Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

15 - 19 вересня 2003 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 13.00)

15 вересня

Про проект Цивільного процесуального кодексу України (р.№3455, друге читання).

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 15.00)

17 вересня

Про обрання суддів.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус суддів" (р.№2491-д, друге читання).

Про пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до статті 98 Конституції України" (р.№0895).

Про проекти законів про порядок усунення з поста Президента України (імпічмент) (р.№1327, н.д.Г.Буйко, В.Сіренко) та про процедуру усунення Президента України з поста в порядку імпічменту (р.№13271, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Постанови про ініціювання процедури усунення Кучми Леоніда Даниловича з поста Президента України в порядку імпічменту та утворення Спеціальної тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України (р.№4070, н.д.Г.Омельченко).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України у зв'язку із запровадженням державного фінансування політичних партій (р.№2097, друге читання).

Про проект Постанови про неприйнятність проекту Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України у зв'язку із запровадженням державного фінансування політичних партій (р.№2097/П1, н.д.С.Матвієнков).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

17 вересня

Про Пропозиції Президента України до Закону "Про розмежування земель державної та комунальної власності" (р.№2098-1).

Про затвердження Положення про Координаційно-наглядову раду державно-правового експерименту розвитку місцевого самоврядування в місті Ірпені, селищах Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське Київської області.

Проект Постанови про заходи щодо підтримки соціально-економічного розвитку міста Харкова у зв'язку з 350-річчям заснування (р.№4103, н.д.О.Бандурка та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.507, о 14.30)

17 вересня

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік.

Про проект Закону про затвердження прожиткового мінімуму на 2004 рік (р.№4065, КМУ).

Про проект Постанови про парламентські слухання "Про державну політику в галузі повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян. Стан відновлення та перспективи" (р.№3080, н.д.Г.Руденко).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (щодо залучення коштів та строків повернення) (р.№4085, н.д.І.Бокий та ін.).

Про проект Постанови про результати роботи Тимчасової спеціальної комісії з питань фінансово-економічного обґрунтування джерел і механізму відновлення заощаджень громадян України (р.№3724, н.д.К.Фоменко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо перегляду норми земельних ділянок, які реґламентують надання допомоги" (р.№3527, н.д.Л.Григорович).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо прожиткового мінімуму для дітей в багатодітній сім'ї) (р.№3565, н.д.Л.Григорович).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації інвалідами права на трудову зайнятість (р.№3668, н.д.В.Сушкевич).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про працю) (р.№4055, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Португальською Республікою про тимчасову міграцію громадян України для роботи в Португальській Республіці (р.№0123, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо дипломатичних працівників) (р.№4063, КМУ).

Про проект Закону про визнання Державним боргом зобов'язань згідно абзаців 8-10 частини 1 статті 57 "Про освіту" та механізми обслуговування й повернення боргу (р.№3470, н.д.Т.Чорновіл, Т.Стецьків).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

17 вересня

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення захисту населення від шумових впливів (р.№2177, друге читання).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі попередження хвороби, що спричиняється вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ-інфекції) (р.№0139, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо захисту постраждалого населення) (р.№4047, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування діяльності, пов'язаної з обігом прекурсорів (р.№4082, н.д.О.Козаченко).

Про Програму завдань (робіт) з інформатизації на 2003 бюджетний рік та проект Постанови Верховної Ради України про затвердження Завдань Національної програми інформатизації на 2003-2005 роки (р.№4007, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.201, о 15.00)

17 вересня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення працевлаштування молоді (р.№2172, н.д.С.Косінов).

Про проект Закону про загальний військовий обов'язок і військову службу" (щодо терміну "конфесії") (р.№4119, н.д.О.Турчинов).

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 15.00)

17 вересня

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік.

Про проект Закону про державну підтримку інноваційної діяльності (р.№4108, н.д.Г.Станецький).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Турецької Республіки про технічне і фінансове співробітництво (р.№0120, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацию Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про технічне співробітництво (р.№0138, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(виїзне засідання, Національний Києво-Печерський

історико-культурний заповідник, о 15.00)

17 вересня

Про стан дотримання законодавства про музеї та музейну справу.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 14.15)

16 вересня

Про Інформацію Кабінету Міністрів України про виконання Рекомендацій за підсумками парламентських слухань про стан підготовки до вступу України до Світової організації торгівлі, а також про проект Угоди про створення Єдиного економічного простору (ЄЕП).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за невиконання вимог органів державного контролю за цінами) (р.№3522, КМУ).

Про проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Чернігівській області (р.№0957, третє читання).

Про проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території міста Шостки Сумської області (р.№0958, третє читання).

Про проект Закону про корпоратизацію державних підприємств (р.№3354, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань приватизації державного майна (р.№2355, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 14.30)

17 вересня

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік.

Розгляд проектів Законів України відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

16 вересня

Про проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом (щодо центрального органу виконавчої влади зі спеціальним статусом з питань фінансованого моніторингу) (р.№4122, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом (щодо центрального органу виконавчої влади зі спеціальним статусом з питань фінансового моніторингу) (розробляється у Комітеті).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо операцій з ввезення (пересилання) підакцизних товарів) (р.№2596-1, друге читання, н.д.В.Фіалковський).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (щодо податкової декларації) (р.№4043, н.д.В.Горбачов).

Про проект Закону про податковий контроль (р.№4051, н.д.В.Горбачов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні" (р.№0969, друге читання).

Про проект Закону про затвердження переліку товарів (інвентарю, обладнання, екіпіровки та медико-біологічних засобів), які не виробляються в Україні або виробляються, але не відповідають технічним характеристикам світового рівня та вимогам міжнародних спортивних організацій, при ввезенні яких не справляється ввізне мито і податок на додану вартість (р.№3748, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3, кімн. 321, о 14.30)

17 вересня

Про проект Закону про державне регулювання у сфері трансферу технологій (р.№4008, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" (р.№3751, н.д. І.Франчук, В.Воюш).

Про проект Закону про внесення змін о статті 15 Закону України "Про оплату праці" (р.№3525, н.д.В.Асадчев).

Про проведення "круглого столу": "Національна програма розвитку малого підприємництва: стан виконання та заходи на 2004 рік".

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 15.00)

17 вересня

Про Інформацію Мінпаливенерго, Держатомрегулювання, Мінекобезпеки, Мінфіну щодо фінансового забезпечення виконання положень законів України "Про фізичний захист" впродовж 2002-2003 років, "Про електроенергетику" (щодо екологічної броні електропостачання споживачів) та пропозицій до проекту Державного бюджету України на 2004 р. на ці цілі.

Про пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення" (р.№1365).

Про проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення зруйнованого четвертого енергоблока цієї АЕС на екологічно безпечну систему" (щодо державних гарантій працівникам, які вивільняються з роботи) (р.№3641, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

17 вересня

Про проект Закону про внесення змін до ст.67 Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" (р.№4009, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" (р.№3737, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про ціни і ціноутворення" (р.№3513, КМУ).

Про проект програми завдань (робіт) з інформатизації на 2003 бюджетний рік та проект Постанови про затвердження Завдань Національної програми інформатизації на 2003-2005 роки (р.№4007, КМУ).

Про проект Закону України про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації (р.№0129, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Договору про забезпечення польотів авіації збройних сил держав-учасниць СНД аеронавігаційною інформацією (р.№0136, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, о 15.00)

16-17 вересня

Про проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про фіксований сільськогосподарський податок" (щодо відшкодування цільових пенсій) (р.№1192, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо об'єктів нафтогазового комплексу) (р.№2304, н.д.В.Литвин).

Про проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про стимулювання розвитку сільського господарства на період 2001-2004 років" (щодо кредитування галузі) (р.№3583, КМУ).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо виробництва мучнистих кондитерських виробів) (р.№3532, н.д.О.Єдін та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Лісового кодексу України (р.№3459, н.д.Ю.Кармазін, О.Білозір).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№2405-12, н.д.В.Матвєєв).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№2405-14, н.д.Г.Руденко та ін.).

Про звернення народного депутата України Васюника І.В. щодо проекту Закону України про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо експорту шкіряної сировини) (р.№3483, н.д.І.Васюник).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законів України з метою усунення подвійної сертифікації харчових продуктів (р.№3545, н.д,В.Бондаренко та ін.).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо виробництва хлібобулочних та ковбасних виробів) (р.№3399, н.д.Р.Богатирьова).

Про проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про страхування" (щодо обов'язкового страхування заставного зерна) (р.№3269, КМУ).

Про проект Постанови про визнання зоною особливого стихійного лиха у агропромисловому комплексі Чортківського, Борщівського та Заліщицького районів Тернопільської області з відшкодуванням збитків (р.№3752, н.д.М.Полянчич).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.308, о 16.00)

17 вересня

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Португальською Республікою про тимчасову міграцію громадян України для роботи в Португальській Республіці (р.№0123, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною і Киргизькою Республікою про спрощений порядок зміни громадянства громадянами України, які постійно проживають у Киргизькій Республіці, та громадянами Киргизької Республіки, які постійно проживають в Україні, і запобігання випадкам без громадянства та подвійного громадянства (р.№0126, Президент України).

Про проект Закону про приєднання України до Багатосторонньої угоди про сплату маршрутних зборів (р.№0134, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій" (щодо статусу колишніх малолітніх в'язнів (р.№3643, КМУ).

Про Положення про депутатські групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

17 вересня

Про проект Постанови про розробку і затвердження державної програми реконструкції та модернізації державних спеціалізованих ветеринарно-санітарних заводів Міністерства аграрної політики України (р.№3453, н.д.Г.Руденко, І.Кальніченко).

Про проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№3563, КМУ).

Про проект Програми завдань (робіт) з інформації на 2003 бюджетний рік та проект Постанови про затвердження Завдань Національної програми інформатизації на 2003-2005 (р.№4007, КМУ).

Про проект Закону про антарктичну діяльність (р.№3411, н.д.С.Ніколаєнко).

Про проект Закону про транскордонне співробітництво (р.№3472, КМУ).

Про інформацію Рахункової палати України про результати аудиту ефективності управління лісовими ресурсами Карпатського реґіону.

Про доручення Голови Верховної Ради України В.Литвина щодо звернення колективів Криворізького і Марганецького воєнізованих гірничорятувальних загонів, Дніпропетровського зведеного воєнізованого аварійно-рятувального загону постійної готовності та Штабу воєнізованої гірничорятувальної частини Південного реґіону.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, зал засідань, о 15.00)

17 вересня

Про проект Кримінально-процесуального кодексу України (р.№3456-1, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

17 вересня

Про інформацію про стан дотримання чинного законодавства України в АР Крим та про підготовку виїзного засідання Комітету за участю Генерального прокурора України, Голови РНБО України, Голови Служби безпеки України, Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Голови Держкомбуду України, Голови Держкомзему України, Головного санітарного лікаря України.

Про подання Міністра внутрішніх справ України Білоконя М.В. щодо надання згоди на призначення генерал-майора міліції Маніна Михайла Федоровича на посаду Першого заступника Міністра внутрішніх справ України - начальника ГУБОЗ МВС України.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з корупцією (р.№3603, н.д.В.Шпак).

Про проект Закону про внесення змін до ст.4 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом (р.№4122, КМУ).

Про проект Постанови про затвердження Положень про проведення парламентських слухань (р.№3746, н.д.В.Матвєєв та ін.).

Про проект Закону про обіг наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів (нова редакція), (р.№3491, н.д.М.Сятиня та ін.).

Про проект Закону про податкову амністію (р.№4003, н.д.С.Терьохін та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

17 вересня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Військову службу правопорядку у Збройних Силах України") (р.№3642, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про пенсій не забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб" (р.№3718, н.д.Д.Рудковський).

Про проект Закону про соціальний захист дітей війни (р.№3728, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист" (щодо ветеранів податкової служби) (р.№3610, н.д.С.Осика).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Митного кодексу України (щодо конфіскації) (р.№3426, н.д.П.Ющенко).

Про робочий варіант проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб", розробляється у Комітеті.

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№2360-2, КМУ).

Про пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (р.№2663).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.409, о 15.00)

17 вересня

Про проект Закону про парламентську більшість і парламентську опозицію у Верховній Раді України (р.№2214-1, н.д.О.Карпов).

Про проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки додержання вимог законодавства України Міністерством екології та природних ресурсів України при видачі спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами (р.№3634, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

Про проект Постанови про ініціювання процедури усунення Кучми Леоніда Даниловича з поста Президента України в порядку імпічменту та утворення Спеціальної тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України (р.№4070, н.д.Г.Омельченко).

Про проект Постанови про обрання народного депутата України Осики С.Г. членом Комітету з питань фінансів і банківської діяльності (р.№4126, н.д.Б.Губський).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

17 вересня

Про проект Постанови про затвердження Завдань Національної програми інформатизації на 2003-2005 роки (р.№4007, КМУ).

Про проект Постанови про парламентські слухання "Захист прав громадян України за кордоном та запобігання торгівлі людьми" (26 листопада 2003 року) (р.№3245, н.д.І.Осташ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (р.№3364, н.д.В.Сушкевич, В.Коновалюк).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

17 вересня

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік.

Про проект Закону про заборону репродуктивного клонування людини (р.№3706, н.д.О.Волков, О.Біловол).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-7, кімн. 300, о 15.00)

17 вересня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо створення робочих місць для інвалідів) (р.№3559, н.д.М.Добкін).

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації інвалідами права на трудову зайнятість (р.№3668, н.д.В.Сушкевич).

Про проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (р.№4023, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до законів України "Про пенсійне забезпечення" та "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо трудової пенсії працівникам релігійних організацій) (р.№3436, н.д.В.Кафарський).

Про проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо ліквідаторів Чорнобильської катастрофи) (р.№3617, н.д.О.Волков, О.Біловол).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

17 вересня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів" (р.№3491, н.д.М.Поліщук та ін.).

Про проект Закону про продовольчі банки (р.№3259, н.д.В.Сушкевич та ін.).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо виробництва хлібо-булочних та ковбасних виробів) (р.№3399, н.д.Р.Богатирьова).

Про проект Закону про ратифікацію Договору між Україною і Російською Федерацією про українсько-російський державний кордон (р.№0119, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про взаємне працевлаштування членів сімей співробітників закордонних установ (р.№0122, КМУ).

 

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

______________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, ІІ поверх, актовий зал, о 14.15)

16 вересня

Про стан виконання Рішень Комісії щодо відновлення цілісного майнового комплексу ВАТ "Чисті метали".

Про проект Закону про особливості приватизації пакету акцій ЗАТ "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта" (р.№3594, н.д.В.Гаврилюк та ін.).

Головне організаційне управління