Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

24 – 28 листопада 2003 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

26 листопада

Про обрання суддів Вищого адміністративного суду України.

Проект Цивільного процесуального кодексу України (р.№3455, третє читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

26 листопада

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки законності та порушень при веденні будівництва торгово-сервісного центру “Поділля” на території Розсошанської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області (р.№4272, н.д. О.Тягнибок та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державні нагороди України” (щодо встановлення почесного звання “Народний вчитель України”) (р.№3475, н.д.С.Ніколаєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну службу” (щодо виходу на пенсію) (р.№4077, н.д.О.Турчинов, М.Павловський).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Цивільного кодексу України (р.№4224, КМУ).

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо збереження суверенітету та зміцнення національної безпеки України (р.№4322, н.д.Я.Джоджик).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.507, о 14.30)

26 листопада

Проекти Трудового кодексу України (р.№1038, н.д.В.Коновалюк; р.№1038-1, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул. Грушевського, 5, сесійний зал, о 15.00)

26 листопада

Парламентські слухання: “Формування здорового способу життя української молоді: стан, проблеми та перспективи”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.526, о 15.00)

26 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків” (щодо створення технопарку “Ресурси Донбасу”) (р.№3612, н.д. В.Рибак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного Кодексу України (щодо видатків на освіту, які враховуються в міжбюджетних трансферах) (р.№4138-1, н.д. В.Майстришин та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 12.00)

26 листопада

Проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік (р.№4000, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу” (щодо терміну “конфесії”) (р.№4119, н.д.О.Турчинов).

Проект Постанови про інформацію Кабінету Міністрів України про сучасний стан та перспективи охорони об’єктів культурної спадщини України, а також пам’яток історії та культури Українського народу, що знаходяться за її межами (р.№4376, н.д.Л.Танюк та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ

ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 14.15)

25 листопада

Проекти законів про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-9, н.д.О.Гудима, Ю.Костенко; р.№2401-10, н.д.В.Горбатов; р.№2405-12, н.д.В.Матвєєв; р.№2405-13, н.д.В.Мартиненко та ін.; р.№2405-14, н.д.Г.Руденко та ін.; р.№2405-16, н.д.В.Семенюк; р.№2405-17, н.д.Г.Руденко; р.№2405-20, КМУ; р.№2405-21, н.д.В.Демьохін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про спеціальні економічні зони та спеціальний режим інвестиційної діяльності в Донецькій області” (р.№4338, н.д.В.Ландик).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні” (р.№4346, н.д.С.Гуренко).

Проект Закону про товарну біржу (р.№2582, друге читання).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо посилення правового захисту громадян та запровадження механізмів реалізації конституційних прав громадян на підприємницьку діяльність, особисту недоторканість, безпеку, повагу до гідності особи, правову допомогу, захист) (р.№3743, н.д.І.Васюник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (щодо виробництва та централізованого постачання теплової енергії) (р.№4040, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (щодо видобування промислових корисних копалин) (р.№3366, н.д.Ю.Соломатін).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (щодо виробництва мучнистих кондитерських виробів) (р.№3532, н.д.О.Єдін).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Митного кодексу України (щодо ввезення устаткування та матеріалів для будівництва та ремонту суден) (р.№4088, н.д.В.Матвєєв, В.Демьохін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо митного контролю товарів і транспортних засобів безпосередньо на митному кордоні) (р.№4041, КМУ).

Проект Закону про Дисциплінарний статут митної служби України (р.№3379, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про патентування деяких видів підприємницької діяльності” (р.№3751, н.д.І.Франчук, В.Воюш).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України “Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні” (щодо обліку прав власності на цінні папери) (р.№3040, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 15.00)

26 листопада

Проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік (друге читання).

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

25 листопада

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування у зв’язку із прийняттям Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (р.№4000-1, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 319, о 15.00)

26 листопада

Проект Постанови про прийняття у другому читанні проекту Закону про Державний бюджет України на 2004 рік (р.№4000/П2, КМУ).

Проект Закону про народні підприємства (р.№4046, н.д.О.Мороз та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку малого підприємництва” (р.№4176, н.д.В.Майстришин та ін.).

Про проекти Трудового кодексу України (р.№1038, н.д.В.Коновалюк; р.№1038-1, КМУ).

Обговорення ситуації, що склалася у законодавчому врегулюванні підприємницької діяльності (за участю Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Богословської І.Г.).

Обговорення ситуації, що склалася в зв’язку з прийняттям рішення Урядом щодо обов’язкової захищеності голограмами сертифікатів або копії свідоцтв про визнання відповідності.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц- зал, о 15.00)

26 листопада

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про угоди про розподіл продукції” (р.№4344, н.д.І.Шкіря та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування причин та умов виникнення кредиторської заборгованості Національної атомної енергогенеруючої компанії “Енергоатом” за надані послуги з постачання товарно-матеріальних цінностей та виконані роботи (р.№4382, н.д.А.Клюєв, В.Бронніков).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

 

26 листопада

Проект Закону про державну підтримку будівництва житла для молоді (р.№2630, н.д.Ю.Тимошенко).

Проект Закону про Національну програму забезпечення молоді житлом на 2003-2012 роки (р.№3098, н.д.В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до ст. 10 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду (р.№3742, н.д.О.Блохін та ін.).

Проект Закону про моніторинг телекомунікацій (р.№4042, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до ст. 15 Закону України “Про поштовий зв’язок” (р.№4218, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” (р.№4226, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо руху транспортних засобів та пішоходів під час здійснення охоронних заходів) (р.№4052, н.д. Ю.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до ст. 116 Житлового кодексу УРСР (щодо заборони примусового виселення найбільш незахищених верств населення із жилих приміщень без надання інших жилих приміщень) (р.№4031, н.д.В.Семенюк та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, о 15.00)

26 листопада

Проект Закону про оцінку земель (р.№2609, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо узгодження норм земельного законодавства) (р.№2608, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення законодавства в галузі насінництва, розсадництва та з охорони прав на сорти рослин (р.№3686, КМУ).

Проект Постанови про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України від 03 квітня 2003 року “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для перевірки ситуації, що склалася на ринку зерна і хліба в Україні” (р.№4306, н.д.В.Гаврилюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус гірських населених пунктів в Україні” (щодо пільг громадянам) (р.№4238, н.д.М.Сятиня та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування діяльності з проведення фумірації (знезараження) підкарантинних матеріалів та об’єктів (р.№4340, КМУ).

Проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік (р.№4000, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо ліквідації дефіциту борошна і зменшення ставки ПДВ на хліб і хлібобулочні вироби) (р.№4318, н.д.М.Рудьковський та ін.).

Проект Закону про сільський зелений туризм (р.№4299, н.д.В.Кафарський).

Проект Постанови про затвердження графіку погашення заборгованості із заробітної плати по підприємствах виробничої сфери, підпорядкованим Міністерству промислової політики, Міністерству аграрної політики та Фонду державного майна (р.№4279, н.д.В.Хара).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб” (р.№4312, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 279 Митного кодексу України (р.№3376, н.д.К.Ващук, Є.Сігал).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.308, о 16.00)

26 листопада

Проект закону про ратифікацію Договору між Україною та Республікою Куба про правові відносини та правову допомогу в цивільних та кримінальних справах (р.№0125, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Консульської конвенції між Україною і Республікою Куба (р.№0103, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною і Російською Федерацією про українсько-російський державний кордон (р.№0119, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Європейської конвенції про охорону археологічної спадщини (переглянутої) (р.№0124, Президент України).

Проект Закону про схвалення рішення Президента України щодо направлення миротворчого контингенту для участі України у Місії Організації Об’єднаних Націй у Ліберії (р.№4364, Президент України).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Цивільного кодексу України (р.№4224, КМУ).

Проект Постанови про висновок Конституційного Суду України про відповідність Конституції України Угоди про формування Єдиного економічного простору між Республікою Білорусь, Республікою Казахстан, Російською Федерацією та Україною (р.№4200, н.д.І.Тарасюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про громадянство України” (р.№4192, н.д.Г.Удовенко).

Проект Постанови про визнання голодомору 1932-1933 років геноцидом проти українського народу (р.№4104, н.д.Г.Удовенко).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення) (р.№3438-2, н.д.Ю.Артеменко, С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні” (р.№4205, н.д.М.Круць, Р.Ткач).

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо збереження суверенітету та зміцнення національної безпеки України (р.№4322, н.д.Я.Джоджик).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

26 листопада

Проект Закону про ратифікацію Кіотського протоколу до рамкової Конвенції Організації Об’єднаних Націй про зміну клімату (р.№0142, Президент України).

Проект Закону про екологічний аудит (р.№1092-1, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про нафту і газ” (р.№2327, н.д.І.Франчук та ін.).

Затвердження рішень виїзних засідань до Полтавської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Затвердження рішення Комітетських слухань на тему: “Про вдосконалення ведення лісового господарства у лісах Міністерства аграрної політики України, Міністерства оборони України та інших постійних лісокористувачів”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

26 листопада

Проект Закону про внесення зміни до частини 1 статті 269 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№4036, н.д. К.Поліщук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про судову експертизу” (р.№3271, н.д. М.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків (р.№3538, н.д. Ю.Ширко, М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо посилення правового захисту громадян та запровадження механізмів реалізації конституційних прав громадян на підприємницьку діяльність, особисту недоторканість, безпеку, повагу до гідності особи, правову допомогу, захист) (р.№3743, н.д. І.Васюник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№4041, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Організації Об’єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності та протоколів, що її доповнюють (Протоколу про попередження і припинення торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, і покарання за неї і Протоколу проти незаконного ввозу мігрантів по суші, морю і повітрю) (р.№0145, КМУ).

Проект Закону про Державну кримінально-виконавчу службу України (р.№4370, н.д. О.Бандурка та ін).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

26 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про боротьбу з корупцією” (р.№4206, н.д.М.Круць).

Проект Закону про державну програму економічного і соціального розвитку України на 2004 рік (р.№4161, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про прокуратуру” (р.№3757, н.д.М.Потебенько, Ю.Кармазін).

Проект Постанови про події, що відбулися у м. Донецьку 31 жовтня 2003 року за участю народних депутатів України (р.№4378, н.д.А.Матвієнко, Б.Беспалий).

Подання МВС України щодо внесення змін до структури управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в м. Севастополі.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

26 листопада

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про використання полігону злітно-посадкових систем “Нитка” (р.№0152, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” (нова редакція) (р.№4226, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за носіння військової форми особами, які не мають на те права) (р.№4321, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист” (щодо ветеранів податкової служби) (р.№3610, н.д.С.Осика).

Проект Закону про демографічну безпеку України (р.№4269, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб” (щодо вирівнювання розміру пенсій) (р.№3718-1, н.д.Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб” (щодо уніфікації умов пенсійного забезпечення) (р.№3718-2, н.д.Л.Каденюк та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, о 15.00)

26 листопада

Проект Постанови про внесення змін до статті 3.3.4 Регламенту Верховної Ради України (р.№4304, н.д.В.Матвєєв та ін.).

Проект Постанови про відхилення законопроектів, які втратили чинність.

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус народного депутата України” (р.№4193, н.д.М.Катеринчук).

Проекти законів про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів та інших правових актів Верховної Ради України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про статус народного депутата України” (нова редакція) (р.№1115, КМУ) та про внесення зміни до статті 36 Закону України “Про статус народного депутата України” (р.№1116, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

26 листопада

Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2003 рік.

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про радіочастотний ресурс” (р.№4339, н.д.Ю.Луценко).

Концепція національної інформаційної політики України (р.№2526, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

26 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про громадянство України” (р.№4192, н.д.Г.Удовенко).

Проект Закону про денонсацію Договору між Україною та Грузією про запобігання виникненню випадків подвійного громадянства та усунення вже існуючого подвійного громадянства (р.№0155, Президент України).

Проект Закону про денонсацію Договору між Україною та Республікою Узбекистан про запобігання виникненню випадків подвійного громадянства (р.№0154, Президент України).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

26 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб” (р.№3718-2, н.д. Л.Каденюк та ін).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо переліку осіб, які належать до категорії потерпілих) (р.№3730, н.д. П.Матвієнко).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо підтвердження статусу інвалідів-чорнобильців) (р.№3730-1, н.д. В.Бондаренко та ін.).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 50 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (р.№4020, н.д. П.Матвієнко).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України з питань оподаткування (р.№4034, н.д. В.Альошин).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оподаткування засобів реабілітації та автомобілів для інвалідів (р.№4240, н.д. В.Сушкевич, О.Фельдман).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн. 111, о 15.00)

26 листопада

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо дипломатичних працівників) (р.№4063, КМУ).

Проект Закону про денонсацію Договору між Україною та Грузією про запобігання виникненню випадків подвійного громадянства та усунення вже існуючого подвійного громадянства (р.№0155, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (р.№3550, н.д.С.Буряк, Т.Довгий).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про банки і банківську діяльність” (р.№3561, НБУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про науково-технічне співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Австрія (р.№0153, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері інтелектуальної власності (р.№3676, н.д.С.Осика).

Проект Закону про продовольчі банки (р.№3259, н.д.В.Сушкевич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо стабілізації ситуації в аграрному секторі економіки) (р.№3427, н.д.М.Комар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ветеринарну медицину” (щодо повноважень Державного департаменту ветеринарної медицини) (р.№3576, н.д.В.Майстришин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України “Про сільськогосподарську кооперацію”, (щодо уточнення терміну “сільськогосподарський товаровиробник” (р.№3546, н.д.Р.Ткач).

Проект Закону про інформаційну відкритість органів державної влади та вищих посадових осіб України (р.№2082, н.д.С.Головатий).

Проект Закону про внесення змін до статті 279 Митного Кодексу України (щодо критеріїв переробки товарів) (р.№3376, н.д. К.Ващук, Є.Сігал).

Проект Закону про внесення змін до законів України з метою усунення подвійної сертифікації харчових продуктів (р.№3545, н.д. В.Бондаренко та ін.).

Проект Закону про ставки вивізного (експортного) мита на деякі товари (продукцію) металургійної переробки брухту кольорових металів (р.№4130, н.д. С.Ларін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо сплати мита та оподаткування операцій з культурними цінностями) (р.№4147, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (щодо повноважень органів державної податкової служби України) (р.№3206, н.д. Г.Васильєв, В.Мойсик).

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 214, о 14.30)

26 листопада

Про ознаки корупційних діянь в діях посадових осіб Фонду державного майна України в світлі виконання рішень Комісії.

Про захист майнових прав держави регіональними відділеннями ФДМ України під час оренди державного майна Київського та Кілійського виноробних заводів.

Проекти законів про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-18, КМУ; р.№2405-19, н.д.Г.Астров-Шумілов).

Про порушення чинного законодавства України Фондом держмайна АР Крим у ході продажу державного пакету акцій у статутному фонді ЗАТ “Авіатермінал”.

 

Головне організаційне управління