ОРІЄНТОВНИЙ  ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 14 – 17 квітня 2015 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

__________________________________________________

(вул.Інститутська,8, кімн.104, о 15.00)

 

15 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку (р.№1565, друге читання).

 

Інші питання:

Про створення постійно діючої Робочої групи з аналізу практики застосування Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій"
(№ 5021-
VI від 22.06.2012 року) та вдосконалення законодавства в галузі будівництва.

Про тимчасове призначення Прітчіної Світлани Леонідівни на посаду спеціаліста І категорії на період декретної відпустки спеціаліста І категорії секретаріату Комітету Поплавської Ксенії Вікторівни.

Про призначення Шульги Юрія Івановича позаштатним консультантом Комітету.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

_________________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.306, о 16.00)

 

15 квітня

 

     Інші питання:

Засідання робочої групи з опрацювання розділу "Охорона довкілля та природокористування" проекту Плану законодавчого забезпечення реформ в Україні.

 

(вул.Шовковична,4, кімн.306, об 11.00)

16 квітня

 

 

Інші питання:

Робоча нарада з напрацювання узгодженого варіанту законопроекту про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_____________________________________________

(вул.Грушевського,5, сесійна зала, о 10.00)

 

15 квітня

 

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Перспективи запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

_________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, об 11.00)

 

15 квітня

 

 

Інші питання:

 

Про заслуховування на засіданні Комітету Генерального прокурора України Шокіна В.М., Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б., Голови Служби безпеки України Наливайченка В.О. щодо:

- заходів, які вживаються Генеральною прокуратурою України, Міністерством внутрішніх справ України,  Службою безпеки України з метою встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності осіб, винних у вчиненні кримінальних правопорушень проти мирних громадян 30.11.13р., 01.12.13р.,  18 і 20.02.2014р., та інших злочинів, пов’язаних з викраденням, катуванням, побиттям громадян – учасників Революції гідності;

- розслідування корупційних та економічних злочинів, вчинених посадовими особами попередньої влади, відносно яких Європейським Союзом застосовані санкції;

- стану кримінального провадження відносно суддів Конституційного Суду України, які винесли неконституційні рішення, що сприяли узурпації влади Януковичем В.Ф.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№1069, н.д. О.Продан, В.Галасюк).

Проект Закону про страхування (р.№1797-1, н.д. М.Поляков та ін.).

Проект Закону про ломбарди та ломбардну діяльність (р.№1800,
н.д. М.Поляков, В.Романюк).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад) (р.№1900, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни  до статті 3 Регламенту Верховної Ради України (щодо скорочення днів трансляції пленарних засідань) (р.№2075, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок при наданні їх для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності (р.№2155, н.д. Л.Підлісецький, І.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оптимізації бази оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи) (р.№2160, н.д. М.Кучер та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оптимізації бази оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи) (р.№2160-1, н.д. В.Нестеренко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування легкових автомобілів (р.№2161, н.д. В.Чумак, О.Продан).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про очищення влади" (щодо висвітлення інформації) (р.№2384, н.д. К.Матейченко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо умов оплати рентної плати за користування надрами) (р.№2395, н.д. О.Онищенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 252 Податкового кодексу України щодо стимулювання внутрішнього видобутку вуглеводнів (р.№2398, н.д. А.Артеменко, Т.Батенко).

 

Інші питання:

Про звернення автора телепрограми "Наші гроші" телеканалу Zik Бігуса Д.С. щодо злочинних дій керівника Південно-Західної залізниці Кривопішина О.

Про направлення повторного звернення Комітету до Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. щодо проведення повної, всебічної перевірки відносно працівників Міністерства внутрішніх справ, які раніше проходили службу у спецпідрозділі "Беркут".

Про звернення народного депутата України – голови підкомітету з питань законодавчого забезпечення запобігання і протидії корупції Матейченка К.В. щодо незадовільної кадрової роботи Міністерства внутрішніх справ України.

Про звернення народного депутата України – члена Комітету Мельничука І.І. щодо перевірки законності використання коштів, які були надані Україні відповідно до Кіотського протоколу Рамкової Конвенції ООН з питань зміни клімату.

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

________________________________________________

(м.Вільногірськ Дніпропетровської обл., Вільногірський гірничо-металургійний комбінат, вул.Степова,1, о 13.30)

 

16 квітня

 

Інші питання:

 

Виїзне засідання на тему: "Щодо повернення до державної власності майна цілісних майнових комплексів Іршанського гірничо-збагачувального і Вільногірського гірничо-металургійного комбінатів після припинення договорів оренди з ПрАТ "Кримський Титан".

 

 

 

 

 

Головне організаційне управління

15 квітня 2015 р.