ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 2 – 6 березня 2015 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

3 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо розвитку тваринницької галузі агропромислового комплексу)  (р.№1171,
н.д. В.Барвіненко).

Проект Закону про внесення змін до статті 121 Земельного кодексу України (щодо набуття права власності на земельні ділянки) (р.№1874, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про Державний земельний кадастр" (щодо державної реєстрації права власності на земельні ділянки за межами населених пунктів)  (р.№1305, н.д. А.Дирів).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оцінку земель" (щодо оцінки земель за межами населеного пункту міст обласного підпорядкування) (р.№1306, н.д. А.Дирів).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу
України (щодо оподаткування земель сільськогосподарського призначення під будівлями, господарськими дворами, фермами тощо)  (р.№1785, н.д. О.Барна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік (р.№2147, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо вдосконалення оподаткування податком на додану вартість сільгосппродукції, яка виробляється особистими селянськими господарствами та реалізується через обслуговуючі кооперативи) (р.№2052, н.д. В.Івченко та ін.)

\

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

_________________________________________________

(вул.В.Житомирська, 9, велика зала засідань, о 15.00 )

 

4 березня

 

Інші питання:        

            Спільна нарада Міністерства регіонального розвитку, будівництва та  житлово-комунального господарства та  Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 14.30)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону "Про Рахункову палату" (р.№2072, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до статті 28 Бюджетного кодексу України щодо доступу до інформації про бюджетні показники у формі відкритих даних (р.№2172, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України
(щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад) (р.№1900,
н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державних інвестиційних проектів (р.№2258, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

 Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

Інші питання:

Про орієнтовний розклад засідань Комітету  на березень 2015 року.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 13.00)

 

2 березня

 

Інші питання:

Конференція на тему: "Законодавчі шляхи підвищення прозорості та відкритості роботи депутатів місцевих рад".

 

 

4 березня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо обов'язкового володіння українською мовою посадовими та службовими особами органів державної влади) (р.№1201, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про державну підтримку жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" (р.№1052, н.д. О.Фельдман та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад) (р.№1898, доопрацьований, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Про перейменування села Скипче Городоцького району Хмельницької області.

Про перейменування села Дібрівка Ізяславського району Хмельницької області.

Про перейменування села Шевченка Славутського району Хмельницької області.

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реєстрації прав оренди земельних ділянок органами місцевого самоврядування сільських населених пунктів) (р.№1136, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації  (р.№1123, н.д. М.Томенко, О.Абдуллін).

Проект Закону про першочергові заходи щодо захисту соціально вразливих громадян від наслідків фінансово-економічної кризи (р.№1022, н.д. О.Долженков, Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання комунальних послуг) (р.№1621, н.д. Д.Андрієвський та ін.).

 

Інші питання:

Про Рекомендації "круглого столу": "Професіоналізація державної служби та забезпечення прав громадян на якісні державні послуги у рамках обговорення проекту нової редакції Закону України  "Про державну службу".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

 

4 березня

 

           

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Про зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС, об’єкт "Укриття" та перспективи розвитку зони відчуження".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду державного та комунального майна" щодо вдосконалення правового регулювання орендних відносин (р.№1829, н.д. І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прозорості діяльності Антимонопольного комітету України (р.№2102,
н.д. В.Пташник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" щодо передачі пожежно-рятувальних автомобілів (р.№1479, н.д. Я.Москаленко).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо виключення Державного племзаводу "Плосківський" з переліку об'єктів, що не підлягають приватизації) (р.№1227, н.д. П.Різаненко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо уточнення деяких положень, що регулюють порядок здійснення державних закупівель) (р.№1127, н.д. Ю.Дерев'янко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо збільшення привабливості інвестиційної діяльності та поліпшення стану платіжного балансу України) (р.№1365, н.д. А.Шкрум, О.Рябчин).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо припинення громадянства України осіб, котрі вчинили злочини проти основ національної безпеки України (р.№1297, А.Кожем’якін, М.Паламарчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності пов'язаних із банком осіб (р.№2085, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за послаблення обороноздатності України) (р.№2103, 
н.д. С.Пашинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про застосування амністії в Україні" (щодо повної реабілітації політичних в'язнів) (р.№1781, н.д. І.Мосійчук).

Проект Закону про Державне бюро розслідувань (р.№2114, н.д. А.Кожем’якін та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення ролі громадянського суспільства в боротьбі з корупційними злочинами (р.№1165, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексу України (щодо військових злочинів) (р.№1849, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про міліцію" (щодо збереження грошового та інших видів забезпечення працівникам міліції, захопленим в полон або заручниками, або безвісно відсутніми)  (р.№1706, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій законної професійної діяльності журналістів  (р.№0924, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну гвардію України" (щодо підпорядкування та чисельності Національної гвардії України) (р.№1234, н.д. О.Осуховський та ін.).

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо підвищення професійного рівня співробітників правоохоронних органів (р.№1207, н.д. А.Іллєнко та ін.).

Проект Постанови про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів до завершення антитерористичної операції (р.№1643, н.д. Т.Батенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" (щодо використання зброї) (р.№1117, н.д. М.Головко та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення порядку голосування на пленарних засіданнях Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад) (р.№1231, н.д. Ю.Левченко та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо звільнення державного службовця за сепаратизм) (р.№1459, н.д. С.Рудик та ін.).

 

Інші питання:

 

Про виконання Рішення спільного засідання комітетів Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та з питань запобігання і протидії корупції на тему: "Про заходи, що вживаються Генеральною прокуратурою України, Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України з метою встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності осіб, винних у вчиненні злочинів проти мирних громадян 30.11.13 р., 01.12.13 р., 18 і 20.02.2014 р., та інших злочинів, пов‘язаних з викраденням, катуванням, побиттям громадян – учасників Революції гідності" від 10.12.2014 р.

Про заходи вжиті Генеральною прокуратурою України за результатами проведеного Рахунковою палатою України аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених органам прокуратури України на забезпечення їх діяльності.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

4 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо умов повернення строкових депозитів) (р.№1195, н.д. П.Різаненко, О.Бєлькова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад) (р.№1898, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з побутовими відходами (р.№1742, н.д. І.Куліченко, А.Романова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері поводження з побутовими відходами (р.№1742-1, н.д. О.Кодола та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про застосування амністії в Україні" (щодо повної реабілітації політичних в’язнів) (р.№1781, н.д. І.Мосійчук, Д.Лінько).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо термінологічного та організаційного удосконалення (р.№1825,  н.д. Д.Лубінець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальну (вільну) економічну зону "Порто – франко" на території Одеського морського торговельного порту" (щодо регулювання інвестиційної діяльності на території СЕЗ "Порто – франко") (р.№1642,  н.д. Г.Чекіта).

Проект Закону про вільну (спеціальну) економічну зону "Порто – франко" (р.№1731, н.д. В.Рабінович та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до  Митного кодексу України (щодо врегулювання інвестиційної діяльності на території вільної (спеціальної) економічної зони "Порто – франко") (р.№1732, н.д. В.Рабінович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо врегулювання інвестиційної діяльності на території вільної (спеціальної) економічної зони "Порто – франко") (р.№1733, н.д. В.Рабінович та ін.).

Проект Закону про Економічний експеримент на території міста Одеси (р.№1786, н.д. С.Ківалов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо реалізації норм Закону України "Про Економічний експеримент на території міста Одеси") (р.№1787, н.д. С.Ківалов та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.30)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про припинення дії окремих статей Договору  про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією (р.№0005, н.д. Б.Тарасюк та ін.).

Проект Постанови про тимчасове припинення дипломатичних відносин з Російською Федерацією (р.№2095, н.д. Д.Лінько, А.Лозовой).

 

Інші питання:

Про утворення депутатських груп  Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з парламентами зарубіжних країн.

Про затвердження персонального складу  постійних делегацій Верховної Ради України у органах міжнародних парламентських організацій, українських частин  у двосторонніх і тристоронніх міжпарламентських інституціях.

Про затвердження персонального складу Громадської ради при Комітеті у закордонних справах

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
ТА ЗВ’ЯЗКУ

______________________________________________

(вул.Грушевського, 5, кулуари третього поверху, зал №4, о 10.00)

 

2 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до публічної інформації у формі відкритих даних (р.№2171, Президент України).

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№1069, н.д. О.Продан  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо внесення проектів законів України до Верховної Ради України) (р.№1121, н.д. В.Пинзеник,  І.Гринів).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів  України (щодо уточнення   деяких  положень, що регулюють порядок здійснення державних закупівель) (р.№1127,  н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про  Регламент Верховної Ради України" (щодо народної експертизи законопроектів) (р.№1152, н.д. В.Петьовка).

 

Інші питання:

Про розклад засідань Комітету у березні 2015 року.

Про пропозиції щодо участі народних депутатів України – членів Комітету у міжнародних заходах у 2015 році.                        .

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

4 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до статті 55 Бюджетного кодексу України (щодо охорони історичних та культурних цінностей загальнодержавного значення)  (р.№1822, н.д. О.Медуниця).

 

Інші питання:

Про окремі контрольні питання діяльності Комітету.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

4 березня

             

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підтримки дитячо-юнацького спорту та фізичного виховання дітей (р.№2067,
н.д. А.Палатний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду (р.№2079, н.д. С.Пашинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про охорону дитинства" та "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо державної підтримки учасників антитерористичної операції та їх дітей з метою здобуття освіти (р.№2105,
н.д. Л.Гриневич та ін.).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про військово-медичну доктрину України" (20 травня 2015 року) (р.№2115,
н.д. О.Богомолець).

 

 Інші питання:

 

Про повернення у державну власність і відновлення виробництва провідного підприємства України у галузі наукового і навчального приладобудування ВАТ "SELMI".

Про прийняття рішення щодо побудови кластерної моделі взаємодії університетів та ІТ-компаній.

Про затвердження складу робочої групи з підготовки проекту нової редакції Закону України "Про освіту".

Про затвердження складу робочої групи з розробки нової редакції проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­___________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 14.30)

 

4 березня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про екстрену медичну допомогу" (щодо забезпечення справедливої оплати праці працівників бригад екстреної медичної допомоги) (р.№1164, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організації надання домедичної допомоги (р.№1516, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про військово-медичну доктрину України" (20 травня 2015 року) (р.№2115,
н.д. О.Богомолець).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціальних гарантій педагогічним, медичним і фармацевтичним працівникам, які працюють в сільській місцевості (р.№1273, н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону про внесення змін до статті 197 Податкового кодексу України (щодо сприяння розвитку виробництва виробів медичного призначення) (р.№1637,
н.д. О.Кужель та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" щодо Державного закладу "Спеціалізована медико-санітарна частина №6 м. Дніпропетровська" (р.№1726, н.д. М.Курячий).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 9.00)

 

2 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" щодо особливостей регулювання відносин у сфері енергетики на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження (р.№2182, н.д. М.Мартиненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стабілізації фінансового стану Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (р.№2214, КМУ).

 

 

4 березня

(вул. Грушевського 5, конференц-зал, о 14.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ринок природного газу (р.№2250, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення соціальних гарантій працівникам гірничих, вуглебудівних (шахтобудівних) підприємств, державних воєнізованих аварійно-рятувальних служб (формувань) у вугільній промисловості ( р.№0928,  друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" щодо працівників калійно-магнієвих копалень (р.№0929, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Гірничого закону України щодо уточнення порядку компенсацій за оплату комунальних послуг (р.№1634, н.д. М. Бондар та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" щодо збереження статусу державних спеціалізованих медико-санітарних частин (р.№2108,  н.д. А. Шинькович ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська 3, зал №2, о 14.30)

 

4 березня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 197 Податкового кодексу України (щодо створення сприятливих умов для забезпечення виконання контрактів та договорів державного оборонного замовлення) (р.№1694, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 287 Митного кодексу України (щодо створення сприятливих умов для забезпечення виконання контрактів та договорів державного оборонного замовлення) (р.№1695, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо реструктуризації кредитних зобов'язань з іноземної валюти в гривню) (р.№0939, друге читання).

Проект Закону про встановлення строків переробки деяких товарів за межами митної території України (р.№1917, н.д. О.Домбровський, В.Бандуров).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо особливостей справляння рентної плати за користування надрами) (р.№2183, н.д. О.Кірш).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування нерухомості релігійних організацій) (р.№2226,
н.д. П.Унгурян, Н.Южаніна).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування деяких неприбуткових організацій (р.№1892, н.д. А.Бабак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування неприбуткових організацій) (р.№2049, н.д. О.Продан та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

 

4 березня

             

Інші питання:

            Слухання в Комітеті на тему: "Обговорення проекту Національної стратегії у сфері прав людини".

 

 

о 16.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб (р.№2166,
н.д. Г.Логвинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" (щодо компенсації вартості пошкодженого майна) (р.№2167, н.д. Г.Логвинський та ін.).

 

Інші питання:

 

Про рекомендації слухань в Комітеті на тему: "Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території, не контрольованій українською владою в зоні проведення антитерористичної операції". 

Про проведення парламентських слухань на тему: "Про державну політику щодо соціального захисту та  забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" (травень 2015 року).

Про стан підготовки парламентських слухань на тему: "Роль, значення та вплив громадянського суспільства на формування етнонаціональної політики єдності в Україні" (11 березня 2015  року).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

4 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (р.№2147, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо помічників-консультантів народного депутата) (р.№1030,
н.д. Є.Фірсов).

            Проект Закону про державну підтримку жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" (р.№1052, н.д. О.Фельдман).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні (р.№1210,
н.д. М.Головко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за деякі тяжкі та особливо тяжкі злочини) (р.№1219,
н.д. А.Геращенко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконні дії з платіжними інструментами та іншими засобами доступу до банківських рахунків) (р.№1272, н.д. О.Бєлькова  та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків (р.№1445,
н.д. Н.Королевська).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у виборчому процесі) (р.№1456, н.д. О.Кондратюк та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо уточнення порядку здійснення окремих повноважень) (р.№1473,
н.д. Ю.Дерев’янко та ін.).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 263 Кримінального кодексу України (щодо встановлення додаткового виду відповідальності за поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) (р.№1500, н.д. В.Король).

            Проект Закону про внесення змін до статті 265-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо покращення становища в організації дорожнього руху) (р.№1636, н.д. М.Федорук).

            Проект Закону про Національну поліцію (р.№1692, н.д. Ю.Луценко).            Проект Закону про поліцію і поліцейську діяльність (р.№1692-1,
н.д. В.Чумак та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо оптимізації витрат Апарату Верховної Ради України шляхом запровадження електронної розсилки деяких друкованих матеріалів, що надаються народним депутатам України) (р.№1795, н.д. Д.Голубов).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо неможливості звільнення під заставу за корупційні злочини) (р.№1871,
н.д. С.Міщенко).

 

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_____________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.15)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ліцензування певних видів господарської діяльності (р.№0934, друге читання).

Проект Закону про саморегулювальні організації (р.№1444,
н.д. Н.Королевська).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальну (вільну) економічну зону "Порто-франко" на території Одеського морського торговельного порту" (щодо регулювання інвестиційної діяльності на території СЕЗ "Порто-франко") (р.№1642, н.д. Г.Чекіта).

            Проект Закону про вільну (спеціальну) економічну зону "Порто-франко" (р.№1731, н.д. В.Рабінович та ін.).

            Проект Закону про Економічний експеримент на території міста Одеси (р.№1786, н.д. С.Ківалов та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (щодо порядку підтвердження відомостей про юридичну особу) (р.№2005, н.д. В.Петьовка).

            Про усунення неузгодженостей між окремими положеннями у прийнятому Законі України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)" (р.№1580, відповідно до статті 131 Регламенту Верховної Ради України).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Про внесення змін до предметів відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання (Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Комітет з питань правової політики та правосуддя, Комітет з питань економічної політики, Комітет з питань промислової політики та підприємництва).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо порядку притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України за вчинення корупційного правопорушення (р.№1057, н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підлягання призиву на військову службу або збори  народних депутатів України  (р.№1771, н.д. І.Вінник  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо мобілізації народних депутатів України) (р.№1771-1,
н.д. В.Нечипоренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо помічників-консультантів народного депутата) (р.№1030,
н.д. Є.Фірсов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підстав припинення нарахування заробітної плати та відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень" (р.№1099, н.д. А.Кожем’якін, Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо оприлюднення задекларованих доходів народних депутатів) (р.№1122, н.д. В.Пинзеник).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо внесення проектів законів України до Верховної Ради України)  (р.№1121,
н.д. В.Пинзеник, І.Гринів).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо народної експертизи законопроектів) (р.№1152, н.д. В.Петьовка).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо порядку призначення та звільнення з посади Голови Національного банку України)  (р.№1399, н.д. Д.Дзензерський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України" (щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України) (р.№1744,
н.д. С.Лабазюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України" (щодо доступу засобів масової інформації до засідань комітетів Верховної Ради України)  (р.№1228, н.д. П.Різаненко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обов’язковості онлайн-трансляції відкритих засідань комітетів Верховної Ради України  (р.№1405, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування  фактів незаконного видобутку бурштину; встановлення можливих зловживань, що мають ознаки корупційних дій у системі Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури України, Міністерства екології та природних ресурсів України та Державного агентства лісових ресурсів України у період з січня 2014 року по теперішній час  (р.№2131, н.д. С.Євтушок).

Проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади в державі" (р.№1390, доопрацьований, н.д. В.Писаренко).

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 05 лютого 2015 року про прийняття в цілому як закон проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України (р.№1317/П, н.д. Ю.Бойко, М.Папієв).

 

Інші питання:

 

Про роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про комітети Верховної Ради України" та Регламенту Верховної Ради України стосовно запрошення ініціатора внесення законопроекту, проекту іншого акта на засідання комітету Верховної Ради України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

4 березня

 

Інші питання:

 

            Про Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2014 рік.

Про розгляд та затвердження кандидатур до Громадської ради при Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики.

Про затвердження Положення про Громадську раду з питань свободи слова та інформаційної політики.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

  СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

___________________________________________

 (вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

3 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності) (р.№1408, друге читання).

 

Інші питання:

Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Забезпечення молоді житлом – реалії та перспективи".

Про затвердження  Рішення виїзного засідання Комітету на тему: "Загрози та перспективи розвитку туризму в Україні в умовах військової агресії Російської Федерації (на прикладі Чернігівської області)".

Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Забезпечення функціонування закладів оздоровлення та відпочинку дітей за нових законодавчих умов".

 

 

4 березня, о 14.30

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій захисту прав дітей-жертв воєнних дій та збройних конфліктів (р.№1410,
н.д. Ю.Павленко, Н.Королевська).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Сімейна політика України - цілі та завдання" (17 червня 2015 року)
(р.№2110, н.д. П.Унгурян та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо посилення соціального захисту сімей мобілізованих (р.№1212,
н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо звільнення з військової служби осіб, які мають на утриманні дітей-інвалідів I чи II групи (р.№1448, н.д. А.Деркач, І.Єремеєв).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" щодо підвищення рівня соціального забезпечення (р.№1514, н.д. Н.Королевська).

 

Інші питання:

Про дотримання вимог законодавства щодо соціального захисту сімей з дітьми, які є внутрішньо переміщеними особами (за дослідженням Міжнародного жіночого правозахисного центру "ЛА Страда – Україна").

 

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" (щодо відновлення перерахунку пенсій та її підвищення до рівня збільшення заробітної плати за попередній рік з урахуванням рівня інфляції) (р.№1020, н.д. Н.Королевська та ін.).

 Проект Закону про першочергові заходи щодо захисту соціально вразливих громадян від наслідків фінансово-економічної кризи (р.№1022, н.д. О.Долженков, Ю.Воропаєв).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо створення умов реалізації права на працю) (р.№1023, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні) (р.№1279,
н.д. В.Ничипоренко). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціальних гарантій педагогічним, медичним і фармацевтичним працівникам, які працюють в сільській місцевості (р.№1273, н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій для молоді, інвалідів та інших малозахищених верств населення (р.№1384, н.д. А.Яценко). 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" щодо скасування додаткових пенсій народним депутатам та деяким іншим категоріям осіб (р.№1239, н.д. А.Іллєнко та ін.). 

Проект Закону про скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№1087,
н.д. Ю.Шухевич). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо дерегулювання у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування (р.№1060,
н.д. О.Кужель).  

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо створення умов для   детенізації   роботи малого підприємництва) (р.№1060-1, н.д. О.Продан та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо зменшення розміру єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування) (р.№1060-2, н.д. Ю.Дерев’янко, І.Суслова).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо нагороджених грамотами Верховної Ради України) (р.№1191, н.д. Ю.Бублик та ін.). 

Проект Постанови про розмір прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати у 2015 році (р.№1304, н.д. В.Бандуров та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення соціальної справедливості та недопущення зубожіння населення (р.№1085,
н.д. О.Фельдман  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо розширення кола осіб, звільнених від сплати єдиного внеску) (р.№1433, н.д. В.Барвіненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" щодо запобігання корупції, надання додаткових гарантій захисту та зменшення кількості документів для отримання допомоги (р.№1302, н.д. І.Єремеєв та ін.).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо врегулювання питань, періодичності, строків виплати допомоги по безробіттю) (р.№1046, н.д. С.Міщенко).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо удосконалення пенсійного забезпечення" (р.№1086, н.д. Ю.Шухевич). 

Проект Закону про заходи щодо ліквідації дефіциту бюджету Пенсійного фонду України (р.№1205, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення (р.№1468, н.д. І.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" щодо врегулювання оплати  праці працівників державних вищих навчальних закладів (р.№1914, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" щодо поліпшення умов оплати праці наукових та науково-педагогічних працівників (р.№1914-1, н.д. Л.Гриневич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" (щодо максимального місячного розміру заробітної плати) (р.№2116,
н.д. І.Шурма, Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 10 розділу ІІІ "Перехідні положення" Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" (щодо посилення соціального захисту військовослужбовців та працівників, які беруть участь в антитерористичних операціях) (р.№1750,
н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення змін до пункту 10 розділу ІІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" щодо грошового забезпечення у 2015 році окремих категорій військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників (р.№2046,
н.д. І.Вінник та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України (щодо встановлення святкового дня - День захисника України) (р.№2187, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації конституційних прав внутрішньо переміщених осіб (р.№1835,
н.д. А.Помазанов, доопрацьований).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про врегулювання правовідносин між споживачами фінансових послуг та банками і фінансовими установами щодо соціального захисту незахищених верств населення, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей (р.№1531,
н.д.  А.Артеменко).

Проект Закону про врегулювання правовідносин між споживачами фінансових послуг та банками та фінансовими установами у зв'язку з різким підняттям курсу іноземної валюти стосовно гривні (р.№1531-1, н.д.     М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (щодо строків для затвердження розмірів посадових окладів (тарифних ставок) для працівників бюджетної сфери) (р.№1126,
н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки  (р.№1069, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення рівня соціального захисту членів сімей військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України та працівників міліції, які загинули під час виконання ними службового обов’язку) (р.№1082,                             н.д. О.Осуховський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або каліцтва працівника міліції) (р.№1364, н.д. Т.Чорновол та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про міліцію" (щодо забезпечення соціального захисту працівників та членів їх сімей) (р.№1142, н.д. І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо адресного поштового інформування про пільги та інші види соціальної допомоги маломобільних та інших  соціально вразливих груп населення) (р.№1181, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо відновлення порушених прав учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (р.№1338, н.д. Н.Королевська та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

______________________________________________

 (вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо адресного поштового інформування про пільги та інші види соціальної допомоги маломобільних та інших соціально вразливих груп населення) (р.№1181, н.д. С.Фаєрмарк).  

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" (щодо соціальних гарантій осіб, що надають соціальні послуги) (р.№1333, н.д. А.Дирів).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" щодо підвищення рівня соціального забезпечення (р.№1514,  н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" щодо встановлення доплати інвалідам І групи підгрупи А (р.№2026, н.д. О.Третьяков, Г.Загорій).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни" щодо підвищення рівня соціального забезпечення (р.№1513, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" щодо покращення соціального обслуговування незахищених верств громадян (р.№1061,
н.д. О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо захисту прав, основоположних свобод та законних інтересів інвалідів (р.№1434, н.д. В.Барвіненко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо соціальних і майнових гарантій учасникам добровольчих батальйонів) (р.№1684, н.д. Ю.Чижмарь, С.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо додаткових гарантій для учасників бойових дій  (р.№1684-1, н.д. С.Лабазюк та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

__________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 14.00)

 

2 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (р.№2147, КМУ).

 

4 березня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до пункту 5 Розділу VI "Прикінцеві положення" Закону України "Про морські порти України" (щодо отримання документів дозвільного характеру) (р.№1607, н.д. В.Остапчук та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальну (вільну) економічну зону "Порто-франко" на території Одеського морського торговельного порту" (щодо регулювання інвестиційної діяльності на території СЕЗ "Порто-франко") (р.№1642, н.д. Г.Чекіта)

Проект Закону про вільну (спеціальну) економічну зону "Порто-франко" (р.№1731, н.д. В.Рабінович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до окремих законів України
(щодо заборони приватизації, передачі у концесію (оренду) Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль") (р.№1036, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування окремих транспортних засобів, що можуть бути віднесеними до предметів розкоші) (р.№1344, н.д. Д.Шлемко, В.Івченко).

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№1069, н.д. О.Продан та ін.).

 

Інші питання:

Про підготовку до другого читання проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування (р.№0954) та проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо залучення транспортних засобів для вивезення населення із зони надзвичайної ситуації, районів можливих бойових дій (р.№0955).

Про ситуацію, що склалась на ринку перевезень у м.Львові між приватним перевізником – транспортною компанією "Успіх БМ" та Львівською міською радою.

Щодо ситуації з призначенням керівництва Державної адміністрації залізничного транспорту України "Укрзалізниця".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ
 І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________

(вул.Липська, 3, зал №1, о 14.30)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

 Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України
"Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" щодо удосконалення процедур стягнення штрафів, накладених за порушення законодавства на ринку цінних паперів (р.№
1102, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України для розширення інструментарію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо виведення неплатоспроможних банків з ринку з метою збереження заощаджень вкладників неплатоспроможних банків (р.№2188, н.д. С. Рибалка та ін.).

 

 Інші питання:

Зустріч із представниками USAID Програми розвитку фінансового сектору FINREP-II на тему: "Співпраця по проектам законів, які стосуються фінансового сектору".

Остаточне затвердження переліку та голів підкомітетів.

Розгляд коментарів від МВФ щодо проекту закону "Про реструктуризацію кредитних зобов'язань з іноземної валюти в національну валюту України – гривню", який розробляється по ініціативі народного депутата України Демчака Р.Є.

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 17.00)

 

4 березня

 

Інші питання:

План роботи  Комісії на другу сесію.

Щодо протидії незаконній приватизації (із порушенням норм законодавства, у тому числі позаприватизаційними методами - фіктивного банкрутства, податкової застави тощо) та визначення шляхів її попередження. 

Інформація Секретаря Комісії Усова К.Г. щодо усунення  звужень повноважень Комісії на період роботи Верховної Ради України восьмого скликання, які встановлені Постановою Верховної Ради України від 04.12.2014р. № 22-VIII "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання". 

Про розподіл обов’язків між першим заступником Голови, заступниками та секретарем Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації.

 

 

 

Головне організаційне управління

3 березня  2015 р.