ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 10 – 13 березня 2009 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 5, сесійна зала, о 10.00)

 

11 березня

 

Інші питання:

 

Парламентські слухання: "Сучасний стан та перспективи розвитку сільського господарства і харчової промисловості України".

 

  

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

11 березня

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

Інші питання:  

 

Про погодження перерозподілу бюджетних призначень відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 10.00)

 

11 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про призначення позачергових місцевих виборів.

            Проект Адміністративно-процедурного кодексу України (р.№2789, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо дострокового припинення повноважень депутатів місцевих рад) (р.№3148, н.д. А.Портнов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (щодо спрощення процедури погодження призначення на посади перших заступників та заступників голів районних державних адміністрацій) (р.№1304, н.д. Р.Ткач).

            Проект Закону про спеціальну перевірку відомостей, які подають особи на зайняття посад державних службовців, призначення або погодження призначення на які здійснюється Верховною Радою України, Президентом України,  Кабінетом Міністрів України (р.№2169, н.д. А.Матвієнко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (р.№3058, друге читання, повторний розгляд із зауваженнями Головного юридичного управління).

 

 

12 березня

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 10.00)

 

 

Інші питання:

 

            Слухання у Комітеті: "Концептуальні засади реформи місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою".

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 10.00)

 

11 березня

 

Інші питання:

Про виконання Програми поліпшення екологічного стану Дніпропетровської області за рахунок зменшення забруднення довкілля основними підприємствами-забруднювачами на 2007-2015 роки.

Про стан виконання рішення виїзного засідання Комітету від 3 червня 2008 року №17/1 “Про розгляд екологічних і соціальних питань в районі розташування колишнього виробничого об’єднання “Придніпровський хімічний завод”.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 12.00)

 

11 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про Фонд державного майна України" (р.№0859).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом") (р.№2208, н.д. Є.Мармазов) та проект Президента України про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом") (до №2208).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Одеський припортовий завод") (р.№2209, н.д. Є.Мармазов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів) (р.№2217, н.д. Є.Мармазов, А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо підприємства "Київкомунекологія") (р.№2633, н.д. В.Бондик).

Проект Закону про внесення змін до статті 60 Закону України "Про захист економічної конкуренції" (щодо оскарження рішень, дій або бездіяльності органів Антимонопольного комітету України) (р.№2696,
н.д. В.Пилипенко, С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення процедур банкрутства та особливостей ліцензування діяльності арбітражних керуючих) (р.№2148, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

11 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про зупинення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб (р.№3131, н.д. Г.Москаль).ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо вживання мов у судовому процесі) (р.№1056,
н.д. С.Ківалов, В. Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу) (р.№3321, н.д. О.Дубовий).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (р.№2747, н.д. М.Комар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до законів України щодо надання інформації про вміст у продукції генетично-модифікованих компонентів (р.№3230, н.д. О.Зарубінський, О.Шепелев).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про господарські товариства" (щодо зменшення кворуму для проведення повторних загальних зборів) (р.№3174, н.д. М.Соколов).

Проект Закону про прийняття поправок 1991 та 1993 років Конвенції про Міжнародну морську організацію 1948 року (р.№0116, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування діяльності з розробки, виробництва і реалізації технічних та інших засобів реабілітації (р.№3287, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо уточнення визначення термінів та положень закону стосовно прав споживачів) (р.№2714, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої" (щодо збільшення ставки акцизного збору на вина натуральні з спирту та міцні (кріплені) (р.№4067, н.д. В.Ар’єв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" (щодо порядку дій емітента та інвесторів) (р.№3584, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо припинення провадження у справі про банкрутство) (р.№3528, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо видачі особи (екстрадиції) (р.№3176, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав журналістів на збір інформації та збереження в таємниці її джерела) (р.№2644, н.д. О.Фельдман).

 

Інші питання:

Про стан виконання у 2008 році Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов’язаннями України в рамках Ради Європи.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

11 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (щодо збільшення бюджетних призначень Генеральній прокуратурі України) (р.№4115, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (р.№4075, н.д. Г.Омельченко).

 

Інші питання:

            Слухання у Комітеті: "Про стан законності в державі у 2008 році. Інформація Генерального прокурора України Медведька О.І.".

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

11 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №184  2001 року про безпеку та гігієну праці в сільському господарстві (р.№0120, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди (Проект будівництва високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС – Київська) між Україною та Європейським інвестиційним банком (р.№0118, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття проекту Постанови Верховної Ради України "Про звільнення Огризка В.С. з посади Міністра закордонних справ України" за основу та в цілому (р.№4135/П, н.д. Б.Тарасюк).

Проект Закону про засади державної міграційної політики України (р.№3158, н.д. Ю.Кармазін, І.Шаров).

Проект Закону про Концепцію державної міграційної політики (р.№3506, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Республікою Словенія про обмін та взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (р.№0119, Президент України).

Проект Закону про запровадження мораторію на експорт виробів військового призначення (р.№3235, н.д. В.Коновалюк, І.Алексєєв).      

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 12.00)

 

10 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення процедури ввезення на територію України культурних цінностей (р.№3028,  н.д. С.Олійник, М.Томенко)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів) (р.№2729,  н.д. В.Стретович та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

11 березня

           

Інші питання:

Засідання Дорадчої ради при Комітеті з опрацювання проектів законів України про соціальний захист медичних та фармацевтичних працівників, працівників охорони здоров’я, про фінансування охорони здоров’я та про обов’язкове соціальне медичне страхування.

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, об 11.00)

 

11 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

            Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо реабілітаційних заходів) (р.№3679, н.д. Л. Бірюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування діяльності з розробки, виробництва і реалізації технічних та інших засобів реабілітації (р.№3287,  КМУ).

Проект Закону про громадські організації (р.№3371,  КМУ).

 

Інші питання:

Про стан виконання Державного бюджету України на 2009 рік в частині видатків на соціальний захист ветеранів, інвалідів та дітей війни  за січень-лютий поточного року, доцільність і напрямки внесення змін до Закону про Державний бюджет України на 2009 рік та стан сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України і виплати пенсій.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал засідань №2, о 14.00)

 

11 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про термінові заходи з упередження наслідків світової фінансової кризи та про внесення змін до деяких законів України (р.№3306, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення зміни до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (р.№2462, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" щодо операцій з цінними паперами (р.№3067, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

11 березня

 

Інші питання:

 

Парламентські слухання: "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні".

 

Головне організаційне управління

06.03.2009 р.