ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 16  – 20 березня 2009 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

17 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про проект Постанови про рекомендації парламентських слухань: "Сучасний стан та перспективи розвитку сільського господарства і харчової промисловості України".

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо надання Державній інспекції з контролю за використанням і охороною земель більш дієвих повноважень) (р.№2079, н.д. Л.Литвинов та ін.).

Про проект Постанови про погодження матеріалів вибору місця розташування земельних ділянок.

Про проект Постанови про встановлення та зміну меж
м. Красноперекопська Автономної Республіки Крим.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо земельних відносин) (р.№0977, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо встановлення нульової ставки на мінеральні добрива та техніки і обладнання для тваринницьких комплексів) (р.№3164, н.д. Є.Сігал).

Проект Закону про податок на нерухоме майно (нерухомість), відмінне від земельної ділянки (р.№3533, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страхування" (щодо сільськогосподарських ризиків) (р.№3248, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо ставки податку з доходу власника особистого селянського господарства, розмір якого збільшений в результаті отриманої земельної частки (паю) (р.№2444, н.д. І.Заєць).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

18 березня                                                            

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності за корупційні правопорушення (р.№0875, друге читання).

Проект Закону про засади запобігання та протидії корупції (р.№0876, друге читання).

Проект Закону про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень (р.№0877, друге читання).

 

 ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України «Про пожежну безпеку» щодо протидії корупції в органах державного пожежного нагляду»(р.№3238, н.д. О.Новіков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» (щодо запобігання зловживанням у сфері обігу лікарських засобів)» (р.№1438, н.д. Г.Москаль).

Проект Постанови про деякі питання управління майном Верховної Ради України (р.№3663, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Постанови про звільнення з посади судді Глуханчука О.В. за причетність до корупційних дій (р.№3637, н.д.А.Кожем’якін).

 

Інші питання:

 

Про затвердження дати та місце проведення виїзного засідання Комітету в м.Одесі.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

18 березня

  

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про планування і забудову територій" (щодо об'єктів освітнього і культурного призначення) (р.№3645, н.д.  Г.Смітюх).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо запобігання корупційним діянням та хабарництву у сфері земельних відносин) (р.№2517, н.д. В.Бевзенко та ін.)

 

Інші питання:   

 

Про затвердження рішення слухань у Комітеті: "Про стан виконання Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" від 04 березня 2009 року.

Слухання у Комітеті: "Про підготовлені до другого читання проекти законів про внесення змін до Закону України "Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004 – 2010 роки" та про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2008 – 2012 роки (р.№№2399, Про підготовку слухань у Комітеті з питань планування і забудови міст України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

18 березня    

 

 ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходу та/або видаткову частини бюджетів та на виконання  закону про Державний бюджет України у  поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 Інші питання:   

 

Про погодження перерозподілу бюджетних призначень відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо дострокового припинення повноважень депутатів місцевих рад) (р.№3148, н.д. А.Портнов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пенсійного забезпечення державних службовців) (р.№3479, н.д. В.Стретович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо обмеження у проведенні передвиборної агітації) (р.№3529, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 31-1 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (щодо дострокового припинення повноважень складу Комісії) (р.№3298, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо програми діяльності Кабінету Міністрів України) (р.№2021, н.д. Я.Джоджик).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про заходи щодо стимулювання соціально-економічного розвитку міста Харкова у зв'язку з 355-річчям його заснування (р.№3445, н.д. О.Фельдман та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (р.№2747, н.д. І.Заєць та ін.).

 

Інші питання:

 

Про затвердження рішення Комітету щодо заходів, які здійснюються Генеральною прокуратурою України, стосовно контролю за дотриманням екологічного законодавства фізичними та юридичними особами.

Про затвердження рішення Комітету про виконання Програми поліпшення екологічного стану Дніпропетровської області за рахунок зменшення забруднення довкілля основними підприємствами-забруднювачами на 2007-2015 роки.

Про затвердження рішення Комітету про стан виконання рішення виїзного засідання Комітету від 03.06.08 р. №17/1 "Про розгляд екологічних і соціальних питань в районі розташування колишнього ВО "Придніпровський хімічний завод".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 16.00)

 

18 березня

 

Інші питання:   

 

Слухання у Комітеті: "Розвиток бухгалтерської професії як важливий чинник подолання економічної кризи в Україні".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.620, о 15.00)

 

18 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань акцизного збору (р.№4133, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань акцизного збору (р.№4133-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої" (щодо збільшення ставки акцизного збору на вина натуральні з спирту та міцні (кріплені) (р.№4067, н.д. В.Ар‘єв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу векселів (р.№3041, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення (р.№3521, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про господарські товариства" (щодо зменшення кворуму для проведення повторних загальних зборів) (р.№3174, н.д. М.Соколов).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров‘я" (щодо обов‘язків громадян у галузі охорони здоров‘я) (р.№4149, н.д. Г.Самофалов).

Проект Закону про внесення змін до статті 77 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров‘я" (щодо  прав та пільг медичних і фармацевтичних працівників) (р.№4150, н.д. Г.Самофалов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо уточнення визначення термінів та положень закону стосовно прав споживачів) (р.№2714, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення вимог до виробництва та обігу продуктів дитячого харчування і встановлення відповідальності) (р.№3457, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо протидії розповсюдженню дитячої порнографії) (р.№3271, н.д. П.Унгурян).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо розгляду справ колегією суддів) (р.№3211, н.д. В.Пилипенко).


 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо протидії хабарництву) (р.№3428, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо боротьби із незаконним заволодінням мобільними терміналами (р.№2675, н.д. Я.Сухий, Б.Петров).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення заходів з боротьби з браконьєрством) (р.№3003, н.д. І.Заєць та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження нарахування штрафних балів за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (р.№3573, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо захисту економічної конкуренції (р.№3575, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо вдосконалення процедур здійснення конфіскації (р.№3642, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про внесення змін та доповнень до Постанови Верховної Ради України "Про запровадження мораторію на виселення редакцій друкованих засобів масової інформації, закладів культури, у тому числі бібліотек, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження" (р.№4051, н.д. С.Курпіль).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про відзначення 90-річчя створення Комсомолу України (р.№2729,  н.д. П.Симоненко, Є.Царьков).

 

Інші питання:

 

Про підпорядкування окремих пам‘яток архітектури Львівської області.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кім.1316, о 15.00)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів) (р.№2729, н.д. В.Стретович та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 64 Закону України “Про вищу освіту” (щодо відтермінування плати за навчання) (р.№3571, н.д. А.Павловський).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (щодо узгодження з чинними освітянськими законами у частині звільнення та призначення керівників навчальних закладів) (р.№1417, н.д. С.Подгорний, В.Полохало).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання статусу державного службовця медичним, педагогічним і науково-педагогічним працівникам) (р.№3155, н.д. В.Литвин та ін.).

 

Інші питання:

 

Про затвердження рекомендацій слухань у Комітеті: “Ефективність застосування законодавства України у сфері авторського права і суміжних прав”.

Інформація про ситуацію щодо присвоєння імен вищим навчальним закладам.

Про стан та перспективи фінансування науки і освіти з Державного бюджету України у 2009 році (на виконання доручення Голови Верховної Ради України В.М.Литвина від 19.02.2009р. № 11/8-30).

Про виконання рішення Комітету Верховної Ради України щодо співпраці українських та польських університетів (у частині підготовки проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про утворення Українсько-польського університету) від 5 березня 2008р.

Звіт Міністерства освіти і науки України про виконання рішень Комітету від 14 січня та 18 лютого 2009 року щодо проблем у роботі та стану фінансування Єнакіївського державного авіаційно-технічного спортивного клубу.

Про хід підготовки до відзначення 175-річчя Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(виїзне засідання (м.Київ), Головне управління розвідки

Міністерства оборони України, о 15.00)

 

 18 березня

 

            Інші питання:

 

            Подальший розвиток  Управління в контексті реформування сектору безпеки держави.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

18 березня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про лікарські засоби" (щодо маркування лікарських засобів шрифтом Брайля) (р.№2625, н.д. Ю.Гайдаєв та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо терміну "стандарт") (р.№3322, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про курорти" (р.№3249, КМУ).

 Проект Закону про лікарське самоврядування (р.№3539, н.д. В.Карпук та ін.).

      

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці № 184 2001 року про безпеку та гігієну праці в сільському господарстві (р.№0120, Президент України).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

18 березня

(засідання перенесено)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо соціального захисту осіб, які перебували у блокадному Ленінграді) (р.№3289, н.д. П. Унгурян).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо осіб, які у неповнолітньому віці були призвані чи добровільно вступили до лав Радянської Армії і Військово-Морського Флоту під час військових призовів 1941-1945 років) (р.№4080, н.д. П. Унгурян).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.00)

 

17 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про термінові заходи з упередження наслідків світової фінансової кризи та про внесення змін до деяких законів України (р.№3306, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення зміни до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (р.№2462, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" щодо операцій з цінними паперами (р.№3067, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оподаткування операцій з повернення в Україну товарів, що вивозились з метою ремонту (р.№3580, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

18 березня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (щодо спеціальних контрольних комісій з питань звернень громадян) (р.№2494, н.д. В.Коновалюк).

Проект Постанови про Спеціальну контрольну комісію Верховної Ради України з питань звернень громадян (р.№2495, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до окремих законів України щодо запровадження посади Представника з прав дитини (р.№2489, н.д. О.Зарубінський, М.Рудченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства) (р.№2254, друге читання).

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

17 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про затвердження зміни до статті 22 Конституції Автономної Республіки Крим (щодо строку повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим) (р.№3653, друге читання).

Проект Закону про громадські організації (р.№3371, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до Цивільного кодексу України (щодо прийняття спадщини) (р.№3677, н.д. Л.Бірюк).

 Республіка

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про столицю України – місто-герой Київ" (щодо деяких питань адміністративно-територіального устрою міста Києва) (р.№3127, н.д. В.Пилипенко, А.Портнов).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про столицю України – місто-герой Київ" (щодо питань адміністративно-територіального устрою) (р.№3127-1, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про земельні аукціони (р.№3666, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул. .Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 15.00)

 

18  березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (р.№3363, н.д. С.Кошин).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" (р.№3262, н.д. І.Кріль).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо узгодження діяльності контролюючих органів при проведенні контрольних заходів) (р.№3626,  н.д. О.Васильєв).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про науково-технічну діяльність" (щодо пенсійного забезпечення та покращення соціального статусу наукових працівників) (р.№3185,  н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про забезпечення комерційного обліку природного газу (р.№3013, КМУ).

Проект Закону про державне регулювання у сфері житлово-комунальних послуг (р.№2649,  н.д. В.Янукович та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про статус народного депутата України" (р.№4122, н.д. М.Томенко).

Проект Постанови про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України) (щодо підвищення ефективності роботи Верховної Ради України) (р.№3630, н.д. О.Зарубінський та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу в Україні (р.№2483, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 5, кулуари, 3-й поверх, о 14.15)

 

18  березня 

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких комітет  визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України “Про рекламу” щодо інформації, яка не вважається рекламою (р.№4125, н.д. Р.Ткач).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів” (щодо виключення подвійного регулювання тарифів на передплату та доставку періодичних видань) (р.№2719, н.д. О.Лукашук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких комітет не є головним:

 

            Проект Закону про антикризові заходи у видавництві друкованих засобів масової інформації (р.№3576, н.д. В.Горбаль).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про телекомунікації” (р.№3460, н.д. О.Шевчук).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про телекомунікації” (р.№3460-1, н.д. Р.Зварич та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення) (р.№3657, н.д. Е.Павленко та ін.).

Проект Постанови про присудження у 2008 році Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування (р.№2648, н.д. П.Костенко та ін.).

Проект Постанови про відзначення 90-річчя створення Комсомолу України (р.№4140, н.д.П.Симоненко, Є.Царьков).

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

18 березня

 

I.Законопроекти, з  опрацювання  яких Комітет визначено головним: 

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зайнятості членів особистих селянських господарств (р.№4043, н.д. С.Гордієнко, В.Матвєєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про організації роботодавців" (р.№2619, н.д. О.Шевчук).

 

 

II. Законопроекти, з  опрацювання  яких Комітет не є головним:   

 

Про внесення змін до Сімейного кодексу України та Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо захисту інтересів окремих категорій дітей з числа сиріт, позбавлених батьківського піклування, та "напівсиріт") (р.№2579, н.д. О.Зарубінський).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3,  зал № 2, о 14.00)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про прийняття Поправок до Статей Угоди Міжнародного валютного фонду (р.№0124, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Національний банк України» (щодо Банкнотно-монетного двору та фабрики банкнотного паперу) (р.№3525, н.д. В.Грицак).

            Проект Закону про похідні (деривативи) (р.№3583, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони кредитування фізичних осіб в іноземній валюті (р.№4011, н.д. О.Білозір та ін.).

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

________________________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.15)

 

19 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Президента України про внесення змін до Закону України про перелік об‘єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (щодо ВАТ "Турбоатом") (до р.№2208).

 

Інші питання:

 

Про ефективність діяльності державних холдингових компаній та доцільність створення нових державних господарських об‘єднань (на прикладі господарської діяльності ВАТ "Лізингова компанія "Украгромашінвест" та ДАК "Укрвидавполіграфія").

Про стан виконання Рішення Комісії від 9 квітня 2008 року щодо заволодіння майном державного підприємства "Нікопольський трубний  завод" позаприватизаційними способами.

Про лист-звернення Миколаївського міського Голови щодо передачі у комунальну власність об‘єктів соціальної сфери, що належать ДП "Суднобудівний завод ім. 61 комунара". 

 

 

Головне організаційне управління

16.03.2009 р.