ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 6 – 10 липня 2009 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 5,конференц-зал о 14.30)

 

8 липня

 

Інші питання:   

Слухання у Комітеті: "Система наукового забезпечення розвитку агропромислового комплексу України в сучасних економічних умовах".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

8 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з тероризмом" щодо проведення антитерористичної операції за межами території України (р.№4105, н.д. К.Куликов).

Проект Закону про схвалення Концепції запобігання корупції у системі судів загальної юрисдикції (р.№4220, н.д. В.Мойсик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю" щодо  посилення протидії корупції спеціальними підрозділами МВС (р.№4329, н.д. Г.Москаль, С.Мошак).

Проект Закону про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів, отруйних і сильнодіючих лікарських засобів та зловживанню ними (р.№2139, н.д. Г.Москаль).

 

Інші питання:   

Про підсумки роботи Комітету за четверту сесію.

План роботи Комітету на п‘яту сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, 0 15.00 )

 

8 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Житлового кодексу України (р.№2307-д, повторне перше читання).

Проект Закону про енергетичну ефективність будівель (р.№4457, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про поховання та похоронну справу" (щодо безоплатного поховання батьків та вдів загиблих воїнів) (р.№4283, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" (р.№4423, н.д. Ю.Одарченко та ін.).

Проект Закону про уточнення порядку розрахунків за послуги з постачання теплової та електричної енергії, газу і води (р.№4258, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про основні засади державної житлової політики (р.№4676, КМУ).

 

Інші питання:   

Про висновок Колегії Рахункової палати до «Звіту про результати аудиту використання у 2008 році коштів субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Бердянська Запорізької області на укріплення Бердянської коси»

План роботи Комітету на п‘яту сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

8 липня        

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (р.№4707, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у  поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

Інші питання:   

Про звіт щодо виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Про перерозподіл напрямів використання коштів Стабілізаційного фонду відповідно до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

План роботи Комітету на п‘яту сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 9.00)

 

6 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим" (щодо дострокового припинення повноважень депутата) (р.№3527, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 20 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (стосовно повноважень щодо заснування премій за визначні досягнення в окремих галузях суспільної діяльності) (р.№4475, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо посилення протидії корупції (р.№4276, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" щодо посилення протидії корупції (р.№4278, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо упорядкування чисельності керівного складу у державних органах виконавчої влади та обмеження пільг державним службовцям) (р.№3435, н.д. В.Шпак).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо зайнятості громадян, які мають у власності (користуванні) земельну ділянку (р.№4568, КМУ).

Проект Закону про удосконалення системи місцевих податків і зборів в Україні (р.№4561, КМУ).

 

Інші питання:   

Про звернення народного депутата України Л.І.Грача про невідкладні заходи з відновлення законності та реалізації конституційних повноважень Автономної Республіки Крим.

        Про календарний план проведення засідань Комітету та його підкомітетів на період п‘ятої сесії.

 

8 липня

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15:00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний реєстр виборців" (щодо статусу і здійснення повноважень органів Державного реєстру виборців та складання списків виборців до створення Державного реєстру виборців) (р.№3469, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виборів Президента України (р.№4741, друге читання).

 

Інші питання:

Про виконання плану роботи Комітету за четверту сесію.

Про пропозиції Комітету  до проекту порядку денного п‘ятої сесії.

План роботи Комітету на п‘яту сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

8 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України "Про надра" (щодо спеціальних дозволів на користування надрами місцевого значення) (р.№4511, н.д. Ю.Гнаткевич).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо підвищення розміру штрафу за адміністративні правопорушення в галузі житлово-комунального господарства та благоустрою) (р.№4592, н.д. В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності суб'єктів господарювання на ринку комунальних послуг (р.№3437, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо свободи вживання продуктів харчування) (р.№4644, н.д. Л.Бірюков).

Проект Закону про державну підтримку виробництва та споживання хімічних добрив в Україні у зв'язку з світовою фінансовою та економічною кризою (р.№4632, н.д. М.Яновський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері перевезення небезпечних вантажів (р.№4251, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про відповідальність і компенсацію за шкоду, заподіяну в результаті транскордонного перевезення небезпечних відходів та їхнього видалення (р.№0134, Президент України).

 

Інші питання:

Про затвердження прийнятого раніше за основу рішення виїзного засідання Комітету на тему: “Про стан та перспективи проведення геологорозвідувальних робіт, видобутку і переробки бурштину-сирцю у Прип’ятському бурштиноносному басейні (Рівненська область)”.

Про виконання рішення Комітету від 18 червня 2008 року №18/1 "Про екологічний стан прибережної смуги та дотримання природоохоронного законодавства у прибережній захисній смузі моря" та про виконання рішення Комітету від 18 червня 2008 року №18/2 "Про екологічну ситуацію у м. Саки АР Крим".

Звіт про роботу Комітету за четверту сесію.

План роботи Комітету на п`яту сесію.

Про звернення трудового колективу ДНВП “Геоінформ України”.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

8 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав концесіонерів) (р.№4674, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України стосовно вдосконалення регулювання у сфері природних монополій (р.№4729, КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв‘язку з прийняттям Цивільного кодексу України" (р.№2081).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо припинення провадження у справі про банкрутство) (р.№3528, н.д. С.Міщенко).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Чернігівській області" (щодо відновлення податкових пільг) (р.№3512, н.д. А.Клюєв та ін.).

Проект Закону про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу товариства з обмеженою відповідальністю "Херсонський машинобудівний завод" (р.№4530, н.д. П.Симоненко, К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо  черговості задоволення вимог при заборгованості із заробітної плати) (р.№1105, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо здійснення управління підприємством-боржником (банкрутом) (р.№2088, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків" (р.№3643, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

 

 (вул. Грушевського, 12/3, Будинок Уряду, 7-й поверх,

велика зала засідань Уряду, о 15.00)

6 липня

 

Інші питання:  

Спільне засідання Української частини Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС, Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції та Української частини Комітету з парламентського співробітництва між Україною та ЄС.

 

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

8 липня

 

Інші питання:   

Про результати засідання Керівного Комітету Чорноморської Окружної Автомагістралі 15-16 червня ц.р. в м. Салоніки (Греція).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 14.00)

 

6 липня

 

Інші питання:

Круглий стіл: "Про проекти законів "Про пробацію" (р.№3412) та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації кримінального законодавства та організаційно-правових передумов впровадження пробації)" (р.№3413).

 

 

8 липня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства та полювання, охорони,  використання і відтворення тваринного світу (р.№1154, друге читання).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Кримінального кодексу України (щодо захисту суспільної моралі) (р.№1340, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення  права осіб, що тримаються під вартою, та засуджених осіб на безперешкодне листування з адвокатом (р.№2460, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення заходів з боротьби з браконьєрством) (р.№3003, друге читання).

 

Інші питання:   

Про затвердження звіту про роботу Комітету за четверту сесію.

План роботи Комітету на п‘яту сесію.

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

8 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про неучасть України у військових блоках (р.№1013, н.д. Н.Шуфрич).

Проект Постанови про відхилення проекту Закону України "Про неучасть України у військових блоках" (р.№1013/П1, н.д. А.Парубій).

Проект Декларації про позаблоковий статус України (р.№2585, н.д. В.Кисельов).

Проект Постанови про відхилення проекту Декларації про позаблоковий статус України" (р.№2585/П, н.д. А.Парубій).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Сінгапур про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і Протокол до неї (р.№0128, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про транскордонне співробітництво" (р.№4029, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про деякі невідкладні заходи, спрямовані на реформування Служби безпеки України (р.№4099, н.д. О.Омельченко).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на п‘яту сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

8 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Державна підтримка збереженню, ремонту та реставрації унікальних об'єктів культурної спадщини міста Львова" (02 грудня 2009 року) (р.№4627, н.д. П.Писарчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про відновлення історичних назв населених пунктів України та про впорядкування усіх топонімічних об'єктів відповідно до сучасних реалій (р.№4543, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Постанови про відзначення 90-річчя з дня народження тричі Героя Радянського Союзу Кожедуба Івана Микитовича (р.№4673,  н.д. В.Матвєєв, В.Даниленко).

 

Інші питання:   

Про підготовку проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2010 році.

Про звернення громадськості міста Дубна Рівненської області щодо передачі Державного історико-культурного заповідника м. Дубна у державну власність.

Про питання ремонту будинку, де народився та виріс правозахисник Олекса Тихий.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кім.1316, о 15.00)

 

8 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань запровадження зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти і встановлення відповідальності за порушення порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань та використання його результатів (р.№4241, друге читання).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих закладів освіти” (щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України)” (р.№4624, н.д.В.Полохало та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальну середню освіту” (р.№4358, н.д. В.Бондик).

 

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

Проект Закону про затвердження Стратегії державної етнонаціональної політики (р.№3106, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про Концепцію державної етнонаціональної політики (р.№3581, КМУ).

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань про становище студентської молоді в Україні (11 листопада 2009 року) (р.№4616, н.д. П.Костенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення видатків за принципом “гроші ходять за дитиною” (р.№4538, Президент України).

 

 

Інші питання:

Про стан виконання Державного бюджету України за 2008 рік в частині фінансування освіти і науки та пропозиції щодо виконання Декларації цілей та завдань бюджету на 2010 рік (Бюджетної декларації) в освітянській та науковій сферах”.

План роботи Комітету на  п’яту сесію.

Звіт про роботу Комітету за четверту сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

8 липня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про профілактику, діагностику та лікування передраку та раку молочної залози (р.№1297, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дитяче харчування" (щодо посилення вимог до виробництва та обігу продуктів дитячого харчування) (р.№4584, н.д. Т.Бахтеєва).

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз" (щодо хворих в установах кримінально-виконавчої служби) (р.№4052, н.д. Ю.Прокопчук).

 

Інші питання:

Про результати проведеного Рахунковою палатою України аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на виконання завдань та функцій із забезпечення державного санітарно-епідеміологічного нагляду і дезінфекційних заходів.

План роботи Комітету на п‘яту сесію.

Про проект рішення Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я "Про виконання Державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів і Міністерством охорони здоров’я України функцій щодо здійснення державного контролю якості лікарських засобів і запобігання потраплянню на фармацевтичний ринок фальсифікованих і неякісних лікарських засобів".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

6 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державне регулювання в енергетиці України (р.№0889, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" (р.№4008, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до ст. 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо поширення дії Закону також на шахтарів нерудних та розсипних родовищ (р.№4314, н.д. М.Кравченко).Інші питання:

 

План роботи Комітету на п‘яту сесію.

           

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

8 липня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб (р.№2337, повторне перше читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (щодо вдосконалення законодавства у сфері відшкодування матеріальної шкоди реабілітованим громадянам)       (р.№2677, н.д. М. Кульчинський).

 

Інші питання:

 

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності формування та використання коштів спеціального фонду державного бюджету Фондом соціального захисту інвалідів.

План роботи Комітету на п’яту сесію.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

7 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (щодо перегляду окремих ставок) (р.№4564, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про плату за землю" (р.№4562, КМУ).

Проект Закону про збір на розвиток національної кінематографії (р.№2259-д, н.д. П.Мовчан).

Проект Закону про єдиний податок для членів особистого селянського господарства (р.№4369, н.д. Р.Ткач та ін.).

 

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

8 липня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні (р.№4614, друге читання)

Проект Закону про затвердження Стратегії державної етнонаціональної політики (р.№3106, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про Концепцію державної етнонаціональної політики (р.№3581, КМУ).

 

Інші питання:   

 

План роботи Комітету на п‘яту сесію.

Про пропозиції Комітету до порядку денного п’ятої сесії.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

8 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розміщення тексту депутатського запиту (р.№4649, н.д. І.Геращенко, О.Третьяков).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин щодо самовільного захоплення земельних ділянок, а також незаконного будівництва у м. Сімферополі: жилих, офісних і розважальних центрів; та бездіяльності правоохоронних органів (р.№4703, н.д. В.Кисельов).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин інцидентів за участю народного депутата України – члена депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко" Лозинського В.О., а також представників органів влади та правоохоронних органів (р.№4705, н.д. В.Лук’янов).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про попередній звіт Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань реформування Служби безпеки України та його законодавчого забезпечення (р.№4714, н.д. О.Скибінецький та ін.).

Проект Постанови про звіт Тимчасової слідчої комісії з питань з'ясування обставин щодо порушення Конституції та законодавства України Севастопольською міською державною адміністрацією та Севастопольською міською радою, іншими органами виконавчої влади з питань земельних відносин, а також щодо службових зловживань та розкрадання державних коштів при виконанні робіт за Програмою соціально-економічного розвитку м. Севастополя (р.№4689, н.д. І.Вернидубов та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, зал № 5, о 14.15)

 

8 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про призначення О.Наливайка на посаду Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України (р.№4733, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення) (р.№3081, повторне друге читання).

 

Інші питання:

 

            Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2008 рік.

План роботи Комітету на п‘яту сесію.                

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

8 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту багатодітних родин (р.№3280,
н.д. П.Унгурян).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо додаткових гарантій особам, які усиновили дітей) (р.№2465, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (щодо збільшення віку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають право на повне державне утримання під час навчання) (р.№2573, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім‘ям з дітьми" (щодо запровадження щомісячної державної соціальної допомоги) (р.№2716, н.д. В.Уколов).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення) (р.№3657, н.д. Е.Павленко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (р.№2785, н.д. В.Корж, А.Толстоухов).

           

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

8 липня        

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Трудового кодексу України (р.№1108, друге читання).

 

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на п‘яту сесію.

Пропозиції до порядку денного пленарних засідань п‘ятої сесії.

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

________________________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.15)

 

9 липня

 

 

Інші питання:   

 

Про роботу Фонду державного майна України та хід виконання Державної програми приватизації у 2008 році.

Про хід виконання рішень Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації від 9 квітня 2008 року та 19 березня 2009 року щодо стану справ на державному підприємстві "Нікопольський трубний завод".

 

 

Головне організаційне управління

03.07.2009 р.