ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 2 – 5 липня 2013 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

2 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо створення сприятливих умов для ведення особистого селянського господарства) (р.№2637, н.д. С.Лабазюк, С.Івахів).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо режиму земель колективної власності (р.№2493, н.д. І.Кириленко, В.Кравчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов розроблення документації із землеустрою та оцінки земель на замовлення громадян та юридичних осіб (р.№2642,
н.д. О.Царьов).

Про встановлення та зміну меж міста Феодосія Автономної Республіки Крим

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

___________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення антикорупційного законодавства (р.№1256, н.д. М.Паламарчук).

Проект Закону про внесення змін до додатка "Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру" до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" (щодо узгодження положень декларації) (р.№2329, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення механізму запобігання та протидії корупції) (р.№2429, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 9 Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" (щодо уточнення кола близьких осіб, на яких не поширюється заборона спільної роботи в умовах безпосереднього підпорядкування) (р.№2640, н.д. В.Развадовський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо проведення антикорупційної експертизи проектів законодавчих актів) (р.№2675, н.д. А.Міщенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення європейських стандартів публічності у судовій системі) (р.№2019, н.д. П.Петренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії хабарництву) (р.№2065, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері запобігання та протидії корупції) (р.№2434, н.д. А.Яценюк та ін.).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про комітети Верховної Ради України сьомого скликання" (щодо проведення антикорупційної експертизи) (р.№2676, н.д. О.Мирний).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності суб'єктів господарювання у сфері комунальних послуг (р.№0859, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реформування земельних відносин у містах та спрощення процедури оформлення документів на землекористування) (р.№2624,
н.д. К.Гузенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про благоустрій населених пунктів" щодо передачі на баланс об'єктів новоствореного будівництва (р.№2176а, Л.Миримський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 96 Цивільного процесуального кодексу України (р.№2183, н.д. С.Кілінкаров та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо погашення пільгового кредиту) (р.№2932, н.д. Ю.Гержов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (щодо пільгового кредитування юридичних осіб) (р.№2950, н.д. Ю.Гержов).

Проект Закону про внесення змін до статті 24-1 Бюджетного кодексу України (щодо державного фонду регіонального розвитку) (р.№2271а,
н.д. В.Атрошенко).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на третю сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_______________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 90 Бюджетного кодексу України (щодо включення видатків на деякі загальноосвітні навчальні заклади до видатків бюджету Автономної Республіки Крим та обласних бюджетів) (р.№2087, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (р.№2341а, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України.

 

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень та перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу обсягу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

План роботи Комітету на третю сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення статусу директорів департаментів міністерств та врегулювання деяких питань організації діяльності міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (р.№2943, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо недопущення зміни назв вулиць, пов'язаних з Великою Вітчизняною війною 1941-1945 років) (р.№2180а, н.д. П.Цибенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо унеможливлення одночасного проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (р.№2742, н.д. О.Бригинець, А.Павловський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування за порушення законодавства у сфері надання адміністративних послуг (р.№2191а, КМУ).

 

Інші питання:

Звіт роботи Комітету за першу-другу сесії (грудень 2012 р. - січень 2013 р., лютий - липень 2013 р.).

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного третьої сесії.

План роботи Комітету на третю сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

_______________________________________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації положень Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті (р.№2109а, н.д. О.Онищенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо надання органам самоврядування права на місцях самостійно та більш ефективно використовувати кошти місцевих фондів) (р.№2168а, н.д. К.Гузенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Водного і Земельного кодексів України щодо земель водного фонду (р.№2183а, КМУ).

Проект Закону про встановлення заборони на вирубку лісів та введення мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів (р.№2032а, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про мораторій на полювання (р.№2004а, н.д. А.Кіссе).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо збереження у людини і після її смерті статусу, категорії або інвалідності та причинного зв'язку з Чорнобильською катастрофою (р.№2222а, н.д. А.Гончаров).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

        

Проект Закону про штучно створені земельні ділянки на водних об'єктах в межах акваторії морських портів (р.№2968, н.д. Г.Труханов)

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за незаконне полювання та заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) (р.№2216а, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо сплати екологічного податку підприємствами окремих галузей промисловості (р.№2807, н.д. С.Матвієнков).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо гарантування прав на справедливе пенсійне забезпечення та скасування деяких норм пенсійної реформи) (р.№2072а, н.д. П.Розенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність до норм Конституції України положень законів, що регламентують право на страйк) (р.№2204а,
н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення соціальних гарантій працівникам гірничих, шахтобудівних (вуглебудівних) підприємств, державних воєнізованих аварійно-рятувальних служб (формувань) у вугільній промисловості (р.№2203а, н.д. В.Турманов).

Проект Постанови про заходи щодо збереження ландшафтно-архітектурного комплексу "Садиба Даховських" в Черкаській області (р.№2334а, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо перерозподілу коштів ресурсних платежів) (р.№2375а, н.д. О.Азаров).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на третю сесію.

Звіт про роботу Комітету за другу сесію.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів перевірки ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих у 2011-2012 роках на розвиток мінерально-сировинної бази.

Про лист Рахункової Палати щодо аудиту використання коштів на промислову безпеку і охорону праці.

Про звернення громадських організацій екологічного спрямування щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо дотримання природоохоронного законодавства при використанні біоресурсів) (р.№2732, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________________________

(вул.Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності в Україні (р.№2303а, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо планування закупівель для залізничного транспорту) (р.№2154а, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення зміни до статті 16 Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо приведення чинного законодавства у відповідність до Конституції України та Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами ЄАВТ (р.№2247а, н.д. О.Мирний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо зменшення строків проведення процедур закупівель) (р.№2455, н.д. Т.Слюз).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо забезпечення добросовісної конкуренції серед учасників) (р.№2561, н.д. Т.Слюз).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заборони приватизації, списання і відчуження культових та інших будівель і майна) (р.№2894, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

____________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

3 липня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ввізного мита на книжкову продукцію) (р.№2978, н.д. Р.Кошулинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підвищення ставок акцизного податку на пиво) (р.№2876,
н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підвищення деяких ставок акцизного податку та впорядкування виробництва, роздрібної торгівлі і споживання деяких підакцизних товарів) (р.№2876-1, н.д. С.Терьохін).

Проект Закону про внесення змін до статті 282 Митного кодексу України (щодо ввізного мита на книжкову продукцію) (р.№2980,
н.д. Р.Кошулинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки вивізного (експортного) мита на насіння деяких видів олійних культур" щодо скасування вивізного (експортного) мита на насіння льону, подрібненого або неподрібненого, та рижію (р.№2992, н.д. В.Карпунцов, Р.Романюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо формування здорового способу життя у підлітків та молоді) (р.№2006а, н.д. А.Кіссе).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України щодо вилучення поняття негативна інформація (р.№1257, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо впорядкування діяльності Конституційного Суду України з метою гарантування верховенства Конституції України та захисту прав і свобод громадян) (р.№2439, н.д. А.Яценюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про стандартизацію і сертифікацію" (щодо врегулювання системи сертифікації, спрощення процедури видачі сертифікатів відповідності та свідоцтв про визнання відповідності) (р.№2002а, н.д. В.Деревляний).

Проект Закону про внесення змін до статті 122 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо призначення пенсії засудженим особам під час відбування покарання) (р.№2038, н.д. В.Бондаренко).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 87 законопроектів: (р.№№2099а, 2096а, 2098а, 2075а, 2076а, 2081а, 2070а, 2069а, 2050а, 2055а, 2060а, 2043а, 2047а, 2029а, 2066а, 2020а, 2041а, 2035а, 2046а, 2044а, 2015а, 2088а, 2072а, 2039а, 2219а, 2204а, 2022а, р.№№2415-1, 0023, 2993-1, 2769, 2931, 2953, 0020, 2993, 2994, 2997, 2971, 0022, 2960, 0021, 2967, 2617, 2369, 2976, 2971-1, 2979, 2978, 2995, 2968, 2913, 2757, 2965, 2989, 1035-2, 1251, 1255, 1039, 1252, 1028, 1056, 2003, 2066, 2064, 2040, 2043, 2036, 2016, 2027, 2020, 2051, 2048, 2044, 2046, 2039, 2054, 2028, 2052, 2003, 2099, 2079, 2087, 1077, 1070, 1037, 1021, 1172-1).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

___________________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо порядку та умов відбування покарання (р.№1131, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування за порушення законодавства у сфері надання адміністративних послуг (р.№2191а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 201 Кримінального кодексу України щодо криміналізації контрабанди товарів у великих розмірах (р.№2716, н.д. Г.Москаль, С.Мошак).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії хабарництву) (р.№2065, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону України про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за катування, завідомо незаконні затримання, привід або арешт та примушення давати показання (р.№2266, н.д. А.Яценюк, П.Петренко).

Проект Закону про порядок здійснення Президентом України помилування (р.№2130а, н.д. М.Паламарчук, С.Міщенко).

Проект Закону про порядок здійснення помилування (р.№2130а-1,
н.д. Ю.Дерев'янко, О.Доній).

Проект Закону про доповнення Кримінального кодексу України статтею 286-1 (щодо керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння або під впливом наркотичних чи психотропних речовин) (р.№2310, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконне заволодіння транспортним засобом) (р.№2076а, н.д. А.Яценко).

Про зауваження Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України до проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (р.№0888).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання тероризму) (р.№2219а, н.д. В.Журавський).

Проект Закону про внесення змін до статей 240 та 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо рибоохоронної діяльності) (р.№2020а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту тварин від жорстокого поводження (р.№2651,
н.д. М.Паламарчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання відеореєстратора під час експлуатації автомобіля (р.№2965, доопрацьований, н.д. Г.Москаль).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Питання щодо правових і соціальних засад забезпечення здорового способу життя, запобігання девіаціям" (12 червня 2013 року) (р.№2550,
н.д. А.Кожем‘якін, С.Сас).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо виборності керівників міліції) (р.№2163, н.д. В.Кличко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо кримінальної відповідальності за невиплату заробітної плати, стипендії, пенсії та інших установлених законом виплат) (р.№2180,
н.д. В.Немілостівий).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо мови звернень та заяв засуджених) (р.№2315,
н.д. Р.Кошулинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування положень про запровадження здійснення оперативно-розшукової діяльності органами державної митної служби (р.№2317, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охоронної діяльності) (р.№2387, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку інформування населення про результати роботи органів внутрішніх справ та прокуратури (р.№2288,
н.д. О.Онищенко).

 

Інші питання:

Інформація начальника Департаменту Державної автомобільної інспекції МВС України Астапковича В.І. про заходи, які вживалися Державтоінспекцією МВС України для забезпечення безпеки дорожнього руху (попередження смертності та травматизму, фактів керування
у нетверезому стані тощо) (за результатами слухань у Комітеті від
05.06.2013 р. "Про практику та проблеми у застосуванні законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху").

 

3 липня, о 18.00

(м.Київ, Андріївський узвіз, 34)

 

Інші питання:

Круглий стіл з обговорення проекту Закону про прокуратуру (р.№0886, друге читання).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про введення мораторію на ліквідацію та реорганізацію закладів післядипломної освіти (р.№2614, н.д. Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" (щодо скасування примусового відпрацювання випускниками вищих навчальних закладів) (р.№2678, н.д. В.Балога).

Проект Постанови про впровадження мораторію на скорочення кількості викладачів вищих навчальних закладів (р.№2958, н.д. М.Томенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" (щодо можливості розміщення навчальних закладів) (р.№2284, н.д. В.Дзоз).

Проект Постанови про передачу будівлі Гостинного двору у місті Києві Національному університету "Києво-Могилянська академія" (р.№2860,
н.д. В.Яворівський).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на третю сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

_________________________________________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

3 липня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Повітряного кодексу України (щодо суб’єктів державної авіації) (р.№2122а, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об’єднаних Арабських Еміратів про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (р.№0029, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законів України щодо гарантування прав на справедливе пенсійне забезпечення (р.№2072а,
н.д. П.Розенко).

Інші питання:

План роботи Комітету на третю сесію.

Затвердження звіту про роботу Комітету за другу сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

______________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

3 липня

 

Інші питання:

Про результативність Державної цільової соціальної програми  "Трансплантація" на період до 2012 року, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2008 р. №894, сучасний стан справ у сфері трансплантації, наявні проблеми та шляхи їх вирішення.

Про проект рекомендацій парламентських слухань на тему: "Сучасний стан, шляхи і перспективи реформи у сфері охорони здоров’я України", що відбулися 5 червня 2013 року.

Про проект рішення Комітету "Про досвід реалізації пілотного проекту з реформування системи охорони здоров’я у Донецькій області".

План роботи Комітету на третю сесію.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

___________________________________________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

3 липня

 

Інші питання:

План роботи Комітету на третю сесію.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

___________________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" (щодо надбавки на догляд) (р.№2015а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо надання педагогічним та іншим категоріям працівників можливості працювати на своїх посадах після отримання пенсії за вислугу років) (р.№1015, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо отримання пенсії за вислугу років без припинення роботи, яка дає право на цю пенсію) (р.№1064, н.д. П.Симоненко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України "Про комітети Верховної Ради України сьомого скликання" щодо предмету відання (р.№2783, н.д. В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу (р.№2258а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення принципу провадження господарської діяльності суб'єктами приватного права без застосування печаток (р.№2795, КМУ).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на третю сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА, РЕГУЛЯТОРНОЇ ТА АНТИМОНОПОЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_____________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, о 15.00)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природні монополії" (щодо діяльності на суміжних ринках) (р.№0876, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

    

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності в Україні (р.№2303а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 35 Бюджетного кодексу України (щодо державної допомоги суб'єктам господарювання) (р.№2750, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків (р.№2054а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо видачі дозволу на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця (р.№2118а, КМУ).

 

Інші питання:

Про ліцензування технологічного залізничного транспорту з урахуванням вимог статті 306 Господарського кодексу України та Закону України "Про транспорт".

План роботи Комітету на третю сесію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації осіб як платників податків (р.№2029, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо митної вартості товарів та методів її визначення) (р.№2061а,
н.д. В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення (р.№2515, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування за угодами про розподіл продукції (р.№2288а, н.д. О.Онищенко, М.Рудьковський).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо скасування податку з доходу фізичних осіб від продажу легкових транспортних засобів) (р.№2123, н.д. І.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового навантаження на виробників альтернативних видів палива (р.№2694, н.д. О.Мирний, І.Мірошниченко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

____________________________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, сесійний зал, о 15.00)

 

3 липня

 

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Українська трудова міграція: стан, проблеми та шляхи їх вирішення".

 

 

4 липня

(вул.Грушевського, 5, третій поверх (кулуари), о 12.00)

 

Інші питання:

План роботи Комітету та секретаріату Комітету на третю сесію.

Пропозиції Комітету до порядку денного третьої сесії.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_____________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 15.00)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про нормативно-правові акти (р.№0922, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нотаріат" (щодо повноважень посадових осіб органів місцевого самоврядування) (р.№2866, н.д. В.Бандуров ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Республікою Індія про взаємну правову допомогу у цивільних і господарських справах (р.0030, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо скасування пільг) (р.1075,
н.д. В.Кличко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за катування, завідомо незаконні затримання, привід або арешт та примушення давати показання) (р.2266, н.д. А.Яценюк, П.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку здійснення єдиним джерелом влади в Україні (народом) права володіти, користуватися та розпоряджатися водними об'єктами, у тому числі замкненими природними водоймами (р.2368,
н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про міліцію" щодо скасування надмірної кількості підстав для зупинення транспортних засобів (р.2517, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування обов'язкової державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (р.2523, н.д. В.Атрошенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення принципу провадження господарської діяльності суб'єктами приватного права без застосування печаток (р.2795, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо порядку призначення та звільнення Голови Національного банку України) (р.№2817, н.д. Д.Дзензерський, А.Пишний).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів (р.2903, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення статусу директорів департаментів міністерств та врегулювання деяких питань організації діяльності міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (р.2943, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо обмеження пільг народного депутата) (р.1075-1, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо скасування пільг народних депутатів) (р.1075-2, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів (р.№2013а, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про міліцію" щодо вдосконалення системи кадрового забезпечення органів внутрішніх справ (р.№2050а, КМУ).

Проект Закону про порядок здійснення Президентом України помилування (р.№2130а, н.д. М.Паламарчук, С.Міщенко).

Проект Закону про порядок здійснення помилування (р.№2030а-1,
н.д. Ю. Дерев’янко, О.Доній).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" (щодо впровадження механізму разового грошового стягнення для ефективного захисту права власників товарних знаків) (р.№2148а, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо недопущення зміни назв вулиць, пов'язаних з Великою Вітчизняною війною 1941-1945 років) (р.№2180а, н.д. П.Цибенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо питання затвердження умов та правил загального водокористування населенням на водних об'єктах (р.№2189а,
н.д. О.Царьов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування за порушення законодавства у сфері надання адміністративних послуг (р.№2191а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо дострокового припинення повноважень у зв'язку із набранням законної сили рішення суду про притягнення
до відповідальності за корупційне правопорушення) (р.
№2209а,
н.д. В.Деревляний).

Проект Закону про внесення доповнень до Сімейного кодексу України (щодо впровадження відповідальності батьків у наданні матеріальної допомоги на отримання вищої освіти повнолітніми дітьми, які є інвалідами та продовжують навчання) (р.№2228а, н.д. А.Шипко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник місцевого самоврядування України") (р.№2234а, н.д. О. Парасків, С.Брайко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ведення пленарних засідань Верховної Ради України) (р.№2243а, н.д. Е.Гурвіц).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності в Україні (р.№2303а, КМУ).

 

Інші питання:

План роботи Комітету  на третю сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

__________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.211, о 14.15)

 

2 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про засади здійснення державного регулювання синтетичних миючих засобів та товарів побутової хімії (р.№2535,
н.д. М.Катеринчук).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Судан про співробітництво у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях (р.№0026, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо державної підтримки літакобудівної промисловості в Україні) (р.№2309,
н.д. В.Богуслаєв, Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо залишків і відходів, що утворилися в результаті переробки товарів (р.№2487, н.д. В.Богуслаєв, Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до статті 105 Митного кодексу України щодо підвищення конкурентоспроможності літаків вітчизняного виробництва (р.№2564, н.д. В.Богуслаєв, Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки лізингу авіаційної техніки цивільної авіації вітчизняного виробництва (р.№2565, н.д. В.Богуслаєв, Я.Сухий).

 

Інші питання:

Про виконання плану роботи Комітету за період другої сесії.

План роботи Комітету на третю сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________________________

 

2 липня

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

Інші питання:

Про розгляд кандидатур на вакантну посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

 

 

3 липня

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо уточнення сфери застосування Закону та удосконалення окремих положень) (р.№0944, друге читання).

 

 

 

Інші питання:

Про хід розслідування побиття журналіста "5 каналу" Ольги Сніцарчук та фотокореспондента видавничого дому "Комерсант України" Владислава Соделя 18 травня 2013 року.

План роботи Комітету на третю сесію.

Про затвердження складу робочої групи з напрацювання законопроекту щодо успішного завершення переходу ефірного наземного телевізійного мовлення на цифрові стандарти.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

___________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

2 липня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 70 Сімейного кодексу України (щодо захисту прав дітей) (р.№2350, н.д. Р.Сольвар).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих
актів України (щодо забезпечення трудових прав молоді)
(р.№2433, н.д. А.Яценюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо поліпшення демографічної ситуації в регіонах із високим рівнем природного скорочення населення)
(р.№2863, н.д. Г.Бобов).

 

 

Інші питання:

План роботи Комітету на третю сесію.

Про затвердження рішення виїзного засідання Комітету від 10 червня 2013 року з порядком денним: "Використання та захист об’єктів культурної спадщини України та Польщі з туристичною метою".

Щодо участі молодіжних громадських організацій від України у Всесвітньому фестивалі молоді та студентів.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_________________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо встановлення святкового дня - Дня Матері - Дня української вишиванки) (р.№2070а, н.д. О.Кайда та ін.).

Проект Трудового кодексу України (р.№2902, н.д. О.Стоян, Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо видачі дозволу на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця (р.№2118а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей" (щодо забезпечення прав бездомних громадян) (р.№2005а, н.д. А.Кіссе).

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" щодо соціального захисту сімей, члени яких мають у власності чи володінні земельні ділянки (р.№2048а, н.д. Ю.Вознюк).

Проект Закону про внесення змін до розділу VIІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо стимулювання сплати поточних платежів з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і погашення заборгованості до Пенсійного фонду України (р.№2941, н.д. В.Остапчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування священнослужителів, церковнослужителів та осіб, які працюють у релігійних організаціях на виборних посадах) (р.№2896,
н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про зайнятість населення" (щодо працевлаштування випускників навчальних закладів) (р.№2883, н.д. Я.Сухий).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до частини другої статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо осучаснення пенсій (р.№2010а, н.д. А.Яценюк, В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до статті 10-1 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо надання додаткових відпусток) (р.№2277, н.д. А.Шипко, О.Кузьмук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів (р.№2903, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" щодо приведення виплат грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів інвалідів у відповідність до сучасних тарифів та цін (р.№2796, н.д. О.Дубовой, А.Павловський).

Проект Закону про посилення соціального захисту інвалідів в Україні (р.№2888, н.д. А.Вітів, Е.Леонов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" (щодо відновлення гарантій держави педагогічним, науково-педагогічним працівникам та іншим категоріям працівників закладів освіти) (р.№2861,
н.д. Л.Гриневич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності роботодавця за порушення законодавчо встановлених вимог про здійснення рівної оплати праці жінок і чоловіків) (р.№2077а, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за умисне порушення порядку нарахування, обчислення або сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування чи збору на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (р.№2074а, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення умов пенсійного забезпечення громадян (р.№2934, н.д. Л.Денісова, А.Сенченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення пенсійного забезпечення) (р.№2934-1, н.д. В.Зубик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо страхового стажу для призначення мінімальної пенсії) (р.№2997, н.д. В.Литвин та ін.).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на третю сесію.

Пропозиції до порядку денного третьої сесії.

Про виконання плану роботи Комітету за другу сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ’ЯЗКУ

______________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 14.30)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Повітряного кодексу України (щодо суб'єктів державної авіації) (р.№2122а, КМУ).

Проект Закону про особливості дорожнього руху в курортних зонах і зонах відпочинку на території Автономної Республіки Крим (р.№2790,
н.д. Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання права пріоритету в русі автомобілям екстреної медичної допомоги) (р.№2954, н.д. А.Деркач та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування державної реєстрації, отримання прав на керування та технічного огляду малогабаритної селянської техніки (р.№2524, н.д О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" щодо протидії незаконним заволодінням мобільними телефонами (р.№2913, н.д. В.Журавський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо покращення технічного стану абонентських поштових шаф (абонентських поштових скриньок) в Україні) (р.№2338, н.д. О.Пономарьов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо утримання в належному стані абонентських поштових шаф (абонентських поштових скриньок) (р.№2338-1, н.д. В.Сальдо та ін.).

Проект Постанови про відновлення руху пасажирського поїзду Львів-Київ та перегляду руху поїздів на станції Волочиськ Хмельницької області (р.№2143а, н.д. С.Лабазюк та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин передачі вантажних вагонів інвентарного парку Укрзалізниці приватним компаніям у 2012 році (р.№2173а, н.д. О.Медуниця).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України, інших центральних органів виконавчої влади (р.№2532,
н.д. О.Царьов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання смертності на дорозі (р.2454, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення принципу провадження господарської діяльності суб'єктами приватного права без застосування печаток (р.2795, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконне заволодіння транспортним засобом) (р.№2076а, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (щодо непоширення дії Закону на транспортні засоби, які не підпадають під дію екологічних норм рівнів "Євро-0" - "Євро-6") (р.№2001а, н.д. В.Деревляний).

 

 

Інші питання:

Щодо орієнтовного плану основних заходів Комітету на третю сесію.

Інформація щодо проведеного круглого столу на тему "Шляхи підвищення відповідальності авіаперевізників за порушення прав споживачів – авіапасажирів".

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

______________________________________________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал нарад, о 14.15)

 

2 липня

 

Інші питання:

Звіт про роботу Фонду державного майна України та хід виконання Державної програми приватизації у 2012 році.

План роботи Комісії на третю сесію.

 

 

 

Головне організаційне управління

1 липня 2013 р.