ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 30 березня – 3 квітня  2009 року

 

    КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону   про внесення зміни до статті 125 Земельного кодексу України щодо обмеження строку державної реєстрації документів, що посвідчують право на земельну ділянку (р.№2641, КМУ).

Проект Закону  про внесення змін до деяких кодексів України (щодо спільної власності на землю)  (р.№2697, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Земельного та Лісового кодексів України щодо збереження лісів (р.№2463, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розпорядження земельними лісовими ділянками, що перебувають в державній власності (р.№1277, н.д. Р. Ткач).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про проект Постанови про встановлення та зміну меж м. Красноперекопськ Автономної Республіки Крим.

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» та деяких інших законів України (щодо надання компенсацій та повноважень обласних та районних рад) (р.№4151, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про податок на додану вартість» (щодо застосування норм спеціального режиму оподаткування для сільгосптоваровиробників при реалізації власної продукції та упорядкування правил відшкодування збитків, нанесених стихією) (р.№4085, н.д. В.Шпак, К.Ващук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування щодо стимулювання використання альтернативних джерел енергії та видів палива (р.№4184, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення організаційно-правових основ виявлення, попередження та припинення діяльності організованої злочинності і корупції (р.№3170, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за вчинення корупційних діянь, встановлення обмежень щодо перебування на посадах в органах державної влади та місцевого самоврядування осіб, засуджених за одержання хабара (р.№3255, н.д. О.Новіков).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання корупції при застосуванні контролюючими органами фінансових санкцій до суб’єктів господарювання (р.№3105, н.д. О.Новіков).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо удосконалення проведення оперативної закупівлі (р.№1436, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" (щодо запобігання зловживанням у сфері обігу лікарських засобів) (р.№1438, н.д. Г.Москаль).

            Проект Постанови про деякі питання управління майном Верховної Ради України" (р.№3663, н.д. Ю.Кармазін).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 14.30 )

 

2  квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004 – 2010 роки» та проект Закону про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2008 – 2012 роки (р.№№2399, 3063, друге читання).

Проект Житлового кодексу України (р.№2307, н.д. В.Рибак, О.Попов).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору на тютюнові вироби" (щодо надпланових надходжень до Державного бюджету) (р.№4202, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та деяких інших законів України" (р.№4266, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 Інші питання:

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про асоціації органів місцевого самоврядування (р.№2477, друге читання).

Проект Постанови про звільнення з посади члена Центральної виборчої комісії (р.№4181, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо обрання міських голів у два тури) (р.№3051, н.д. К.Куликов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо обрання міських голів за мажоритарною системою абсолютної більшості) (р.№3051-1, н.д. М.Катеринчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про Кабінет Міністрів України" та "Про місцеві державні адміністрації"(р.№0892, друге читання).

Про встановлення межі міста Звенигородка Звенигородського району Черкаської області.

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Концепцію соціальної держави України (р.№2312, н.д. В.Хара та ін.).

Проект Закону про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен фізичних осіб (р.№2447, КМУ).

 

Інші питання:

        Про інформацію робочої групи Комітету щодо ситуації, яка склалася в Деснянській районній раді міста Києва.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо впровадження збору від забруднення продукцією підвищеної екологічної небезпеки) (р.№4063, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення боротьби з порушеннями правил використання об'єктів тваринного світу) (р.№4009, н.д.  О.Слободян, І.Заєць).

Проект Закону про податок на пальне з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (р.№4074, н.д. В.Коваль та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними" (р.№4116, н.д. М.Шершун, С.Глазунов).

Проект Закону про приєднання України до Європейської угоди про міжнародне перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами (ВОПНВ) (р.№0125, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про підготовку парламентських слухань: "Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо мови)  (р.№2545, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо посилення відповідальності за порушення прав споживачів) (р.№4059, н.д. О.Сочка).

Проект Закону про внесення змін до Господарського кодексу України (р.№2398, н.д. І.Горіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо статутного капіталу (щодо заміни поняття "статутний фонд" поняттям "статутний капітал") (р.№2425, н.д. І.Горіна).

Проект Закону про облік та технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна, права на які підлягають державній реєстрації (р.№2788, н.д. О.Омельченко, О.Чорноморов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом") (р.№2208, н.д. Є.Мармазов, а також проект Президента України про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом").

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про кооперацію" (щодо набуття членами кооперативу права власності) (р.№2158, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

1 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про техногенну безпеку (р.№3438, н.д. В.Кальченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань профілактики травматизму невиробничого характеру (р.№3122, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" (р.№3245, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (р.№3244, н.д. П.Сулковський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України з метою поліпшення стану платіжного балансу України у зв'язку із світовою фінансовою кризою” (р.№4206, н.д. М.Катеринчук).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан україно-румунських відносин та захист національних інтересів України" (вересень 2009 року)” (р.№4086, н.д. П.Унгурян).

Проект Закону про внесення зміни до статті 242 Цивільного кодексу України (щодо представництва за законом) (р.№3317, н.д. А.Парубій).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо посилення захисту прав дітей при усиновленні) (р.№3300, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо уточнення визначення термінів та положень закону стосовно прав споживачів) (р.№2714, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо видачі особи (екстрадиції) (р.№3176, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо розгляду справ колегією суддів) (р.№3211, н.д. В.Пилипенко).

 

Інші питання:

 

Інформація щодо проведення спільного засідання Комітету з Комітетом у закордонних справах та керівниками Делегації України на переговорах з ЄС (8 квітня 2009 року).

Інформація про проведення Конференції: “Зона вільної торгівлі як інструмент європейської інтеграції та внутрішніх реформ” (9 квітня 2009 року).

Інформація про засідання представників профільних парламентських комітетів – потенційних учасників EURONEAST з метою координації позицій стосовно ініціативи EURONEAST (13 квітня 2009 року).

Про склад науково-експертної ради при Комітеті.

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов’язаннями України в рамках Ради Європи.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо захисту економічної конкуренції (р.№3575, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за актиконкурентні узгоджені дії (р.№3577, КМУ).

 

Інші питання:

 

            Слухання у Комітеті: "Про стан дотримання чинного законодавства України у сфері кримінально-правової охорони довкілля та охорони і використання надр в контексті поточних законодавчих ініціатив". (Проекти законів: про внесення зміни до статті 240 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності у сфері охорони і використання надр) (р.№2422); про внесення змін до деяких кодексів України щодо встановлення відповідальності за  штучне утворення земельної ділянки без відповідної дозвільної документації (р.№3134); про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за правопорушення стосовно земель водного фонду) (р.№3417); про внесення змін до Кримінального кодексу України (до статей 239, 240, 242, 274, 318 з метою конкретизації кримінальної відповідальності) (р.№4068); про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності у сфері охорони довкілля) (р.№4154).

           

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про транскордонне співробітництво" (р.№4029, КМУ).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про співробітництво у сфері науки та технологій (р.№0122, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про запровадження мораторію на експорт виробів військового призначення (р.№3235, н.д. В.Коновалюк, І.Алексєєв).

Проект Закону про засади державної міграційної політики України (р.№3158, н.д. Ю.Кармазін, І.Шаров).

Проект Закону про Концепцію державної міграційної політики (р.№3506, КМУ).

Проект Закону про прийняття Поправок до Статей Угоди Міжнародного валютного фонду (р.№0124, Президент України).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу" (р.№3077, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до переліку пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації, затвердженого Законом України "Про Перелік пам'яток культурної спадщини, які не підлягають приватизації" (р.№3453, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік пам'яток культурної спадщини, які не підлягають приватизації" (щодо вилучення із переліку деяких пам'яток у м.Одесі та Одеській області) (р.№3453-1, н.д. Л.Клімов).

Проект Постанови про внесення змін та доповнень до Постанови Верховної Ради України "Про запровадження мораторію на виселення редакцій друкованих засобів масової інформації, закладів культури, у тому числі бібліотек, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження" (р.№4051, н.д. С.Курпіль).

Проект Постанови про заходи із збереження історичної забудови міста Одеси, його всесвітньовідомих пам'яток архітектури та містобудування в період економічної кризи (р.№4227, н.д. С.Гриневецький).

Проект Постанови про заходи щодо збереження пам'ятки культурної спадщини замку "Паланок" (м.Мукачеве Закарпатської області) (р.№4228, н.д. М.Томенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів) (р.№2729,  н..д. В.Стретович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про планування і забудову територій" (щодо об'єктів освітнього і культурного призначення) (р.№3645, н.д. Г.Смітюх).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за наругу над могилою або знищення, руйнування або пошкодження пам'яток-об'єктів культурної спадщини з мотивів національної, расової чи релігійної ненависті або ворожнечі (р.№4076, н.д. О.Новіков).

Проект Постанови про відзначення 90-річчя створення Комсомолу України (р.№4140, н.д. П.Симоненко, Є.Царьков).

 

Інші питання:

 

 Про підпорядкування окремих пам‘яток архітектури Львівської області.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

   Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів) (р.№2729, н.д. В.Стретович та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 64 Закону України “Про вищу освіту” (щодо відтермінування плати за навчання)  (р.№3571, н.д. А.Павловський).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Президента України з приводу Указу Президента України “Питання академії правових наук України” від 10 лютого 2009 року № 80/2009 (р.№4160, н.д. Д.Табачник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань запровадження зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти і встановлення відповідальності за порушення порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань та використання його результатів (р.№4241, н.д. В.Полохало та ін.).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (щодо узгодження з чинними освітянськими законами у частині звільнення та призначення керівників навчальних закладів) (р. №1417, н.д. С.Подгорний, В.Полохало).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання статусу державного службовця медичним, педагогічним і науково-педагогічним працівникам) (р.№3155, н.д. В.Литвин та ін.).

Інші питання:

 

Про ситуацію щодо присвоєння імен вищим навчальним закладам.

Про стан та перспективи фінансування науки і освіти з Державного бюджету України у 2009 році (доручення Голови Верховної Ради України В.М.Литвина від 19.02.2009р. № 11/8-30).

Про виконання рішення Комітету щодо співпраці українських та польських університетів (у частині підготовки проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Польща про утворення Українсько-польського університету) від 5 березня 2008р.

Звіт Міністерства освіти і науки України про виконання рішень Комітету від 14 січня та 18 лютого 2009 року щодо проблем в роботі та стану фінансування Єнакіївського державного авіаційно-технічного спортивного клубу.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про контррозвідувальну діяльність" щодо належного забезпечення дотримання прав і свобод людини (р.№3046, н.д. С.Олійник).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом (р.№4030, КМУ).

            Проект Закону про державне оборонне замовлення (р.№2581, повторне друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

1 квітня

           

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення" (щодо приведення деяких положень у відповідність Рамковій конвенції із боротьби проти тютюну) (р. №  2110, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я" (щодо обов’язків громадян у галузі охорони здоров’я) (р. № 4149, н.д. Г.Самофалов).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

 

31 березня

(вул.Липська, 3, зал №3, о 10.00)

 

Інші питання:

 

            Круглий стіл: "Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань соціального захисту населення, яке проживає в зонах спостереження підприємств по видобуванню уранових руд, ядерних установок і об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами (р.№2174, друге читання)".

 

 

31 березня

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.00)

Інші питання:

 

            Круглий стіл: "Проблема протиріч енергетичного та лісового законодавства щодо питання розчищення просік повітряних ліній електропередач від дерев".

 

1  квітня

(вул.Липська, 3, зал №3, o 14-30 )

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (р.№3199, друге читання).

Проект Закону про облік ресурсів, постачання яких здійснюється населенню з використанням мережі (р.№3372, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо удосконалення законодавства з питань електроенергетики в частині встановлення та розмежування відповідальності суб'єктів) (р.№4131, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання в повній мірі функцій державного нагляду з ядерної та радіаційної безпеки) (р.№3017, КМУ).

 

2 квітня

(вул.Липська, 3, зал №2, о 9.30)

Інші питання:

 

            Круглий стіл: "Видобуток і використання шахтного метану: міжнародний досвід стимулювання правового та фінансово-технічного забезпечення".

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо соціального захисту осіб, які перебували у блокадному Ленінграді) (р.№3289, н.д. П. Унгурян).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо осіб, які у неповнолітньому віці були призвані чи добровільно вступили до лав Радянської Армії і Військово-Морського Флоту під час військових призовів 1941-1945 років) (р.№4080, н.д. П. Унгурян).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про соціальне, медичне і пенсійне забезпечення ветеранів війни та відзначення 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (20 травня 2009р.) (р.№4229, н.д. П. Цибенко та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.00)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань акцизного збору (р.№4265, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

1 квітня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (щодо спеціальних контрольних комісій з питань звернень громадян) (р.№2494, н.д. В.Коновалюк).

            Проект Постанови про Спеціальну контрольну комісію Верховної Ради України з питань звернень громадян (р.№2495, н.д. В.Коновалюк).

            Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (р.№2254, друге читання).

 

Інші питання:

            Про результати аудиту ефективності використання коштів, виділених з державного бюджету у 2007-2008 роках, на розселення та облаштування в Автономній Республіці Крим депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення доповнень та зміни до Сімейного та Кримінального кодексів України (щодо усиновлення) (р.№2046, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення прав дитини, над якою встановлено опіку (піклування) (р.№2122, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (р.№0914,  третє читання).

            Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо строків повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів) (р.№4177, н.д. І.Кириленко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Постанови про перенесення чергових виборів сільських, селищних та міських голів, обраних на чергових виборах 26 березня 2006 року, на один рік та проведення їх разом з виборами депутатів місцевих рад шостого скликання 27 березня 2011 року (р.№4141, н.д. І.Кріль та ін.).

 

 

            КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мінімізації негативних наслідків фінансової кризи для суб'єктів господарської діяльності (р.№3429, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо літакобудівної промисловості) (р.№2311, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 22 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо мораторію) (р.№3668, н.д.  К.Ляпіна).

Проект Закону про загальні засади розвитку державно-приватного партнерства в Україні (р.№3447, повторне друге читання).  

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про державне регулювання у сфері житлово-комунальних послуг  (р.№2649,  н.д. В.Янукович).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

            Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про статус народного депутата України (р.№4122, н.д. М.Томенко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо обмеження пільг) (р.№4136, н.д. А.Яценюк).

            Проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з підготовки концепції судово-правової реформи" (р.№4153, н.д. О.Шустік).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо строків повноважень  Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів) (р.№4177, н.д. І.Кириленко та ін.).

             

Інші питання:

 

            Щодо забезпечення народних депутатів України житловими приміщеннями для постійного проживання у м.Києві відповідно до Закону України "Про статус народного депутата України".

            Про підготовку семінару: "Шляхи вдосконалення роботи Апарату Верховної Ради України – пріоритетні кроки" (за підтримки Програми сприяння парламенту України та за участі Вестмінстерської Фундації за демократію).

            Про інформацію щодо  суміщення Власенком С.В. депутатського мандата з посадою виконувача обов’язків заступника Голови Державної податкової адміністрації України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.15)

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України “Про рекламу” щодо інформації, яка не вважається рекламою (р.№4125, н.д. Р.Ткач).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів” (щодо виключення подвійного регулювання тарифів на передплату та доставку періодичних видань) (р.№2719, н.д. О.Лукашук).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про антикризові заходи у видавництві друкованих засобів масової інформації (р.№3576, н.д. В.Горбаль).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про телекомунікації” (р.№3460-1, н.д. Р.Зварич та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" (щодо запровадження щомісячної державної соціальної допомоги) (р.№2716, н.д. В.Уколов).

            Проект Закону про заходи безпеки під час проведення змагань серед професіональних футбольних клубів (р.№3332, н.д. О.Доній).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення захисту прав дітей (р.№2409, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо організації оздоровлення дітей (р.№4110, н.д. В.Полохало та ін.).

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про заходи з подолання наслідків фінансово-економічної кризи у сфері соціального захисту, оплати праці та зайнятості населення" (р.№3344).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зайнятості членів особистих селянських господарств (р.№4043, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (стосовно погодинної оплати праці) (р.№3253,  друге читання).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо зняття мораторію на отримання заробітної плати у виконавчому провадженні щодо підприємств паливно-енергетичного комплексу) (р.№3661, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" (щодо безпритульних громадян) (р.№4109,  н.д. В.Хара, В.Марущенко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.00)

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою подолання негативних наслідків фінансової кризи (р.№3585, (на заміну), н.д. Ю. Полунєєв)

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України" (щодо заходів по забезпеченню захисту прав споживачів) (р.№4024, н.д. Ю. Кармазін)

            Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» (щодо порядку дій емітента та інвесторів) (р.№3584, КМУ)

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо цінних паперів) (р.№3160, н.д. І. Лисов)

 

Інші питання:

 

            Проект постанови Кабінету Міністрів України Про затвердження Порядку використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для кредитування або співфінансування довгострокових інфраструктурних, інвестицій та інноваційних проектів загальнодержавного значення. 

 

 

           

 

 

Головне організаційне управління

30 березня 2009 р.