ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 18 – 22 травня 2009 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

 (вул. Грушевського, 18/2, кім. 11, о 14.30)

 

19 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови  про Програму діяльності Кабінету Міністрів України "Подолання впливу світової фінансово-економічної кризи та поступальний розвиток" (р.№1360, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо удосконалення механізмів державного цінового регулювання ринку сільськогосподарської продукції, страхування ризиків сільськогосподарського виробництва та впровадження заходів по відновленню тваринництва і реалізації соціальних програм на селі) (р.№2375,  друге читання).

Проект Закону про Загальнодержавну програму використання та охорони земель (р.№3310, Г.Арутюновим).

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Земельного кодексу України (р.№3424, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо земельних ділянок об'єднань співвласників багатоквартирного будинку)  (р.№3032, н.д. С.Терещук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:


Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо рибопромислової діяльності у водах за межами юрисдикції України) (р.№4344, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання негативним наслідкам впливу світової фінансової кризи на розвиток агропромислового комплексу" (щодо відміни впровадження першочергових державних стандартів на м'ясну продукцію) (р.№4203, н.д. О.Бабаєв, В.Данілов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України Про захист прав споживачів (щодо уточнення визначення термінів та положень закону стосовно прав споживачів)  (р.№2714, К.Ляпіна).

Проект Закону про упорядкування сільської поселенської мережі, поглиблення принципів місцевого самоврядування у сільській місцевості та сприяння деурбанізації народонаселення  (р.№4028, н.д. Ю.Одарченко).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004 – 2010 роки" та проект Закону про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2008 – 2012 роки (р.№№2399, 3063, друге читання).

Проект Житлового кодексу України (р.№2307, н.д. В.Рибак, О.Попов).

Проект Житлового кодексу України (р.№2307-1, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" (щодо захисту прав інвесторів у житлове будівництво) (р.№4426, н.д. О.Білозір).

Проект Постанови про програму діяльності Кабінету Міністрів України "Подолання впливу світової фінансово-економічної кризи та поступальний розвиток" (р.№1360, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

20 травня

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

 Інші питання:

            Про перерозподіл напрямів використання коштів Стабілізаційного фонду відповідно до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України та 2009 рік".

            Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами  головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про  призначення позачергових місцевих виборів.

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України – місто-герой Київ" (р.№4463, н.д. М.Трайдук та ін.).

            Проект Постанови про встановлення меж міста Путивль Путивльського району Сумської області.

            Проект Закону про територіальний устрій України (р.№4182, н.д. А.Гриценко).

            Проект Закону про спеціальну перевірку відомостей, які подають кандидати на зайняття посад державних службовців, призначення або погодження призначення  на які здійснюється Верховною Радою України, Президентом України, Кабінетом Міністрів України (р.№2169, н.д. А.Матвієнко та ін.).

            Проект Закону про конфлікт інтересів у діяльності публічних службовців (р.№4420, н.д. І.Кириленко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, вирішенні питань місцевого значення (р.№3654, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про місцеву поліцію (р.№4199, н.д. А.Матвієнко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

20 травня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо пенсійного забезпечення) (р.№4321, н.д. С.Рижук та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про зонування земель (р. №4238, н.д. С.Терещук).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства (р.№4341, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

20 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів (щодо найменування виборчих блоків) (р.№3167, н.д. І.Заєць, Я.Джоджик).

            Проект Закону про внесення змін до статті 22 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо мораторію) (р.№3668, н.д. К.Ляпіна).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" та деяких інших законодавчих актів (р.№3350, н.д. М.Шершун).

            Проект Закону про загальні засади державно-приватного партнерства (р.№3447-д, н.д. Н.Королевська та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вжиття антикризових заходів та покращення інвестиційного клімату в державі (р.№3531, н.д. О.Ткаченко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними" (р.№4116, н.д. М.Шершун, С.Глазунов).

            Проект Закону про внутрішній водний транспорт (р.№4319, н.д. А.Давиденко).

            Проект Закону про лікарські засоби (р.№2446, н.д. П.Жебрівський).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо розгляду справ колегією суддів) (р.№3211, н.д. В.Пилипенко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання" (р.№4123, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 242 Цивільного кодексу України (щодо представництва за законом) (р.№3317, н.д. А. Парубій).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо посилення відповідальності за порушення прав споживачів) (р.№4059, н.д. О. Сочка).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 218 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо обов’язків слідчого) (р.№4284, н.д. С.Міщенко).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо посилення протидії корупції (р.№4119, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення громадського порядку під час спортивних заходів  (р.№2267, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про захист правопорядку в окремих громадських місцях (р.№4069, н.д. О.Новіков).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за невидачу банківського вкладу) (р.№4334, н.д. Ю.Прокопчук).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

 

20 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про авторське право і суміжні права" (щодо творів, які не є об'єктами авторського права) (р.№3411, н.д. Ю.Ключковський).

 

Інші питання:

Про ситуацію навколо формування музейного зібрання "Мистецького арсеналу".

Про результати аудиту Рахункової палати України щодо ефективності функціонування державної системи охорони археологічної спадщини та використання коштів Державного бюджету України на археологію Національною академією наук України.

Про проект Концепції реформування розвитку циркової галузі в Україні.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 14.30)

 

19 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про наукові парки (р.№0956,  повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів) (р.№2729, н.д. В.Стретович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо авторського права і суміжних прав (р.№4073, н.д. Д.Табачник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення діяльності Академії екологічних наук України) (р.№4232, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність Закону України “Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних” (р.№4296, н.д. Д.Табачник, І.Шаров).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України “Про авторське право  і   суміжні  права”  (щодо  творів,  які  не є об’єктами авторського права) (р.№3411, н.д.  Ю.Ключковський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України для посилення охорони авторського й суміжних прав (р.№3503, н.д. С.Курпіль та ін.).

Проект Закону про доповнення статті 5 Закону України “Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних”  (р.№3574, КМУ).

Проект Закону про авторське право і суміжні права (р.№4451, н.д.О.Доній).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про планування і забудову територій” (щодо об’єктів освітнього і культурного призначення) (р.№3645, н.д.Г.Смітюх).

 

Інші питання:

Про хід виконання рішення Комітету від 16 квітня 2008 року “Про стан державного регулювання і управління у сфері розвитку, правової охорони і захисту інтелектуальної власності та інноваційної діяльності в Україні”.

Про виконання рішення Комітету щодо співпраці українських та польських університетів (у частині підготовки проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Польща про утворення Українсько-польського університету) від 5 березня 2008р.

Про затвердження складу робочої групи щодо доопрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону про освіту осіб, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку (спеціальну освіту).

Про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України працівників Інституту фізіології ім.О.О.Богомольця Національної академії наук України.

 

 

20 травня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань запровадження зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти і встановлення відповідальності за порушення порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань та використання його результатів (р.№4241, н.д. В.Полохало та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про зонування земель (р.№4238, н.д.С.Терещук).

 

Інші питання:

Про дотримання норм Конституції і законів України, інших нормативно-правових актів, що  регулюють суспільні відносини у сфері організації дитячого харчування в закладах освіти.

Про хід реалізації Конвенції про визнання кваліфікацій з вищої освіти в Європейському регіоні (Лісабонської конвенції).

Про результати аудиту ефективності функціонування державної системи охорони археологічної спадщини та використання коштів Державного бюджету України на археологію Національною академією наук України.

Про вдосконалення умов оплати праці педагогічних та науково-педагогічних працівників на основі Єдиної тарифної сітки.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул. Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

20 травня

 

Інші питання:

            Парламентські слухання: "Шляхи реформування охорони здоров’я та медичне страхування в Україні".

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний захист дітей війни" (щодо права на стаціонарну медичну допомогу в госпіталях ветеранів війни) (р.№4431, н.д. В. Сушкевич, П.Цибенко).

 

Інші питання:

Про врахування пропозицій Комітету у Порівняльній таблиці до Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Подолання впливу світової фінансово-економічної кризи та поступальний розвиток" (до р. №1360, КМУ, від 08.05.2009р.).

Про стан підготовки до проведення 3 червня 2009 року, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.04.09р. № 1291-VІ, парламентських слухань  на тему: "Про соціальне, медичне і пенсійне забезпечення ветеранів війни та відзначення 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.15)

 

19 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" щодо оподаткування послуг з міжнародних перевезень (р.№3552, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування у період проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (р.№2372, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо оподаткування доходів від операцій зворотного викупу уживаних товарів) (р.№4385, н.д. В.Крайній).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оподаткування операцій з повернення в Україну товарів, що вивозились з метою ремонту (р.№3580, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 14.30)

 

20 травня

 

            Інші питання:

Круглий стіл: "Проблеми законодавчого врегулювання етнонаціональної політики в Україні.  Основні критерії майбутніх законів".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

19 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо банкрутства фізичної особи) (р.№4273, н.д. В.Писаренко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо унормування чисельності керівного складу) (р.№4127, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до статті 52 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо доповнення підстав відновлення дії акту Кабінету Міністрів України, зупиненого внаслідок звернення Президента України до Конституційного Суду України щодо конституційності такого акту) (р.№4089, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо посилення протидії корупції (р.№4276, н.д. Г.Москаль). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" щодо посилення протидії корупції (р.№4278, н.д. Г.Москаль). 

Проект Закону про внесення доповнення до деяких законодавчих актів України (щодо заборони фінансовим установам в односторонньому порядку збільшувати розмір процентів та інших платежів, передбачених кредитним договором) (р.№3524-1, н.д. К.Куликов).

Проект Закону про територіальний устрій України (р.№4182, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до статті 88 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" щодо інформування виборців про правопорушення кандидатів (р.№4237, н.д. Г.Москаль). 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 14.30)

 

 

19 травня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про розміщення гральних закладів (р.№4452, КМУ).

Проект Закону про винесення грального бізнесу за межі населених пунктів України (р.№4452-1, н.д. О.Білозір, І.Кріль).

Проект Закону про порядок визначення розміщення закладів з проведення азартних ігор (р.№4452-2,  н.д. Ю.Костенко, Я.Джоджик).

Проект Закону про заборону грального бізнесу в Україні (р.№4268, 
н.д. Г.Смітюх, В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо врегулювання окремих питань організації та проведення грального бізнесу) (р.№3458,  н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (щодо припинення повноважень суб'єктів господарювання) (р.№0913, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо принципів державної політики у сфері ліцензування) (р.№2391, друге читання).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про запровадження мораторію на відкриття гральних закладів (р.№3233,    н.д. О.Білозір).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення механізму державної реєстрації припинення суб'єктів господарювання (р.№4286,   КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Постанови про внесення змін до статті 217 Регламенту Верховної Ради України (щодо присяги членів Вищої ради юстиції)" (р.№4376, н.д. С.Ківалов).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин смерті народного депутата України IV скликання І.Плужникова та заволодіння невідомими особами його власністю, акціями телекомпанії "Інтер"  (р.№4311, н.д. В.Пилипенко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 5, зал № 5, o 14.00)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення України” (р.№4198, н.д. А.Шевченко).

Проект Постанови про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2009 року (р.№4363, н.д. М.Томенко та ін.).

 Про проект Постанови про припинення повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Понеділка В.І.    

 Про проект Постанови про припинення повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Лебедєвої Т.Я.

 

Інші питання:

Про нагородження Грамотою Верховної Ради України директора ТОВ “ТРК “НІС-ТВ”, члена Миколаївського міськвиконкому Мехеди Віталія Валерійовича та директора Коледжу преси та телебачення, генерального продюсера ТК ТАК-ТV Головченка Гліба Олександровича.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30 )

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про волонтерський рух (р.№4345, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 212 Сімейного кодексу України (щодо мораторію на усиновлення іноземцями дітей з України) (р.№4313, н.д. Є.Суслов, К.Лук’янова).

            Проект Постанови про введення мораторію на міждержавне усиновлення дітей з України (р.№4301, н.д. Є.Суслов, К.Лук’янова).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" (щодо виплат при народженні та на виховання дитини) (р.№1043-2, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, кулуари, 3-й поверх, о 12.05)

 

19 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо зайнятості членів особистих селянських господарств" (р.№4043).

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.15)

 

21 травня

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про Фонд державного майна України (р.№4370, н.д. В.Писаренко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ДП "Донбасантрацит") (р.№4091, н.д. Н.Королевська).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо Мінпаливенерго) (р.№4325, Президент України).

            Проект Постанови про забезпечення дотримання законодавства України у галузі культури і спорту (щодо недопущення знищення Севастопольського міського стадіону) (р.№4347, н.д. В.Колєсніченко).    

 

 

 

 

 Головне організаційне управління

18.05.2009 р.