ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 13 – 17 квітня 2009 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

 

14 квітня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державної реєстрації договорів оренди землі (р.№2412, н.д. М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін до статті 176 Земельного кодексу України (р.№3038, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель оборони (р.№3129, КМУ).

Проект Постанови про погодження матеріалів вибору місця розташування земельних ділянок (р.№4041, повторне перше читання).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо врегулювання порядку закупівлі молока і м‘яса в живій вазі у особистих селянських господарств) (р.№4261, н.д. О.Бабаєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та деяких інших законів України" (щодо невідкладних заходів по забезпеченню енергетичної безпеки України) (р.№4266, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

15 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживання ними" (р.№2139, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо боротьби з фінансуванням тероризму) (р.№4309, н.д. О.Рябека та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Податкового кодексу України (р.№2215, н.д. М.Катеринчук, К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання лізингових відносин (р.№3006, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері відповідальності за незаконний обіг лікарських засобів) (р.№2274, н.д. Ю.Гайдаєв, В.Корж). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо декларації про доходи депутатів місцевих рад) (р.№3196, н.д. В.Ландік).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кінозал, о 14.30 )

 

15 квітня

 

Інші питання:   

Слухання у Комітеті: "Проблеми планування і забудови міст України на прикладі Одеси, Харкова та Києва".

           

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

15 квітня      

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходу та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у  поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

Інші питання:   

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

15 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про асоціації органів місцевого самоврядування (р.№2477, друге читання із зауваженнями Головного юридичного управління).

Проект Закону про місто Харків (р.№2512, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про заходи щодо подолання екологічної та демографічної кризи у місті Кривий Ріг (р.№3269, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Постанови про звільнення за недовірою у зв'язку з причетністю до земельних афер та протиправних методів керування голови Білоцерківської райдержадміністрації Плугатора Р.І. та заступника голови Бориспільської райдержадміністрації Гордієвського В.І. (р.№2706, н.д. В.Бондик).Інші питання:  

Про затвердження рекомендацій слухань у Комітеті: "Концептуальні засади реформи місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

15 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи" (р.№4316, н.д. А.Семинога та ін.).

Проект Постанови про розроблення Загальнодержавної програми щодо зменшення та поступового припинення використання на території України мийних засобів на основі фосфатів (р.№3161, н.д. І.Лисов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо приведення категорій природно-заповідного фонду у відповідність до Земельного Кодексу України та Закону України " Про природно-заповідний фонд України") (р.№4239, н.д. І.Заєць).

Проект Постанови про забезпечення доброякісною питною водою населені пункти Запсільської та Бондарівської сільрад Кременчуцького району Полтавської області, що постраждали від забруднення ставком-випарником АТ "Укртатнафта" (р.№4159, н.д. М.Кульчицький).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування дозвільної системи для покращення інвестиційного клімату (р.№4277, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності у сфері охорони довкілля) (р.№4154, н.д. О.Чорноморов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії" (р.№2324, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з ратифікацією Поправки до Конвенції про фізичний захист ядерного матеріалу (р.№2365, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання в повній мірі функцій державного нагляду з ядерної та радіаційної безпеки) (р.№3017, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок прийняття рішень про розміщення, проектування, будівництво ядерних установок і об'єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, які мають загальнодержавне значення" (щодо удосконалення процедури прийняття рішень) (р.№3562, н.д. М.Мартиненко, С.Тулуб).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення діяльності Академії екологічних наук України) (р.№4232, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за псування земель та пошкодження (знищення) органічно приєднаних з ними природних ресурсів і об'єктів довкілля (р.№4253, н.д. В.Кисельов).

 

 

Інші питання:

Про звернення Міністра праці та соціальної політики  України Денісової Л.Л. про відтермінування внесення проекту Закону України про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” до стабілізації соціально-економічної ситуації в Україні.

Про ситуацію довкола ландшафтного заказника “Острів Жуків”.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(виїзне засідання, м. Київ, вул. Урицького, 45,

Антимонопольний комітет України, о 15.00)

 

15 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про господарські товариства" (щодо нерозповсюдження дії обмеження кількості учасників на існуючі та зареєстровані товариства з обмеженою відповідальністю) (р.№2081, друге читання, повторний розгляд).

 

 

Інші питання:   

Про звіт Антимонопольного комітету України за 2008 рік.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 620, о 15.00)

 

15 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких  законів України з метою поліпшення стану платіжного балансу України у зв‘язку із світовою фінансовою кризою (р.№4206, н.д. М.Катеринчук).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан україно-румунських відносин та захист національних інтересів України" (вересень 2009 року) (р.№4086, н.д. П.Унгурян).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання стану платіжного балансу України (р.№4262, КМУ).

 

Інші питання:   

Про стан виконання Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України протягом 2008 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727)

 

15 квітня, об 11.00

 

 

Інші питання:   

Круглий стіл: "Вдосконалення правового  механізму відповідальності за викрадення чужого майна в контексті поточних законодавчих ініціатив".

(Проекти законів:

"Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо кваліфікації злочинів та правопорушень)" (р.№3490, друге читання);

"Про внесення змін до кодексів України (щодо створення передумов для підвищення ефективності роботи правоохоронної системи)" (р.№4113, н.д. О.Зарубінський);

"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за посягання на право власності" (р.№4155, н.д. С.Міщенко).

 

 

15 квітня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№2609, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 338 Кримінального кодексу України щодо посилення кримінальної відповідальності за наругу над державними символами України (р.№1049, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері відповідальності за незаконний обіг лікарських засобів) (р.№2274, н.д. Ю.Гайдаєв, В.Корж).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо узгодження з нормами Закону України "Про державні нагороди України") (р.№3639, н.д. О.Зарубінський).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення законодавства у сфері надання послуг, що сприяють виїзду фізичних осіб за кордон з території України або їх тимчасовому перебуванню за кордоном (р.№2397, В.Бондаренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення" (щодо визначення розміру штрафів) (р.№4107, н.д. А.Сенченко, С.Веліжанський). 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо захисту вітчизняного сільгоспвиробника) (р.№3171, н.д. С.Олійник, Ю.Трегуб).

Проект Закону про внесенням змін до Кримінально-процесуального кодексу України та Закону України "Про попереднє ув‘язнення" (щодо запобіжних заходів)" (р.№4189, н.д. В.Мойсик).

 

Інші питання:   

Про затвердження рекомендацій за результатами проведення слухань у Комітеті з порядком денним "Питання взаємодії Державної архітектурно-будівельної інспекції Міністерства регіонального розвитку та будівництва України з правоохоронними та контролюючими органами держави в містобудівній сфері, плануванні та забудові територій".

Про затвердження рекомендацій за результатами проведення слухань у Комітеті з порядком денним "Про стан дотримання чинного законодавства України у сфері кримінально-правової охорони довкілля та охорони і використання надр у контексті поточних законодавчих ініціатив".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

15 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про заборону розташування іноземних військових баз на території України (р.№3273, н.д. В.Каськів).

Проект Закону про денонсацію Угоди про створення Співдружності Незалежних Держав (р.№3056, н.д. Ю.Костенко).

Проект Закону про денонсацію Угоди між Україною і Російською Федерацією про статус та умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України (р.№3052, н.д. В.Каськів).

Проект Закону про приєднання України до Європейської угоди про міжнародне перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами (ВОПНВ) (р.№0125, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан українсько-румунських відносин та захист національних інтересів України" (вересень 2009 року) (р.№4086, н.д. П.Унгурян).

Проект Закону про затвердження Стратегії державної етнонаціональної політики (р.№3106, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про Концепцію державної етнонаціональної політики (р.№3581, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

15 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Концепцію державної мовної політики України (р.№3220, н.д. П.Мовчан).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Сучасне становище суспільної моралі в Україні, проблеми і перспективи, та стан дотримання законодавства в цій сфері" (липень 2009 року) (р.№3554, н.д. В.Даниленко, В.Дем‘янчук).

Проект Постанови про відзначення 20-річчя створення Народного Руху України за перебудову (р.№4272, н.д. Б.Тарасюк та ін.).

Інші питання:   

Про проект рішення виїзного засідання Комітету до Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника 7 квітня 2009 року.

Розгляд проекту Концепції розвитку Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника та принципів співіснування з релігійними організаціями в його межах.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

Спільне засідання за участю Консультативної ради

з питань інформації при Верховній Раді України

(вул.Грушевського, 18/2, кім.12, о 15.00)

 

13 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Національну програму інформатизації(р.№2698, КМУ).

 

 

Інші питання:

Про проведення парламентських слухань: “Стратегія інноваційного розвитку України на 2010-2020 роки в умовах глобалізаційних викликів”
(17 червня 2009 року).

Про проблеми сталого розвитку та інноваційного поступу України.

Про діяльність регіонального центру розвитку е-урядування в Автономній Республіці Крим як пілотного проекту та подальші перспективи розвитку е-урядування на регіональному рівні.

Про сучасну громадську ініціативу із забезпечення інформаційних прав і свобод людини і громадянина та захист суспільної моралі (Меморандум про співробітництво з питань безпеки в українському сегменті Інтернет).

 

15  квітня

(вул.Садова, 3-а, кім.1316, о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів) (р.№2729, н.д. В.Стретович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення діяльності Академії екологічних наук України) (р.№4232, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України “Про наукову та науково-технічну діяльність” (р.№4271, н.д. К.Самойлик).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків” (щодо “Хемо-Поль” (м. Теплодар, Одеська область) (р.№2751, н.д. С.Гриневецький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про планування і забудову територій” (щодо об’єктів освітнього і культурного призначення) (р.№3645, н.д. Г.Смітюх).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про наукове і технологічне співробітництво (р.№0121, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сполучених Штатів Америки про співробітництво у сфері науки і технологій (р.№0122, КМУ).

 

Інші питання:

Про дотримання норм Конституції і законів України, інших нормативно-правових актів, що  регулюють суспільні відносини у сфері організації дитячого харчування в закладах освіти.

Про хід виконання рішення Комітету від 16 квітня 2008 року “Про стан державного регулювання і управління у сфері розвитку, правової охорони і захисту інтелектуальної власності та інноваційної діяльності в Україні”.

Про виконання рішення Комітету щодо співпраці українських та польських університетів (у частині підготовки проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Польща про утворення Українсько-польського університету) від 5 березня 2008 р.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

 (вул.Садова, 3-а, кімн.1224, о 15.00)

 

15 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (р.№4071, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

15 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я" (щодо обов’язків громадян у галузі охорони здоров’я) (р.№4149, н.д. Г.Самофалов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері відповідальності за незаконний обіг лікарських засобів) (р.№2274, н.д. Ю.Гайдаєв, В.Корж).

Проект  Закону про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів, отруйних і сильнодіючих лікарських засобів та зловживанню ними (р.№2139, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 42 та 184 Кодексу законів про працю України (щодо захисту осіб, які мають на утриманні дітей) (р.№4224, н.д. В.Даниленко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул. Липська, 3, зал №3, о 14.30 )

 

15  квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо зняття мораторію на отримання заробітної плати у виконавчому провадженні щодо підприємств паливно-енергетичного комплексу) (р.№3661, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про облік ресурсів, постачання яких здійснюється населенню з використанням мережі (р.№3372, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок прийняття рішень про розміщення, проектування, будівництво ядерних установок і об'єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, які мають загальнодержавне значення" (щодо удосконалення процедури прийняття рішень) (р.№3562, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з ратифікацією Поправки до Конвенції про фізичний захист ядерного матеріалу (р.№2365, друге читання).

 

Інші питання:  

Щодо ситуації, яка склалася у нафтогазовидобувній галузі:

інформація Міністерства охорони навколишнього природного середовища стосовно призупинення продовження терміну дії спеціальних дозволів на користування надрами семи нафтогазоносних ділянок у Полтавській області;

інформація Міністерства охорони навколишнього природного середовища з питання визначення права на користування надрами Сахалінського нафтогазового родовища у Харківській області.

           

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

15 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення доповнень до статті 40 Закону України "Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування" (щодо пенсійного страхування в умовах фінансової кризи) (р.№3619, н.д. Ю.Звягільський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (стосовно упорядкування пенсійного забезпечення шахтарів) (р.№4005, н.д. В.Турманов).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

15 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за приховування факту перебування у громадянстві іншої держави або набуття такого громадянства) (р.№3102, н.д. В.Швець, В.Макієнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо декларації про іноземне громадянство) (р.№3105-1, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" (щодо обов'язковості рішень омбудсмена про усунення порушень прав і свобод громадян)  (р.№2569, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" (щодо строку перебування на посаді) (р.№2702, н.д. І.Шаров).

 

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення інвалідів автомобілями (р.№2740, КМУ).

Проект Закону про доступ до публічної інформації (р.№2763,
н.д. А.Шевченко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

14 квітня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про створення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України.

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень Конституційного Суду України, особливостей провадження у справах за конституційними зверненнями та недопущення зловживань правом на конституційне подання" (р.№3414, н.д. О.Лавринович, А.Портнов

 
).

15 квітня

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.30)

 

 

Інші питання:   

Слухання у Комітеті: "Забезпечення майнових прав громадян у процесі реформування нотаріату в Україні".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 14.30)

 

14  квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування діяльності з розробки, виробництва і реалізації технічних та інших засобів реабілітації (р.№3287, друге читання).

Проект Закону про доповнення статті 3 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (щодо регулювання ринку фінансових послуг) (р.№2323, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

15 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо здійснення державної регуляторної політики відносно законотворчості) (р.№4139, н.д. В.Кириленко, К.Ляпіна).

Проект Закону про забезпечення функціонування модернізованого програмно-технічного комплексу-системи "Рада-3" (р.№4173, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про Верховну Раду України (р.№4039, н.д. І.Шаров).

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (р.№4290, Президент України).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин смерті народного депутата України ІV скликання І.Плужникова та заволодіння невідомими особами його власністю, акціями телекомпанії "Інтер" (р.№4311, н.д. В.Пилипенко).

Проект Постанови про зміни у складі Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин незаконного затримання 6 квітня 2005 року Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ України голови Донецької обласної ради Колесникова Бориса Вікторовича, утримання його під вартою, а також порушення стосовно нього кримінальної справи (р.№4295, н.д. В.Писаренко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для перевірки дотримання законодавства при проведенні реконструкції Національного спортивного комплексу "Олімпійський" та забезпечення парламентського контролю (р.№4255, н.д. В.Корж, Р.Сафіуллін).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.15)

 

15 квітня

 

Інші питання:

Про Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2008 рік.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

15 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центів "Артек" і  "Молода гвардія" (р№4231, н.д. П.Костенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центів "Артек" і "Молода гвардія" (р.№4231-1, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" (р.№4231-2, Президент України).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про заходи щодо збереження пам‘ятки культурної спадщини замку "Паланок" (м.Мукачеве Закарпатської області) (р.№4228, н.д.М.Томенко та ін.).

 

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

15 квітня      

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 42 та 184 Кодексу законів про працю України (щодо захисту осіб, які  мають на утриманні дітей) (р.№4224, н.д. В.Даниленко).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом (р.№4030, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування" (щодо перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам) (р.№4217, н.д. В.Сушкевич та ін.).

Проект  Закону про скорочення заборгованості перед Пенсійним фондом України підприємств, які мають стратегічне значення, та вугледобувних підприємств і відновлення пенсійних прав їх працівників (р.№4218, н.д. В.Сушкевич, В.Хара).

           

Інші питання:

Про практику застосування норм законів України "Про індексацію грошових доходів нанесення" та "Про  компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв‘язку з порушенням строків їх виплат".

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.15)

 

16 квітня

 

Інші питання:   

Про результати господарської діяльності приватизованих підприємств у післяприватизаційний період:

ВАТ "Лазавтопром";

ВАТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат".

 

 

 

Головне організаційне управління

13.04.2009 р.