіх форм власності”, “Про інформацію Кабінету Міністрів України про стан виконання Закону України “Про встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2003 рік” та рекомендацій учасників “круглого столу” від 17 вересня 2002 року до питання щодо заборгованості із заробітної плати та заходів щодо недопущення заборгованості по виплатам заробітної плати у виробничій сфері.

Про проект Постанови про затвердження завдань Національної програми інформатизації на 2003-2004 роки (р.№4007, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.201, о 14.30)

15 жовтня

Про проект Закону про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (р.№2333, н.д.О.Фельдман).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-14, н.д.Г.Руденко та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.526, о 15.00)

15 жовтня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків” (щодо включення до переліку технопарку “Наукові і навчальні прилади”) (р.№3705, н.д.С.Ніколаєнко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Глави 14 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування позашкільних закладів освіти) (р.№4181, н.д.С.Бичков).

Про проект Закону про порядок ввезення громадянами предметів на митну територію України (р.№4067, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(пл. Лесі Українки, 1, кімн. 501, о 15.00)

15 жовтня

Про проект Закону про охорону археологічної спадщини (р.№0951, друге читання).

Про проект альтернативної редакції проекту Закону про охорону археологічної спадщини.

Про підготовку парламентських слухань на тему: “Духовна криза суспільства і шляхи її подолання”.

Про дотримання законодавства про охорону культурної спадщини на території Києво-Печерської Лаври.

Про підготовку і проведення виїзного засідання (об’єкти культурної спадщини Львівської області).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 14.15)

14 жовтня

Про проект Закону про запровадження мораторію на видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей (р.№3503, КМУ).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України “Про ціни і ціноутворення” (щодо компенсації втрат доходів підприємств житлово-комунального господарства) (р.№3513, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо державного регулювання обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння (р.№3508, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (у зв’язку з прийняттям Закону України “Про захист економічної конкуренції”) (р.№1080, повторне друге читання).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України “Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні” (щодо обліку прав власності на цінні папери) (р.№3040, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про цінні папери і фондову біржу” (р.№3457, КМУ).

Про доручення Голови Верховної Ради України Литвина В.М. до заяви народного депутата України Семенюк В.П. щодо ситуації, яка склалася із сплатою малозабезпеченими громадянами комунальних платежів, та причин, що її зумовлюють.

Про пропозиції Президента України до Закону “Про внесення зміни до статті 16 Закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність” (р.№2417).

Про інформацію Державної митної служби України про стан підготовки нормативно-правових актів України, прийняття яких передбачено Митним кодексом України.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 14.00)

13, 14, 15 жовтня

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік (р.№4000, КМУ).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

14 жовтня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (щодо обладнання для підвищення безпеки робіт на вугільних шахтах) (р.№4202, н.д.Ю.Звягільський та ін.).

Про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (в зв’язку з розглядом проекту Закону про Державний бюджет України на 2004 рік) (опрацьовується в Комітеті).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3, кімн. 321, о 15.00)

15 жовтня

Про проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№2433-1, н.д.О.Бандурка, В.Бартков).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо операцій з металобрухтом (р.№4095, н.д.В.Зубанов, В.Наконечний).

Про проект Закону про ставки вивізного (експортного) мита на деякі товари (продукцію) металургійної переробки брухту чорних і кольорових металів (р.№4130, н.д.С.Ларін).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про вивізне (експортне) мито на відходи та брухт чорних металів” (р.№4132, н.д.Є.Жовтяк, О.Римарук).

Про проект Закону про регулювання експорту деревини (р.№3590, н.д.В.Балога та ін.).

Про проект Закону про заготівлю деревини в лісах України (р.№3672, н.д.Р.Зварич).

Про проект Закону про вивізне (експортне) мито на деревину (р.№3673, н.д.І.Юхновський).

Інформація про виїзне засідання (ЗАТ “ЗАЗ”, м. Запоріжжя, 7 жовтня) з питання “Про ефективність законодавчого забезпечення пріоритетності автомобілебудування та подальше вдосконалення законодавства щодо розвитку національної автомобільної промисловості".

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська,3, конференц-зал, о 15.00)

15 жовтня

Про пропозиції Президента України до Закону “Про внесення зміни до статті 15 Закону України “Про електроенергетику” (р.№3015).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про електроенергетику” (р.№4025, КМУ).

Про проект Закону про теплопостачання (р.№4021, н.д.П.Сабашук).

Про проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (щодо виробництва та централізованого постачання теплової енергії) (р.№4040, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

14 жовтня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про транзит вантажів” (щодо авіаційної вантажної накладної) (р.№3166, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про транзит вантажів” (щодо залізничної вантажної накладної) (р.№3166-1, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг” (щодо міських автомобільних доріг) (р.№2437, н.д.Ю.Артеменко).

Про проект Закону про умови проїзду у робочий час працівників окремих бюджетних установ (р.№3405, н.д.М.Добкін).

Про проект Закону про експортно-виробничу зону “Придунав’я” (р.№3778, н.д.А.Раханський та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-14, н.д.Г.Руденко та ін.).

Про проект Закону про податок на будівлі (р.№3552, н.д.В.Яворівський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, о 15.00)

14, 15 жовтня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини” (щодо безпеки харчових продуктів та продовольчої сировини тваринного походження) (р.№3770, н.д.В.Майстришин та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ветеринарну медицину” (щодо повноважень Державного департаменту ветеринарної медицини) (р.№3576, н.д.В.Майстришин, М.Комар).

Про проект Постанови про розробку і затвердження державної програми реконструкції та модернізації державних спеціалізованих ветеринарно-санітарних заводів Міністерства аграрної політики України (р.№3753, н.д.Г.Руденко, І.Кальніченко).

Про проект Постанови про Державну цільову програму “Діагностика, профілактика та заходи боротьби з губчастоподібною енцефалопатією та іншими пріонними інфекціями на території України на 2004-2010 роки” (р.№3744, н.д.Р.Богатирьова та ін.).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (щодо виробництва хлібобулочних та ковбасних виробів) (р.№3399, н.д.Р.Богатирьова та ін.).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законів України з метою усунення подвійної сертифікації харчових продуктів (р.№3545, н.д.В.Бондаренко та ін.).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 16.00)

15 жовтня

Про проект Закону про ратифікацію Конвенції Організації Об’єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності та протоколів, що її доповнюють (Протоколу про попередження і припинення торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, і покарання за неї і Протоколу проти незаконного ввозу мігрантів по суші, морю і повітрю) (р.№0145, КМУ).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України “Про поштовий зв’язок” (щодо права національного оператора на пересилку простих листів) (р.№4218, КМУ).

Про проект Бюджетного кодексу України (р.№3700, н.д.В.Асадчев та ін.).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення дітей) (р.№3438-1, н.д.В.Семенюк).

Про проект Постанови про висновок Конституційного Суду України про відповідність Конституції України Угоди про формування Єдиного економічного простору між Республікою Білорусь, Республікою Казахстан, Російською Федерацією та Україною (р.№4200, н.д.Б.Тарасюк та ін.).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про представництво України за кордоном”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 14.30)

15 жовтня

Про проект Закону про регулювання експорту деревини (р.№3590, н.д.В.Балога та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку” (р.№3647, н.д.А.Деркач).

Про проект Закону про охорону водних живих ресурсів та ведення рибного господарства (р.№3124, н.д.М.Шведенко та ін.).

Про проект Закону про доповнення статті 57 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності суб’єктів господарської діяльності у сфері надрокористування) (р.№4183, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

15 жовтня

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№2398, н.д.А.Толстоухов, В.Пустовойтенко).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№3131, н.д.Г.Астров-Шумілов).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо посилення правового захисту громадян та запровадження механізмів реалізації конституційних прав громадян на підприємницьку діяльність, особисту недоторканість, безпеку, повагу до гідності особи, правову допомогу, захист) (р.№3743, н.д.І.Васюник та ін.).

Про проект Закону про легалізацію доходів фізичних осіб, з яких не сплачено податки, збори (обов’язкові платежі) до бюджетів та державних цільових фондів (р.№3228-1, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування системи органів, які здійснюють боротьбу з організованою злочинністю (р.№4102, н.д.В.Стретович та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№2081, друге читання).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

15 жовтня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про боротьбу з корупцією” (р.№4206, н.д.М.Круць).

Про проект Закону про концепцію пріоритетів державної бюджетної політики на 2004-2010 роки (р.№3619, н.д.І.Плужніков).

Про проект Закону про систему державного фінансового контролю в Україні (р.№1131, н.д.Ю.Кармазін).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-14, н.д.Г.Руденко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України “Про державну податкову службу в Україні” (щодо відповідальності посадових осіб податкової міліції) (р.№3659, н.д.С.Челноков).

Про проект Закону про Дисциплінарний статут податкової міліції державної податкової служби України (р.№3658, н.д.С.Челноков).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом) (р.№3766, н.д.С.Матвієнков).

Про проект Закону про моніторинг телекомунікацій (р.№4042, КМУ).

Про проект Бюджетного кодексу України (нова редакція) (р.№3700, н.д.В.Асадчев та ін.).

Про подання Міністра внутрішніх справ України Білоконя М.В. щодо погодження змін в структурі підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю МВС України.

Про подання Генеральної прокуратури України щодо надання згоди на призначення Зборошенка М.Є. на посаду начальника відділу нагляду за виконанням законів спеціальними підрозділами та іншими державними органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Кіровоградської області.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(виїзне засідання, Авіаційний НТК ім.О.К.Антонова, о 9.00)

15 жовтня

Про проект Закону про Загальнодержавну програму створення військово-транспортного літака Ан-70 та його закупівлі за державним оборонним замовленням.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.409, о 15.00)

15 жовтня

Про проект Постанови про затвердження Положень про проведення парламентських слухань та слухань у комітетах Верховної Ради України (р.№3746, н.д.В.Матвєєв та ін.).

Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України.

Про проект Закону про внесення змін до статті 34 Закону України “Про статус народного депутата України” (щодо помічників консультантів) (р.№3661, н.д.Ю.Кармазін та ін.) та проект Постанови про затвердження Положення “Про помічника-консультанта народного депутата України" (р.№3657, н.д.Ю.Кармазін та ін.).

Про проект Постанови про заслуховування інформації голови Тимчасової слідчої комісії Омельченка Г.О. про результати розслідування обставин вбивства журналіста Г.Гонгадзе (р.№3360, н.д.Г.Омельченко).

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: “Держава та Церква: об’єднання зусиль для відродження духовності нації та подолання негативних соціальних явищ у суспільстві” (24 грудня 2003 року) (р.№3506, н.д.І.Рішняк).

Про звернення Управління справами Апарату Верховної Ради України щодо погодження Комітетом перерозподілу видатків по окремих програмах у межах кошторису Верховної Ради України на 2003 рік.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

15 жовтня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус народного депутата України” (щодо висвітлення діяльності у місцевих засобах масової інформації) (р.№4139, н.д.В.Аніщук, А.Мартинюк).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні” (р.№3556, н.д.О.Царьов).

Про проект Постанови про Державну програму забезпечення позитивного міжнародного іміджу України на 2004-2007 р.р. (р.№4137, н.д.С.Бичков, А.Матвієнко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів” (р.№4045, н.д.О.Мороз та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

15 жовтня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про національні меншини в Україні” (нова редакція) (р.№3558, н.д.О.Фельдман).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про національні меншини в Україні" (р.№4027, КМУ).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

15 жовтня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення осіб льотних екіпажів повітряних суден авіації Товариства Сприяння Обороні України (р.№3125, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо перерахунку пенсії) (р.№4056, н.д.П.Цибенко).

Про проект Закону про соціальний захист дітей війни (р.№3728, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб” (щодо вирівнювання розміру пенсій) (р.№3718-1, н.д.Ю.Тимошенко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів” (щодо пенсійного забезпечення журналістів) (р.№4045, н.д.О.Мороз та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214)

13 жовтня, о 14.00

Про пропозицію Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції щодо включення до проекту Закону про Державний бюджет України на 2004 рік додаткових видатків для фінансування виконання заходів Цільового плану на 2004 рік в рамках Плану дій Україна-НАТО.

15 жовтня, о 15.00

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо оподаткування продукції сільськогосподарських підприємств) (р.№3486, н.д.О.Каратуманов).

Про проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України “Про сільськогосподарську кооперацію”, щодо уточнення терміну “сільськогосподарський товаровиробник” (р.№3546, н.д.Р.Ткач).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ветеринарну медицину” (щодо повноважень Державного департаменту ветеринарної медицини) (р.№3576, н.д.В.Майстришин та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо стабілізації ситуації в аграрному секторі економіки) (р.№3427, н.д.М.Комар та ін.).

Про проект Закону про електронну торгівлю (р.№3114, н.д.Л.Клімов та ін.).

Про проект Закону про мови (р.№3410, н.д.П.Мовчан, К.Ситник).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про мови в Українській РСР” (р.№3410-1, н.д.Н.Шуфрич, М.Шульга).

Про проект Закону про мови в Україні (р.№3410-2, н.д.В.Горбачов та ін.).

Про проект Закону про приєднання України до Багатосторонньої угоди про сплату маршрутних зборів (р.№0134, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Торговельної Угоди між Україною та Боснією і Герцеговиною (р.№0117, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про технічне співробітництво (р.№0138, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Положення про демаркацію державного кордону між Україною і Республікою Молдова (р.№0114, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законів України з метою усунення подвійної сертифікації харчових продуктів (р.№3545, н.д.В.Бондаренко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ставок на товари харчової промисловості) (р.№3694, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо встановлення комбінованого мита на тканини бавовняні) (р.№3620, н.д.В.Фіалковський та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо встановлення комбінованого мита на тканини бавовняні) (р.№3620-1, н.д.В.Демьохін, В.Цушко).

Про проект Закону про внесення змін до розділу ХІ Митного тарифу України (щодо мита на продукцію текстильної та швейної галузей) (р.№3620-2, КМУ).

Головне організаційне управління