ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

 

Питання, які плануються до розгляду

на 30 червня  – 3 липня 2009 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(м. Львів, виїзне засідання)

 

2 липня

 

 Інші питання:

Слухання у Комітеті: "Як повернути землі господаря?"

   

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

1 липня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 Інші питання:

Про Звіт про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

            Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 08.30)

 

1 липня

 

        І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про звільнення Оніщука Миколи Васильовича з посади Міністра юстиції України (р.№4583, н.д. О.Новіков) (про лист Міністра юстиції України Оніщука М.В. щодо перегляду раніше прийнятого рішення).

Проект Постанови про звільнення Новицького В.С. з посади Міністра промислової політики України (р.№4482, н.д. М.Азаров, Ю.Бойко).

Проект Постанови про звільнення Васюника І.В. з посади Віце-прем'єр-міністра України (р.№4498, н.д. Е.Зейналов та ін.).

Проект Постанови про звільнення Вакарчука І.О. з посади Міністра освіти і науки України  (р.№4688, н.д. Д.Табачник та ін.).

Проект Постанови про звільнення Вовкуна Василя Володимировича з посади Міністра культури і туризму України (р.№4701, н.д. В.Дем’янчук)

Про подання Прем’єр-міністра України Ю.В.Тимошенко щодо призначення Віце-прем’єр-міністрами України Згуровського Михайла Захаровича та Любоненка Юрія Вікторовича, Міністром фінансів України Ярошенка Федора Олексійовича, Міністром транспорту та зв’язку України Васадзе Таріела Шакровича, Міністром юстиції України Шемчука Віктора Вікторовича та про проект Постанови про призначення членів Кабінету Міністрів України  (р.№4731, КМУ).

Про подання Прем’єр-міністра України Ю.В.Тимошенко щодо звільнення Полтавця Віктора Івановича з посади Міністра вугільної промисловості України та про проект Постанови про звільнення В.Полтавця з посади Міністра вугільної промисловості України (р.№4738, КМУ).

Про подання Прем’єр-міністра України Ю.В.Тимошенко щодо призначення Клименка Олександра Івановича Міністром вугільної промисловості України та про проект Постанови про призначення О.Клименка Міністром вугільної промисловості України (р.№4739, КМУ).

 

 

1 липня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, вирішенні питань місцевого значення (р.№3654, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 20 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (стосовно повноважень щодо заснування премій за визначні досягнення в окремих галузях суспільної діяльності) (р.№4475, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (р.№4463, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо обрання міських голів за мажоритарною системою абсолютної більшості) (р.№3051-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний реєстр виборців" (щодо статусу і здійснення повноважень органів Державного реєстру виборців та складання списків виборців до створення Державного реєстру виборців) (реєстр.№3469, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо зайнятості громадян, які мають у власності (користуванні) земельну ділянку (р.№4568, КМУ).

Проект Закону про удосконалення системи місцевих податків і зборів в Україні (р.№4561, КМУ).

 

Інші питання:

Про звернення народного депутата України Л.І.Грача про невідкладні заходи по відновленню законності та реалізації конституційних повноважень Автономної Республіки Крим.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

1 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав концесіонерів) (р.№4674, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо зміни переліку об'єктів оренди з метою мінімізації впливу наслідків фінансової кризи) (р.№4384,
н.д. В.Кравчук).

Проект Закону про мораторій на приватизацію прибуткових державних та комунальних підприємств (до 2012 року) (р.№4226, н.д. В.Даниленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" щодо державного сприяння малій приватизації (р.№3559, н.д. В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо залучення інвестицій житлово-будівельних кооперативів у масове житлове будівництво) (р.№3545, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо припинення провадження у справі про банкрутство) (р.№3528, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Чернігівській області" (щодо відновлення податкових пільг) (р.№3512, н.д. А.Клюєв та ін.).

Проект Закону про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу товариства з обмеженою відповідальністю "Херсонський машинобудівний завод" (р.№4530, н.д. П.Симоненко, К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 17 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо збільшення терміну дії договору оренди з метою мінімізації впливу наслідків фінансової кризи на суб'єктів малого і середнього бізнесу) (р.№3454, н.д. В.Бондаренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо черговості задоволення вимог при заборгованості із заробітної плати) (р.№1105, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо здійснення управління підприємством-боржником (банкрутом) (р.№2088, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків" (р.№3643, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Грушевського, 5 конференц-зал, об 11.00)

 

1 липня

 

Інші питання:        

Про стан українсько-румунських відносин (спільне засідання з комітетом у закордонних справах та Комітетом з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

1 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект  Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо посилення кримінальної відповідальності за певні злочини)  (р.№4432, н.д. П.Симоненко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до статті 212-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№4132, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо протидії розповсюдженню дитячої порнографії) (р.№3271, н.д. П.Унгурян та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення порядку декларування зерна (р.№2152, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за антиконкурентні узгоджені дії (р.№3577, друге читання).

Проект Закону про надання послуг, які сприяють виїзду фізичних осіб за кордон з території України або їх тимчасовому перебуванню за кордоном ("Про недержавні еміграційні послуги") (р.№2396, друге читання)

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення порядку вручення судових повісток (р.№4508, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поміщення дітей у приймальники-розподільники для дітей (р.№4449, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№4100, КМУ).

 

Інші питання:

            Про звернення народного депутата України Швеця В.Д. щодо розгляду скарги гр. Пірго Н.М. про неправомірне притягнення її до кримінальної відповідальності, порушення її конституційних прав та конституційних прав її сина Пірго В.М. правоохоронними та судовими органами та щодо інших питань.

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, об 11.00)

 

1 липня

 

 

Інші питання:

Про стан українсько-румунських відносин (спільне засідання з Комітетом з питань європейської інтеграції та Комітетом з питань прав людини національних меншин і міжнаціональних відносин).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 10.00 )

 

 

1 липня

 

Інші питання:

Cлухання у Комітетi: "Про заходи щодо вдосконалення діяльності державних органів по захисту наявної в них інформації, яка включає в себе дані про особу, недопущення несанкціонованого її поширення, а також щодо посилення правової відповідальності за порушення вимог щодо її зберігання та незаконного поширення".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

 

 

2 липня

 

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про вдосконалення спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (р.№4549-2,
н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки літакобудівної промисловості в Україні (р.№2515,  н.д. В.Богуслаєв,  Я. Сухий).

Проект Закону про єдиний податок для членів особистого селянського господарства (р.№4369, н.д. Р.Ткач та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо обмеження споживання і продажу слабоалкогольних напоїв) (р.№1171, н.д. М.Томенко та ін.).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, об 11.00)

 

1 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

             Проект Закону про внесення змін до статті 38 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо надання інвалідам 1 та 2 груп права на позачергове обслуговування) (р.№4186, н.д. О. Журавко).

            Проект Закону про доповнення Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо безкоштовної стоянки транспортних засобів) (р.№4607, КМУ).

            Проект Постанови про відзначення 90-річчя з дня народження тричі Героя Радянського Союзу Кожедуба Івана Микитовича (р.№4673,
н.д. В.Матвеєв, В.Даниленко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, об 11.00)

 

1 липня

           

Інші питання:

Про стан українсько-румунських відносин (спільне засідання з Комітетом з питань європейської інтеграції та Комітетом у закордонних справах).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 12.00)

 

1 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо рибопромислової діяльності у водах за межами юрисдикції України) (р.№4344, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо негайного набуття чинності законами, якими зменшуються податки для малого та середнього бізнесу) (р.№4088,  н.д. О.Фельдман та ін.).

Проект Закону про систему державної підтримки експорту товарів (робіт, послуг) українського походження (р.№4145,  н.д. С.Осика).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання наслідків фінансової кризи і забезпечення стабільної роботи промислового комплексу) (р.№4287,  н.д. О.Гейман та ін.).

Проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою про скасування Постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2009 р. №366 "Про сплату внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування"(р.№4526, н.д. Ю.Костенко, Я.Джоджик).

Проект Постанови про Постанову Кабінету Міністрів України №366 від 14 квітня 2009 ролу "Про сплату внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування" (р.№4526-1, н.д. В.Кириленко, К.Ляпіна).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо захисту прав суб'єктів малого підприємництва, які обрали особливий спосіб оподаткування) (р.№4536, н.д. О.Лукаш).

Про проект Закону про  особливості застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва у період виходу економіки України зі стану фінансової кризи (р.№4549, н.д. І.Акімова, Ю.Новікова).

Проект Закону про особливості застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (р.№4549-1,  КМУ).

Проект Закону про вдосконалення спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (р.№4549-2, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про особливості оподаткування у період виходу економіки України зі стану фінансової кризи (р.№4550, н.д. І.Акімова, Ю.Новікова).

Про проект Закону про запровадження мораторію на перевірки суб'єктів підприємницької діяльності та внесення змін до Закону України "Про державну податкову службу в Україні" (р.№4551, н.д. І.Акімова М., Ю.Новікова).

Проект Закону про  підвищення кредитної підтримки пріоритетних галузей економіки (р.№579,  н.д. А.Кінах).

Проект Закону про удосконалення системи місцевих податків і зборів в Україні (р.№4561,  КМУ).

 

Інші питання:

 

Про  впровадження  Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо мінімізації впливу фінансової кризи на розвиток вітчизняної промисловості.

 

Головне організаційне управління

30 червня 2009 р.