ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 22  26 червня 2009 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

23 червня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу України щодо здійснення державного технічного нагляду (р.№4448, н.д. М.Присяжнюк).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо спрощення порядку набуття прав на землю) (р.№4430, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до пунктів 14, 15 розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України (щодо терміну на продаж земельних ділянок) (р.№3425, н.д. О.Ткаченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання земельних відносин (р.№4560, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство (щодо реєстрації в державній службі зайнятості) (р.№4566, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство" (р.№4368, н.д. Р.Ткач та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про єдиний податок для членів особистого селянського господарства" (р.№4369, н.д. Р.Ткач та ін.).  

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про плату за землю" (р.№4562, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

24 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів (щодо боротьби з фінансуванням тероризму) (р.№4309, н.д. О.Рябека та ін.).

Проект Закону про схвалення Концепції запобігання корупції у системі судів загальної юрисдикції (р.№4220, н.д. В.Мойсик).  

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення організаційно-правових основ виявлення, попередження та припинення діяльності організованої злочинності та корупції (р.№3170, н.д. В.Ар’єв та ін.)

 

Інші питання:   

Про рекомендації слухань у Комітеті: "Антикорупційні аспекти забезпечення прозорості у публічному секторі".

Про проект модельного закону "О борьбе с тероризмом".

Про внесення змін до штатної чисельності та структури Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

24 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про особливості передачі в оренду та концесію об'єктів централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення, що перебувають у комунальній власності (р.№2320, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ» (щодо особливостей забудови міста Києва) (р.№2711, н.д. О.Плотніков, К.Куликов).

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про поховання та похоронну справу" (щодо безоплатного поховання батьків та вдів загиблих воїнів) (р.№4283, н.д. В.Коновалюк).

 

Інші питання:   

Про затвердження Рекомендацій слухань Комітеті з обговорення питання «Про підсумки проходження опалювального сезону 2008 – 2009 років та про підготовку до роботи в зимових умовах 2009 – 2010 років»

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

24 червня     

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до стаття 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

Інші питання:   

Про Звіт про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Про перерозподіл напрямів використання коштів Стабілізаційного фонду відповідно до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

24 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Постанови про призначення чергових виборів Президента України (27 грудня 2009 року) (р.№4477, н.д. А.Шевченко).

Проект Постанови про призначення чергових виборів Президента України (22 листопада 2009 року) (р.№4477-1, н.д. Г.Москаль).

Проект Постанови про призначення чергових виборів Президента України (17 січня 2010 року) (р.№4477-2, н.д. В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (р.№4440, н.д. Р.Князевич).

Про відставку Міністра транспорту та зв’язку України Вінського Й.В.

Питання адміністративно-територіального устрою: 

Про встановлення меж міста Красноперекопськ та Красноперекопського району Автономної Республіки Крим.

Про  встановлення меж міста Охтирка та Охтирського району Сумської області.

Про встановлення меж міста Шостка та Шосткинського району Сумської області.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо посилення протидії корупції (р.№4276, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" щодо посилення протидії корупції (р.№4278, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо повноважень) (р.№4570, КМУ).

Проект Закону про послуги, що надаються органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та бюджетними установами (р.№4176, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник туризму України") (р.№2411, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо встановлення почесного звання "Заслужений гірник України") (р.№1462, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник цивільного захисту") (р.№2103, друге читання).

 

Інші питання:   

Про лист Міністра юстиції України Оніщука М.В. щодо перегляду раніше прийнятого рішення.

Про проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№2709).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

23 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 28 Закону України "Про правові засади цивільного захисту" (щодо державного нагляду за безпечним веденням робіт) (р.№2102, н.д. С.Василенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо створення умов функціонування державної системи цивільного захисту) (р.№2637, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вивезення відходів (р.№4565, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо інформування громадян про наявність у харчових продуктах генетично модифікованих організмів (ГМО)) (р.№4437, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до статті 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо стихійної торгівлі) (р.№4329, КМУ).

 

Інші питання:

Про участь у засіданнях Асамблеї донорів Чорнобильського фонду “Укриття” та Асамблеї вкладників Рахунку ядерної безпеки.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

24 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" (щодо врегулювання порядку участі та голосування представників держави на зборах господарських товариств) (р.№4474, КМУ).

Проект Закону про Фонд державного майна України (р.№4370,
н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації"(щодо Мінпаливенерго) (р.№4325, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розмежування повноважень державних органів у сферах природних монополій та у галузі зв'язку (р.№4524, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо орендних відносин (р.№4473, н.д. О.Бондар, С.Осика).

Проект Закону про систему державної підтримки експорту товарів (робіт, послуг) українського походження (р.№4145, н.д. С.Осика).

Проект Закону про повернення цілісного майнового комплексу закритого акціонерного товариства "Коростенський фарфор" у державну власність (р.№4609, н.д. П.Симоненко, М.Кравченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо визначення вартості будівництва, яке здійснюється із залученням коштів комунальних підприємств, установ та організацій (р.№4606, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо продажу державного майна) (р.№4553, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (р.№4552, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо відповідальності покупців об'єктів приватизації (р.№4275, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту прав споживачів) (р.№3670, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо книги відгуків і пропозицій) (р.№4120, н.д. О.Боднар).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо неможливості нав'язування споживачу третейського розгляду та безумовного права споживача звернутись за захистом до державного суду) (р.№4260, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про торгово-промислові палати в Україні" (щодо унеможливлення зловживань монопольним становищем при видачі документів) (р.№4596, н.д. В.Пилипенко). 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.620, о 15.00)

 

24 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо збільшення штрафних санкцій) (р.№3267, н.д. М.Рудченко, І.Белоусова).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України щодо запровадження корекції соціальної поведінки осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням (р.№3329, КМУ).

Проект Закону про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2009 році для участі у багатонаціональних військових навчаннях (р.№4412, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розмежування повноважень державних органів у сферах природних монополій та у галузі зв‘язку (р.№4524, КМУ).

Проект Закону про забезпечення громадян доступним житлом (р.№4124, КМУ).

Проект Закону про встановлення облікової ставки Національного банку України у 2009 році (р.№4556, н.д. В.Лук‘янов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо послаблення негативного впливу світової фінансової та економічної кризи на вітчизняну нафтохімічну галузь) (р.№4522, н.д. Д.Сандлер та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань підакцизних товарів (р.№4339-1, н.д. С.Терьохін та ін.).

Проект Закону про лікарські засоби (р.№2446, н.д. П.Жебрівский).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері відповідальності за незаконній обіг  лікарських засобів) (р.№2274, н.д. Ю.Гайдаєв, В.Корж).

Проект Закону про внесення зміні до деяких законів України щодо вдосконалення законодавства на ринку цінних паперів (р.№4433, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення моніторингу фінансових операцій осіб, уповноважених виконувати функції держави (р.№4204, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв‘язку з прийняттям Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№4572, КМУ).

Проект Закону про антикризові заходи у видавництві друкованих засобів масової інформації (р.№3576, н.д. В.Горбаль).

Проект Закону про особливості реорганізації банків у 2009 році (р.№3485, н.д. В.Горбаль).

Проект Повітряного кодексу України (р.№4419, КМУ).

 

Інші питання:   

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов‘язаннями України в рамках Ради Європи.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(м. Київ, проспект Голосіївський, 95, о 15.00)

 

24 червня

 

Інші питання:   

Про стан законодавчого забезпечення діяльності розвідувальних органів України.

Інформація про стан підготовки проекту нової редакції Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність".

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

24 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про неучасть України у військових блоках (р.№1013,
н.д. Н.Шуфрич).

Проект Постанови про відхилення проекту Закону про неучасть України у військових блоках (р.№1013/П1, н.д. А.Парубій).

Про проект Закону про позаблоковий статус України (до р.№1013,
н.д. В.Колесніченко).

Проект Декларації про позаблоковий статус України (р.№2585,
н.д. В.Кисельов).

Проект Постанови про відхилення проекту Декларації про позаблоковий статус України (р.№2585/П, н.д. А.Парубій).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Сінгапур про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і Протоколу до неї (р.№0128, КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону "Про приєднання України до Європейської угоди про міжнародне перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами (ВОПНВ)" (до р№0125).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міграції (р.№2232, н.д. Г.Смітюх).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

24 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про заходи щодо стимулювання соціально-економічного розвитку міста Харкова у зв'язку з 355-річчям його заснування (р.№3445, н.д. О.Фельдман та ін.).

Проект Постанови про відзначення 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні та звільнення міста-героя Одеси та Одеської області від фашистських загарбників (р.№4142, н.д. Є.Царьков).

Проект Постанови про відзначення 80-річчя від часу заснування Одеського обласного державного радіо (р.№4148, н.д. Є.Царьков).

Проект Постанови про вшанування пам'яті гетьмана Війська Запорізького Івана Мазепи (р.№4330, н.д. А.Шкіль).

Проект Постанови про проведення у Верховній Раді України парламентських слухань на тему: "Роль Народного Руху України у здобутті незалежності, розвитку демократії та парламентаризму в Україні" (9 вересня 2009 року) (р.№4421, н.д. Л.Бірюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння здійсненню підприємницької діяльності (р.№4581, н.д. Н.Королевська та ін.).

 

Інші питання:   

Проект плану роботи на п‘яту сесію Верховної Ради України
вересень 2009 року - січень 2010 року.

Про приміщення Літературно-меморіального музею-квартири              П.Г. Тичини в м. Києві.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кім.1316, о 15.00)

 

24 червня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань запровадження зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти і встановлення відповідальності за порушення порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань та використання його результатів (р.№4241, друге читання).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих закладів освіти” (щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України) (р.№4624, н.д.В.Полохало  та ін.).

 

 

Інші питання:

Про стан виконання Державного бюджету України за 2008 рік в частині фінансування освіти і науки та пропозиції щодо виконання Декларації цілей та завдань бюджету на 2010 рік (Бюджетної декларації) в освітянській та науковій сферах”.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

 (вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

24 червня     

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про запровадження мораторію на експорт виробів військового призначення (р.№3235, н.д. В.Коновалюк, І.Алексєєв).

Проект Закону про упорядкування носіння форменого одягу (р.№2328, н.д. Г.Москаль).    

             

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про безоплатну правову допомогу (р.№4406, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо несумісності окремих посад з правом володіння корпоративними правами та іншою діяльністю) (р.№4017, н.д. В.Даниленко).

 

 

Інші питання:

Про вплив підписаних 19 січня ц.р. контрактів (угод) між Україною і Російською Федерацією щодо умов постачання російського газу в  Україну та його транзиту до європейських споживачів через територію України на економічну безпеку України.

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

24 червня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 77 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" (щодо отримання медичної та соціально-психологічної допомоги медичним працівникам) (р.№4235,
н.д. Г.Самофалов).

Проект Закону про внесення змін до статті 77 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" (щодо прав та пільг медичних і фармацевтичних працівників) (р.№4150, н.д. Г.Самофалов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо інформування громадян про наявність у харчових продуктах генетично модифікованих організмів (ГМО)) (р.№4437, н.д. А. Павловський).

Проект Закону про лікарські засоби (нова редакція) (р.№2446,
н.д. П.Жебрівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про курорти" (р.№3249, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про доповнення пункту 2 розділу ІІ Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо мінімізації впливу фінансової кризи на розвиток вітчизняної промисловості" (щодо лікарських засобів іноземного виробництва) (р.№4554, КМУ).

 

Інші питання:

Про виконання Державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів і Міністерством охорони здоров’я функцій щодо здійснення державного контролю якості лікарських засобів і запобігання потраплянню на фармацевтичний ринок фальсифікованих і неякісних лікарських засобів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

 (вул.Липська, 3, зал №3, о 14.15)

 

23 червня

 

 

Інші питання:

Інформація Міністра вугільної промисловості та Міністра палива та енергетики України щодо поточної ситуації у вугільній промисловості (фінансовий стан підприємств, закупівля вугілля для потреб енергетики, шляхи виходу з кризи та перспективи розвитку галузі).

           

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

24 червня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги"  (р.№2131, н.д. О.Шевчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа (р.№3676, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

25 червня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про вдосконалення спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (р.№4549-2, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки літакобудівної промисловості в Україні (р.№2515,  н.д. В.Богуслаєв,  Я. Сухий).

Проект Закону про єдиний податок для членів особистого селянського господарства (р.№4369, н.д. Р.Ткач та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо обмеження споживання і продажу слабоалкогольних напоїв) (р.№1171, н.д. М.Томенко та ін.).

 

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

24  червня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо права закордонних українців на безоплатне здобуття вищої освіти в Україні) (р.№3229, н.д. Б.Тарасюк).

Проект Постанови про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні (р.№4614, н.д. О.Зарубінський, Е.Павленко).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо носіння форменого одягу, використання знаків розрізнення та символіки (р.№4585, н.д. В.Грицак та ін).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 14.30)

 

23 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про доповнення до пункту 2 розділу ІІ Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо мінімізації впливу фінансової кризи на розвиток вітчизняної промисловості" (щодо лікарських засобів іноземного виробництва) (р.№4554, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння здійсненню підприємницької діяльності (р.№4581, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" щодо  літакобудівної промисловості" (р.№2311).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування діяльності з розробки, виробництва, реалізації, ремонту технічних та інших засобів реабілітації інвалідів та надання послуг з обслуговування зазначених засобів реабілітації" (р.№3287).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо рибопромислової діяльності у водах за межами юрисдикції України) (р.№4344, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв‘язку з прийняттям Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№4572, КМУ).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для розслідування різкого зниження обсягів промислового виробництва, кризових явищ в базових галузях промисловості України, загострення соціально-економічної ситуації (р.№4506, н.д. І.Вернидубов, В.Потапов).

           

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

24 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (р.№4574, КМУ).

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття Постанови Верховної Ради України "Про внесення змін до статті 217 Регламенту Верховної Ради України" (р.№4376/П, н.д. О.Єфремов, С.Сас).

Проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань підготовки і доопрацювання проекту Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (р.№2263-1/П, н.д. О.Ляшко, В.Писаренко).

Проект Постанови про відхилення як неприйнятного проекту Постанови Верховної Ради України про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань підготовки і доопрацювання проекту Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (р.№2263-1/П/П, н.д. С.Осика).

Проект Постанови про внесення змін до складу Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради для перевірки дотримання законодавства при проведенні реконструкції Національного спортивного комплексу "Олімпійський" (р.№4625, н.д. В.Тополов).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування інциденту за участю Міністра внутрішніх справ України Луценка Ю.В., який стався 4 травня 2009 року, та інших повідомлень про можливі зловживання з його боку (р.№4603, н.д. К.Лук’янова).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин пожежі у залі ігрових автоматів у м. Дніпропетровськ" (р.№4595, н.д. В.Коротюк).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин щодо порушення Конституції та законів України при прийнятті рішень та вчиненні протиправних дій посадовими особами Управління державної охорони України" (р.№4470, н.д. В.Кравчук).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування випадків втручання органів державної влади і місцевого самоврядування, їх посадових осіб у діяльність засобів масової інформації та інших повідомлень про тиск на свободу слова в Україні" (р.№4588, н.д. Г.Герман).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких комітет не є головним:

 

Проект Постанови про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань з'ясування обставин порушення посадовими особами, керівниками Служби безпеки України Конституції України та чинного законодавства України при виконанні своїх службових обов'язків (щодо подій навколо функціонування НАК "Нафтогаз України" та газотранспортної системи України) (р.№4587, н.д. Р.Зварич та ін.).

Проект Закону про тендери (р.№4591, н.д. П.Бурлаков) та про лист Голови Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Ткаченка О.М. щодо розгляду зазначеного законопроекту.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, 3-й поверх, о 14.15)

 

24 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" (щодо тарифів на передплату та доставку періодичних видань) (р.№4417, КМУ).

Проект Закону про мораторій на відчуження приміщень і майна редакцій засобів масової інформації, засновниками яких є трудові колективи (р.№4004, н.д. В.Уколов).

Проект Закону про посилення захисту майна редакцій засобів масової інформації, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження, творчих спілок (р.№4004-1, н.д. С.Шмельова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо приведення окремих положень цього Закону у відповідність до  Конституції) (р.№3140, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо звітності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення) (р.№2442, друге читання). 

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань з проблем інформаційної політики в Україні.          

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких комітет не є головним:

 

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування випадків втручання органів державної влади і місцевого самоврядування, їх посадових осіб у діяльність засобів масової інформації та інших повідомлень про тиск на свободу слова в Україні (р.№4588, н.д.Г.Герман).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

24 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім‘ям з дітьми" (щодо виплат при народженні та на виховання дитини) (р.№1043-2, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" (р.№4634, н.д. П.Костенко).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань про становище студентської молоді в Україні (11 листопада 2009 року) (р.№4616, н.д. П.Костенко та ін.).

Проект Закону про фізичну культуру і спорт (нова редакція) (р.№2562, повторне друге читання).

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

24 червня     

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо розвитку трудової діяльності засуджених) (р.№3400, друге читання).

Проект Закону про проведення у місті Артемівську та у Новоазовському районі Донецької області експерименту із запровадження сплати єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за зниженими тарифами (р.№3270, н.д. М.Папієв).

           

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо поширення дії Закону також на шахтарів нерудних та розсипних родовищ) (р.№4314, н.д. М.Кравченко).

 

Інші питання:

Про виконання рішення Комітету від 16.04.2008 року "Про підвищення ефективності діяльності науково-дослідних установ Міністерства праці та соціальної політики України та практику запровадження їх наукових розробок".

Про відкликання проектів законів України "Про внесення змін до Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" (щодо забезпечення рівності профспілок) (р.№3119), "Про майно, яким володіють Федерація професійних спілок України, господарські товариства та інші суб’єкти господарювання, засновані Федерацією професійних  спілок України" (р.№1384).

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

________________________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.15)

 

25 червня

 

 

Інші питання:   

Про роботу Фонду державного майна України та хід виконання Державної програми приватизації у 2008 році.

Про хід виконання рішень Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації від 9 квітня 2008 року та 19 березня 2009 року щодо стану справ на державному підприємстві "Нікопольський трубний завод".

 

 

 

Головне організаційне управління

19.06.2009 р.