ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 09  – 13 лютого 2015 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, конференц-зала, о 14.00)

 

 

10 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про карантин рослин" (щодо реформування системи державного регулювання у сфері карантину рослин та приведення фітосанітарних заходів у відповідність до міжнародних стандартів і зобов’язань)  (р.№1875, н.д. В.Івченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань ідентифікації та реєстрації тварин (р.№1484, н.д. І.Мірошніченко, В.Івченко).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо удосконалення механізму передачі земельних ділянок, відчужених для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності)  (р.№1270, н.д. Д.Дзензерський, В.Бондар).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо відшкодування ПДВ при експорті сільгосппродукції)  (р.№2003, н.д. Т.Кутовий  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу
України щодо вилучення норм, які містять корупційну складову та унеможливлюють діяльність сільськогосподарських товаровиробників  (р.№1851, н.д А.Корнацький).

 

Інші питання:

Інформація щодо сплати податку на додану вартість сільськогосподарськими підприємствами.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про Єдину державну систему моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги (р.№1640, н.д. О.Кірш та ін.).

Проект Закону про доповнення статті 16 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо порядку припинення надання (відключення) житлово-комунальних послуг (р.№1284, н.д. С.Матвієнков). 

Проект Закону про встановлення мораторію на відключення водо-, тепло-, газопостачання, електропостачання, послуг водовідведення населенню України (р.№1502, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Житлового кодексу Української РСР (щодо визначення порядку переведення жилих будинків і приміщень у нежилі) (р.№1322, н.д. Р.Сольвар). 

Проект Закону про внесення змін до статті 60 Житлового кодексу Української РСР (щодо Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов) (р.№1346, н.д. Ю.Дерев’янко). 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності" (щодо вдосконалення системи експлуатації мостів та шляхопроводів) (р.№1528, н.д. В.Остапчук).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державних капітальних вкладень (р.№1537, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" щодо Державного закладу "Спеціалізована медико-санітарна частина №6 м. Дніпропетровська" (р.№1726, н.д. М.Курячий).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" (щодо збільшення державних гарантій в соціально-економічному розвитку) (р.№1345, н.д. Д.Шлемко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди, якими відзначені трудові колективи, навчальні заклади, об'єднання громадян, військові частини і з'єднання" (щодо правонаступництва трудових колективів, відзначених державними нагородами іноземних держав) (р.№1774, н.д. О.Дехтярчук та ін.).

Про перейменування села Поділки на село Подільки Липоводолинського району Сумської області.

Про перейменування села Кимличка на село Кімличка Липоводолинського району Сумської області.

Про перейменування села Мельникове на село Мельники Липоводолинського району Сумської області.

Про перейменування села Галаєвець на село Галаївець Липоводолинського району Сумської області.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо залучення до роботи у державних органах іноземців відповідно до державних інтересів України  (р.№1161, н.д. М.Найєм та ін.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гарантій для працівників на час виконання обов’язків у зв’язку з мобілізацією) (р.№1613, н.д.  Г.Заболотний, О.Домбровський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (щодо обов'язкового реагування суб'єктів владних повноважень на електронні народні ініціативи (петиції) (р.№1177, н.д. С.Фаєрмарк).

 

Інші питання:

Про перспективні напрямки співпраці Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування з проектом Академії Фольке Бернадотта "Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні" та про делегування представника Комітету для участі в Наглядовому Комітеті проекту.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ізольованого баласту) (р.№1504, н.д. О.Урбанський).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра щодо вдосконалення нормативно-правової бази у правовідносинах пов'язаних з видобутком підземних вод (р.№1587, н.д. О.Купрієнко, А.Геращенко).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення умов  реалізації права на видобування прісних підземних вод) (р.№1587-1, н.д. С.Лабазюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами)  (р.№1633, н.д. П.Дзюблик , В.Кривенко).

 

 

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо тарифу на електроенергію для суб'єктів господарювання у містах-супутниках АЕС) (р.№1635, н.д. О.Ксенжук).  

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізму контролю держави за збереженням родючості ґрунтів (р.№1659, н.д. О.Кулініч).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження надмірного втручання держави у господарську діяльність аграрних товаровиробників (р.№1659-1, н.д. О.Мушак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з побутовими відходами (р.№1742,  н.д. І.Куліченко,  А.Романова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері поводження з побутовими відходами  (р.№1742-1, н.д. О.Кодола  та ін.).

Проект Закону про збереження ґрунтів та охорону їх родючості (р.№1798, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення вимог щодо поводження з відходами та благоустрою територій) (р.№1816, н.д. М.Томенко, О.Недава).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки фактів незаконного видобутку та обігу піску, інших корисних копалин, незаконної вирубки та обігу лісу і лісоматеріалів у Миколаївській та Херсонській областях (р.№1832, н.д. С.Хлань  та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" щодо врегулювання питань реєстрації (р.№1428, н.д. В.Барвіненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реєстрації прав оренди земельних ділянок органами місцевого самоврядування сільських населених пунктів) (р.№1136, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до окремих законів України (щодо заборони приватизації, передачі у концесію (оренду) Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль") (р.№1036, н.д. С.Міщенко).

 

Інші питання:

Про Концепцію реформування системи реєстрації прав на нерухоме майно.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

11 лютого

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зняття регуляторних бар'єрів для розвитку державно-приватного партнерства в Україні та стимулювання інвестицій) (р.№1058, н.д. О.Кужель).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уніфікації та приведення до міжнародних стандартів законодавства у сфері інтелектуальної власності (в частині визначення об'єктів права інтелектуальної власності) (р.№1149, н.д. В.Петьовка).

            Проект Закону про внесення змін до окремих законів України (щодо заборони приватизації, передачі у концесію (оренду) Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль") (р.№1036, н.д. С.Міщенко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" щодо посилення захисту прав вкладників (р.№1588, н.д. А.Купрієнко, А.Геращенко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо обов'язкового володіння українською мовою посадовими та службовими особами органів державної влади) (р.№1201, н.д. М.Головко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення державного захисту громадян (р.№1386, н.д. А.Яценко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" щодо забезпечення конкурентоспроможності ринку споживання кальцинованої соди (гідрогенкарбонат (бікарбонат) натрію) (р.№1285, н.д. Ю.Вознюк).

            Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (щодо врегулювання ставок ввізного мита на полівінілхлорид) (р.№1335-1,  н.д. І.Насалик).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання організацій терористичними (р.№1840, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну гвардію України" (щодо підпорядкування та чисельності Національної гвардії України) (р.№1234, н.д. О.Осуховський та ін.).

Проект  Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексу України (щодо військових злочинів) (р.№1849, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про міліцію" (щодо забезпечення соціального захисту працівників міліції та членів їх сімей) (р.№1142, н.д. І.Вінник).

Проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про міліцію" (щодо збереження грошового та інших видів забезпечення працівникам міліції, захопленим в полон або заручниками, або безвісно відсутніми) (р.№1706, н.д. А.Тетерук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про міліцію" (щодо підвищення виплат одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій) (р.№1678, н.д. А.Білецький).

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо підвищення професійного рівня співробітників правоохоронних органів (р.№1207, н.д. А.Іллєнко та ін.).

Проект Постанови про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів до завершення антитерористичної операції (р.№1643, н.д. Т.Батенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" (щодо використання зброї) (р.№1117, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення порядку голосування на пленарних засіданнях Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад) (р.№1231, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій законної професійної діяльності журналістів (р.№0924, друге читання).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо звільнення державного службовця за сепаратизм) (р.№1459, н.д. С.Рудик та ін.)

 

Інші питання:

Про виконання Рішення спільного засідання комітетів Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та з питань запобігання і протидії корупції на тему: "Про заходи, що вживаються Генеральною прокуратурою України, Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України з метою встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності осіб, винних у вчиненні злочинів проти мирних громадян 30.11.13 р., 01.12.13 р., 18 і 20.02.2014 р., та інших злочинів, пов‘язаних з викраденням, катуванням, побиттям громадян – учасників Революції гідності" від 10.12.2014 р.

Про заходи вжиті Генеральною прокуратурою України за результатами проведеного Рахунковою палатою України аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених органам прокуратури України на забезпечення їх діяльності.

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аналізу стану державних закупівель в Україні.

Про затвердження складу робочої групи з підготовки реформування законодавства щодо інформаційної безпеки та боротьби з кіберзлочинністю.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

______________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро та національного агентства з питань запобігання корупції) (р.№1660-д,  друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" (щодо недопущення затягування строків проведення санітарного, ветеринарного, фітосанітарного, радіологічного та екологічного контролю гуманітарної допомоги) (р.№1509, н.д. В.Константіновський).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.30)

 

11 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування (р.№1112, н.д. Ю.Левченко та ін.).

 

Інші питання:

Про проект Закону про припинення дії окремих статей Договору  про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, о 14.15)

 

10 лютого

 

Інші питання:

            Актуальні питання галузі фіксованого зв’язку України в контексті забезпечення кібербезпеки та дотримання норм законодавства, а також виконання Постанови Верховної Ради України "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Законодавче забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні" №1565-VІІ від 03.07.2014 року (на прикладі ПАТ "Укртелеком").

 

 

11 лютого, о 15.00

 

Інші питання:

            Про державне регулювання розвитку ІТ-галузі.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

(вул.Грушевського, 5, 3-й поверх, кулуари, о  12.00)

11 лютого

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про увічнення пам'яті про Революцію Гідності 2013-2014 років (р.№2058, н.д. Є.Соболєв та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

11 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№1069,
н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (щодо забезпечення фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів та організацій) (р.№1865, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" щодо врегулювання оплати працівників державних вищих навчальних закладів (р.№1914, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" щодо поліпшення умов оплати праці наукових та науково-педагогічних працівників (р.№1914-1, н.д. Л.Гриневич та ін.).

Проект Постанови про відзначення 160-річчя з дня народження Івана Осипова (серпень 2015 року) (р.№1791, н.д. В.Курило).

Проект Постанови про відзначення 130-річчя від часу заснування Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (вересень 2015 року) (р.№1792, н.д. В.Курило).

 

Інші питання:

Про створення Комісії майбутнього при Верховній Раді України.

Про затвердження складу робочої групи з розробки проекту Концепції та нової редакції Закону України "“Про освіту".

Про затвердження складу робочої групи з розробки нової редакції проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність".

Про затвердження плану заходів з підготовки та проведення  слухань у Комітеті з питань науки і освіти "Про підготовку проекту нової редакції Закону України "Про освіту" (22 квітня 2015 року).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­___________

(вул.М.Грушевського, 5, зал  № 5, о 14.30)

 

11 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" (щодо соціальних гарантій працівників охорони здоров’я) (р.№1332, н.д. А.Дирів).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про екстрену медичну допомогу" (щодо забезпечення справедливої оплати праці працівників бригад екстреної медичної допомоги) (р.№1164, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я (щодо забезпечення конституційних гарантій надання громадянам безоплатної медичної допомоги) (р.№1483, н.д. І.Насалик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту населення від інфекційних хвороб (р.№1729, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики" (щодо засад внутрішньої політики у сфері охорони здоров'я) (р.№1105, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення відповідальності у виді довічного позбавлення волі за злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) (р.№1380, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо медичного забезпечення дітей учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та евакуйованих із зони відчуження (р.№1336, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо зниження цін на лікарські засоби) (р.№1376, н.д. А.Яценко).

 

Інші питання:

Про заходи, що вживаються МОЗ України з метою нормалізації ситуації в Національному інституті раку МОЗ України.

Про план санітарно-протиепідемічних заходів МОЗ України та Держсанепідслужби України на 2015 рік та здійснення комплексних заходів щодо санітарно-епідеміологічної безпеки населення та карантинних заходів за місцем фактичного перебування внутрішньо переміщених осіб, передбачених Законом України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

 

 

13  лютого  

 

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00.)

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Охорона здоров’я учасників антитерористичної операції".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про встановлення мораторію на тимчасові відключення електроенергії населенню України (р.№1235, н.д. О.Левченко та ін.).

Проект Постанови про заборону відключення електроенергії в регіонах України (р.№1489, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони на обмеження або припинення постачання електричної та теплової енергії) (р.№1673, н.д. Т.Батенко та ін.).

Проект Постанови про заборону зовнішнього архітектурно-декоративного освітлення будівель і споруд та зовнішньої реклами в період часу з 24.00 до 6.00 (щодо заходів забезпечення економії електроенергії) (р.№1686, н.д. А.Помазанов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо утримання охоронних зон магістральних та промислових трубопроводів (р.№1414, н.д. Р.Сольвар, Я.Безбах).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо покращення становища споживачів та постачальників електричної енергії)  (р.№1113, н.д. О.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо захисту прав споживачів природного газу, які використовують газ тільки для приготування їжі)  (р.№1144, н.д. І.Фурсін).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій" (щодо терміну)  (р.№1389, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо тарифу на електроенергію для суб'єктів господарювання у містах-супутниках АЕС) (р.№1635, н.д. О.Ксенжук та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про встановлення мораторію на відключення водо-, тепло-, газопостачання, електропостачання, послуг водовідведення населенню України (р.№1502, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо термінів сплати єдиного внеску бюджетними установами  (р.№1712, н.д. А.Євлахов).

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (щодо організації наукових досліджень Національної академії аграрних наук) (р.№1810, н.д. Ю.Тимошенко, І.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо стимулювання використання альтернативних джерел електричної енергії) (р.№1821, н.д. І.Кучер, О.Домбровський).

Проект Закону про встановлення строків переробки деяких товарів за межами митної території України (р.№1917, н.д. О.Домбровський, В.Бандуров).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________________________________

(вул.Липська 3, зал засідань №2, о 14.30)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відшкодування ПДВ при експорті сільгосппродукції (р.№2003, н.д. Т.Кутовий та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо корисних копалин місцевого значення (р.№2006, н.д. П.Дзюблик, В.Кривенко).   

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин (р.№2006-1, н.д. М.Єфімов та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад (р.№1899, н.д. Ю.Тимошенко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо впорядкування проведення контролюючими органами податкових перевірок та зустрічних звірок (р.№1250, н.д. О.Долженков, Ю.Воропаєв).  

Проект  Закону  про  внесення  зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір"

щодо доповнення переліку пільгових категорій (р.№1679, н.д. І.Алексєєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реструктуризації кредитних зобов'язань з іноземної валюти в гривню (р.№0939, друге читання).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

__________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

 

11 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (щодо розширення категорій репресованих, що підлягають реабілітації) (р.№1080, н.д. Ю.Бублик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" та деяких інших законів України щодо впорядкування виплат жертвам політичних репресій (р.№1170, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (щодо обов'язкового реагування суб'єктів владних повноважень на електронні народні ініціативи (петиції) (р.№1177, н.д. О.Фаєрмарк).

 

Інші питання:

Заслуховування інформації Міністерства юстиції України про стан підготовки проекту Національної стратегії у сфері прав людини на виконання Указу Президента України від 15 жовтня 2014 року № 811/2014.

Про стан підготовки слухань в Комітеті на тему: "Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території, не контрольованій українською владою в зоні проведення антитерористичної операції"            (18 лютого 2015 року).

Про персональний склад Експертної ради Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України восьмого скликання.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про обрання на посади суддів безстроково.

Проект Закону про внесення змін до статті 1058 Цивільного кодексу України (щодо відповідальності банку за порушення умов договору банківського вкладу (депозиту) (р.№0943, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення (р.№0944, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо умов повернення строкових депозитів) (р.№1195, н.д. П.Різаненко, О.Бєлькова).

Проект Закону про відкликання народного депутата України (р.№1032,
н.д.  Т.Батенко). 

Про визнання таким, що втратив чинність Закону України від
6 листопада 2012 року № 5475-VI "Про всеукраїнський референдум" (р.№1133, н.д. Р.Князевич та ін.). 

Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про всеукраїнський референдум" (р.№1133-1, н.д. І.Крулько та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо терміну дії судового рішення (р.№1160, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Вищу раду юстиції" (щодо граничних строків проведення перевірки) (р.№1321, н.д. Р.Сольвар, Я.Безбах).

            Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України щодо місця відкриття спадщини (р.№1534, друге читання).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (щодо зарахування до бюджету місцевого самоврядування державного мита за вчинення нотаріальних дій з відчуження нерухомого майна за його місцем знаходженням) (р.№1320, н.д. Р.Сольвар).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правил паркування транспортних засобів (р.№1627, н.д. Р.Сольвар, Н.Новак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації права законодавчої ініціативи (р.№1311, н.д. В.Чумак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за доведення до банкрутства кредитної спілки) (р.№1518, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обов’язковості онлайн-трансляції відкритих засідань комітетів Верховної Ради України)" (р.№1405, н.д. М.Томенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо упорядкування демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією держави" (р.№1426, н.д. Ю.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення відкритості та доступу до інформації про діяльність Верховної Ради України, її комітетів та народних депутатів України)" (р.№1591, н.д. С.Заліщук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вступу на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування" (щодо спрощення переходу осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на публічну службу без проведення конкурсу) (р.№1616, н.д. Г.Заболотний, О.Домбровський).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

___________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 15.00)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№1069, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про вільну (спеціальну) економічну зону "Умань" (р.№1369, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" щодо спрощення припинення юридичних осіб шляхом злиття, приєднання, поділу, перетворення (реорганізації) (р.№1416,  н.д. В.Галасюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення державної підтримки підприємницької діяльності самозайнятих осіб у сфері послуг (р.№1424, н.д. В.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання залучення інвестицій (р.№0947, друге читання).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на другу сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Про внесення змін до предметів відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання (Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин, Комітет з питань науки і освіти, Комітет з питань європейської інтеграції, Комітет у закордонних справах, Комітет з питань інформатизації та зв’язку, Комітет з питань транспорту, Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради України з питань приватизації).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання» щодо заміщення вакантної посади  заступника голови Комітету з питань економічної політики (р.№1494, н.д. О.Березюк).

Проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях (р.№1611, доопрацьований, н.д. С.Тарута).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо порядку притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України за вчинення корупційного правопорушення (р.№1057, н.д. А.Лопушаський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підлягання призиву на військову службу або збори  народних депутатів України (р.№1771, н.д. І.Вінник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо мобілізації народних депутатів України) (р.№1771-1,
н.д. В.Нечипоренко).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо надання депутатам права перебувати на військовій службі під час дії особливого періоду) (р.№1780, н.д. А.Білецький).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування протиправних дій керівництва антитерористичної операції, що дискредитують українську армію та призвели до загибелі та захоплення в полон бійців, які захищали територію Донецького аеропорту (р.№1815, н.д. С.Каплін).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Постанови "Про звільнення Петренка П.Д. з посади Міністра юстиції України" (р.№1520, н.д. М.Скорик).

Проект Закону про внесення зміни до статті 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами" щодо заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у приміщеннях будівель Верховної Ради України (р.№1770, н.д. В.Рабінович).

 

 Інші питання:

Про звіт Апарату Верховної Ради України про використання бюджетних коштів, затверджених Законом України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" за 9 місяців 2014 року.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, Готельний комплекс "Київ", 12 поверх, о 14.00)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо Суспільного телебачення і радіомовлення України (р.№1357, друге читання).

 

Інші питання:

Про затвердження розкладу засідань Комітету на другу сесію.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

  СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

10 лютого

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності) (р.№1408, друге читання).

 

 

11 лютого

 (вул.Грушевського 18/2, кімн.11, о 14.30 )

 

Інші питання:

Слухання в Комітеті на тему: "Забезпечення молоді житлом – реалії та перспективи".

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

______________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" (щодо відновлення перерахунку пенсій та її підвищення до рівня збільшення заробітної плати за попередній рік з урахуванням рівня інфляції) (р.№1020, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про першочергові заходи щодо захисту соціально вразливих громадян від наслідків фінансово-економічної кризи (р.№1022, н.д. О.Долженков, Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо створення умов реалізації права на працю) (р.№1023, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні) (р.№1279, н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціальних гарантій педагогічним, медичним і фармацевтичним працівникам, які працюють в сільській місцевості (р.№1273, н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій для молоді, інвалідів та інших малозахищених верств населення (р.№1384, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" щодо скасування додаткових пенсій народним депутатам та деяким іншим категоріям осіб (р.№1239, н.д. А.Іллєнко та ін.).

Проект Закону про скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№1087, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо дерегулювання у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування (р.№1060, н.д. О.Кужель). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо створення умов для    детенізації   роботи малого підприємництва) (р.№1060-1, н.д. О.Продан та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо зменшення розміру єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування) (р.№1060-2, н.д. Ю.Дерев’янко, І.Суслова).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо нагороджених грамотами Верховної Ради України) (р.№1191, н.д. Ю.Бублик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення соціальної справедливості та недопущення зубожіння населення (р.№1085, н.д. О.Фельдман  та ін.). 

Проект Постанови про розмір прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати у 2015 році (р.№1304, н.д. В.Бандуров та ін.). 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про врегулювання правовідносин між споживачами фінансових послуг та банками і фінансовими установами щодо соціального захисту незахищених верств населення, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей (р.№1531, н.д. А.Артеменко).

Проект Закону про внесення зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (щодо строків для затвердження розмірів посадових окладів (тарифних ставок) для працівників бюджетної сфери) (р.№1126, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№1069, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення рівня соціального захисту членів сімей військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України та працівників міліції, які загинули під час виконання ними службового обов'язку) (р.№1082, н.д. О.Осуховський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або каліцтва працівника міліції) (р.№1364, н.д. Т.Чорновол та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про міліцію" (щодо забезпечення соціального захисту працівників та членів їх сімей)(р.№1142, н.д. І.Вінник).

Проект Закону про врегулювання правовідносин між споживачами фінансових послуг та банками та фінансовими установами у зв'язку з різким підняттям курсу іноземної валюти стосовно гривні (р.№1531-1, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо адресного поштового інформування про пільги та інші види соціальної допомоги маломобільних та інших  соціально вразливих груп населення) (р.№1181, н.д. С.Фаєрмарк).

 

 

Інші питання:

Про рішення Комітету щодо інформації Рахункової палати України про аналіз стану заборгованості із виплати заробітної плати.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни  (р.№0932, друге читання). 

Проект Постанови про вшанування бійців, які героїчно відстоювали територію Донецького аеропорту задля захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України (р.№1818, н.д. С.Каплін).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про передачу медичних закладів з управління Державного управління справами у підпорядкування Міністерства охорони здоров'я для забезпечення пріоритетного надання медичної допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій в Афганістані, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та учасникам АТО (р.№1664, н.д. М.Томенко, О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо предметів закупівлі, на яких не поширюється дія Закону) (р.№1597, н.д. І.Геращенко та ін.).

 

Інші питання:

Про обрання голів та персонального складу підкомітетів у складі Комітету.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

__________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 16.00)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про залізничний транспорт" щодо посилення контролю та усунення зловживань (р.№1507, н.д. Д.Макар’ян).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (щодо вдосконалення системи експлуатації мостів та шляхопроводів) (р.№1528, н.д. В.Остапчук).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо додаткових прав маломобільних груп населення (інвалідів та дітей) під
час користування залізничним транспортом в Україні (р.№1179, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення змін до окремих законів України (щодо скасування надмірної кількості підстав для зупинення транспортних засобів та здійснення громадського контролю за правоохоронними органами) (р.№1037, н.д. С.Міщенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ
 І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

____________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

10 лютого

 

Інші питання:

Інформація Голови Національного банку України Гонтаревої В.О. про роботу Національного банку України за 2014 рік, основні напрями роботи і перспективи законодавчої ініціативи на 2015 рік.

           

 

 

Головне організаційне управління

10 лютого 2015 р.