ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 19 – 22 березня 2013 року

   

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.30)

 

20 березня

 

Інші питання:

Засідання "круглого столу" на тему: "Державна антикорупційна політика: оцінка громадянського суспільства".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

20 березня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Проблемні питання реалізації законів України про особливості передачі в оренду чи концесію об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про проекти законів про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування податку на доходи фізичних осіб до доходу бюджету міста Києва (р.№№1090, 1090-1, 1090-2).

Проект Закону про доповнення статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (щодо будівництва метрополітену на житловий масив Троєщина) (р.№1160, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво житла для військовослужбовців та працівників Міністерства оборони України в с.Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області (р.№2027, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію КПТМ "Бориспільтепломережа" (р.№2028, н.д. С.Міщенко).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України. Всього 18 законопроектів, у тому числі: (р.№№2127-1, 2188, 2226, 2158, 2135, 2145, 2060, 2103, 2227, 2240, 2231, 2196, 2282, 2291, 2292, 2247, 2300, 2121-1).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Постанови про призначення позачергових виборів Чернівецького міського голови (р.№2248, н.д. М.Федорук та ін.).

Проект Постанови про призначення позачергових виборів Охтирського міського голови (Охтирська міська рада Сумської області) (р.№2348,
н.д. О.Медуниця, І.Купрейчик).

Про внесення змін до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" щодо процедури погодження призначення на посади (р.№2260,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо відкритості та гласності органів місцевого самоврядування) (р.№1149, н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо забезпечення прозорості роботи місцевих рад) (р.№2079, н.д. А.Гриценко).

Про перейменування сіл Титівка, Холявки, Хомине та Червоний Пахар Ніжинського району Чернігівської області.

Про віднесення міста Гола Пристань Голопристанського району Херсонської області до категорії міст обласного значення.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади та вдосконалення дозвільної системи у сфері охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки, надрокористування та зменшення регуляторного тиску на суб'єктів господарювання (р.№2092,
н.д. І.Палиця).

            Проект Закону про внесення змін до законів України "Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність" та "Про землеустрій" (щодо запровадження норм державного нагляду у сфері землеустрою) (р.№2287, н.д. С.Мельник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо проведення робіт із землеустрою та топографо-геодезичних робіт (р.№2287-1, н.д. Т.Кутовий та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Лісового кодексу України (щодо надання доступу до лісових ресурсів (заготівля лісосировини) тимчасовим лісокористувачам) (р.№2324, н.д. В.Немілостівий).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення водопостачання та водовідведення у місті Умань та Уманському районі (р.№2389, н.д. А.Яценко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування екологічного податку (р.№2126, н.д. І.Сех).

            Проект Закону про внесення доповнення до статті 28 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" щодо порядку видалення зелених насаджень (р.№2157, н.д. В.Атрошенко).

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (щодо видатків на забезпечення виконання заходів, передбачених Загальнодержавною цільовою програмою "Питна вода України" на 2011 - 2020 роки) (р.№2316, н.д. О.Лукашук).

            Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (щодо функціонування Міністерства доходів і зборів України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій) (р.№2408, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів України (щодо узгодження їх положень із новим механізмом державної реєстрації земельних ділянок та речових прав на них) (р.№2421, н.д. Д.Омельянович).

            Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків № 3 і 4 Хмельницької атомної станції" (щодо соціального захисту осіб, що постійно проживають на території зони спостереження) (р.№2364, н.д. О.Мирний та ін.).

           

Інші питання:

Про стан фінансування та виконання заходів Загальнодержавної цільової програми "Питна вода України" на 2011 - 2020 роки.

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони приватизації, передачі у концесію (оренду) Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль") (р.№1028, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про переведення економіки України на інноваційну модель розвитку (р.№1053, н.д. П.Симоненко та ін.).

 Проект Закону про першочергові заходи щодо запобігання підвищенню цін і тарифів на житлово-комунальні послуги (р.№1055,
н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо заборони на порушення справ про банкрутство гірничих підприємств) (р.№1109,
н.д. В.Турманов).

 

Проект Закону про повернення у державну власність пакету акцій у розмірі 92,791% статутного фонду ВАТ "Укртелеком" та низки пакетів акцій газових та газорозподільних підприємств (р.№1213, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відповідальності покупця за невиконання умов приватизації) (р.№1252,
н.д. А.Павловський, І.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо розгляду та оцінки пропозицій конкурсних торгів) (р.№2091, н.д. В.Немілостівий).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань банкрутства (р.№0883, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про угоди про розподіл продукції" (щодо державного регулювання укладення та виконання угод) (р.№2291, н.д. О.Онищенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про угоди про розподіл продукції" щодо державного регулювання укладення та виконання угод (р.№2291-1, н.д. А.Іванчук, К.Ляпіна).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз (р.№0015, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо вдосконалення процедури здійснення конфіскації (р.№1103, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження заходів кримінально-правового характеру стосовно юридичних осіб (р.№2032, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства у сфері запобігання і протидії корупції (р.№2033, КМУ).

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо зниження кворуму проведення загальних зборів акціонерного товариства з метою забезпечення стабільного інвестиційного режиму в Україні) (р.№2035, н.д. Ю.Воропаєв).

Проект Закону про спрощену процедуру державної реєстрації суб’єктів малого підприємництва (р.№1249, н.д. О.Тягнибок та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 116 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо забезпечення прав засуджених осіб на медичну допомогу) (р.№1020, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№0014, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з приєднанням України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№2002, Президент України).

Законопроекти, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами СОТ та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи або регулюються національним законодавством країн – членів ЄС. Всього 51 законопроект: р.№№(1012, 1013, 1014, 1016, 1018, 1019, 1022, 1032, 1032-1, 1032-2, 1032-3, 1033, 1035, 1035-1, 1040, 1041, 1043, 1052, 1057, 1080, 1083, 1084, 1089, 1090, 1091, 1092, 1094, 1098, 1098-1, 1127, 1128, 1149, 1259, 1247, 1226, 1207, 1212, 1215, 1213, 1203, 0013, 0011, 2005, 2001, 2012, 2010, 1225, 1230, 1231, 1229, 1225).

 

            Інші питання:

Інформація щодо формування делегацій Верховної Ради України, діяльність яких забезпечується Комітетом Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Постанови про заслуховування інформації Генерального прокурора України Пшонки В.П. про стан законності в державі у 2012 році (22 березня 2013 року) (р.№2453, н.д. С.Сас).

Проект Закону про службу пробації (р.№1197, н.д. В.Швець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації кримінального законодавства та організаційно-правових передумов впровадження служби пробації) (р.№1198,
н.д. В.Швець).

Проект Закону про пробацію (р.№1197-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питання відповідальності за вчинення насильства в сім’ї (р.№1181, н.д. І.Геращенко).

Проект Закону про доповнення до Кримінального кодексу України положеннями про відповідальність "злодіїв в законі" та осіб, що належать до злодійського миру (р.№1209, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про амністію у 2013 році (р.№1206-1, н.д. А.Яценюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження смертної кари як виду покарання (р.№2128,
н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо посилення державного та громадського контролю  за дотриманням прав засуджених осіб в установах виконання покарань (р.№2080, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до статті 116 Кримінально-виконавчого кодексу України щодо забезпечення прав засуджених на медичну допомогу (р.№1020, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за незаконне поводження із спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації (р.№1196, н.д. В.Швець).

Проект Закону про внесення змін до статті 122 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо призначення пенсії засудженим особам під час відбування покарання) (р.№2038, н.д. В.Бондаренко).

Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України щодо посилення боротьби із зловживаннями у сфері продажу та споживання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв (р.№1151, н.д. І.Бережна, А.Пінчук).

Проект Закону про заборону спрямованої на дітей пропаганди одностатевих сексуальних стосунків (р.№1155, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо введення інституту кримінальних проступків (р.№1202, н.д. В.Швець).

Проект Закону про призупинення дії частини другої статті 55 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення без проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь) (р.№2066, н.д. Д.Омельянович).

Проект Закону про внесення змін до статті 9-2 Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" щодо підстав для закриття оперативно-розшукових справ (р.№2420, н.д. В.Журавський).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо узгодження положень розділу XVII "Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг" з кримінальним процесуальним законодавством (р.№2525,
н.д. В.Журавський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії щодо перевірки діяльності спеціальних підрозділів та частин спеціального призначення Міністерства внутрішніх справ України (р.№1142,
н.д. Р.Забзалюк та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відзначення 500-річчя заснування сіл Гійче та Волиця Жовківського району Львівської області (р.№2110,
н.д. В.Яворівський, В.Пазиняк).

Проект Постанови про відзначення 200-річчя з дня народження Джона Джеймса Юза (р.№2129, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Постанови про відзначення 1025-ої річниці міста Володимира-Волинського Волинської області (р.№2169, н.д. К.Ващук).

Проект Постанови про 80-ті роковини Голодомору в Україні та вшанування пам’яті жертв геноциду Української нації (р.№2185,
н.д. О.Тягнибок та ін.).

Проект Постанови про відзначення 90-річчя Національного університету державної податкової служби України (р.№2235, н.д. А.Пінчук).

Проект Постанови про відзначення 850-річчя заснування міста Жидачева Львівської області (р.№2294, н.д. В.Яворівський, О.Канівець).

Проект Постанови про відзначення 140-річчя з дня народження Миколи Міхновського (р.№2395, н.д. А.Міщенко та ін.).

 

Інші питання:

Обговорення проблемних питань у галузі культури та шляхів їх вирішення за участю Міністра культури України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

20 березня

 

Інші питання:

Нарада-семінар за участю голів постійних комісій з питань освіти обласних рад і начальників управлінь освіти обласних державних адміністрацій, голів обласних організацій профспілок працівників освіти щодо перспектив нормативно-правового регулювання оплати праці і дотримання соціальних гарантій педагогічних працівників.

 

о 17.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Зовнішнє незалежне оцінювання якості освіти в Україні: надбання, проблеми, шляхи вдосконалення" (22 травня 2013 року) (р.№2195,
н.д. О.Зубчевський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" (щодо посилення правового та соціально-економічного захисту осіб, які навчаються) (р.№2015,
н.д. І.Бережна, А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо особливостей митного оподаткування вищих навчальних закладів і наукових установ) (р.№2057, н.д. В.Балога).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(м. Київ, вул. Володимирська, 33, СБУ)

 

20 березня

 

Інші питання:

Про стан і перспективи розвитку Служби безпеки України та законодавства, що регулює її діяльність в контексті реформування правоохоронної системи держави.

Інформація СБУ щодо практичної реалізації Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання трудових відносин у разі відмови у наданні допуску до державної таємниці" від 3 лютого 2011 року № 2978-VI.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл. Л.Українки, 1, п’ятий поверх, зала засідань, о 15.00)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я (щодо строків укладання контрактів з керівниками державних, комунальних закладів охорони здоров’я) (р.№2188,
н.д. П.Симоненко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання статусу державного службовця медичним та педагогічним працівникам) (р.№1019, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення соціальних гарантій медичним та педагогічним працівникам (р.№1169, н.д. С.Міщенко).  

Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо обмеження реклами лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації) (р.№1123,
н.д. А.Павловський та ін.).

 

Інші питання:

Про інформацію народного депутата України, голови підкомітету Комітету Іонової М.М. щодо проекту рішення Комітету  "Про організацію та здійснення імунопрофілактики інфекційних хвороб в Україні та заходи, що вживаються Міністерством охорони здоров’я України з метою її поліпшення".

Про інформацію народного депутата України, голови підкомітету Комітету Донець Т.А. щодо результатів проведення "круглих столів" на теми: "ВІЛ/СНІД: сучасний стан захворюваності в Україні та шляхи подолання епідемії", "Туберкульоз: сучасний стан захворюваності в Україні та шляхи подолання епідемії", "Вірусні гепатити: сучасний стан захворюваності в Україні та шляхи подолання епідемії".

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 3, о 14.30)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Гірничого закону України (щодо розширення кола осіб, які мають право на компенсацію замість безоплатного отримання вугілля на побутові потреби) (р.№2158, н.д. Ю.Іоффе).

Проект Закону про внесення змін до статей 43 і 48 Гірничого закону України щодо компенсації за оплату опалення житла (р.№2158-1,
н.д. А.Пономарьов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заборону ввезення і реалізації на території України етилованого бензину та свинцевих добавок до бензину" щодо авіаційного палива (р.№2073, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обов’язкового комерційного обліку та вдосконалення відносин у сфері житлово-комунальних послуг (р.№2052, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення цін (тарифів) (р.№2107, н.д. П.Корж).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування прибутку підприємств у населених пунктах, на території яких ліквідовані або ліквідуються вугледобувні та вуглепереробні підприємства) (р.№2247, н.д. Ю.Іоффе).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кінозал, другий поверх, о 13.00)

 

20 березня

 

Інші питання:

Cлухання у Комітеті на тему: "Про стан дотримання законодавства щодо окремих питань соціального захисту ветеранів війни в Республіці Афганістан та воєнних конфліктів в інших іноземних державах, а також членів їх сімей".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА, РЕГУЛЯТОРНОЇ ТА АНТИМОНОПОЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (щодо реорганізації державних установ) (р.№2121, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (щодо реорганізації державних установ та спрощення припинення юридичних осіб) (р.№2121-1, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо дерегулювання підприємницької діяльності, покращення умов для розвитку малого та середнього підприємництва (р.№2116, н.д. О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення державної підтримки підприємницької діяльності самозайнятих осіб у сфері послуг (р.№2191, н.д. О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" щодо спрощення реєстрації осіб як платників податків (р.№2139, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо виконавчих органів юридичних осіб та покращення інвестиційної політики) (р.№2006, н.д. Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо виконавчих органів юридичних осіб та покращення інвестиційної політики) (р.№2006-1, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації осіб як платників податків (р.№2029, КМУ).

 

           

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо порядку видачі ліцензії) (р.№1166, н.д. О.Білий).

Проект Закону про внесення зміни до статті 140 Податкового кодексу України щодо особливості визнання витрат подвійного призначення (р.№2407, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні лотереї в Україні" щодо посилення державного контролю (р.№2299,
н.д. М.Мироненко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні лотереї в Україні" (щодо посилення державного контролю і збільшення доходів державного бюджету та запобігання проведення азартних ігор) (р.№2299-1, н.д. С.Терьохін).
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні лотереї в Україні" (щодо вдосконалення державного контролю) (р.№2299-2, н.д. О.Царьов).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про захист персональних даних" (щодо дошкільних закладів) (р.№2330,
н.д. В.Дзоз та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні (р.№2342, КМУ).

   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні (р.№2342-1, н.д. І.Мірошниченко, О.Мирний).  

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

   Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про рекламу" (щодо заборони використання зображень дітей у політичній рекламі) (р.№1079, н.д. М.Томенко).

           

Інші питання:

Презентація Вестмінстерським консорціумом за демократію другого видання "Права людини та парламенти: посібник для членів парламенту та працівників Апарату Верховної Ради України".

Про направлення законопроектів Кабінету Міністрів України для надання експертного  висновку:

Проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зазначення у свідоцтві про народження дитини її національності (р.№1133, н.д. О.Канівець).

Проекту Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон" (н.д. О.Канівець).

Проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (щодо заборони подальшого в’їзду в Україну) (н.д. О.Мочков).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 15.00)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оформлення спадщини" (р.№0985).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 116 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо забезпечення прав засуджених осіб на медичну допомогу) (р.1020, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо адвокатської мантії (р.1115, н.д. Г.Москаль).

 

 

Проект Закону про процедуру голосування народних депутатів України під час розгляду законопроектів, що стосуються внесення змін до Конституції України або прийняття її в новій редакції (р.2001,
н.д. В.Яворівський).

Проекти законів про внесення змін до деяких законів України (щодо виконавчих органів юридичних осіб та покращення інвестиційної політики) (р.2006, н.д. Ю.Воропаєв, р.2006-1, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку" (щодо попередження правопорушень прав населення при створенні ОСББ) (р.2016, н.д. В.Ландик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення європейських стандартів публічності у судовій системі) (р.2019, н.д. П.Петренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності акціонерних товариств (р.2037, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо посилення державного та громадського контролю за дотриманням прав засуджених осіб в установах виконання покарань) (р.2080, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про доступ до судових рішень" (щодо вдосконалення умов доступу громадян до рішень судів загальної юрисдикції) (р.2081, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо вдосконалення порядку відкликання законопроектів та їх підготовки до другого читання) (р.2118, н.д. В.Дубіль, А.Пишний).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо забезпечення належного розгляду питань і унеможливлення зловживань процедурними рішеннями) (р.2120,
н.д. П.Розенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо навчання для роботи на керівних посадах у складі окружних виборчих комісій) (р.2151, н.д. Р.Князевич).

Проект Постанови про встановлення результатів виборів до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року в одномандатних виборчих округах
№№ 94, 132, 194, 197 і 223 (р.
2166, н.д. А.Яценюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо щорічного послання Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України) (р.2186, н.д. В.Яворівський, В.Пазиняк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо визначення граничної чисельності працівників Державної судової адміністрації України (р.2234, КМУ).

Проекти законів про встановлення мораторію (заборони) на нарахування та стягнення з громадян України пені у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги (р.2236, н.д. С.Лабазюк, р.2236-1, н.д. І.Бриченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" щодо особистого голосування депутата на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради (р.2296, н.д. О.Махніцький).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" (щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини) (р.2313,
н.д. І.Калєтнік, О.Калетник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо удосконалення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України) (р.2340, н.д. С.Ківалов, Р.Романюк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України "Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України" (щодо багатонаціональних навчань) (р.2341, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" щодо врегулювання процедури формування депутатських груп і фракцій у місцевих радах усіх рівнів (р.2365, н.д. В.Дубіль, Р.Князевич).

Проекти законів про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо скасування пільг) (р.1075,
н.д. В.Кличко та ін.; р.
1075-1, н.д. В.Яворівський; р.1075-2,
н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України – місто-герой Київ" (щодо розподілу повноважень між Київською міською радою та районними в місті радами) (р.1084, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Постанови про розслідування фактів фальсифікацій під час виборів до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року (р.1101, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо порядку утворення районних у місті рад) (р.1171, н.д. О.Чорноволенко, Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо недопущення усиновлення українських громадян особами, які перебувають в одностатевих шлюбах) (р.2133, н.д. О.Мирний, І.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" щодо доповнення переліку пільгових категорій (р.2500, КМУ).

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.211, о 14.15)

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми на 2013-2017 роки (р.№2298, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засади внутрішньої та зовнішньої політики" щодо недопущення випадків порушення вимог законодавства з питань внутрішньої та зовнішньої політики (р.№1262,  н.д. В.Балога та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виконавчих органів юридичних осіб та покращення інвестиційної політики (р.№2006, н.д. Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виконавчих органів юридичних осіб та покращення інвестиційної політики (р.№2006-1, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Лісового кодексу України щодо надання доступу до лісових ресурсів (заготівля лісосировини) тимчасовим лісокористувачам (р.№2324,  н.д. В.Немілостівий).

Проект Закону про встановлення ставок вивізного (експортного) мита на деревину (р.№2325, н.д. В.Немілостівий).

           

Інші питання:

Розгляд у порядку контролю заключного звіту Державного космічного агентства України про результати  виконання Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми на 2008-2012 роки (Закон України
№ 608-
VI від 30.08.2008 р.).

Концепція реалізації державної політики у сфері космічної діяльності на період до 2032 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про зміни у складі комітетів Верховної Ради України.

Про зміни у складі Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації.

Проект Закону про процедуру голосування народних депутатів України під час розгляду законопроектів, що стосуються внесення змін до Конституції України або прийняття її в новій редакції (р.№2001,
н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо порядку реєстрації, розміщення та голосування народних депутатів) (р.№2060, н.д. Т.Слюз).

Проект Постанови про забезпечення особистого голосування народних депутатів України (р.№1031, н.д. В.Кличко та ін.).

Проект Постанови про забезпечення функціонування модернізованого програмно-технічного комплексу-системи "Рада", що передбачає використання сенсорної кнопки (р.№1100, н.д. А.Яценюк).

Проект Постанови про внесення зміни до Додатку до Постанови Верховної Ради України № 11-VII від 25.12.2012 року "Про комітети Верховної Ради України сьомого скликання" щодо предметів відання (р.№1191, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин участі у валютних спекуляціях Першого віце-прем’єр-міністра України О.Турчинова під час фінансово-економічної кризи 2008-2009 років (р.№1139, н.д. І. Богословська).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки достовірності інформації щодо фактів примушування неповнолітнього до вступу у статевий зв’язок неприродним способом громадянином О.Кіршом та причетності до цих фактів народного депутата України А.Авакова (р.№2025, н.д. В.Мисик та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів тиску та погроз на адресу суддів Європейського суду з прав людини з боку лідера опозиції Ю.Тимошенко (р.№2056, н.д. В.Олійник).

 

 

 

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин порушення Конституції України і законів України при здійсненні арешту та ув’язнення Тимошенко Ю.В. та Луценка Ю.В. (р.№2061,н.д. Г.Москаль).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

          

Про розгляд законопроектів на відповідність вимогам Регламенту Верховної Ради України (61 законопроект: р.№№: 1025, 2067, 2127-1, 2158-1, 2249, 2250, 2252, 2275, 2277, 2279, 2281, 2282, 2282-1, 2282-2, 2287-1, 2295, 2303, 2303-1, 2303-2, 2307, 2310, 2311, 2312, 2313, 2320, 2324, 2325, 2328, 2332, 2335, 2342, 2344, 2351, 2354, 2355, 2364, 2366, 2369, 2376, 2381, 2382, 2388, 2389, 2392, 2395, 2396, 2396-1, 2396-2, 2398, 2399, 2401, 2402, 2404, 2405, 2406, 2410, 2413, 2414, 2422, 2423, 2428).

           

Інші питання:

Про звернення народного депутата України Кличка В.В. від 23 січня 2013 року №№ 04-03/3/6/13338, 04-03/3/10/13343 стосовно ініціювання і проведення комітетських та парламентських слухань на тему: "Забезпечення особистого голосування народними депутатами України".

Про ухвалення  Роз’яснень щодо застосування положень статті 234 Регламенту Верховної Ради України щодо процедури ініціювання парламентських слухань у Верховній Раді України.

Про пропозиції народних депутатів України – членів Комітету щодо проведення комітетських слухань.

Про персональний склад підкомітетів у складі Комітету.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення (р.№2074, н.д. М.Княжицький, М.Томенко).

Проект Закону про внесення змін до статей 8 і 11 Закону України "Про інформацію" щодо мови інформації та інформації про фізичну особу (р.№2099, н.д. О.Бондаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо недопущення блокування діяльності засобів масової інформації) (р.№2122, н.д. І.Мірошниченко, О.Мирний).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо поліпшення доступу осіб з вадами слуху до інформації (р.№2384, КМУ).

Проект Постанови про заборону політичної реклами Митного союзу в України як такої, що носить антидержавний характер, суперечить Конституції України та законодавству України (р.№2376,
н.д. В.Яворівський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України щодо вилучення поняття негативна інформація (р.№1257, н.д. М.Томенко та ін.).

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вирішення проблем сільської молоді) (р.№1014,
н.д. С.Міщенко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо розподілу коштів, отриманих від туристичного збору) (р.№2200,
н.д. О.Бригинець та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зазначення у свідоцтві про народження дитини її національності (р.№1133, н.д. О.Канівець).

 

Інші питання:

Дотримання вимог законодавства щодо стану нормативно-правового забезпечення реалізації права багатодітних матерів на присвоєння почесного звання України "Мати-героїня".

Дотримання вимог законодавства щодо отримання багатодітними матерями, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", одноразової винагороди (в т.ч. врегулювання на законодавчому рівні права спадкоємців на отримання одноразової винагороди у разі смерті жінки, якій присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", і яка не встигла її отримати за життя).

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

20 березня

           

Інші питання:

Про стан виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Про хід виконання в Україні Європейської соціальної хартії (переглянутої)".

 

о 15.00

 

Слухання у Комітеті на тему:  "Актуальні проблеми діяльності Комісії з питань гуманітарної допомоги після перепідпорядкування від Кабінету Міністрів України до Міністерства соціальної політики України".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю" (щодо запровадження одного виду ФФБ) (р.№2119,
н.д. В.Дубіль, С.Кубів).

Проект Закону про внесення змін до статі 4 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" щодо видів фінансових послуг (р.№0972, друге читання).

 

 

 

 

 

 

 

 

  СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.15)

 

21 березня

 

Затвердження попередньо обговорених питань на засіданні робочої групи 7 лютого 2013 р. щодо:

-  плану роботи Комісії на другу сесію сьомого скликання.

- проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони приватизації, передачі у концесію (оренду) Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль") (р.№1028, н.д. С.Міщенко).

- проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо узгодження законодавства у сфері оцінки майна (р.№1234,
н.д. В.Карпунцов).

- проекту Закону про повернення у державну власність пакету акцій у розмірі 92,791% статутного фонду ВАТ "Укртелеком" та низки пакетів акцій газових та газорозподільних підприємств (р.№1213, н.д. С.Власенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про  внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про комітети Верховної Ради України сьомого скликання" (р.№2182, н.д. В.Кличко).

 

Інші питання:

Інформація ФДМ України щодо утворення Товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький титано-магнієвий комбінат".

Про звернення до Кабінету Міністрів України стосовно необхідності розробки сучасних економічно обґрунтованих критеріїв віднесення об’єктів права державної власності до переліку заборонених до приватизації та підготовки відповідних законодавчих пропозицій.

 

 

Головне організаційне управління

18.03.2013 р.