ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 6 – 10 квітня 2009 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(м.Дніпропетровськ, Дніпропетровська обласна рада,

велика зала, о 12.00)

 

7 квітня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті: "Як повернути землі господаря?"

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

8 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 Інші питання:

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 10.00)

 

8 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник цивільного захисту") (р.№2103, н.д. С.Василенко).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (щодо тимчасово виконуючих обов'язки голів місцевих державних адміністрацій) (р.№3678, н.д. Л.Бірюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний реєстр виборців" (щодо питань первинного формування реєстру) (р.№3145, н.д. О.Лукаш).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний реєстр виборців" (щодо статусу і здійснення повноважень органів Державного реєстру виборців та складання списків виборців до створення Державного реєстру виборців) (р.№3469, н.д. Ю.Ключковський).

Питання адміністративно-територіального устрою: 

Про  встановлення меж міста Приморська Приморського району Запорізької області.

Про перейменування села Берестечка Верховинського району Івано-Франківської області.

Про відновлення селу Івана Франка Дрогобицького району Львівської області колишнього найменування.

Про  присвоєння найменування населеному пункту Свердловської міської ради Луганської області.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про облік та технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна, права на які підлягають державній реєстрації (р.№2788, н.д. О.Омельченко, О.Черноморов).

 

Інші питання:

Про затвердження рекомендацій слухань у Комітеті: "Концептуальні засади реформи місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою".

Про інформацію, яка надійшла з регіонів України стосовно показників оплати праці виконавчих апаратів обласних та районних рад у порівнянні з апаратами місцевих державних адміністрацій.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Грушевського, 5, зал засідань, о 10.00)

 

8 квітня

 

Інші питання:

Парламентські слухання: "Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 12.00)

 

8 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про господарські товариства" (щодо нерозповсюдження дії обмеження кількості учасників на існуючі та зареєстровані товариства з обмеженою відповідальністю) (р.№2081, друге читання, повторний розгляд).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо відповідальності покупців об'єктів приватизації (р.№4275, КМУ).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 26 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо проведення експертизи продукції неналежної якості) (р.№3579-1, н.д. Ю.Кармазін).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо посилення відповідальності за порушення прав споживачів) (р.№4059, н. д. О.Сочка).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

8 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Постанови про проведення парламентських слухань: "Про стан україно-румунських відносин та захист національних інтересів України" (вересень 2009 року) (р.№4086, н.д. П.Унгурян).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання стану платіжного балансу України (р.№4262, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з метою поліпшення стану платіжного балансу України у зв'язку із світовою фінансовою кризою” (р.№4206, н.д. М.Катеринчук).

 

Інші питання:

Спільне засідання Комітету з Комітетом у закордонних справах та керівниками Делегації України на переговорах з ЄС.

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.621, о 16.00)

 

8 квітня

 

Інші питання:

            Спільне засідання Комітету з Комітетом з питань європейської інтеграції: "Вплив положень майбутньої Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на процеси системних внутрішніх перетворень в Україні" (за участю Міністерства закордонних справ України, Міністерства юстиції України та Міністерства економіки України).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.І.Мазепи, 21, Національний Києво-Печерський

 історико-культурний заповідник, о 12.00)

 

7 квітня

 

Інші питання:

Про проблеми, пов‘язані зі станом охорони культурної спадщини у  Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику, та їхнє нормативно-правове регулювання.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

8 квітня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення" (щодо приведення деяких положень у відповідність Рамковій конвенції з боротьби проти тютюну) (р.№2110, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я" (щодо обов’язків громадян у галузі охорони здоров’я) (р.№4149, н.д. Г.Самофалов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері відповідальності за незаконний обіг лікарських засобів) (р.№2274, н.д. Ю.Гайдаєв, В.Корж).

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 11.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо погашення заборгованості перед України та посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування" (р.№2315).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

        Проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України "Подолання впливу світової фінансово-економічної кризи та поступальний розвиток" (р. №1360, КМУ) .

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.00)

 

7 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування щодо стимулювання використання альтернативних джерел енергії та видів палива (р.№4184,  КМУ).

         Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" (стосовно щоквартальних сплат) (р.№4233, КМУ).

            Проект Закону про податок на пальне з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (р.№4074, н.д. В.Коваль та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" (щодо ставок податку) (р.№4274,  н.д. С.Терьохін).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про плату за землю" (щодо обчислення податку при постійному користуванні землею) (р.№4104,  н.д. А.Сенченко, С.Веліжанський).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про плату за землю" (щодо пільг для закладів культури, науки, освіти, охорони здоров'я) (р.№3646, н.д. Г.Смітюх)

            Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про плату за землю" (щодо санаторно-курортних закладів) (р.№3530, н.д. С.Міщенко)

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо організації оздоровлення дітей (р.№4110, н.д. В.Полохало та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо оптимізації оподаткування прибутку підприємств санаторно-курортної сфери) (р.№3543, н.д. В.Шемчук)

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо норм прискореної амортизації енергозберігаючого обладнання) (р.№2577, н.д. С.Пашинський)

            Проект Закону про стимулювання економічного розвитку підприємств гірничо-металургійного та коксохімічного комплексів України (р.№3101, н.д. Я.Сухий, В.Богуслаєв)

            Проект Закону про податок на розкіш (р.№3405, н.д. Ю.Бойко та ін.)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему оподаткування" (щодо порядку подання та розгляду законопроектів про оподаткування) (р.№3137, н.д. С.Терьохін).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

8 квітня

           

Інші питання:

Круглий стіл: "Перспективи правового регулювання у сфері відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою. Ключові критерії майбутнього закону" .

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3,  зал №2, о 12.00)

 

8 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою подолання негативних наслідків фінансової кризи (р.№3585, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України" (щодо заходів по забезпеченню захисту прав споживачів) (р.№4024, н.д. Ю. Кармазін).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» (щодо порядку дій емітента та інвесторів) (р.№3584, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо цінних паперів) (р.№3160, н.д. І. Лисов).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України "Подолання впливу світової фінансово-економічної кризи та поступальний розвиток" (р.№1360, КМУ)

 

Інші питання:

            Про проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для кредитування або співфінансування довгострокових інфраструктурних, інвестицій та інноваційних проектів загальнодержавного значення». 

 

Головне організаційне управління

07.04.2009 р.