ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 05  – 08 травня 2015 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

6 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення законодавства про захист економічної конкуренції суб'єктів господарювання) (р.№2244, н.д. О.Герега, А.Шинькович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення прозорості видобувних галузей в Україні  (р.№259,  н.д. О.Бєлькова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо удосконалення окремих процедур закупівель) (р.№2566, н.д. А.Вадатурський).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про металобрухт" (щодо скасування реєстрації контрактів на експорт) (р.№2012, н.д. Т.Чорновол).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правової охорони промислових зразків (р.№1891,
н.д. І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права інтелектуальної власності на службові твори (р.№1812, н.д. І.Алексєєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо службових творів, творів, створених за замовленням та при виконанні робіт (р.№1812-1, н.д. Р.Семенуха  та ін.).

 

Перелік законопроектів, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції.  

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

______________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, об 11.00)

 

6 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України  (щодо неможливості звільнення під заставу за корупційні злочини) (р.№1871,  н.д. С.Міщенко).

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:                                              

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо посилення соціального захисту деяких категорій постраждалих громадян (р.№1337,  н.д. Н.Королевська та ін). 

Проект Закону про особливості святкування Рош Ха-Шана в місті Умань Черкаської області (р.№1372,  н.д. А.Яценко). 

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності" (щодо процедур закупівель установами (розпорядниками бюджетних коштів) освіти, науки, культури, охорони здоров’я) (р.№2158, н.д. М.Курячий). 

 Проект Закону про створення та функціонування вільної економічної зони "Донбас" (р.№2419,   н.д. О.Долженков, Ю.Воропаєв). 

 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення та функціонування вільної економічної зони "Донбас") (р.№2420,   н.д. О.Долженков, Ю.Воропаєв).

 Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо створення та функціонування вільної економічної зони "Донбас") (р.№2421,   н.д. О.Долженков, Ю.Воропаєв). 

 Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо створення та функціонування вільної економічної зони "Донбас") (р.№2422,   н.д. О.Долженков, Ю.Воропаєв). 

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Чернігівській області (нова редакція) (р.№2474,  н.д. О.Дмитренко та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо удосконалення окремих процедур закупівель)  (р.№2566, н.д. А.Вадатурський). 

 

Інші питання:

Про розгляд звернення народного депутата України  Заліщука С.П.

Про визначення кандидатури до складу конкурсної комісії з відбору членів Національного агентства з питань запобігання корупції. 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 13.30)

 

8 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про правовий режим воєнного стану (р.№2541, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 10-1 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо відпусток військовослужбовцям) (р.№2234, н.д. О.Третьяков, Г.Загорій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей) (р.№2406,  н.д. А.Антонищак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо звільнення з військової служби осіб, які мають на утриманні дітей-інвалідів I чи II групи (р.№1448, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо посилення соціального захисту сімей мобілізованих (р.№1212,  н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" щодо гарантування соціального захисту фізичним особам-підприємцям, які проходять військову службу (р.№2622, н.д. А.Герасимов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення оборонних питань (р.№2191,  н.д. Ю.Мамчур).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх,о 14.30)

 

6 травня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про інформацію" щодо визначення норм обов'язкового захисту (р.№2661,  КМУ).

 

Інші питання:

 Інформація правоохоронних органів стосовно вбивства колишнього шеф-редактора газети "Сегодня" Олеся Бузини (у закритому режимі).

Інформація правоохоронних органів стосовно порушення трудових прав працівників телеканалу "ТВі".

 

 

 

 

Головне організаційне управління

30 квітня 2015 р.