Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

22-26 грудня 2003 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

24 грудня

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо членства в таємній організації) (р.№3088, н.д. Т.Чорновіл).

Проект Постанови про зняття з розгляду деяких законопроектів про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України у зв'язку з підготовкою до другого читання проекту Кримінально-процесуального кодексу України.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо ліквідації банку) (р.№3575, НБУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

22-26 грудня

Питання адміністративно-територіального устрою:

про перейменування села Добровілля Мар'їнського району Донецької області на село Богоявленка;

про перейменування села Діброва Тячівського району Закарпатської області.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо вимог до претендентів на кандидати у Президенти України) (р.№4418, н.д. В.Стретович).

Проект Закону про фінансову основу місцевого самоврядування в Україні (р.№3387, н.д. О.Чорноволенко, В.Коваль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо міжбюджетних трансфертів м.Вінниці) (р.№4459, н.д. П.Порошенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо фінансування депутатської діяльності в округах і регіонах (адміністративно-територіальних одиницях) (р.№4193, н.д. М.Катеринчук).

Проект Постанови про допомогу Грузії у зв'язку з проведенням дострокових президентських та повторних парламентських виборів (р.№4465, н.д. І.Осташ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.507, о 14.30)

24 грудня

Про практику застосування Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про розмір внесків на деякі види загальнообов'язкового державного страхування" (щодо підвищення мінімальних розмірів виплат) (р.№4434, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (р.№4350, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (р.№4083, н.д. В.Гошовський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення" (р.№4278, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (р.№4243, н.д. В.Майстришин та ін.).

Проект Закону про право на субсидії окремих категорій населення (р.№2517, н.д. І.Четверіков).

Проект Закону про концепцію пріоритетів державної бюджетної політики на 2004-2010 роки (р.№3619, н.д. І.Плужников).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (р.№4375, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оподаткування засобів реабілітації та автомобілів для інвалідів (р.№4240, н.д. В.Сушкевич, О.Фельдман).

Проект Закону про основні засади державної політики запобігання алкоголізму в Україні (р.№3731, н.д. М.Сятиня, Г.Васильєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регулювання діяльності фермерських господарств) (р.№4410, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (щодо передачі об'єктів соціальної інфраструктури) (р.№4182, н.д. С.Матвієнков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (щодо строків позовної давності) (р.№4456, н.д. М.Оніщук).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

24 грудня

Заява народного депутата України В.П.Бартківа щодо перешкод, що чиняться посадовими особами Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення Міністерства охорони здоров'я України при ввезенні в Україну лікарських засобів у вигляді гуманітарної допомоги, виголошену на пленарному засіданні Верховної Ради України 11 листопада 2003р.

Проект Закону про демографічну безпеку України (р.№4269, н.д. О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін до законів України з метою усунення подвійної сертифікації харчових продуктів (р.№3545, н.д. В.Бондаренко та ін.).

Проект Закону про утримання та поводження з домашніми непродуктивними тваринами в населених пунктах (р.№3175-2, н.д. В.Майстришин та ін.).

Проект Постанови про День Уряду України у лютому 2004 року (з порядком денним: "Про заходи Кабінету Міністрів України щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2004 року") (р.№4333, н.д. К.Самойлик, А.Полііт).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про розмір внесків на деякі види загальнообов'язкового державного соціального страхування" (щодо підвищення мінімальних розмірів виплат) (р.№4434, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування центрів реабілітації для інвалідів та дітей інвалідів) (р.№4222, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул. Грушевського, 5, ІІІ поверх, кулуари, о 12.00)

 

23 грудня

Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про прибутковий податок з громадян" (щодо переліку виплат, які не включаються до сукупного оподаткованого доходу) (р.№4177, н.д. В.Хара).

Про виконання Постанови про заходи Кабінету Міністрів України щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2003 року (№642-ІV від 20.03.2003р.).

Проект Постанови про рекомендації парламентських слухань про становище молоді (26 листопада 2003р.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Грушевського 5, конференц-зал, о 15.00)

 

24 грудня

Про проблеми та наслідки виконання законодавства України з питань приватизації у сферах науки і освіти (спільне засідання з Спеціальною контрольною комісією Верховної Ради України з питань приватизації).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(пл. Лесі Українки, 1, кімн. 501, о 15.00)

24 грудня

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (р.№4147, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо підтримки книговидавничої справи в Україні) (р.№4462, н.д. В.Майстришин).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо вилучення окремих статей) (р.№4491, н.д. Л.Супрун).

Проект Закону про основні засади державної підтримки обдарованих дітей та молоді на Україні (р.№4455, н.д. Л.Давидова),

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Грушевського, 12/8, кімн. 11, о 14.15)

23 грудня

Звіт Антимонопольного комітету України за 2002 рік.

Звіт Фонду державного майна України за 2002 рік.

Інформація Державної митної служби України про стан підготовки нормативно-правових актів України, прийняття яких передбачено Митним кодексом України.

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Митного кодексу України (щодо митного оформлення товару) (р.№2227, н.д. М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері інтелектуальної власності (р.№3676, н.д. С.Осика).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо майнових прав) (р.№4032, н.д. В.Семенюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо зобов'язань боржника) (р.№3586, КМУ).


КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 14.00)

 

24 грудня

Проект Закону про міжбюджетні відносини між районним бюджетом та бюджетами територіальних громад сіл, селищ, міст та їх об'єднань (р.№4006-1, н.д. К.Фоменко та ін.).

Про перерозподіл видатків за бюджетними програмами головних розпорядників коштів Державного бюджету України у 2003 р.

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 319, о 14.00)

24 грудня

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (щодо реєстрації професійних спілок) (р.№4389, н.д. О.Стоян).

Проект Закону про народні підприємства (р.№4046, н.д. О.Мороз та ін.).

Проект Закону про регулювання експорту деревини (р.№3590, н.д. В.Балога та ін.).

Про проект Закону України про вивізне (експортне) мито на деревину (р.№3673-1, н.д. С.Челноков).

Про ситуацію, що склалася з підготовкою до розгляду проектів Господарського процесуального кодексу України (р.№4157, н.д. М.Гапочка та ін.; р.№4157-1, н.д.В.Мусіяка).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (р.№4350, КМУ).

Проект Постанови про затвердження графіку погашення заборгованості із заробітної плати по підприємствах виробничної сфери, підпорядкованим Міністерству промислової політики, Міністерству аграрної політики та Фонду державного майна (р.№4279, н.д. В.Хара).

Проект Закону про встановлення фіксованого розміру страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування для окремих категорій платників (р.№4501, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№2405-13, н.д. М.Мартиненко та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 15.00)

24 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" (щодо субвенцій на інвестиційні проекти) (р.№4348, н.д. В.Надрага).

Про результати вивчення ситуації щодо створення неповного ядерно-паливного циклу.

Проект Закону про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки (р.№4235, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

23 грудня

(вул.Грушевського,18/ 2, кімн. 12, о 14.30)

Проект Закону про державний земельний кадастр (р.№2613-1, друге читання).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Проект "Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (р.№0163, КМУ).

 

24 грудня

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 15.00)

 

 

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства" (р.№2027, н.д. В.Цушко).

Проект Закону про вино (р.№2028, н.д. В.Цушко).

Проект Закону про виноград і вино (р.№2028-1, н.д. І.Франчук).

Проект Постанови про заходи щодо захисту внутрішнього ринку від імпорту цукру білого, цукрових сиропів та насіння цукрових буряків (р.№4361, н.д. Л.Сватков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо податку на тютюнові вироби) (р.№4143, н.д. В.Фіалковський).

Проект Постанови про інформацію Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для контролю за дотриманням законності при ввезенні на митну територію України продуктів харчування та інших товарів про результати діяльності у першому півріччі 2003 року (р.№3729, н.д. В.Скомаровський та ін.).

Проект Закону про продовольчі банки (р.№3259, н.д. В.Сушкевич, Р.Богатирьова).

Про хід виконання земельного законодавства щодо видачі державних актів на право власності на землю.

Проект Закону про внесення доповнення до статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо операцій по розрахунках з бюджетом у негрошовій формі) (р.№4296, н.д. В.Шпак).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 18 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (щодо податкового боргу платників фіксованого сільськогосподарського податку) (р.№4366, н.д. К.Ващук).

Проект Постанови про зняття з розгляду проектів деяких законодавчих актів України, що стосуються агропромислового комлексу.

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.308, о 16.00)

24 грудня

Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (проект "Україна - розвиток через Інтернет") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (р.№0165, Президент України).

Проект Рекомендацій парламентських слухань "Зовнішня політика України як інструмент забезпечення національних інтересів держави: здобутки, реалії та перспективи".

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення) (р.№3438-2, н.д. Ю.Артеменко, С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання" (р.№4365, н.д. В.Сівкович).

Проект Закону про утилізацію боєприпасів і ракет, які зберігаються на арсеналах, базах та складах Збройних Сил України та інших військових формувань України (р.№4369, н.д. В. Сівкович).

Проект Постанови про заходи щодо захисту внутрішнього ринку від імпорту цукру білого, цукрових сиропів та насіння цукрових буряків (р.№4361, н.д. Л.Сватков та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

24 грудня

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2010 року (р.№1166, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення четвертого енергоблока цієї АЕС на екологічно безпечну систему" (щодо державних гарантій працівникам, які вивільняються з роботи) (р.№3641, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою забезпечення врахування екологічних вимог у процесі приватизації (р.№1224, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нафту і газ" (р.№2327, н.д. І.Франчук та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Федеративною Республікою Бразилія про довгострокове співробітництво щодо використання ракети-носія "Циклон-4" на пусковому центрі Алкантара (р.№0164, Президент України).

Пропозиції Президента України до Закону України "Про рентні платежі за нафту і природний газ" (р.№2306).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення правил тримання собак і котів) (р.№4377, н.д. О.Косьяненко).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо права власності та господарювання земельними ділянками) (р.№4397, н.д. В.Балога, І.Іванчо).

Проект Закону про сільський та сільський зелений туризм (р.№4299, н.д. В.Кафарський).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ _________________________________
___________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

24 грудня

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№4321, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" (р.№4446, н.д. М.Круць).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (р.№3088, н.д. Т.Чорновіл).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№3131, н.д. Г.Астров-Шумілов).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Кримінально-процесуального кодексу України (р.№4452, н.д. С.Сінченко).

Проект Закону про тимчасовий порядок фінансування судової влади в Україні (р.№4189, н.д. В.Онопенко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

24 грудня

Проект Закону про національне бюро розслідувань (р.№4387, н.д. Г.Самофалов).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про державну службу" (щодо звільнення за корупційну діяльність) (р.№4429, н.д. Г.Самофалов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з корупцією" (р.№3169, н.д. В.Стретович).

Подання Міністра внутрішніх справ України М.Білоконя щодо погодження змін у структурі ГУБОЗ МВС України.

Подання МВС України щодо погодження змін у структурі підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в м. Києві та УМВС України на Придніпровській залізниці.

Подання СБУ щодо надання згоди на звільнення і призначення на посаду керівників окремих спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю.

Інформація завідуючого секретаріатом Комітету Сорочика Ю.Ю. про результати роботи секретаріату Комітету за період з лютого по грудень 2003 року.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

24 грудня

Проект Закону про основні засади державної міграційної політики України (р.№4227, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" (р.№4354, н.д. М.Добкін, Д.Святаш).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Державну прикордонну службу") (р.№4443, КМУ).

Проект Постанови про заслуховування доповіді Кабінету Міністрів України про участь України в діяльності по підтриманню чи відновленню міжнародного миру та безпеки (р.№4268, н.д.М.Рудьковський).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (р.№4375, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Держави Ізраїль про врегулювання претезній, які виникли внаслідок повітряної катастрофи, що сталася 4 жовтня 2001 року (р.№0166, КМУ).

Проект Закону України про ратифікацію Договору між Україною та Федеративною Республікою Бразілія про довгострокове співробітництво щодо використання ракети-носія "Циклон-4" на пусковому центрі Алкантара (р.№0164, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання (р.№4365, н.д.В.Сівкович).

Проект Постанови Верховної Ради України про відзначення 100-річчя з дня народження Миколи Леонідовича Духова - тричі Героя Соціалістичної Праці (р.№4498, н.д.М.Карнаух).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації (щодо об'єктів, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави) (р.№4360, н.д.В.Ющенко та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, о 14.30)

24 грудня

Проект Закону про внесення до статті 35 Закону України "Про статус народного депутата України" (р.№4380, н.д. С.Сас та ін.).

Проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів та інших правових актів Верховної Ради України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про статус народного депутата України" (нова редакція) (р.№1115, КМУ) та проект Закону про внесення зміни до статті 26 Закону України "Про статус народного депутата України" (р.№1116, КМУ).

Про хід реалізації Постанови Верховної Ради України від 6 березня 2003р. "Про виконання посадовими особами і працівниками правоохоронних органів вимог Конституції України та Закону України "Про статус народного депутата України" щодо забезпечення умов для здійснення народними депутатами України своїх повноважень.

Звернення народних депутатів України щодо порушень Регламенту Верховної Ради України при прийнятті Закону України "Про встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2004 рік" (р.№4207-2).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

24 грудня

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" (щодо терміну дії свідоцтва) (р.№4283, н.д. О.Корсаков, та ін.).

Про узгодження Максимально граничних тарифів на оренду технічних засобів мовлення, визначених Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

24 грудня

 

Проект Постанови про внесення змін і доповнень до Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 2 вересня 1993 року №3423-ХІ (р.№4164, н.д. Б.Костинюк).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за торгівлю людьми та за втягнення у заняття проституцією) (р.№4280, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

 

24 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо перерахунку пенсій) (р.№4050, н.д.П.Цибенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" (р.№2012, н.д.Л.Лук'яненко та ін.).

Інформація Українського національного фонду "Взаєморозуміння і примирення" щодо результатів першого етапу компенсаційних виплат жертвам нацистських переслідувань.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо призначення пенсії багатодітним матерям) (р.№4423, н.д.І.Насалик, П.Димінський).

Проект Закону про внесення змін до статті 53 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо авіадиспетчерів) (р.№4362, н.д.К.Поліщук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 53 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо бортпровідників) (р.№4362-1, н.д.В.Хара, Г.Скудар).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.00)

 

22 грудня

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань "Про взаємовідносини та співробітництво України з НАТО" (постанова Верховної Ради України від 21.11.2002р. №233-ІV) та Плану дій Україна-НАТО.

 

 

 

24 грудня, о 15.00

Проект Орієнтовного плану міжнародних обмінів Верховної Ради України на 2004 рік.

Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Проект "Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (р.№0163, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про молодіжні та дитячі громадські організації" (щодо впровадження фіксованого індивідуального членства) (р.№3222, н.д.В.Гошовський, В.Хомутинник).

Проект Закону про мови (р.№3410, н.д.П.Мовчан, К.Ситник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мови в Українській РСР" (р.№3410-1, н.д.Н.Шуфрич, М.Шульга).

Проект Закону про мови в Україні (р.№3410-2, н.д.В.Горбачов та ін.).

Проект Закону про розвиток і застосування мов в Україні (р.№3410-3, н.д.І.Юхновський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань здійснення та припинення підприємницької діяльності (р.№3611, н.д.С.Осика).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері інтелектуальної власності (р.№3676, н.д.С.Осика).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів з питань скасування державної реєстрації (р.№3265, н.д.В.Олуйко та ін.).

Проект Закону про інформаційну відкритість органів державної влади та вищих посадових осіб України (р.№2082, н.д.С.Головатий).

Проект Закону про внесення змін до статті 279 Митного Кодексу України (щодо критеріїв переробки товарів) (р.№3376, н.д.К.Ващук, Є.Сігал).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом) (р.№3766, н.д.С.Матвієнков).

Проект Закону про внесення доповнень до деяких законів України (щодо ввезення насіння і садивного матеріалу на митну територію України) (р.№3726, н.д.В.Шкляр, М.Зубець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (р.№4358, н.д.М.Добкін).

 

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

______________________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференцзал, о 15.00)

24 грудня

Про проблеми та наслідки виконання законодавства України з питань приватизації у сферах науки і освіти (спільне засідання з Комітетом з питань науки і освіти).

 

Головне організаційне управління