ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 4 – 7 вересня 2012 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кім. 12, о 14.00)

 

4 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини (р.№9707, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо посилення вимог стосовно охорони довкілля під час вирішення питань вилучення (викупу), надання, зміни цільового призначення земельних ділянок (р.№10066, КМУ).

Про рекомендації Комітету щодо бюджетної підтримки галузі АПК на 2013 рік.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

5 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" та Регламенту Верховної Ради України (р.№10718, н.д. В.Бевз та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з тероризмом" (р.№10719, н.д. В.Бевз та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань удосконалення діяльності прокуратури (р.№11074, н.д. В.Пилипенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди про співробітництво держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з торгівлею людьми, органами й тканинами людини (р.№0267, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення і Кримінального кодексу України щодо приведення їх положень у відповідність до стандартів Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією Ради Європи (р.№11201, н.д. В.Мойсик).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

5 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо вдосконалення системи управління житловим фондом та вирішення окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг) (р.№8391).

Проект Закону про енергетичну ефективність житлових та громадських будівель (р.№9683, друге читання).

Проект Закону про основні засади впровадження та функціонування Єдиної державної системи моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги (р.№9572, друге читання).

 

Інші питання:

           

План роботи Комітету на одинадцяту сесію. 

Інформація про стан виконання Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 5, кімн.5, о 12.00)

 

4 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (р.№11067, н.д. І.Прасолов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо перерозподілу видатків Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном) (р.№11085, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" щодо внесення змін до назви бюджетної програми (р.№11093, н.д. В.Лук’янов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України.

 

 Інші питання:

 

Про погодження передачі бюджетних призначень та перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету:

передача бюджетних призначень Міністерству енергетики та вугільної промисловості /розпорядження КМУ від 25.07.2012 № 503-р/ (лист Міненерговугілля від 06.08.2012 № ВР/15-2069).

перерозподіл видатків, передбачених Міністерству фінансів /розпорядження КМУ від 25.07.2012 № 533-р/ (лист Мінфіну від 09.08.2012 № 31-05050-2-4/5204).

перерозподіл видатків, передбачених Міністерству освіти і науки, молоді та спорту /розпорядження КМУ від 08.08.2012 № 545-р/ (лист Міносвіти від 16.08.2012 № 1/10-2587).

перерозподіл видатків, передбачених Міністерству закордонних справ /розпорядження КМУ від 22.08.2012 № 596-р/ (лист МЗС від 28.08.2012 № 212/12-927-2742).

Про графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2013 рік.

Інформація Рахункової палати (за наслідками контрольно-аналітичних заходів)

Інформація щодо погодження у Комітеті з питань бюджету шляхом оформлення листа-погодження перерозподілу та передачі деяких бюджетних призначень, передбачених у 2012 році головним розпорядникам коштів державного бюджету.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

5 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" щодо патронатної служби (р.№9224).

Пропозиції Президента України до Закону "Про адміністративні послуги" (р.№9435).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про державну службу" (р.№10728, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (щодо процедури погодження призначення на посади) (р.№10551, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо збереження назв вулиць пов’язаних з Великою Вітчизняною війною 1941-1945 років) (р.№10194, н.д. В.Даниленко, П.Цибенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" щодо утворення районних у місті територіальних виборчих комісій у містах з районним поділом, де не утворені районні у місті ради (р.№11007, н.д. О.Омельченко та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

5 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про реформування та вдосконалення дозвільної системи у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального і невиснажливого використання природних ресурсів та екологічної безпеки, зменшення регуляторного тиску на суб’єктів господарювання (р.№9139, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, у тому числі на місцевому рівні) (р.№10218, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму правового регулювання та посилення відповідальності у сфері поводження з відходами (р.№10501, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра (щодо спеціальних дозволів на користування надрами) (р.№9539, друге читання).

Проект Кодексу цивільного захисту України (р.№10294, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо проведення обов’язкової санітарної обробки транспортних засобів) (р.№10587, н.д. А.Степаненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо видобування корисних копалин з проявів, що не мають промислового значення (р.№10303, н.д. М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін до статті 39 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" і визначення земель у межах облікових категорій землі сільськогосподарського і лісогосподарського призначення природними об’єктами загальнодержавного значення  (р.№10526, н.д. М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо вдосконалення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (р.№10613, н.д. М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення правового регулювання адміністративних відносин між органами державного нагляду у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки і суб’єктами господарювання) (р.№10529-1, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення принципу провадження господарської діяльності суб’єктами приватного права без застосування печаток (р.№10730, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 209 Податкового кодексу України (щодо особливостей сплати податку на додану вартість сільськогосподарськими підприємствами) (р.№10731, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (р.№11030, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства (р.№11037, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статей 240 та 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо рибоохоронної діяльності) (р.№11072, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 134 Земельного кодексу України (щодо надання в оренду земельних ділянок, зайнятих водоймами та прибережними захисними смугами навколо них) (р.№10657, н.д. В.Кисельов та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

________________________________________________

(вул.Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

4 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць     (р.№11026, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо укладення та виконання угод про розподіл продукції (р.№11119, н.д. В.Харлім).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист економічної конкуренції" (р.№3436, друге читання).

Проект Закону про особливості здійснення закупівель за державні кошти телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограмм (за винятком послуг мобільного зв'язку та послуг доступу до Інтернету) (р.№7363, н.д. Ю.Мороко, В.Корж).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виготовлення документів та бланків документів суворого обліку або звітності (р.№11035, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо безпеки продукції (р.№9733, КМУ).

Проект Закону про корпоратизацію державних підприємств (р.№11057, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення законодавства про захист економічної конкуренції) (р.№10184, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (щодо первинних документів) (р.№9354, друге читання).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

5 вересня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про поштовий зв’язок" (щодо покращення технічного стану абонентських поштових шаф (абонентських поштових скриньок) в Україні (р.№10586, н.д. В.Бондик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про поштовий зв’язок" щодо врегулювання питання здійснення державного нагляду в галузі поштового зв’язку (р.№10665, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо видобування корисних копалин з проявів, що не мають промислового значення (р.№10303, н.д. М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення законодавства з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків) (р.№8487-д, н.д. В.Таран, та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони проявів сексизму у рекламі (р.№10441, н.д. Ю.Ковалевська).

Проект Закону про піклувальні ради (р.№10243, н.д. В.Забарський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (щодо ставок ввізного мита на феросплавну продукцію) (р.№11042, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо державної фінансової підтримки шляхом надання безвідсоткової довгострокової позички КП "НВК "Іскра") (р.№11011, н.д. Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зміни ставок деяких податків і зборів) (р.№10687, н.д. В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо перегляду ставок деяких податків і зборів на рівень інфляції) (р.№10687-1, н.д. П.Климець).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо надання інформації) (р.№10293, н.д. В.Горбаль).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації платника податку на додану вартість (р.№10172, н.д. П.Жебрівський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення додержання законодавства при виконанні судових рішень у кримінальних справах (р.№9569, н.д. В.Келестин).

Проект Закону про права інтелектуальної власності та репутацію Об'єднання європейських футбольних асоціацій  (р.№10267, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення" (щодо врегулювання питань куріння тютюнових виробів у місцях громадського харчування) (р.№10666,              н.д. О.Надоша).

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про рекламу" (щодо заборони використання зображень дітей у політичній рекламі) (р.№10698, н.д. М.Томенко).

Законопроекти, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами СОТ та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи або регулюються національним законодавством країн – членів ЄС (37 законопроектів: р.№№10699, 10684, 10678, 10693, 0263, 10685, 10689, 10710, 10705, 10697, 10694, 10717, 10725, 10723, 10721, 10726, 10720, 10718, 10668, 10670, 10453, 10494, 10260, 10508, 10524, 10574, 10591, 10657, 10661, 10655, 10581, 10582, 10576, 10575, 10583, 9522, 4380).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

5 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії хабарництву) (р.№9749, н.д. А.Гриценко). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції (р.№9725, н.д. А.Гриценко). 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо повноважень військової інспекції безпеки дорожнього руху Військової служби правопорядку у Збройних Силах України (р.№10015, н.д. В.Чуднов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантування принципу пропорційності втручання в приватне життя (р.№10031, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо запровадження інституту кримінальних проступків (р.№10126,
н.д. В.Стретович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо гуманізації кримінальної відповідальності (р.№10126-1, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про Державну службу правопорядку (р.№10579,
н.д. В.Грицак, В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо недопущення дискримінації чоловіків-одиноких батьків при застосуванні до них заходів державного примусу, розширення кола осіб, щодо яких окремі види адміністративних стягнень та кримінальних покарань не застосовуються (р.№10590, н.д. О.Кондратюк та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) (р.№9547, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення відповідальності за правопорушення у сфері містобудування (р.№10139, друге читання).

Пропозиції Міністерства юстиції України та висновок Кабінету Міністрів України до проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств" (р.№6434, друге читання).

              

 

 

                                                                                                        

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

5 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України та Урядом Королівства Саудівська Аравія про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та капітал і Протоколу до неї (р.№0263, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі карантину рослин (р.№0264, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про співробітництво держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з крадіжками автотранспортних засобів і забезпеченні їхнього повернення (р.№0265, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про державну службу" (р.№10728, КМУ).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

5 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження Андріанова Володимира Миколайовича (р.№10565, н.д. Г.Задирко).

Проект Постанови про відзначення 90-річчя Університету державної податкової служби України (р.№10738, н.д. П.Мельник).

Проект Постанови про відзначення 650 річниці визволення українських (руських) земель від гніту Золотої Орди (р.№11020, н.д. М.Катеринчук).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

5 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції" (р.№8267).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері інтелектуальної власності (р.№7526, друге читання). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальну середню освіту" (щодо наповнюваності класів та реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів) (р.№9062, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо впорядкування процедури обрання, затвердження та звільнення з посади керівника вищого навчального закладу) (р.№9432, н.д. Г.Задирко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на промислові зразки" (щодо удосконалення деяких питань видачі та захисту патентів) (р.№9551, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення управління професійно-технічною освітою (р.№9587, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" (щодо організації навчально-виховного процесу) (р.№9714-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про захист персональних даних" щодо сфери дії Закону (р.№9790, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про діяльність в Антарктиці (р.№10033, н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальну середню освіту" (стосовно мінімальної кількості учнів у класах загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих у сільській місцевості) (р.№10392, н.д. Б.Губський, В.Журавський).

Проект Закону про внесення змін до статті 18 Закону України "Про освіту" та до статей 11, 14 Закону України "Про загальну середню освіту" (щодо ліквідації навчально-виховних закладів освіти та мінімальної кількості учнів у класах загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих у сільській місцевості) (р.№10392-1, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту персональних даних (р.№10472, н.д. О.Шевчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист персональних даних" (щодо удосконалення правового регулювання у цій сфері) (р.№10472-1, КМУ).

Проект Закону про заходи щодо стимулювання впровадження в Україні електронного документообігу (р.№11109, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів (р.№10720, КМУ).

                

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування позашкільних навчальних закладів та загальноосвітніх спеціалізованих шкіл-інтернатів) (р.№9766, н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до Глави 14 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) (р.№10279, н.д. В.Коваль).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо закупівель товарів, робіт та послуг у сфері наукової діяльності) (р.№10315, н.д. М.Луцький та ін.).

 

 Інші питання:

 

Про затвердження кандидатур на здобуття щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів за 2012 рік.

Про стан і перспективи організаційно-правового забезпечення освітньої політики щодо підготовки спеціалістів для авіації.

Звіт про роботу Комітету за десяту сесію.

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

5 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про оборону України" (щодо військовополонених й інтернованих в особливий період) (р.№10735, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо забезпечення рівних розмірів пенсії) (р.№10649, КМУ).

Проект  Закону про внесення змін до деяких законів України щодо участі Збройних Сил України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки (р.№10491, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну таємницю" (щодо зняття деяких застережень при наданні дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею) (р.№10737 н.д. Ю.Воропаєв)., 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, третій поверх, зал № 5, о 14.00)

 

5 вересня

              

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про Концепцію державної політики щодо попередження шкідливих наслідків зловживання алкоголем на період 2012-2020 роки (р.№7372, н.д. С.Шевчук та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про охорону дитинства" щодо надання пільг на придбання автомобіля багатодітних сімей (р.№10504, н.д. К.Лук’янова, Є.Суслов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права дитини на культурний та духовний розвиток (р.№10598, н.д. В.Писаренко, В.Пилипенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 3, о 14.30)

 

5 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків № 3 і 4 Хмельницької атомної електричної станції (р.№11088, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення соціальних гарантій працівникам гірничих, шахтобудівних (вуглебудівних) підприємств, державних воєнізованих аварійно-рятувальних служб (формувань) у вугільній промисловості (р.№9184, н.д. В.Турманов).

Проект Закону про державне регулювання в енергетиці України (р.№11056, н.д. М.Мартиненко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 140 Податкового кодексу України (щодо витрат паливно-енергетичних ресурсів) (р.№10574, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення принципу провадження господарської діяльності суб’єктами приватного права без застосування печаток (р.№10730, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (р.№11030, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

5 вересня

              

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо повноважень центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері міграції, та повноважень центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері зовнішніх зносин України" (р.№10268).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" (р.№10428).  

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.Грушевського,5, третій поверх, кулуари, о 12.00)

 

4 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення  змін до Закону України "Про правонаступництво України" (щодо міжнародних договорів) (р.№10556, н.д. С.Терьохін).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо підстав дострокового припинення повноважень органів і посадових осіб місцевого самоврядування за рішенням місцевого референдуму) (р.№8509, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо реєстрації народних депутатів України) (р.№10544, н.д. С.Сас, О.Стешенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні (щодо зміни висоти розташування населеного пункту) (р.№10545, н.д. М.Катеренчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (щодо процедури погодження призначення на посади) (р.№10551, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 12.00)

 

4 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо кваліфікаційних вимог для обрання судді до суду вищого рівня (р.№11001, н.д. О.Шустік).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права на розгляд скарги у суді касаційної інстанції (р.11018, н.д. О.Шустік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо удосконалення положень про статус працівників апарату суду) (р.№11049, н.д. Ю.Воропаєв, Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про Вищу раду юстиції" щодо обмежень для членства у Вищій раді юстиції (р.№11069, н.д. О.Шустік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (про статус працівників секретаріату Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, працівників Національної школи суддів України та Державної судової адміністрації України) (р.№11099, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення зміни до статті 98 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо забезпечення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України) (р.№11115, н.д. В.Пилипенко).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

5 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення принципу провадження господарської діяльності суб’єктами приватного права без застосування печаток (р.№10730, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у частині скасування вимог щодо необхідності обов’язкового надання паперових витягів, виписок з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (р.№11002, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо встановлення обмежень у діяльності контролюючих органів) (р.№11101, н.д. Н.Королевська, О.Логвиненко).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

5 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про рекламу" (щодо заборони використання зображень дітей у політичній рекламі) (р.№10698, н.д. М.Томенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту персональних даних (р.№10472, н.д. О.Шевчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму державної підтримки галузі кінематографії (р.№10619, н.д. В.Янукович).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за пропаганду гомосексуалізму) (р.№10729, н.д. В.Журавський).

 

Інші питання:

 

Про ситуацію навколо вимкнення телеканалу ТВі з кабельної мережі "Тріолан".

Про вилучення правоохоронними органами м.Харкова сервера Інтернет видання та газети "Главное".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

4 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо мотивації та соціального захисту спортсменів і тренерів) (р.№10736, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони дитинства (р.№10625, КМУ).

 Проект Закону про молодіжну житлово-будівельну кооперацію (р.№9285, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про антидопінговий контроль у спорті" (р.№2753, друге читання).

 

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

5 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про охорону праці" (р.№8484).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до статей 9 і 25 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (р.№9779).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення гласності і прозорості у діяльності фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування) (р.№10357, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання гарантій соціального захисту працівникам закладів освіти та охорони здоров’я (р.№10484, н.д. О.Васильєв, В.Келестин).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" щодо зниження ставок єдиного внеску для фізичних осіб-підприємців (р.№11050, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо посилення правових гарантій на працевлаштування громадян (р.№10489, н.д. О.Васильєв та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливості визнання витрат подвійного призначення (р.№10524, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо виконавчих органів юридичних осіб) (р.№10312, н.д. Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо працівників калійно-магнієвих копалень) (р.№10393, н.д. В.Келестин, О.Васильєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вчинення нотаріальних дій та надання нотаріальних послуг (р.№10433, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до пункту 2 розділу ХV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо пільгового пенсійного забезпечення) (р.№10503, н.д. С.Пачесюк, Ю.Крук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони звуження існуючого обсягу державних соціальних гарантій пенсіонерам, інвалідам, дітям війни, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранам війни, ветеранам праці та іншим громадянам похилого віку в Україні (р.№10359, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення змін до статей 8 та 32 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (щодо посилення соціального забезпечення) (р.№10578, н.д. О.Тищенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони дитинства (р.№10625, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про  виконання рішення Комітету від 19 жовтня 2011 року "Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності виконання у 2010 році Проекту удосконалення системи соціальної допомоги, що підтримується позикою Міжнародного банку реконструкції та розвитку".

Про виконання рішення Комітету від 19 жовтня 2011 року "Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, виділених Донецькій та Луганській областям  на створення нових робочих місць для забезпечення  зайнятості населення вугледобувних регіонів".

Про виконання рішення Комітету від 19 жовтня 2011 року "Про інформацію Рахункової палати України  щодо результатів аудиту використання коштів Державного бюджету України на підготовку кадрів та підвищення кваліфікації для галузі соціального забезпечення та соціального захисту".

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

Пропозиції  Комітету до порядку денного одинадцятої сесії. 

Про виконання плану роботи Комітету за десяту сесію. 

Про затвердження звіту про підсумки роботи Комітету за період  десятої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

5 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про державні лотереї в Україні" (р.№8652).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 4 розділу ХХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо особливостей оподаткування суб’єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти у пріоритетних галузях економіки (р.№11027, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти у пріоритетних галузях економіки (р.№11028, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування операцій з товарами, роботами і послугами в рамках реалізації проектів міжнародної технічної допомоги з метою покращення умов поводження з відпрацьованими радіоактивними джерелами та високоактивними відходами в Україні (р.№9528, КМУ).  

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо виготовлення документів та бланків документів суворого обліку або звітності (р.№11036, КМУ).

 

 

 

Головне організаційне управління

4 вересня 2012 р.