ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 16 – 20 лютого 2009 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про відчуження земельних ділянок приватної власності для суспільних потреб та з мотивів суспільної необхідності (р.№3682, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження родючості грунтів (р.№3338, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення охорони родючості грунтів (р.№2626,
н.д. С.Терещук, Ю.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо галузі зрошувального землеробства) (р.№2632, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вилучення (викупу) особливо цінних земель (р.№3125, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо запобігання корупційним діянням та хабарництву у сфері земельних відносин) (р.№2517, н.д. В.Бевзенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права громадян на безоплатну приватизацію земельних ділянок (р.№2427, н.д. Г.Смітюх).

Про проект Постанови про встановлення та зміну меж міста Камінь-Каширський Камінь-Каширського району Волинської області.

Проект Закону про Загальнодержавну цільову економічну програму проведення моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднюючих речовин у живих тваринах, продуктах тваринного походження і кормах, а також у харчових продуктах, підконтрольних ветеринарній службі, на 2009-2014 роки (р.№3402, КМУ).

Проект Закону про хлібопечення в Україні (р.№3487, н.д. Ю.Триндюк).

Проект Закону про структуру, повноваження та особливості правового та економічного режиму майнового комплексу Національного виробничо-аграрного об’єднання "Масандра" (р.№0897, друге читання).

Проект Закону про оптові ринки сільськогосподарської продукції (р.№2137, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (р.№3244, н.д. П.Сулковський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про першочергові заходи щодо запобігання впливу світової фінансової кризи на хлібопекарську галузь (р.№3560,
н.д. І.Кириленко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо видачі експлуатаційних дозволів (р.№3227, КМУ).

 

   

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(виїзне засідання, Національний університет Державної податкової адміністрації України, м.Ірпінь, вул. К.Маркса, 31, о 15.00)

 

18 лютого

 

Інші питання:

 

Про стан роботи органів державної податкової служби України щодо протидії корупції.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

18 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний  бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ______________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

18 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Постанови про призначення позачергових виборів депутатів Фастівської міської ради Київської області та Фастівського міського голови  (р.№3057, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо упорядкування реєстрації партій та контролю за їхньою діяльністю) (р.№3260, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про об'єднання громадян" (щодо найменування) (р.№3312, н.д. В.Ландік).

Проект Закону про спеціальну перевірку відомостей, які подають особи на зайняття посад державних службовців, призначення або погодження призначення на які здійснюється Верховною Радою України, Президентом України, Кабінетом Міністрів України (р.№2169, н.д. А.Матвієнко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (р.№3263, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо утворення районних у містах адміністрацій) (р.№3240, н.д. М.Трайдук та ін.).

Проект Закону про асоціації органів місцевого самоврядування (р.№2477, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про відновлення історично-правової справедливості щодо народного депутата України, екс-члена Центральної виборчої комісії Бондика Валерія Анатолійовича (р.№2652, н.д. В.Бондик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (щодо відновлення повноважень обласних та районних рад) (р.№4044, н.д. С.Гордієнко) та про звернення обласних і районних рад щодо змісту статті 57 Закону України “Про Державний бюджет України на 2009 рік”.

Проект Закону про упорядкування використання форменого одягу (р.№2328, н.д. Г.Москаль).

 

Інші питання:

 

Про матеріали аудитів Рахункової палати.

Про спеціальне спільне засідання комітетів Верховної Ради України з питань бюджету і з питань державного будівництва та місцевого самоврядування стосовно проблематики місцевих бюджетів із запрошенням голів обласних рад, представників інших органів місцевого самоврядування та їхніх асоціацій.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

18 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про техногенну безпеку (р.№3438, н.д. В.Кальченко).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про правові засади цивільного захисту" (р.№0939).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" (щодо уточнення норм та термінів) (р.№1264, н.д. М.Комар та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про соціально-економічну ситуацію в Україні та дії органів влади щодо подолання кризи (р.№4023, н.д. В.Литвин).

 

Інші питання:

 

Про стан справ у зоні відчуження, на Чорнобильській АЕС та у місті Славутич.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.М.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

18 лютого

 

Інші питання:

 

Слухання у Комітеті: "Про соціально-економічне становище в реальному секторі економіки та пропозиції щодо антикризових заходів".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

18 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Концепцію державної мовної політики України (р.№3220, н.д. П.Мовчан).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" (щодо уточнення норм та термінів) (р.№1264, н.д. М.Комар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Водного кодексу України (щодо розподілу зборів за спеціальне водокористування) (р.№3537, н.д. М.Комар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо видачі експлуатаційних дозволів (р.№3227, КМУ).

Проект Закону про особливості реорганізації банків у 2009 році (р.№3485, н.д. В.Горбаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо ліквідації банків) (р.№2621, н.д. Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" щодо спеціального режиму оподаткування діяльності з поставок житлово-комунальних послуг та/або теплової енергії (р.№3544,
н.д. М.Азаров та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про видавничу справу" (р.№3443, КМУ).

Проект Закону про внесення внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо визначення порядку призначення суддів на адміністративні посади та звільнення з цих посад) (р.№3163, н.д. С.Ківалов, О.Лавринович).

 

Інші питання:

 

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов’язаннями України в рамках Ради Європи.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

18 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поновлення дій генеральної довіреності та зниження ставок податку з власників транспортних засобів (р.№3648, н.д. В.Кравченко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо документів, що підтверджують право керування транспортним засобом) (р.№3648-1, н.д. А.Семинога).

            Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України (щодо підвищення ефективності і законності кримінального процесу) (р.№3226,
н.д. С.Олійник).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо правопорушень у виборчому процесі) (р.№1441, н.д. В.Деревляний).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення) (р.№2676, н.д. Я.Сухий, Б.Петров).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення) (р.№2762, н.д. Я.Сухий, Б.Петров).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо кваліфікації злочинів та правопорушень) (р.№3490, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель) (р.№1267, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо видачі особи (екстрадиції) (р.№3176, н.д. С.Міщенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо приведення окремих положень КПК у відповідність із Конституцією України та Кримінальним кодексом України) (р.№3104, н.д. О.Новіков).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження родючості грунтів (р.№3338, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення вимог до виробництва та обігу продуктів дитячого харчування і встановлення відповідальності) (р.№3457, н.д. Н.Королевська).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

18 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дипломатичну службу" (щодо поширення статусу ветерана війни на працівників окремих дипломатичних установ України за кордоном) (р.№3315, н.д. Б.Тарасюк).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Таджикистан про співробітництво в галузі запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків (р.№0113, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю (нагляду) у сфері автомобільного транспорту (р.№2352, н.д. О.Радковський).

Проект Закону про внесення змін до кримінально-процесуального кодексу України (щодо приведення окремих положень КПК у відповідність із Конституцією України та Кримінальним кодексом України) (р.№3104, н.д. О.Новіков).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

18 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до переліку пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації, затвердженого Законом України "Про Перелік пам'яток культурної спадщини, які не підлягають приватизації" (р.№3453, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік пам'яток культурної спадщини, які не підлягають приватизації" (щодо вилучення із переліку деяких пам'яток у м. Одесі та Одеській області) (р.№3453-1, н.д. Л.Клімов).

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України у зв'язку з          355-річчям Переяславської Ради (р.№3658, н.д. С.Ківалов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України – місто-герой Київ" (щодо особливостей забудови міста Києва) (р.№2711, н.д. О.Плотніков).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів) (р.№2729,        н.д. В.Стретович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України (р.№3044, н.д. К.Ляпіна).

 

Інші питання:

 

Презентація видавничого проекту "Україна. Історія великого народу" (н.д. А.Толстоухов).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

18 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про наукові парки (р.№0956, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 27 Закону України “Про вищу освіту” (щодо створення навчальних закладів за участю іноземних, фізичних та юридичних осіб) (р.№2383, н.д. Д.Табачник та ін.).

Проект Закону про колективне управління правами на твори, виконання, фонограми, відеограми (р. № 2451, н.д.С.Давимука, Я.Кендзьор).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про освіту” (щодо пенсійного забезпечення освітян) (р.№2728, н.д. О.Зарубінський, О.Шепелев).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо надання статусу національного вищому навчальному закладу та процедури призначення керівників) (р.№3328, н.д. О.Доній).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішнього незалежного оцінювання знань (р.№3675, КМУ).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Рішення Економічної ради Співдружності Незалежних Держав про внесення зміни до Переліку умов, виробничих і технологічних операцій, при виконанні яких товар вважається таким, що походить з тієї країни, в якій вони мали місце (р.№0071, КМУ).

Проект  Постанови  про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (р.№1360, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2657, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” (щодо запровадження щомісячної державної соціальної допомоги) (р.№2716, н.д. В.Уколов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони культурної спадщини (р.№3190, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо посилення соціального захисту) (р.№3239,
н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення справності і модернізації озброєння та військової техніки Збройних Сил України (р. № 3514, КМУ).

 

 Інші питання:

 

Про результати аудиту Рахункової палати України щодо ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству освіти і науки України на здійснення зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти.

Про нагородження відзнаками Верховної Ради України працівників Інституту фізики Національної академії наук України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

18 лютого

 

Інші питання:

 

Про вплив підписаних 19 січня ц.р. контрактів (угод) між Україною і Російською Федерацією щодо умов постачання російського газу в Україну та його транзиту до європейських споживачів через територію України на економічну безпеку України.

Про рішення Міжнародного суду ООН в Гаазі у справі про делімітацію континентального шельфу та виключних економічних прав України і Румунії (щодо острова Зміїний) та його позитивних і негативних наслідків для України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.М.Грушевського, 7, зал колегій МОЗ України, об 11.00,

спільне засідання Комітету та колегії Міністерства

охорони здоров’я України)

 

18 лютого

           

Інші питання:

 

Про стан виконання Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД на 2004-2008 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 року № 264.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

18 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд пропозицій до проекту Закону про освіту осіб, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку (спеціальну освіту) (р.№1270, друге читання).

 

Інші питання:

 

Розгляд питань, що потребують можливого законодавчого та нормативно-правового врегулювання в частині забезпечення своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.15)

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" (щодо ставок) (р.№3030-1, н.д. П.Симоненко, А.Мартинюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" (щодо зменшення ставки податку) (р.№3030-2, н.д. І.Богословська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (стосовно податку з власників транспортних засобів) (р.№3030-7, н.д. Я.Джоджик).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" (р.№3030-8, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування транспортних засобів (р.№3030-9, н.д. М.Катеринчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" (щодо зменшення ставок податку та удосконалення порядку його справляння) (р.№3030-10, н.д. С.Терьохін).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

18 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про основні засади державної міграційної політики України (р.№3158, н.д. Ю.Кармазін, І.Шаров).

Проект Закону про Концепцію державної міграційної політики (р.№3506, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про надання послуг, які сприяють виїзду фізичних осіб за кордон з території України або їх тимчасовому перебуванню за кордоном ("Про недержавні еміграційні послуги") (р.№2396, н.д. В.Бондаренко та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

18 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про обрання суддів

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Кодексу адміністративного судочинства України (р.№2213, друге читання).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до окремих статей Господарського процесуального кодексу України (щодо удосконалення та приведення у відповідність з процесуальним законодавством  України) (р.№2417, н.д. А.Лабунська та ін.).

Проект Постанови про призначення Забари Ю.С. членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (р.№3623-5, н.д. Ю.Бут).

Проект Постанови про призначення Андрєєвої О.М. членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (р.№3623-6, н.д.­ І.Алексєєв).

 

Інші питання:

 

 Про виконання   доручення  Голови  Верховної Ради України  В. Литвина   №24979 (лист вих. № 100-496/0/8-09 від 09.02.2009р.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

18 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (р №3277,  н.д. Н.Королевська, М.Чечетов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо створення законодавчих умов для оновлення об'єктів електроенергетики) (р.№2707,  КМУ).   

Проект Закону про стимулювання економічного розвитку підприємств гірничо-металургійного та коксохімічного комплексів України (р.№3101,  н.д. Я.Сухий, В.Богуслаєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання корупції при застосуванні контролюючими органами фінансових санкцій до суб'єктів господарювання р.№3105, н.д.­ О.Новіков).  

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

18 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів корупційної діяльності ЗАТ "РосУкрЕнерго" та причетності до цього посадових осіб органів державної влади та окремих народних депутатів (р.№3674, н.д. В.Бондаренко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки фінансово-господарської діяльності Служби безпеки України та розслідування фактів сприяння Заступником Голови Служби безпеки України Нєжновою Світланою Володимирівною незаконному відчуженню нерухомого майна Служби безпеки України, придбання обладнання спеціального призначення та незаконного використання такого обладнання для стеження за вищими посадовими особами країни, народними депутатами, іншими особами (р.№3688,
н.д. В.Бондаренко та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з контролю за виконанням Резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи №1645(2009) "Розслідування злочинів ймовірно скоєних високими посадовцями під час правління Кучми в Україні - справа Гонгадзе як показовий приклад" та Рекомендації №1856(2009) до Резолюції (р.№4034, н.д. Г.Омельченко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин порушення Конституції України та законів України, прийняття незаконних розпоряджень посадовими особами Київської міської державної адміністрації (Виконавчого органу Київської міської ради) (р.№4035, н.д. В.Яворівський та ін.).

Пропозиції Президента України до Закону "Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України" (р.№3250-д).

Про заяву народного депутата України Самофалова Г.Г. про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 14.30)

 

18 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо уточнення термінів та усунення обмежень, які гальмують розвиток рекламної галузі).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення) (р.№3081, друге читання).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо заборони розповсюдження реклами виробів не медичного призначення) (р.№3513, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

18 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№1112, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з приєднанням України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№3550, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо посилення захисту прав дітей при усиновленні) (р,№3300, н.д. А.Яценко, О.Боднар).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (р.№2785, н.д. В.Корж, А.Толстоухов).

            Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо врегулювання порядку визначення розміру аліментів) (р.№1238,
н.д. Я.Федорчук).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал 2, о 14.00)

 

18 лютого

(

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 

Проект Закону про особливості реорганізації банків у 2009 році (р.№3485, н.д. В.Горбаль).

Проект Закону про Фонд гарантування вкладів кредитних спілок  (р.№3265, н.д. О.Клименко).

 

 

Головне організаційне управління

18.02.2009 р.