ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 4 – 8 лютого 2013 року

 

 

   КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 12.00)

 

6 лютого

 

Інші питання:

План роботи Комітету на другу сесію.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

6 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функцій прокуратури (р.№1168, н.д. В.Ярема).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження заходів кримінально-правового характеру стосовно юридичних осіб (р.№2032, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Міністерства внутрішніх справ України (р.№1203, КМУ).

Проект Закону про приєднання України до Протоколу проти незаконного виготовлення та обігу вогнепальної зброї, її складових частин і компонентів, а також боєприпасів до неї, який доповнює Конвенцію Організації Об’єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності (р.№0012, Президент України).

Проект Закону про внесення зміни до статті 263-1 Кримінального кодексу України у зв’язку з приєднанням України до Протоколу проти незаконного виготовлення та обігу вогнепальної зброї, її складових частин і компонентів, а також боєприпасів до неї, який доповнює Конвенцію Організації Об’єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності (р.№1263, Президент України).

 

Інші питання:

Про проведення слухань у Комітеті на тему: "Державна антикорупційна політика: оцінка громадянського суспільства".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей передачі в оренду чи концесію об’єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності (р.№0857, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 41 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (р.№0858, друге читання).

Проект Закону про запровадження мораторію на примусову реалізацію майна громадян за борги з житлово-комунальних послуг (р.№1083,
н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 45 Житлового кодексу Української РСР щодо забезпечення педагогічних та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів освіти житлом в першочерговому порядку (р.№1135, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про введення мораторію на примусову реалізацію житла (р.№1043, н.д. П.Симоненко та ін.).

 

Інші питання:        

Про результати аудиту виконання заходів Державної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки.

Про доповнення Плану роботи Комітету на другу сесію.

Про створення Робочої групи з підготовки слухань у Комітеті на тему: "Проблемні питання реалізації Закону Україну про особливості передачі в оренду чи концесію об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності" (22.03.2013 року).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

5 лютого

Інші питання:

Про доповнення переліку підкомітетів, розподіл обов’язків між першими заступниками і заступниками Голови Комітету, предмети відання і персональний склад підкомітетів, затвердження їх голів.

План роботи Комітету на другу сесію.

 

6 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України. Всього 29 законопроектів: р.№№1028, 1109, 1033, 1127, 1116, 1130, 1088, 1088-1, 1172, 1126, 1050, 1051, 1056, 1039, 0002, 0002-1, 1024, 1045, 1038, 1054, 1157, 1156, 1058, 1025, 1078, 1032, 1032-1, 1032-2, 1032-3.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА ТА ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 99 Кодексу адміністративного судочинства України (щодо строків оскарження нормативно-правових актів) (р.1150, н.д. Ю.Одарченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про посилення державного контролю за використанням природних ресурсів, що перебувають у приватній власності суб’єктів господарювання (р.1046, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про повернення у державну власність приватизованих підприємств стратегічних галузей економіки (р.1056, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо вдосконалення процедури здійснення конфіскації (р.1103, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо недопущення порушення прав боржників та запровадження процедури банкрутства фізичної особи (р.1145, н.д. М.Катеринчук). 

           

Інші питання:

Щодо реалізації основних положень Резолюції ПАРЄ "Забезпечення життєдіяльності Страсбурзького Суду: структурні недоліки в країнах-учасницях" № 1914 від 22 січня 2013 р.

Про внесення змін до Рішень Комітету: "Про створення, визначення предметів відання та обрання голів підкомітетів Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя" та "Про розподіл  обов’язків  між Першим заступником і заступниками Голови  Комітету" від 25.12.2012 р.

Про розгляд звернення Ради суддів України щодо посилення заходів, необхідних для забезпечення державного захисту суддів та працівників апарату судів.

Про затвердження Положення про нагородження Почесною відзнакою Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя.

Інформація щодо виконання положень законів України, віднесених до предметів відання Комітету.

План роботи Комітету на другу сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо врегулювання питання організації діяльності роботи Уряду) (р.№1207, КМУ).

Про перейменування селища Покровка Монастирищенського району Черкаської області.

Про перейменування села Єлизаветин Носачевичівської сільської ради Рожищенського району Волинської області.

 

Інші питання:

Про Звіт Рахункової палати України про результати аналізу формування та здійснення видатків, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам на органи місцевого самоврядування.

Про позаштатних консультантів Комітету.

Про створення Робочої групи Комітету з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону про місцевий референдум (р.№0867).

Про підготовку до проведення круглого столу: "Реформа інституту місцевого референдуму: участь громадськості в урядуванні".

Про звернення Львівської обласної ради щодо внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" та фінансування проміжних виборів за кошти державного бюджету.

Про звернення Центральної виборчої комісії та Поріченської сільської виборчої комісії Краснодонського району Луганської області щодо ситуації, яка склалася в Поріченській сільській раді.

 Про календарний план проведення засідань Комітету та його підкомітетів на другу сесію.

Про перспективні напрямки співпраці Комітету з Програмою Ради Європи "Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні".

Про хід підготовки круглого столу "Актуальні питання  законодавчого регулювання правового статусу столиці України – міста-героя Києва".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про посилення державного контролю за використанням природних ресурсів, що перебувають у приватній власності суб’єктів господарювання (р.№1046, н.д. П.Симоненко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функцій прокуратури (р.№1168, н.д. В.Ярема).

Проект Закону про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" щодо митного оформлення радіоактивних матеріалів (р.№1185, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до законів України щодо удосконалення розробки проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь (р.№1186,
н.д. І.Кириленко, В.Кравчук).

Проект Закону про вищу освіту (р.№1187-1, н.д. А.Яценюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення процедури відведення земельних ділянок) (р.№1208, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та до інших законодавчих актів у сфері земельних відносин (щодо спрощення процедури відведення земельних ділянок) (р.№1208-1, н.д. Д.Омельянович).

Проект Закону про внесення змін до Перехідних положень Податкового кодексу України щодо створення умов для здійснення підприємствами паливно-енергетичного комплексу заходів з екологічної модернізації (р.№2009, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обов’язкового комерційного обліку та вдосконалення відносин у сфері житлово-комунальних послуг (р.№2052, КМУ).

 

Інші питання:

Про лист Рахункової палати України щодо аудиту використання коштів держбюджету на забезпечення життєдіяльності Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд (КГЗКОР).

Про порушення природоохоронного законодавства ТОВ "Центр інноваційно-будівельних технологій" при здійсненні господарської діяльності з виробництва теплоізоляційних плит (м. Дунаївці, Хмельницька обл.).

Про стан підготовки до проведення виїзного засідання Комітету на тему: "Екологічна безпека АЕС, зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкту "Укриття" на екологічно безпечну систему, розвиток соціальної інфраструктури м. Славутич".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

5 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку із запровадженням державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (р.№1177, КМУ).

  

Інші питання:

Про затвердження переліку підкомітетів та предметів відання.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

6 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про приєднання України до Протоколу проти незаконного виготовлення та обігу вогнепальної зброї, її складових частин і компонентів, а також боєприпасів до неї, який доповнює Конвенцію Організації Об’єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності (р.№0012, Президент України).

Проект Закону про внесення зміни до статті 263-1 Кримінального кодексу України у зв’язку з приєднанням України до Протоколу проти незаконного виготовлення та обігу вогнепальної зброї, її складових частин і компонентів, а також боєприпасів до неї, який доповнює Конвенцію Організації Об’єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності (р.№1263, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заборону ввезення і реалізації на території України етилованого бензину та свинцевих добавок до бензину" щодо авіаційного палива (р.№2073, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо особливостей здійснення закупівлі продуктів харчування для дошкільних навчальних закладів) (р.№2055, н.д. Г.Зубко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо предметів закупівель, на які не розповсюджується дія цього Закону)  (р.№2071, н.д. В.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 229 Податкового кодексу України щодо спирту етилового денатурованого (спирту технічного), який використовується як сировина для виробництва продукції органічного синтезу (р.№1126, н.д. О.Царьов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо зниження кворуму проведення загальних зборів акціонерного товариства з метою забезпечення стабільного інвестиційного режиму в Україні) (р.№2035, н.д. Ю.Воропаєв).

Проект Закону про спрощену процедуру державної реєстрації суб’єктів малого підприємництва (р.№1249, н.д. О.Тягнибок та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 116 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо забезпечення прав засуджених осіб на медичну допомогу) (р.№1020, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№0014, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з приєднанням України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№2002, Президент України).

 

Інші питання:

Законопроекти, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами СОТ та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи або регулюються національним законодавством країн – членів ЄС. Всього 50 законопроектів: р.№№1012, 1013, 1014, 1016, 1018, 1019, 1022, 1032, 1032-1, 1032-2, 1032-3, 1033, 1035, 1035-1, 1040, 1041, 1043, 1052, 1057, 1080, 1083, 1084, 1089, 1090, 1091, 1092, 1094, 1098, 1098-1, 1127, 1128, 1149, 1259, 1247, 1226, 1207, 1212, 1215, 1213, 1203, 0013, 0011, 2005, 2001, 2012, 2010, 1225, 1230, 1231, 1229.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за осквернення або руйнування пам’ятників, споруджених в пам’ять, тих хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни - радянських воїнів-визволителів, учасників партизанського руху, підпільників, жертв нацистських переслідувань, а також воїнів-інтернаціоналістів та миротворців) (р.№1041,  н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за публічне заперечення чи виправдання злочинів фашизму (р.№1060, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за незаконне стягнення плати з громадян за доступ на пляжну зону) (р.№1136, н.д. В.Малишев).

Проект Закону про внесення змін до статті 221 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо визначення підсудності справ щодо батьків неповнолітніх або осіб, які їх замінюють, за доведення неповнолітнього до стану сп’яніння (р.№1137, н.д. В.Малишев).

Проект Закону про  внесення змін до статті 262 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо адміністративного затримання органами внутрішніх справ) (р.№1138, н.д. В.Малишев). 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питання відповідальності за вчинення насильства в сім’ї (р.№1181,  н.д. І.Геращенко  та ін.).

Проект Закону про амністію у 2013 році (р.№1206-1, н.д. А.Яценюк та ін.).

 

 ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Міністерства соціальної політики України) (р.№1129, н.д. Ю.Мірошниченко, В.Сушкевич).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України від 21.07.2006 року № 19-V "Про звільнення суддів" (щодо уточнення підстави звільнення з посади судді) (р.№1111, н.д. В.Швець).

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії щодо перевірки діяльності спеціальних підрозділів та частин спеціального призначення Міністерства внутрішніх справ України (р.№1142,
н.д. Р.Забзалюк та ін.).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Угоди про увічнення пам’яті про мужність і героїзм народів держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (р.№0011, Президент України).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди про співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з розкраданнями культурних цінностей і забезпеченні їхнього повернення (р.№0013, Президент України).

            Проект Постанови про заслуховування інформації Кабінету Міністрів України щодо наслідків вступу України до Світової організації торгівлі (СОТ) (р.№1164, н.д. С.Гордієнко, В.Матвєєв).

 

Інші питання:

Про утворення підкомітетів.

Про склад постійних делегацій Верховної Ради України у органах міжнародних парламентських організацій та українських частин у двосторонніх і тристоронніх міжпарламентських інституціях.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відзначення 300-річчя з дня народження Івана Григоровича-Барського (р.№1065, н.д. М.Томенко, О.Бригинець).

Проект Постанови про відзначення 125-річчя з дня народження Антона Макаренка (р.№1066, н.д. М.Томенко, О.Бригинець).

Проект Постанови про відзначення 200-річчя з дня народження Семена Гулака-Артемовського (р.№1067, н.д. М.Томенко, О.Бригинець).

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження Василя Свиди (р.№1068, н.д. М.Томенко, О.Бригинець).

Проект Постанови про відзначення 150-річчя з дня народження Євгена Петрушевича (р.№1069, н.д. М.Томенко, О.Бригинець).

Проект Постанови про відзначення 240-річчя з дня народження Василя Каразіна (р.№2070, н.д. В.Яворівський).

Проект Постанови про відзначення подвигу героїв бою під Крутами (р.№2075, н.д. О.Тягнибок та ін.).

Проект Постанови про відзначення 150-річчя з дня народження Володимира Вернадського (р.№2076, н.д. В.Яворівський).

Проект Постанови про відзначення 190-річчя з дня народження Костянтина Ушинського (р.№2077, н.д. В.Яворівський).

Проект Постанови про відзначення 60-річчя з дня народження Квітки Цісик (р.№2108, н.д. В.Яворівський).

Проект Постанови про відзначення 110-річчя з дня народження Наталі Забіли (р.№2109, н.д. В.Яворівський).

Проект Постанови про відзначення 500-річчя заснування села Гійче Жовківського району Львівської області (р.№2110, н.д. В.Яворівський, В.Пазиняк).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

6 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 45 Житлового кодексу Української РСР щодо забезпечення педагогічних та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів освіти житлом в першочерговому порядку (р.№1135, н.д. В.Яворівський).       

 

 Інші питання:

Про затвердження Плану заходів з підготовки та проведення  слухань у Комітеті: "Про законодавче забезпечення розвитку вищої освіти в Україні" (27 лютого 2013 року).

Про затвердження Плану заходів з підготовки та проведення  слухань у Комітеті: "Про стан та законодавче забезпечення фінансування наукової та науково-технічної діяльності" (13 березня 2013 року).

Про уточнений план роботи Комітету на другу сесію.

Про затвердження складу позаштатних консультантів Комітету.

Про затвердження Ради з питань розвитку науки і освіти.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо Державної спеціальної служби транспорту (р.№1232, КМУ).

Проект  Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо поширення права на приватизацію житла для військовослужбовців та працівників Міністерства  оборони України) (р.№1022, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України" щодо регулювання окремих питань, пов’язаних із наданням відпустки для догляду за дитиною (р.№1176, н.д. В.Карпунцов).

Проект Постанови про встановлення Дня українських миротворців (р.№1165, н.д. В. Колесніченко).

 

 Інші питання:

Інформація Міністерства закордонних справ України щодо головування  України в ОБСЄ та ОЧЕС: безпековий вимір.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

6 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів  України щодо інформування населення про вміст у харчовій продукції генетично модифікованих організмів (р.№0912, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№0014, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з приєднанням України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№2002, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення дітей та малозабезпечених сімей безкоштовними лікарськими засобами) (р.№1027, н.д. С.Міщенко).

 

Інші питання:

Про перспективи подальшого розвитку Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит".

Про рішення Комітету "Про організацію та здійснення імунопрофілактики інфекційних хвороб в Україні та заходи, що вживаються Міністерством охорони здоров‘я України з метою її поліпшення".

Про розподіл обов’язків між заступниками Голови Комітету.

Про кількісний та персональний склад підкомітетів Комітету.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" щодо митного оформлення радіоактивних матеріалів (р.№1185, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо заборони на порушення справ про банкрутство гірничих підприємств) (р.№1109,
н.д. В.Турманов).

Проект Закону про погашення заборгованості державних підприємств вугільної галузі до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (р.№1178, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо питань цільової надбавки) (р.№1235, н.д. П.Корж).

           

Інші питання:

Про персональний склад підкомітетів та обрання їх голів.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо добровільної сплати єдиного внеску  (р.№0917, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо першочергового безоплатного забезпечення санаторно-курортним лікуванням інвалідів війни) (р.№1086, н.д. В.Сушкевич, П.Цибенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо соціального захисту учасників бойових дій та інвалідів війни ІІ та ІІІ груп періоду війни з Японією 1945 року, яким виповнилось 85 років і більше) (р.№1087,
н.д. П.Симоненко, П.Цибенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про державну підтримку наукоємних виробництв в Україні (р.№1044, н.д. П.Симоненко та ін.).

 

Інші питання:

Про проведення круглого столу на тему: "Формування інклюзивної політики в освітній сфері" (14 лютого 2013, спільно з ВГСПО "Національна Асамблея інвалідів України") та слухань у Комітеті: "Про соціальне, медичне та пенсійне забезпечення воїнів - афганців та членів їх сімей" (лютий 2013 р.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА, РЕГУЛЯТОРНОЇ

ТА АНТИМОНОПОЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

4 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо обмеження втручання у діяльність суб’єктів господарювання (р.№0937, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" щодо відміни плати за надання відомостей з Єдиного державного реєстру (р.№0933, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 34 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (щодо пропозицій спеціально уповноваженого органу) (р.№0934, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо безпеки продукції (р.№0879,  друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про заходи щодо ліквідації дефіциту бюджету Пенсійного фонду України (р.№1247, н.д. О.Тягнибок та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо недопущення порушення прав боржників та запровадження процедури  банкрутства фізичної особи (р.№1145, н.д. М.Катеринчук).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на другу сесію.

Про розподіл обов’язків між керівним складом Комітету.

Формування складу підкомітетів та затвердження голови підкомітету з питань антимонопольної політики  та розвитку економічної конкуренції.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо роботи санаційного банку з активами державних банків та банків, у капіталізації яких узяла участь держава (р.№1116, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зміни кодифікації видів економічної діяльності (р.№1246, КМУ). 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації осіб як платників податків (р.№2029, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 4 розділу ХХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо звільнення від оподаткування ввізним митом товарів, що ввозяться на митну територію України у рамках реалізації проектів (програм) за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до чинних міжнародних договорів, ініціативи країн Великої вісімки "Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення" (р.№0974, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 287 Митного кодексу України (щодо створення і функціонування індустріальних парків) (р.№2084, КМУ).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на другу сесію.

Інформація про програму діяльності Міністерства доходів і зборів України на 2013 рік.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

 

6 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо громадянства" (р.№0984).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Стан дотримання прав людини в Україні" (12 червня 2013 року) (р.№2085, н.д. В.Пацкан та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин" (р.№0001,
н.д. В.Яворівський).

 

Інші питання:

            Про проведення парламентських слухань на тему: "Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Проблеми і дієві механізми їх вирішення" (квітень 2013 року).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Конституції України щодо гарантії недоторканності для окремих посадових осіб (р.№0976, Висновки Конституційного Суду України від 1 квітня 2010 року, від 27 серпня 2012 року).

Проект Закону про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності (р.№0977, Висновок Конституційного Суду України від
10 липня 2012 року).

Проект Закону про внесення змін до статті 98 Конституції України (щодо повноважень Рахункової палати) (р.№2049, Президент України).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оформлення спадщини" (р.0985).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку із запровадженням державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (р.1177, КМУ).

Проекти законів про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про всеукраїнський референдум" (р.1088, н.д. В.Яворівський, р.1088-1, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (р.1214, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо врегулювання питання організації діяльності роботи Уряду) (р.1207, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо використання службового транспорту) (р.1122, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект закону про введення мораторію на примусову реалізацію житла (р.1043, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про запровадження мораторію на примусову реалізацію майна громадян за борги з житлово-комунальних послуг (р.1083,
н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо персональних пенсіонерів місцевого значення) (р.1097, н.д. В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо визначення походження дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою (р.№1180, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№0014, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з приєднанням України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№2002, Президент України).

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________

(вул..Садова, 3,  кімн.211,  о 14.15)

 

5 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць" (р.№1226,
н.д. В.Пинзеник).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо скасування пільгового оподаткування інвестиційних проектів) (доопрацьований) (р.№1227,  н.д. В.Пинзеник).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо скасування особливостей оподаткування інвестиційних проектів) (р.№1228, н.д. В.Пинзеник).

Проект Постанови про заслуховування інформації Кабінету Міністрів України щодо наслідків вступу України до Світової організації торгівлі (СОТ) (р.№1164, н.д. С.Гордієнко, В.Матвєєв).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про процедуру голосування народних депутатів України під час розгляду законопроектів, що стосуються внесення змін до Конституції України або прийняття її в новій редакції (р.№2001,
н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо порядку реєстрації, розміщення та голосування народних депутатів) (р.№2060, н.д. Т.Слюз).

Проект Постанови про забезпечення особистого голосування народних депутатів України (р.№1031, н.д. В.Кличко та ін.).

Проект Постанови про забезпечення функціонування модернізованого програмно-технічного комплексу-системи "Рада", що передбачає використання сенсорної кнопки (р.№1100, н.д. А.Яценюк).

           

Інші питання:

Про персональний і кількісний склад підкомітетів Комітету.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

6 лютого

Інші питання:

            Про розгляд кандидатур на вакантну посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Про план-графік участі представників депутатських фракцій, груп і народних депутатів України, які не входять до складу жодної фракції чи групи, у 45-хвилинних щотижневих тематичних телепередачах "Парламент" на телеканалі "РАДА" впродовж другої сесії Верховної Ради України сьомого скликання.

Про виконання секретаріатом Комітету Розпорядження Голови Верховної Ради України № 393 від 11 травня 2011 року "Про забезпечення виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Апараті Верховної Ради України та внесення Комітетом пропозицій Голові Верховної Ради України В.Рибаку щодо приведення зазначеного Розпорядження у відповідність до чинного законодавства України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

5 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо перебування дитини у закладах громадського харчування та сфери розваг у нічний час (р.№0952, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо визначення походження дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою (р.№1180, н.д. І.Геращенко та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 221 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо визначення підсудності справ щодо батьків неповнолітніх або осіб, що їх замінюють, за доведення неповнолітніх до стану сп’яніння (р.№1137, н.д. В.Малишев).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку із запровадженням державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (р.№1177, КМУ).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" щодо призначення пенсії батькам, які виховали п’ятеро і більше дітей (р.№1244, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо гарантій відповідальності держави за повернення заощаджень громадян) (р.№1072, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення зайнятості сільського населення) (р.№1017,
н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про впорядкування оплати праці обслуговуючого персоналу навчальних закладів (р.№1021, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення дітей та малозабезпечених сімей безкоштовними лікарськими засобами) (р.№1027, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення соціальних гарантій медичним та педагогічним працівникам (р.№1169, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціальних гарантій педагогічним, медичним і фармацевтичним працівникам, які працюють в сільській місцевості (р.№1061, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям" (щодо визначення розміру допомоги) (р.№1070, н.д. А.Павловський, Л.Денісова).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо принципів формування та порядку встановлення набору продовольчих, непродовольчих товарів та послуг, розрахунку та затвердження прожиткового мінімуму) (р.№1071, н.д. А.Павловський, Л.Денісова).

Проект Закону про погашення заборгованості державних підприємств вугільної галузі до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (р.№1178, КМУ).

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної соціальної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014-2018 роки (р.№1184, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (щодо створення умов для детенізації роботи малого підприємництва) (р.№1182, н.д. О.Продан, П.Розенко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 107 Кодексу законів про працю України (щодо оплати роботи у святкові і неробочі дні) (р.№1220,
н.д. П.Цибенко, О.Стоян).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівності прав одиноких матерів та одиноких батьків (р.№1179, н.д. І.Бережна, І.Геращенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо надання педагогічним та іншим категоріям працівників можливості працювати на своїх посадах після отримання пенсії за вислугу років) (р.№1015, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо отримання пенсії за вислугу років без припинення роботи, яка дає право на цю пенсію) (р.№1064, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про введення мораторію на примусову реалізацію житла (р.№1043, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про запровадження мораторію на примусову реалізацію майна громадян за борги з житлово-комунальних послуг (р.№1083,
н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення (р.№1096, н.д. В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії (р.№1117, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб (р.№1118, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Міністерства соціальної політики України) (р.№1129, н.д. Ю.Мірошниченко, В.Сушкевич).

 Проект Закону про державну підтримку наукоємних     виробництв  в     Україні (р.№1044, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функцій прокуратури (р.№1168, н.д. В.Ярема).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

5 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про особливості діяльності санаційного банку (р.№1154, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" (щодо емісії облігацій міжнародних фінансових організацій) (р.№0964, друге читання).

 

 

 СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 14.15)

 

7 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони приватизації, передачі у концесію (оренду) Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль") (р.№1028, н.д. С.Міщенко).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо узгодження законодавства у сфері оцінки майна (р.№1234, н.д. В.Карпунцов). 

Проект Закону про повернення у державну власність пакету акцій у розмірі 92,791% статутного фонду ВАТ "Укртелеком" та низки пакетів акцій газових та газорозподільних підприємств (р.№1213, н.д. С.Власенко).

 

Інші питання:

План роботи комісії на другу сесію.

 

 

Головне організаційне управління

5 лютого 2013 р.