ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 15 – 19 жовтня 2012 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 5, третій поверх, кімн.5, о 12.00)

 

16 жовтня

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з  Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (23 законопроекти: р.№№11195, 0276, 11209, 0275, 8148, 11184, 11215, 11204, 11212, 11216, 11228, 11194, 11233, 11203, 11210, 11183, 11191, 11190, 11150-1, 11167-1, 11229, 11230, 11226).

 

 Інші питання:

 

Погодження рішень Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу і передачі бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету та розподілу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 13.00)

 

15 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення статусу директорів департаментів міністерств (р.№11206, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо здійснення соціальної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах) (р.№11241, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 20 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо нагородження урядовими відзнаками) (р.№11277, КМУ).

Про зняття з розгляду проекту Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (р.№3263, друге читання).

Проект Постанови про віднесення міста Голої Пристані Голопристанського району Херсонської області до категорії міст обласного значення (р.№11273,  н.д. О.Журавко).

Про віднесення міста Гола Пристань Голопристанського району Херсонської області до категорії міст обласного значення.

Про перейменування селища міського типу Пересічна Дергачівського району Харківської області.

Про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України  "Про зміну і встановлення меж міста Барвінкове Барвінківського району Харківської області".

 

            Інші питання:

 

Про рекомендації слухань у Комітеті щодо практики застосування Закону України "Про асоціації органів місцевого самоврядування" протягом перших трьох років від набрання ним чинності.

Про зняття з контролю питання про ситуацію, що склалася в Тростянецькій міській раді Сумської області.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.00)

 

16 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення відповідальності за незаконне заволодіння землями водного фонду) (р.№11110, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про Загальнодержавну цільову програму "Питна вода України" на 2011 - 2020 роки щодо розширення завдань програми (р.№11196, н.д. Ю.Ковалевська, А.Пшонка).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (щодо зниження тарифів для населення на водопостачання та водовідведення) (р.№11199, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 63 Закону України "Про тваринний світ" (щодо конфіскації тварин) (р.№11269, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заборону ввезення і реалізації на території України етилованого бензину та свинцевих добавок до бензину" щодо авіаційного палива (р.№11031, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (р.№11264, КМУ).

Проект Закону про збереження ґрунтів та охорону їх родючості (р.№11234, н.д. Г.Смітюх).

Проект Закону про внесення змін до статті 374 Митного кодексу України (щодо соціального захисту учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи) (р.№11293, н.д. В.Каплієнко).

Проект Закону про утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів (р.№11259, н.д. Я.Сухий, В.Крайній).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів (р.№11260, н.д. Я.Сухий, В.Крайній).

 

Інші питання:

 

Затвердження рішення Комітету за результатами проведення круглого столу на тему: "Вивчення проблем екологічного стану басейнів річки Оріль у Дніпропетровській області та річки Тясмин у Черкаській області й визначення шляхів його покращення".

Лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту стану виконання Програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р.Тиса у Закарпатській області на 2006-2015 роки.

Лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на здійснення природоохоронних заходів на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Лист Рахункової палати України щодо ефективності використання коштів державного бюджету на доплати, які пов’язані з нарахуванням заробітної плати, виплатою підвищених стипендій, надання відпусток громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звернення Президента ВГОІ "Союз Чорнобиль України"  Андрєєва Ю.Б. стосовно розроблення та затвердження Порядку надання щорічної грошової допомоги та здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації в розмірі середньої вартості путівки в Україні.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.00)

 

15 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо зміни конкурсних умов) (р.№11100, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів) (р.№10223, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.30)

 

16 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про приєднання України до Угоди про міжнародні нерегулярні перевезення пасажирів автобусами (Угода INTERBUS) (р.№0282, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про прийняття Поправок до Угоди про збереження китоподібних Чорного моря, Середземного моря та прилеглої акваторії Атлантичного океану (р.№0278, Президент України).

Проект Закону про  внесення змін до Закону України "Про карантин рослин" (р.№11089, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про внесення змін № 11 до Угоди про грант № 006 (Проект ядерної безпеки Чорнобильської АЕС) між Європейським банком реконструкції та розвитку як Розпорядником коштів, наданих згідно з Грантом з Рахунку ядерної безпеки, та Кабінетом Міністрів України та Державним спеціалізованим підприємством "Чорнобильська АЕС" (р.№0280, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво в галузі карантину та захисту рослин (р.№0281, КМУ).

Проект Закону про державну допомогу суб’єктам господарювання                 (р.№11118, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (р.№11240, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення кібернетичної безпеки України (р.№11125, н.д. А.Деркач).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення зайнятості сільського населення) (р.№11282, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за відтворення сцен насильства та жорстокості, расової, національної чи релігійної нетерпимості та дискримінації (р.№10518, н.д. О.Білозір та ін.).

Проект Закону про заходи щодо стимулювання впровадження в Україні електронного документообігу (р.№11109, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про розвиток кооперації у сільському господарстві України (р.№11160, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про порядок постачання природного газу населенню України (р.№11098, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо скасування пільг на шини для легкових автомобілів) (р.№10652, н.д. Р.Зозуля).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо державної підтримки літакобудівної промисловості в Україні) (р.№11281, н.д. В.Богуслаєв, Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо вдосконалення механізму державної підтримки галузі кінематографії (р.№10621, н.д. В.Янукович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціальних гарантій педагогічним, медичним і фармацевтичним працівникам, які працюють в сільській місцевості (р.№11161, н.д. П.Симоненко та ін.).

 Законопроекти, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами СОТ та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи або регулюються національним законодавством країн – членів ЄС (65 законопроектів: р.№№11169, 11174, 11106-1, 11167, 11171, 11179, 11176, 11157, 11155, 11150, 11164, 11163, 11154, 11173, 11093, 11092, 11090, 11087, 11086, 11084, 11091, 11085, 11096, 11094, 10669, 11012, 11037, 11070, 11007, 11049, 11069, 11138, 11165, 11148, 11158, 9404, 10408, 0268, 10270, 11003, 11067, 10630, 10716, 11033, 11016, 11130, 11133, 11127, 11104, 11101, 11106, 11108, 11113, 11111, 11131-1, 11116, 11103, 11131, 11115, 10564, 10542, 10590, 10371-1, 10377, 10326).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

17 жовтня

 

Інші питання:

 

Слухання в Комітеті: "Про впровадження в практику діяльності правоохоронних органів положень Кримінального процесуального кодексу України".

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

16 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів (р.№0275, КМУ).

 Проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо участі в роботі Комітету із сталі (р.№0279, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 09.00)

 

16 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів, Державного комітету телебачення і радіомовлення) (р.№10220, друге читання).

Проект Закону про заходи щодо стимулювання впровадження в Україні електронного документообігу (р.№11109, н.д. Н.Королевська та ін.).

             

 Інші питання:

 

Про проекти постанов про призначення у 2013 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених та про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2012 рік.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, кулуари, третій поверх, о 12.00)

 

16 жовтня

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про піклувальні ради (р.№10243, н.д. В.Забарський та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до статті 167 Податкового кодексу України (щодо оподаткування доходу у формі заробітної плати медичних, педагогічних і науково-педагогічних працівників, які працюють у закладах державної та комунальної форми власності) (р.№11105, н.д. В.Яворівський).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, третій поверх, зал № 5, о 14.15)

 

16 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства соціальної політики, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів) (р.№10222, друге читання (згідно з протокольним дорученням Верховної Ради України №11/9-93 від 26.04.2012 р. Комітет є відповідальним щодо підготовки законопроекту до другого читання в частині предмету відання Комітету).

 

Інші питання:

 

Щодо порядку застосування норми частини другої статті 17 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" в частині зарахування часу навчання у цивільних навчальних закладах до вислуги років для призначення пенсій колишнім військовослужбовцям.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 14.00)

 

15 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Про проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

16 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціальних гарантій для молоді та інвалідів(р.№10485, н.д. О.Васильєв та ін.).

  

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо перерозподілу видатків Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України) (р.№11296, н.д. В.Сушкевич). 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

15 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення зміни до пункту 4 розділу ХХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо звільнення від оподаткування ввізним митом товарів, що ввозяться на митну територію України у рамках реалізації проектів (програм) за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до чинних міжнародних договорів, ініціативи країн Великої вісімки "Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення" (р.№11187, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів (р.№11284, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів (р.№11285, КМУ).

 

 

 

Головне організаційне управління

12 жовтня 2012 р.