ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 2730 квітня 2009 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

29 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу" (р.№3077, друге читання).

Проект Постанови про внесення змін та доповнень до Постанови Верховної Ради України "Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2009 році" (р.№4213, н.д. В.В‘язівський).

Проект Постанови про збереження комплексу Києво-Печерської Лаври та подальший розвиток Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (р.№4378, н.д. В.Яворівський та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про мораторій на відчуження приміщень і майна редакцій засобів масової інформації, засновниками яких є трудові колективи, видавництва, книгарень, творчих спілок, громадських організацій та благодійних фондів (р.№4004, н.д. В.Уколов).

Проект Закону про посилення захисту майна редакцій засобів масової інформації, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження, творчих спілок (р.№4004-1, н.д. С.Шмельова).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­________________________

(пл. Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

28 квітня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я» (щодо обов’язків громадян у галузі охорони здоров’я) (р.№4149, н.д. Г.Самофалов).

 

 

      ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері відповідальності за незаконний обіг лікарських засобів) (р.№2274,  н.д. Ю.Гайдаєв, В. Корж).

Проект  Закону про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів, отруйних і сильнодіючих лікарських засобів та зловживанню ними (р.№2139, н.д. Г. Москаль).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 42 та 184 Кодексу законів про працю України (щодо захисту осіб, які мають на утриманні дітей) (р.№4224, н.д. В. Даниленко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 12.00)

 

28 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо експорту спирту етилового) (р.№2461, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" щодо оподаткування послуг з міжнародних перевезень (р.№3552, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення попереднього документального контролю у пунктах пропуску через митний кордон (р.№2766, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання розвитку космічної діяльності (р.№4354, КМУ).

 

 

 

 

Головне організаційне управління

24.04.2009 р.