П Л А Н

основних заходів, які передбачають здійснити комітети

Верховної Ради України за період четвертої сесії

(вересень 2003 року - січень 2004 року)

 

РОЗДІЛ I. Питання, які передбачають розглянути комітети в порядку контролю за виконанням законів України, постанов Верховної Ради України та власних рішень

 

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

Про хід виконання Закону України “Про державно-правовий експеримент розвитку місцевого самоврядування в місті Ірпені, селищах Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське Київської області”.

Жовтень

Про застосування Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування”.

Листопад

Про хід виконання Постанови Верховної Ради України “Про рекомендації парламентських слухань про законодавчі аспекти регіональної політики та місцевого самоврядування”.

Грудень

 

Комiтет з питань соцiальної полiтики та працi

Про виконання вимог Постанови Верховної Ради України від 15 березня 2001 року “Про стан виконання Закону України “Про оплату праці на підприємствах, в установах і організаціях всіх форм власності та господарювання” та рекомендацій по результатах проведення 17 вересня 2002 року засідання “круглого столу” щодо заходів з ліквідації заборгованості із заробітної плати та її недопущення в майбутньому у виробничій сфері, а також Концепції дальшого реформування оплати праці в Україні, схваленої Указом Президента України від 25 грудня 2000 року № 1375 та Закону України “Про встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2003 рік”.

Жовтень-листопад

Комітет з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства

Про хід виконання Постанови Верховної Ради України від 28 листопада 2002 року "Про інформацію Кабінету Міністрів України про стан справ у вітчизняній системі охорони здоров'я України".

Жовтень

Про стан виконання вимог статті 11 Закону України “Про державні соціальні стандарти та соціальні гарантії” щодо розробки та запровадження соціальних нормативів у сфері охорони здоров’я.

Листопад

Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту i туризму

Про виконання Постанови Верховної Ради України від 20 березня 2003 року “Про заходи Кабінету Міністрів України щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2003 року”.

Листопад

Про стан дотримання в Україні норм Антидопінгової конвенції та вдосконалення чинного законодавства відповідно до вимог МОК та ВАДА (стосовно підписання Додаткового протоколу до Антидопінгової конвенції).

Грудень

Про стан дотримання вимог Закону України “Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх” (стосовно проведення профілактичної роботи серед неповнолітніх правопорушників, у тому числі звільнених з виховно-трудових колоній).

Грудень

Про стан впровадження програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей та молоді (за підсумками 2003 року).

Січень

Комітет з питань науки i освіти

Про початок нового 2003-2004 навчального року та стан забезпечення навчальних закладів підручниками та наочними посібниками.

Вересень

Про виконання Постанови Верховної Ради України “Про Основні напрями бюджетної політики на 2003 рік” та про хід виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” в частині фінансування освіти і науки.

Жовтень

Про хід виконання Постанови Верховної Ради України від 13 липня 1999 року “Про Концепцію науково-технологічного та інноваційного розвитку України”.

Листопад

Про стан розроблення нормативно-правових документів на виконання Закону України “Про вищу освіту” та формування державного замовлення і вдосконалення форми статистичної звітності.

Листопад

Про хід виконання Постанови Верховної Ради України від 26 грудня 2002 року № 390-IV “Про продовження терміну виконання Постанови Верховної Ради України “Про заходи щодо забезпечення теплом жилих будинків, закладів освіти, охорони здоров’я, культури та інших об’єктів соціальної сфери, що опалюються від централізованих мереж теплопостачання”.

Грудень

Про хід виконання постанов Верховної Ради України від 21 червня 2001 року “Про стан, напрями реформування і фінансування освіти в Україні” та від 3 квітня 2003 року “Про інформацію Кабінету Міністрів України про стан виконання Закону України “Про встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2003 рік”.

Грудень

Про хід виконання рекомендацій парламентських слухань “Юридична освіта в Україні: шляхи підвищення якості підготовки спеціалістів”.

Грудень

Комітет з питань культури i духовності

Про стан дотримання законодавства про кінематографію.

Жовтень

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 22 травня 2003 року “Про рекомендації парламентських слухань “Про функціонування української мови в Україні”.

Жовтень

Про стан дотримання законодавства України про музеї та музейну справу .

Листопад

Про хід реалізації положень Закону України “Про організацію гастрольної діяльності в Україні”.

Грудень

Про стан дотримання законодавства України про охорону культурної спадщини у Національному історико-культурному заповіднику "Хортиця".

Січень

Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань про стан підготовки до вступу України до СОТ та про проект Угоди про створення Єдиного економічного простору (ЄЕП).

16 вересня

Про стан підготовки нормативно-правових актів України, прийняття яких передбачено Митним кодексом України.

Жовтень

Про звіт Антимонопольного комітету України за 2002 рік.

Жовтень

Про звіт Фонду державного майна України за 2002 рік.

Жовтень

Комітет з питань бюджету

Про порядок продажу Мінфіном України на відкритих аукціонах векселів за простроченою більше ніж три роки заборгованістю перед державою за кредитами, залученими державою або під державні гарантії, розроблений відповідно до статті 17 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

Вересень

Про порядок витрачання коштів на накопичення (приріст) та зберігання цінностей державного матеріального резерву згідно зі статтею 36 пункт 19 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

Вересень

Про порядок погашення заборгованості по перерахуванню дивідендів на акції ВАТ “Укртелеком”, погашення заборгованості з пільг населенню за надані послуги зв’язку та погашення заборгованості і поточні платежі з оплати послуг зв’язку, що надаються бюджетними установами (стаття 66 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”).

Вересень

Про критерії звільнення від оподаткування земельним податком дитячих санаторно-курортних та оздоровчих закладів України, підготовлені на виконання пункту 11 статті 55 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

Вересень

Про перелік об’єктів з будівництва магістральних газопроводів-відводів для газифікації сільських населених пунктів (за рахунок погашення недоїмки минулих років НАК “Нафтогаз України” у сумі 130 млн.грн.), поданий на погодження згідно із статтею 72-3 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

Вересень

Про порядок зарахування недоїмки до Державного бюджету України, що виникла станом на 1 січня 2003 року перед державним бюджетом, в сумі 40 млн.грн. в погашення заборгованості Міністерства аграрної політики України за виконані роботи щодо виробництва мінеральних добрив.

Вересень

Про порядок закупівлі Держрезервом зернових культур, вирощених українськими товаровиробниками, на аукціонах у сумі 400 млн.грн. згідно зі статтею 72-12 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

Вересень

Про порядок спрямування коштів на компенсацію сільськогосподарським товаровиробникам за посіяне зерно у сумі 360 млн.грн. відповідно до статті 72-13 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

Вересень

Про стан виконання зведеного, державного та місцевих бюджетів у поточному році.

Вересень

Про перерозподіл бюджетних призначень за бюджетними програмами головних розпорядників відповідно до статті 25 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

Вересень-грудень

 

 

Про виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

Вересень-грудень

Про використання бюджетних коштів у 2002-2003 роках та планування видатків на наступний бюджетний період головними розпорядниками коштів державного бюджету.

Вересень-грудень

Про використання коштів Резервного фонду державного бюджету за 9 місяців 2003 року.

Жовтень

Звіт про виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” за 9 місяців 2003 року.

Листопад

Про стан перерахування місцевим бюджетам з Державного бюджету субвенцій, визначених Законом України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” у 2003 році.

Грудень

 

Комітет з питань фінансів i банківської діяльності

Інформація Голови Національного банку України щодо питання повернення боргів Міжнародному валютному фонду.

Вересень

Про дотримання Державним казначейством України норм чинного законодавства в частині своєчасного проведення розрахунків із суб‘єктами господарювання при поверненні податку на додану вартість та виконання виконавчих документів.

Вересень

Про перспективне бачення Міністерством економіки України економічного розвитку Держави у зв‘язку з реалізацією прийнятих змін у податковому законодавстві України та пропозиції Міністерства по удосконаленню податкового законодавства.

Вересень

Про виконання податковою міліцією України норм чинного законодавства в частині адміністрування податків та її заходи і пропозиції щодо ліквідації тіньових схем ухилення від сплати податків (на прикладі м. Києва).

Жовтень

Про дотримання Державною митною службою України норм чинного законодавства щодо адміністрування справляння акцизного та інших податків і пропозиції по удосконаленню такого законодавства.

Жовтень

Про пропозиції Міністерства фінансів України в частині удосконалення податкового законодавства та їх майбутній вплив на розвиток економіки України.

Листопад

Про заходи Головного Контрольно-ревізійного управління України в частині дотримання підприємствами і організаціями норм бюджетного законодавства.

Листопад

Про результати дії Закону України "Про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” від 24 грудня 2002 року.

Грудень

Комітет з питань промислової політики i підприємництва

Про виконання положень законів України "Про підтвердження відповідності”, “Про акредитацію органів з оцінки відповідності”, “Про стандартизацію”.

Жовтень

Про виконання Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (щодо нормативу робочих місць для забезпечення працевлаштування інвалідів).

Жовтень

 

 

Комiтет з питань паливно-енергетичного комплексу,

ядерної полiтики та ядерної безпеки

Про виконання Закону України “Про ратифікацію Кредитної угоди (фінансування Української енергозберігаючої сервісної компанії (УкрЕско) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку”.

Вересень-жовтень

Про проблеми використання нафтопроводу Одеса-Броди в європейському та зворотному напрямках.

Жовтень

Про підсумки роботи ПЕК за 9 місяців 2003 року та виконання бюджетного фінансування підприємств ПЕК.

Жовтень

Про виконання Постанови Верховної Ради України від 3 квітня 2003 року “Про звіт Міністра палива та енергетики України Єрмілова С.Ф. щодо соціально-економічних наслідків запроваджуваної Міністерством палива та енергетики України реорганізації вугільної промисловості”.

Жовтень-листопад

 

 

Комітет з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства i зв’язку

Про стан виконання Закону України “Про автомобільний транспорт”.

Листопад

Комітет з питань аграрної політики

Про хід виконання земельного законодавства щодо видачі державних актів на право власності на землю.

Грудень

Про хід виконання Закону України “По зерно та ринок зерна в Україні” .

Грудень, Черкаська область

Про хід виконання законодавства щодо розвитку рибного господарства в Україні.

Січень

 

Комітет у закордонних справах

Про кадрову політику Міністерства закордонних справ України.

Грудень

Про виконання Постанови Верховної Ради України від 19 червня 2003 року “Про інформацію Кабінету Міністрів України про хід виконання Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією від 31 травня 1997 року”.

Січень

 

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Про роботу Державної компанії “Укрекокомресурси”.

Жовтень

Про стан виконання Закону України “Про мисливське господарство та полювання” (щодо звернень громадськості про заборону весняного полювання на птахів).

Жовтень

Про вплив об’єктів військової діяльності на екологічний стан територій України.

Жовтень

Про стан впровадження в Україні систем якості та управління навколишнім середовищем (ISO 9000, ISO 1400).

Листопад

Про стан та доцільність перегляду розмірів зборів, штрафів та ін. за забруднення навколишнього природного середовища.

Листопад

Про стан виконання законодавства України у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Державною воєнізованою гірничорятувальною (аварійно-рятувальною) службою МНС України.

Грудень

 

Комітет з питань законодавчого забезпечення

правоохоронної діяльності

Про виконання Кабiнетом Мiнiстрiв України, мiнiстерствами та іншими центральними органами виконавчої влади Постанови Верховної Ради України вiд 23 березня 2000 року “Про дотримання правоохоронними органами України конституцiйних гарантiй та законностi в забезпеченнi прав i свобод людини” в Одеській, Кіровоградській, Черкаській, Хмельницькій та Київській областях.

Вересень-січень

 

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю i корупцією

Про інформацію Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України про виконання рішень Комітету з питань протидії корупції та усунення причин і умов, які сприяють цим негативним проявам в підпорядкованих підрозділах, в тому числі при виконанні судових рішень та реалізації майна.

Жовтень

Про законність та обгрунтованість використання у боротьбі з організованою злочинністю учасників злочинних угрупувань, спеціальних технічних засобів, застосування інших негласних заходів (інформація Генпрокуратури України, МВС України, СБУ).

Жовтень-листопад

Про звіт Голови Комітету про результати роботи зі зверненнями громадян та з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

Жовтень-листопад

Підготовка матеріалів до заслуховування на засіданні Верховної Ради України звіту Голови Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, доповіді Координаційного Комітету по боротьбі з організованою злочинністю, Голови Служби безпеки України, Міністра внутрішніх справ України про стан боротьби з організованою злочинністю, а також доповіді Генерального прокурора України про стан прокурорського нагляду у сфері боротьби з організованою злочинністю.

Жовтень-листопад

Про інформацію керівників правоохоронних та державних органів Донецької і Львівської областей, які беруть участь у боротьбі з організованою злочинністю і корупцією, про виконання рішень виїзних засідань Комітету.

Листопад

 

Комітет з питань національної безпеки і оборони

Про виконання законів України про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей.

Вересень

Про стан та перспективи підвищення ефективності участі України у процесі міжнародних передач озброєнь і військової техніки.

Вересень-жовтень

Про стан виконання законів України щодо військової освіти.

Жовтень

Про хід виконання Закону України “Про альтернативну (невійськову) службу”.

Жовтень

Про стан реалізації державних корпоративних прав на підприємствах промисловості та ефективності управління цими правами.

Жовтень

Про виконання положень Закону України “Про особливості приватизації підприємств, що знаходяться в управлінні Міністерства оборони України” (за період з травня 2000 року по вересень 2003 року).

Листопад

Про діяльність та напрямки роботи Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Листопад

Про використання коштів, передбачених в Законі України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” на Державну програму реформування та розвитку Збройних Сил України.

Грудень

Про реформування та розвиток правоохоронних органів і спецслужб України в контексті європейської інтеграції.

Січень

Про стан реалізації Постанови Верховної Ради України від 5 червня 2003 року “Про рекомендації парламентських слухань “Демографічна криза в Україні: її причини та наслідки”.

Січень

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

Про звіт Управлiння справами Апарату Верховної Ради України про виконання кошторису Верховної Ради України за перше півріччя 2003 року.

Жовтень

Про роботу санаторно-курортних закладів, підпорядкованих Управлінню справами Апарату Верховної Ради України щодо організації відпочинку народних депутатів України.

Жовтень

Про стан роботи щодо працевлаштування народних депутатів першого, другого та третього скликань Верховної Ради України.

Жовтень

Про організацію розгляду звернень і заяв громадян і народних депутатів України до Верховної Ради України та її структурних підрозділів.

Листопад

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 6 березня 2003 року “Про виконання посадовими особами і працівниками правоохоронних органів вимог Конституції України та Закону України “Про статус народного депутата України” щодо забезпечення умов для здійснення народними депутатами України своїх повноважень”.

Листопад

Розгляд звернень i заяв народних депутатiв України та громадян.

Вересень-січень

 

 

Комітет з питань свободи слова та інформації

Про виконання Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань забезпечення та безперешкодної реалізації права людини на свободу слова.

Вересень

Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо розслідування діяльності Національної ради України з питань телебачення i радіомовлення за 2000-2002 р.р.

Жовтень-листопад

Про виконання Постанови Верховної Ради України щодо унормування діяльності журналу Верховної Ради України “Віче”.

Листопад

Комітет з питань прав людини, національних меншин

i міжнаціональних відносин

Про дотримання законодавства України щодо запобігання проявам міжнаціональної нетерпимості: ксенофобії, антисемітизму та ін.

Жовтень

Про хід реалізації Закону України “Про біженців”.

Листопад

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 13 вересня 2001 року “Про рекомендації парламентських слухань “П’ята річниця прийняття Конституції України. Права і свободи громадян України - сподівання і реальність”.

Грудень

 

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

 

Про стан реалізації органами виконавчої влади норм законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”.

Вересень, листопад

Про стан підготовчої роботи органів Пенсійного фонду України по запровадженню системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Вересень-січень

Про хід виконання Постанови Верховної Ради України від 20 лютого 2003 року “Про стан забезпечення в Україні встановлених чинним законодавством соціальних, економічних, правових і конституційних гарантій у сфері соціального захисту та реабілітації інвалідів”.

Жовтень

Про звернення громадян і ветеранських організацій щодо підвищення цін на життєво необхідні лікарські засоби та вироби медичного призначення.

Листопад

Про інформацію Українського національного фонду “Взаєморозуміння і примирення” щодо результатів першого етапу здійснення компенсаційних виплат жертвам нацистських переслідувань за рахунок коштів німецької сторони.

Грудень

Про стан висвітлення подій Великої Вітчизняної війни відповідно до вимог Постанови Верховної Ради України від 6 березня 2003 року “Про відзначення 60-річчя Перемоги та звільнення України від фашистських загарбників” та Указу Президента України від 26 березня 2003 року “Про відзначення 60-річчя Перемоги та пам’ятних подій Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років” (інформація Держтелерадіо України).

Січень

 

 

 

 

 

 

Комітет з питань Європейської інтеграції

 

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України про хід підготовки до вступу до СОТ.

Вересень-січень

Про хід виконання Постанови Верховної Ради України від 21 листопада 2002 року “Про рекомендації парламентських слухань “Про взаємовідносини та співробітництво України з НАТО” та Цільового плану на 2003 рік в рамках Плану дій Україна-НАТО.

Вересень-січень

Про хід виконання Постанови Верховної Ради України від 28 листопада 2002 року “Про рекомендації парламентських слухань “Про взаємовідносини та співробітництво України з Європейським Союзом”.

Вересень-січень

 

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

Про хід виконання Постанови Верховної Ради України від 22 травня 2003 року “Про рекомендації парламентських слухань “Наслідки і перспективи приватизації в Україні”.

Жовтень

Про стан виконання інвестиційних зобов’язань і контролю з боку Фонду державного майна України.

Листопад

 

 

 

 

 

 

 

РОЗДІЛ II. Питання, які передбачається розглянути комітетами на виїзних засіданнях

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

Про проблеми та перспективи розвитку місцевого самоврядування, забезпечення прав територіальних громад міст обласного та районного значення, їх збалансованого економічного, фінансового і соціального розвитку.

Жовтень, м. Васильків

Комітет з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства

Про виконання вимог Закону України "Про курорти" у частині збереження статусу та майна спеціалізованих санаторіїв системи Міністерства охорони здоров'я України в Автономній Республіці Крим.

Жовтень, м.Ялта

Про досвід застосування механізмів фінансування охорони здоров’я в м.Комсомольськ Полтавської області.

Листопад, м.Комсомольськ

 

Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту i туризму

Про стан дотримання вимог законодавства щодо проведення виховної роботи у виховно-трудових колоніях для неповнолітніх (Харківська обл. ВТК ім.Макаренка).

Вересень, Харківська область

Про стан дотримання вимог законодавства і перспективи його вдосконалення в питаннях матеріально-технічного і кадрового забезпечення розвитку фізичного виховання, спорту вищих досягнень .

Жовтень, м.Донецьк

Про перспективи розвитку туристичної інфраструктури та заходи щодо стимулювання внутрішнього туризму (за підсумками туристичного сезону 2003 р.).

Листопад, Держтурадміністрація

 

Комітет з питань науки i освіти

Про повноваження місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в частині виконання законодавства у сфері освіти (на базі Рівненської області).

Жовтень, Рівненська область

Про хід виконання ст.42-48 Закону України “Про освіту” щодо забезпечення розвитку педагогічних вищих навчальних закладів (на базі Харківської області).

Грудень, Харківська область

 

Комітет з питань культури і духовності

Про стан дотримання законодавства про музеї та музейну справу.

Вересень, Національний Києво-Печерський

історико-культурний заповідник

Про стан підготовки кадрів для закладів культури.

Жовтень

Про дотримання законодавства про охорону культурної спадщини.

Жовтень, Львівська область

Листопад, Національний заповідник “Софія Київська”

Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій

Про проблеми корпоративного управління.

18 вересня, ЗАТ “Оболонь”

Про узагальнення досвіду функціонування та перспективи розвитку вільних економічних зон та територій пріоритетного розвитку зі спеціальним режимом інвестиційної діяльності.

8-10 жовтня, м.м.Миколаїв, Херсон

Про інноваційну політику на підприємствах хімічної та авіабудівної промисловості України.

12-13 листопада, м.Горлівка (концерн “Стирол”)

15-19 грудня, АНТК ім.Антонова, Харківське

державне авіаційне виробниче підприємство

 

Комітет з питань бюджету

Про стан формування та виконання місцевих податків і зборів.

Жовтень-грудень

 

Комітет з питань фінансів і банківської діяльності

Про ефективність законодавчого забезпечення пріоритетності автомобілебудування та питання вдосконалення законодавства щодо розвитку національної автомобільної промисловості.

Жовтень, м. Запоріжжя

Про проект програми розвитку масових безготівкових розрахунків в Україні в рамках реалізації комплексу програми розвитку банківської системи на 2003 - 2005 роки.

Жовтень, м.Одеса

 

Комітет з питань промислової політики i підприємництва

Про хід реалізації положень законів України “Про державну підтримку космічної діяльності” та “Про Загальнодержавну (Національну) космічну програму України на 2003-2007 роки”.

Жовтень, м.Дніпропетровськ

Про хід реалізації Закону України “Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу (на прикладі ВАТ “Уманьфермаш”).

9-10 жовтня, м.Умань

 

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу,

ядерної політики та ядерної безпеки

Про стан видобування вуглеводнів на шельфі Чорного моря.

Вересень, м.Сімферополь

По матеріалах Робочої групи Комітету по вивченню ситуації щодо створення в Україні ядерно-паливного циклу.

Жовтень-листопад, Дніпропетровська область

Про перспективи транспортування газу територією України.

Листопад, смт. Богородчани (Тарутине)

 

Комітет з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку

Про стан виконання чинного законодавства щодо фінансування дорожнього господарства в Автономній Республіці Крим.

Жовтень, Автономна Республіка Крим

Про стан та проблеми, пов’язані із спрощенням порядку та механізму дозвільно-погоджувальної системи в будівництві (на прикладі Київського регіону).

Листопад

Про стан реформування житлово-комунального господарства (на прикладі Львівської області).

Грудень, Львівська область

Комітет з питань аграрної політики

Про законодавче забезпечення розвитку тваринництва в Україні.

Жовтень, Рівненська область

Про хід виконання Закону України "Про зерно та ринок зерна в Україні”.

Грудень, Черкаська область

Комітет у закордонних справах

Про сприяння розвитку регіонального співробітництва між відповідними областями України та Угорщини.

Жовтень, Закарпатська область

Комітет з питань екологічної політики, природокористування

та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Про впровадження Чорнобильської Програми Відродження та Розвитку ПРООН в Україні.

Вересень, Чернігівська область

Про стан реалізації заходів з укріплення берегів Кременчуцького водосховища.

Жовтень, Полтавська область

Про стан поводження з радіоактивними відходами та проведення дезактиваційних робіт у зоні відчуження.

Жовтень, м.Чорнобиль

Про стан ведення лісового господарства у Карпатському регіоні.

Листопад, Закарпатська область

Про стан розв’язання екологічних проблем Азовського моря.

Листопад, м.Маріуполь

Про стан виконання Чорнобильської будівельної програми та Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” в Рівненській області.

Грудень, Рівненська область

Комітет з питань законодавчого забезпечення

правоохоронної діяльності

Про досвід роботи правоохоронних органів Харківської області.

Жовтень, м.Харків

Комiтет з питань боротьби з органiзованою злочиннiстю

i корупцiєю

Про стан дотримання законодавства про боротьбу з організованою злочинністю і корупцією правоохоронними та державними органами влади у м.Києві та Автономній Республіці Крим.

Вересень, м.Київ

Жовтень, м.Сімферополь

Комітет з питань національної безпеки і оборони

Про виконання вимог законодавства України щодо перебування і виконання задач особовим складом Українського миротворчого контингенту в Іраку.

Вересень-грудень

Про стан української авіабудівної промисловості та можливості авіаційного науково-технічного комплексу ім.О.К.Антонова.

Жовтень

Про дотримання Управлінням державної охорони України вимог чинного законодавства при виконанні покладених на нього завдань та вивчення питання щодо доцільності створення регіональних структур УДОУ в Криму.

Жовтень

Про хід реформування Збройних Сил України та стан соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей (виїзні засідання у військових частинах).

Вересень-січень (за окремим планом)

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики

та організації роботи Верховної Ради України

Про стан виконання вимог Закону України “Про статус народного депутата України” стосовно створення належних житлових умов народним депутатам України.

Вересень, вул. Срібнокільська, 24

Про стан виконання вимог стосовно забезпечення народним депутатам України умов роботи у приміщенні Верховної Ради України, що споруджується.

Вересень, вул.Садова, 3а

Комітет з питань свободи слова та інформації

Про проблеми роздержавлення друкованих засобiв масової iнформацiї (районний, мiський, обласний рiвнi).

Вересень-листопад, Запорізька, Львівська, Черкаська області

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України про підсумки парламентських слухань “Суспільство, засоби масової інформації, влада: свобода слова і цензура в Україні” щодо проблеми дотримання свободи слова та усунення практики цензурування засобів масової інформації і журналістів.

Вересень-січень, Чернівецька, Чернігівська, Харківська,

Кіровоградська, Одеська, Сумська, Волинська області

 

Комітет з питань прав людини, національних меншин

і міжнаціональних відносин

Про стан нормативно-правового забезпечення врегулювання питань облаштування в Автономній Республіці Крим осіб з числа депортованих народів та національних меншин, які повертаються на батьківщину.

Листопад, м. Сімферополь

Про стан і проблеми русинів Закарпаття.

Грудень, Закарпатська область

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

Про стан виконання Закону України “Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” та Постанови Верховної Ради України від 6 березня 2003 року “Про відзначення 60-річчя Перемоги та звільнення України від фашистських загарбників” у Черкаській області.

Вересень, м.Черкаси

Про підготовчу роботу органів Пенсійного фонду України по запровадженню системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (спільно з правлінням ПФУ).

Жовтень, Волинська область

Комітет з питань Європейської інтеграції

Про транскордонне співробітництво.

20-24 жовтня, м.Львів

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

Про питання приватизації лікеро-горілчаних та виноробних підприємств.

Вересень

Про дотримання законодавства в ході відчуження державного майна Міністерства оборони України.

Жовтень, Міноборони України

 

 

 

РОЗДІЛ III. Питання, які пропонується розглянути на Днях Уряду та Парламентських слуханнях

Дні Уряду:

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Про хід виконання Постанови Верховної Ради України від 15 травня 2003 року №787-ІУ “Про інформацію Кабінету Міністрів України про дотримання органами виконавчої влади вимог законодавства при проведенні комплексу весняно-польових робіт та заходи по забезпеченню виконання законодавства при підготовці до збирання врожаю 2003 року та його проведенні”.

Про баланс продовольчих і фуражних ресурсів на період 2003-2004 років та заходи Кабінету Міністрів України щодо забезпечення продовольчої безпеки.

9 вересня

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Про підготовку паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

Жовтень

Про Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України.

Листопад

Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури,

спорту і туризму

Про стан дотримання вимог законодавства та його вдосконалення щодо забезпечення розвитку спорту вищих досягнень та підготовки національних збірних команд до літніх ХХУІІІ Олімпійських та ХІІ Параолімпійських ігор в 2004 році.

14 жовтня

 

Комітет з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв’язку

Про стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2003-2004 років об’єктів теплопостачання та експлуатації тепломереж, забезпечення їх енергоресурсами та стан формування тарифів на теплоносії.

14 жовтня

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Про стан дотримання вимог природоохоронного законодавства при здійсненні діяльності, пов’язаної з надрокористуванням в Україні.

14 жовтня

Комітет з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства

Про заходи Уряду щодо попередження смертності та інвалідності населення внаслідок серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань.

11 листопада

Комітет з питань культури і духовності

Про сучасний стан та перспективи охорони об’єктів культурної спадщини України, а також пам’яток історії та культури Українського народу, що знаходяться за її межами.

11 листопада

Комiтет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

Про стан забезпечення в Україні встановлених чинним законодавством соціальних, економічних, правових і конституційних гарантій у сфері соціального захисту ветеранів праці.

9 грудня

 

 

Комітет з питань науки і освіти

Про хід виконання Постанови Верховної Ради України від 3 квітня 2003 року “Про стан і перспективи розвитку професійно-технічної освіти в Україні”.

Грудень

Про стан і перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні.

Січень

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

Про стан збереження об’єктів соціально-культурного призначення в процесі приватизації та цільового їх використання в післяприватизаційний період.

13 січня

Комітет з питань національної безпеки і оборони

Про хід виконання Кабінетом Міністрів України положень постанов Верховної Ради України, ухвалених за наслідками Дня Уряду України у Верховній Раді України 28 листопада 2002 року.

Січень-лютий

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Парламентські слухання:

 

Комітет з питань бюджету

Державний бюджет України: реальні джерела наповнення та розширення відтворення фінансових ресурсів держави.

1 жовтня

Комітет з питань соціальної політики та праці

Про державну політику в галузі повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян. Стан відновлення та перспективи.

Жовтень - січень

Про проблему бездомних громадян та безпритульних дітей і шляхи її подолання.

22 грудня

 

Комітет у закордонних справах

Українсько-російські відносини: сучасний стан та перспективи.

22 жовтня

Зовнішня політика України як інструмент забезпечення національних інтересів держави: здобутки, реалії та перспективи.

19 листопада

 

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

Про діяльність фондового ринку в Україні.

Жовтень

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Про засади подальшого використання газотранспортної системи України.

Листопад

 

Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури,

спорту i туризму

Формування здорового способу життя української молоді: стан, проблеми та перспективи.

26 листопада

 

Комітет з питань культури і духовності

Духовна криза суспільства і шляхи її подолання.

Листопад

Держава і Церква: об’єднання зусиль для відродження духовності нації та подолання негативних соціальних явищ у суспільстві.

Грудень

 

Комітет з питань охорони здоров‘я, материнства та дитинства

Соціально-економічні проблеми ВІЛ/СНІДу, наркоманії та алкоголізму в Україні та шляхи їх розв’язання.

1 грудня

 

Комітет з питань свободи слова та інформації

Стратегія розвитку національного телерадіоінформаційного простору.

Грудень

РОЗДІЛ IV. Міжнародні та національні конференції, симпозіуми,

семінари та інші заходи, які будуть проводити комітети, або в яких братимуть участь народні депутати України

 

Комітет з питань правової політики

"Круглий стіл": "Суб’єкти права законодавчої ініціативи: проблеми співпраці по підвищенню ефективності законотворчого процесу”(фонд Конрада Аденауера).

Жовтень

Семінар: "Головні завдання забезпечення участі громадян у прийнятті рішень органами виконавчої влади” (модуль 6 канадсько-українського законодавчого і міжурядового проекту, заключний семінар).

Жовтень

Семінар: “Оптимізація виборчих систем для різних типів виборів” (проект “Вибори та політичні процеси”).

Жовтень

Семінар: “Проблеми застосування адміністративної відповідальності за порушення виборчого законодавства” (проект “Вибори та політичні процеси”).

Грудень

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

Семінар: "Головні завдання забезпечення участі громадян у прийнятті рішень органами виконавчої влади” (модуль 6 канадсько-українського законодавчого і міжурядового проекту, заключний семінар).

Жовтень

Семінар: “Оптимізація виборчих систем для різних типів виборів” (проект “Вибори та політичні процеси”).

Жовтень

Семінар: “Проблеми застосування адміністративної відповідальності за порушення виборчого законодавства” (проект “Вибори та політичні процеси”).

Грудень

Комітет з питань соціальної політики та праці

“Круглий стіл”: “Україна на шляху до Європи - соціальні стандарти і соціальні гарантії”.

Жовтень

Комітет з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства

Семінар: “Права дитини і Конвенція ООН про права дитини”.

Січень

Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту i туризму

Участь в урочистому закритті ІІ Всеукраїнських літніх спортивних ігор.

13 вересня

Участь у регіональному форумі молоді: “Молодь ХХІ століття - реалії та перспективи”.

24-26 вересня

Семінар: “Про розробку перспективних фінансово-кредитних механізмів щодо забезпечення доступності житла для молодих сімей”.

Вересень, м.Судак

Участь у з’їзді Світової федерації українських жіночих громадських організацій.

Жовтень

Участь у Міжнародній виставці: “Туризм, відпочинок, готелі, здоров’я”.

9-11 жовтня

 

 

Комітет з питань науки i освіти

Участь у міжнародній науково-практичній конференції: “Актуальні проблеми інтелектуальної власності”.

Вересень, м.Алушта

Участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі з питань патріотичного виховання молоді.

Вересень, м.Луганськ

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції: “Пріоритетні напрями розвитку загальноосвітніх навчальних закладів для здібної і обдарованої учнівської молоді”.

Вересень, м.Ялта

Участь у науково-практичній конференції: ”Психолого-педагогічні проблеми професійної орієнтації та трудового виховання молоді”.

Жовтень

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції: “Українознавство в розбудові громадянського суспільства в Україні”.

Жовтень

Урочисті збори працівників освіти, представників педагогічної науки, громадських організацій, ВРУ, АПУ, КМУ та гостей України, присвячені 85-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського.

Жовтень

Міжнародні педагогічні читання, присвячені питанням використання творчої спадщини В.О.Сухомлинського для розбудови національної освіти.

Жовтень

 

Засідання робочих груп Консультативної ради при Верховній Раді України з питань інформатизації: “Про хід виконання Національної програми інформатизації за 2003 рік та проект плану завдань програми на 2004 рік”.

Жовтень-листопад

Березняківські педагогічні читання (Дніпропетровська обласна державна адміністрації).

Листопад

Семінар: ”Забезпечення якості вищої освіти”.

Грудень

Комітет з питань культури i духовності

Участь у Форумі книговидавців.

Вересень, м.Львів

Участь у міжнародній конференції з питань забезпечення прав людини та свободи віросповідання.

Вересень, м.Брюсель

Участь у заходах Міжнародного кінофестивалю анімаційних фільмів “Крок”.

Вересень

Участь у науково-практичній конференції: ”Церква як державна інституція і як інститут громадянського суспільства: права та гарантії діяльності” .

Вересень

Участь у заходах Міжнародного кінофестивалю “Молодість”.

Жовтень

Участь у Всеукраїнському форумі національних меншин: “Всі ми діти твої, Україно!” .

Жовтень

 

Семінар з проблем створення Державного реєстру національного культурного надбання (на базі Національного музею історії України).

Жовтень

“Круглий стіл”: “Україна на шляху до Європи - соціальні стандарти і гарантії”.

Жовтень

“Круглий стіл”: “Пріоритетні напрями державно-церковної політики в незалежній Україні”.

Листопад

Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій

"Круглий стіл": "Концептуальні питання законодавчого забезпечення управління об'єктами права комунальної власності".

Жовтень

"Круглий стіл": "Про законодавче забезпечення управління об’єктами державної власності”.

Листопад

“Круглий стіл”: “Проблемні питання провадження процедур відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Листопад

“Круглий стіл”: “Законодавче регулювання правовідносин, пов’язаних з оформленням, видачею та погашенням простих та подвійних складських свідоцтв”.

Листопад

“Круглий стіл”: “Про удосконалення законодавства з питань лізингу”.

Грудень

 

Комітет з питань промислової політики i підприємництва

Участь у Всеукраїнській конференції: “Тенденції та перспективи розвитку легкої промисловості”.

3 вересня, Експоцентр України

Участь у міжнародній конференції керівників підприємств та установ, науково-дослідних інститутів вогнетривкої підгалузі України та Росії .

8-14 вересня, м.Ялта

Участь у заходах “Метал-Форум Україна-2003”.

6-8 жовтня

“Круглий стіл”: “Про стан виконання Національної програми розвитку малого підприємництва за 2000-2002 роки та визначення основних напрямів її реалізації на 2004 рік”.

Жовтень

“Круглий стіл”: “Законодавче та нормативне забезпечення єдиної державної політики у сфері підтвердження відповідності, як основа підвищення конкурентоспроможності товарів та послуг вітчизняного виробника”.

Листопад

Участь у роботі Міжнародного промислового форуму: “Виробництво і захист - 2003”.

26-28 листопада

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної полiтики та ядерної безпеки

Участь у Міжнародному енергетичному форумі країн СНД.

Вересень

“Круглий стіл”: “Про перспективи використання нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії та енергозбереження, в рамках Енергетичної стратегії до 2030 року”.

Вересень

Семінар: “Про загальні підходи стосовно оцінки ризиків у разі незаконного переміщення радіаційних матеріалів через державний кордон”.

Вересень

“Круглий стіл”: “Шляхи погашення, реструктуризації заборгованості у ПЕК”.

Вересень-жовтень

“Круглий стіл”: “Про Концепцію правового регулювання зняття з експлуатації ядерних енергоустановок”.

Жовтень

“Круглий стіл”: “Про перспективи розвитку нафтогазового сектора, в рамках Енергетичної стратегії до 2030 року”.

Жовтень

“Круглий стіл”: “Про кримінальну відповідальність за порушення в електроенергетиці”.

Жовтень-листопад

Науково-практична конференція: “Енергетична стратегія до 2030 року”.

Листопад

“Круглий стіл”: “Про страхування в електроенергетичній галузі”.

Листопад

“Круглий стіл”: “Про політику в сфері транзиту електроенергії в умовах Угоди про спільний економічний простір”.

Листопад-грудень

Комітет з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку

“Круглий стіл”: “Про проект Житлового кодексу України”.

Жовтень

Комітет у закордонних справах

Засідання Бюро Української частини Комітету з парламентського співробітництва “Україна-ЄС”.

2-4 вересня, м.Брюссель

Засідання Комітетів ПАЧЕС:

- з економічних, торговельних, технологічних та екологічних питань.

16-19 вересня, м.Тирана

- з питань культури, освіти та соціальних питань.

1-3 жовтня, м.Афіни

14-17 жовтня, м.Ростов-на-Дону

Четверта частина сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи.

20 вересня - 1 жовтня, м.Страсбург

Засідання Комітету з парламентського співробітництва “Україна-ЄС”.

29 вересня - 1 жовтня, м.Чернівці

29-30 жовтня, м.Київ

Засідання Керівної ради Міжпарламентського Союзу та пов’язані з нею заходи.

Вересень, м.Женева

Участь у засіданні комітету ПА НАТО з питань оборони і безпеки.

Вересень, м.Лісабон

 

 

Засідання Робочої групи з питань перегляду Регламенту ПАЧЕС.

Вересень, м.Стамбул

Осіння конференція Парламентської Асамблеї ОБСЄ.

9-12 жовтня, м.Рим

Конференція: “Проблеми законодавчого забезпечення процесу європейської та євроатлантичної інтеграції”.

Жовтень

Засідання шести робочих груп з підготовки проектів модельних законів та 10-и Постійних комісій МПА СНД.

Жовтень-листопад, м.Санкт-Петербург

Участь у роботі 49-ї щорічної сесії ПА НАТО.

6-12 листопада, м.Орландо

 

Участь у семінарі Роуз-Рота (ПА НАТО).

Листопад, м.Баку

Фестиваль дітей та юнацтва країн-членів ПАЧЕС “Золотая ладья”.

Російська Федерація

Участь у роботі 49-ї щорічної сесії Асамблеї Західно-Європейського Союзу.

1-5 грудня, м.Париж

22-е пленарне засідання ПАЧЕС.

9-11 грудня, м.Бухарест

Засідання парламентаріїв країн-членів МПС з нагоди Світового самміту з питань інформаційного суспільства.

10-12 грудня, м.Женева

Засідання Ради МПА СНД і 22-е пленарне засідання МПА СНД.

Грудень, м.Санкт-Петербург

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Семінар: ”Механізми взаємодії між законодавчою та виконавчою владою в розробці та реалізації екологічної політики держави”.

Вересень

“Круглий стіл” з питань зв’язку між малими дозами радіації та станом захворювання населення, яке проживає на забруднених внаслідок аварії на ЧАЕС територіях.

Жовтень

Участь у семінарі: “Медико-психологічна реабілітація дітей постраждалих від надзвичайних ситуацій”.

Жовтень, м.Євпаторія

Участь у семінарі: “Проблема забруднення атмосферного повітря об’єктами теплоенергетики та шляхи її вирішення”.

Листопад

Семінар:”Дотримання вимог екологічного законодавства в межах Програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства та перспективи використання нових технологій очистки стічних вод на прикладі установок “ВІОТАL” та системи БІС-біоінженерних очисних споруд”.

Грудень

Семінар:”Гармонізація природоохоронного законодавства України до законодавства ЄС”.

Січень

 

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Організація і проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції: “Впровадження нового законодавства в практичну діяльність правоохоронних органів України”.

Жовтень, м.Харків,

Національний університет МВС України

Комітет з питань національної безпеки і оборони

Участь у семінарах Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова (в міру надходження).

Вересень-січень

Конференція: “План дій Україна - НАТО: питання безпеки і оборони”.

Жовтень-листопад

 

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

“Круглий стіл”: “Організація роботи Верховної Ради України: досвід і проблеми”.

Грудень

 

Комітет з питань свободи слова та інформації

"Круглий стіл": “Проблеми роздержавлення друкованих засобів масової інформації”.

Жовтень

Міжнародний семінар: ”Законодавче забезпечення прав журналістів” (спільно з Центром стратегічних досліджень).

Листопад

 

Комітет з питань прав людини, національних меншин

i міжнаціональних відносин

Участь у другому З’їзді євреїв України.

Вересень

Участь у Міжнародному семінарі з питань імплементації Рамкової конвенції про захист національних меншин.

Вересень

Участь у міжнародному семінарі: ”Роль громадських об’єднань національних меншин України у побудові громадянського суспільства”.

Жовтень

Участь у Всеукраїнському форумі національних меншин України “Всі ми діти твої, Україно!”.

Жовтень

“Круглий стіл”: “Європейська хартія регіональних мов або мов меншин. Шлях вирішення проблем”.

Жовтень

Участь у заходах Днів кримськотатарської культури у м.Києві.

Жовтень

“Круглий стіл” з питань, які порушуються лідерами русинських організацій Закарпаття.

Листопад

Участь у Всеукраїнському міжнаціональному форумі.

Грудень

Участь у міжнародній науково-практичній конференції: “Міжетнічна взаємодія як інструмент стабілізації суспільства”.

Грудень, м.Одеса

Участь у Всеукраїнській культурно-мистецькій акції “Київ золотоверхий єднає....”

Січень

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

Участь у заходах, присвячених 60-річчю звільнення Києва від німецько-фашистських загарбників та іншим пам’ятним датам Великої Вітчизняної війни.

Вересень-грудень

“Круглий стіл” з нагоди Дня людини похилого віку.

Жовтень

Участь у міжнародній науково-практичній конференції: ”Актуальні проблеми навчання та виховання людей з особливими потребами”.

26-27 листопада

Участь у науково-практичній конференції: “Актуальні проблеми професійної реабілітації та працевлаштування інвалідів”.

Грудень

Участь в засіданнях:

- правління Пенсійного фонду України - щодо стану забезпечення своєчасного фінансування виплати пенсій органами Пенсійного фонду України.

Жовтень

- колегії Державного комітету України у справах ветеранів - про стан виконання: - плану заходів щодо відзначення 60-річчя пам’ятних дат Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років; - Указу Президента України від 23.02.2002 року “Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді”.

Листопад

- колегії Міністерства праці та соціальної політики України - про хід проведення експерименту з заміни системи пільг на послуги транспорту адресною грошовою допомогою населенню в Рівненській області та про стан виконання Указу Президента України від 02.12.2002 р. “Про додаткові заходи щодо посилення соціального захисту інвалідів та проведення в Україні у 2003 році Року людей з інвалідністю”.

Листопад

Комітет з питань Європейської інтеграції

Міжнародна конференція “Нова європейська архітектура у ХХІ столітті: сприяння співробітництву в розширеному Чорноморському регіоні - Чорноморське економічне співробітництво”.

3-7 вересня, Греція, острів Мілос

Засідання Бюро Української частини Комітету з парламентського співробітництва між Україною та Європейським Союзом.

3 вересня, м.Страсбург

“Круглий стіл” спільно з Центром європейського та порівняльного права.

10-20 вересня

Конференція: ”Проблеми політичної реформи в Україні в контексті європейської інтеграції”.

12 вересня

Участь у засіданні Політичного Комітету ПА НАТО.

17-19 вересня, м.Париж

Міжнародний форум учасників страхового ринку.

22-26 вересня

Шосте засідання Української частини Комітету з парламентського співробітництва між Україною та Європейським Союзом.

29 вересня - 1 жовтня, м.Чернівці

Конференція парламентів країн-членів ЄС, країн, які вступають до ЄС і країн-кандидатів на членство в ЄС (СОSАС).

6-7 жовтня, м.Рим

Засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО і Політичного комітету ПА НАТО.

7-8 жовтня

Участь у засіданні Комітету ПА НАТО з безпеки і оборони.

14-17 жовтня, Данія-Норвегія

ХІ засідання робочої групи з розгляду заявки України щодо приєднання до СОТ.

Жовтень

ХІ засідання Робочої групи з питань макроекономіки.

Жовтень, м.Брюсель

Участь у роботі 49-ої щорічної сесії ПА НАТО.

6-12 листопада, м.Орландо

Участь у Міжнародній конференції: ”Конституція ЄС - виклики економічного управління, інституційна реформа та нові члени”.

9-13 листопада, м.Софія

Участь у семінарі “Роуза-Рота”.

25-27 листопада, м.Баку

 

Участь у роботі 49-ої щорічної сесії Асамблеї Західно-Європейського Союзу.

1-5 грудня, м.Париж

 

 

Візити членів Комітету та прийом делегацій в рамках співробітництва між парламентськими комітетами зарубіжних країн.

Вересень, Греція

Жовтень (з Республіки Польща)

Листопад (з Португальської Республіки)

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

"Круглий стіл": "Про корпоративне управління державною часткою майна в господарських товариствах”.

Жовтень

“Круглий стіл”: “Про тенденцію зловживання в ході приватизації державного майна (емісія, банкрутство, податкова застава і ін.)”.

Грудень

Головне організаційне управління