ОРІЄНТОВНИЙ  ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 10 – 13 березня 2015 року

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

_____________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.330, об 11.00)

 

 

12 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з побутовими відходами (р.№1742, н.д. І.Куліченко, А.Романова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері поводження з побутовими відходами (р.№1742-1, н.д. О.Кодола та ін.).

 

 

Інші питання:

Про заслуховування Міністра екології та природних ресурсів України Шевченка І.А. щодо зловживань корупційного характеру при видачі ліцензій на право поводження з небезпечними відходами та при здійсненні екологічного контролю ввезення на територію України мастил.

Про проведення відбору в члени конкурсної комісії з проведення відбору на посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, його першого заступника і заступника.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_____________________________________

(вул.Грушевського,18/2, кімн.12, о 14.00)

 

13 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про порядок продовження реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві (р.№2050,
н.д. О.Богомолець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів шляхом здійснення державних закупівель із залученням міжнародних закупівельних організацій (р.№2150, н.д. О.Богомолець та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

    

Проект Закону про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з ввезення та постачання лікарських засобів (р.№2151, н.д. О.Богомолець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (щодо фінансування реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві) (р.№2134, н.д. О.Богомолець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" щодо фінансування відомчих установ та закладів охорони здоров’я у перехідний період (р.№1897, н.д. К.Яриніч).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

____________________________________________

(вул.Грушевського, 5, сесійний зал, о 15.00)

 

11 березня

 

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Роль, значення та вплив громадянського суспільства на формування етнонаціональної політики єдності в Україні".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.536, о 12.00)

 

12 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про обрання суддів на посади безстроково.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо прав позафракційних народних депутатів) (р.№1049, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо оприлюднення задекларованих доходів) (р.№1122,
н.д. В.Пинзеник).

Проект Закону про вогнепальну зброю цивільного призначення (р.№1135,
н.д. С.Каплін).

Проект Закону про цивільну зброю і боєприпаси (р.№1135-1, н.д. А.Іллєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні) (р.№1279,
н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за забруднення навколишнього природного середовища (р.№1308, н.д. А.Дирів).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері охорони природи, використання природних ресурсів, охорони культурної спадщини (р.№1308-1, н.д. Є.Фірсов).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення боротьби з браконьєрством та захисту навколишнього середовища (р.№1586, н.д. О.Купрієнко, А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо скасування статті 370 Провокація підкупу) (р.№1690, н.д. К.Матейченко).

Проект Закону про внесення зміни до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за публічні заклики до ухилення від призову за мобілізацією) (р.№1886, н.д. А.Геращенко, Б.Філатов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за публічні заклики до ухилення від призову за мобілізацією у період проведення антитерористичної операції (р.№1886-1, н.д. А.Артеменко).

 

 

(вул.Грушевського,18/2, кімн.12, о 14.00)

 

Інші питання:

"Круглий стіл"  на тему: "Реформа законодавства про місцеві вибори".

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ, УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

______________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.319, о 15.00)

 

11 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" щодо покращення соціального обслуговування незахищених верств громадян (р.№1061, н.д. О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" (щодо соціальних гарантій осіб, що надають соціальні послуги) (р.№1333, н.д. А.Дирів).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо захисту прав, основоположних свобод та законних інтересів інвалідів (р.№1434, н.д. В.Барвіненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальної захищеності інвалідів в Україні (р.№1400, н.д. О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо посилення вимог до надання статусу учасника бойових дій) (р.№1802, н.д. В.Чепинога, М. Найєм).

 

 

Головне організаційне управління

10 березня 2015 р.