ОРІЄНТОВНИЙ  ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 16 – 20 березня 2015 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

______________________________________________

(вул.Грушевського, 5,конференц-зал, о 14.00)

 

17 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів (р.№2279, н.д. М.Кучер та ін.).

Проект Закону про збереження ґрунтів та охорону їх родючості (р.№1798,
н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізму контролю держави за збереженням родючості грунтів (р.№1659, н.д. О.Кулініч).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження надмірного втручання держави у господарську діяльність аграрних товаровиробників (р.№1659-1, н.д. О.Мушак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скасування плати за оформлення документів на земельні ділянки для населення) (р.№1051, н.д. С.Міщенко, В.Развадовський).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо децентралізації повноважень із розпорядження землями) (р.№2267, н.д. А.Корнацький).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

______________________________________________

(вул.Інститутська,8, кімн.104, о 15.00)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 60 Житлового кодексу Української РСР (щодо Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов) (р.№1346, н.д. Ю.Дерев’янко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами (р.№1439, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Гірничого закону України щодо уточнення порядку компенсацій за оплату комунальних послуг (р.№1634,
н.д. М.Бондар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку сфери поштового зв'язку (р.№1860, н.д. Ю.Левченко та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.510, о 15.00)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад) (р.№1900, доопрацьований,
н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

Інші питання:

Щодо проведення 26 березня 2015 року слухання у Комітеті на тему: "Діяльність Рахункової палати: шляхи законодавчого реформування".

 

20 березня, о 9.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державних інвестиційних проектів (р.№2258, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ _____________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.416, о 14.30)

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вступу на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування (р.№1616,
н.д. Г.Заболотний, О.Домбровський).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про адміністративні послуги" (щодо можливості зміни часу прийому суб'єктів звернень) (р.№1347,
н.д. Ю.Дерев’янко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо уточнення порядку здійснення окремих повноважень) (р.№1473,
н.д. Ю.Дерев'янко та ін.).

Про віднесення міста Бережани Бережанського району Тернопільської області до категорії міст обласного значення.

Про віднесення міста Кременець Кременецького району Тернопільської області до категорії міст обласного значення.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо нотаріальних послуг в органі місцевого самоврядування села, селища незалежно від наявності нотаріуса) (р.1041, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№1069, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо нагороджених грамотами Верховної Ради України) (р.№1191, н.д. Ю.Бублик та ін.).

Проект Закону про документи України, що посвідчують особу та дають право виїзду за кордон (р.№1632, н.д. В.Пацкан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами) (р.№1633,
н.д. П.Дзюблик, В.Кривенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування у сфері земельних відносин (р.№1252, н.д. І.Кириленко та ін.).

 

Інші питання:

Про перспективні напрямки співпраці Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування зі шведсько-українським проектом "Підтримка децентралізації в Україні" (SKL International).

Рекомендації Конференції у Комітеті на тему: "Законодавчі шляхи підвищення прозорості та відкритості роботи депутатів місцевих рад".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.306, о 14.30)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування (р.№1107, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони фауни, флори та посилення боротьби з браконьєрством) (р.№1665,
н.д. П.Дзюблик, А.Дирів).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення охорони екомережі) (р.№1769, н.д. О.Єднак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу цивільного захисту України (щодо удосконалення моніторингу та заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій) (р.№1859, н.д. С.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" (щодо строку мораторію) (р.№2124,
н.д. М.Гаврилюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо особливостей виконання проектів міжнародної технічної допомоги на Чорнобильській АЕС) (р.№2168, н.д. М.Томенко).

Проект Закону про встановлення строків переробки деяких товарів за межами митної території України (р.№1917, н.д. О.Домбровський, В.Бандуров).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо мінімізації засмічення населених пунктів) (р.№1103,
н.д. Ю.Бублик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо збору за операції поводження з відходами) (р.№1622, н.д. Ю.Дерев'янко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо збору за операції поводження з відходами) (р.№1623, н.д. Ю.Дерев'янко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії (р.№2010,
н.д. О.Домбровський, Н.Кацер-Бучковська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку геотермальної електроенергетики та виробництва енергії з інших альтернативних джерел (р.№2179, н.д. В.Балога).

Проект Закону про старательську діяльність (р.№2013, н.д. Б.Розенблат та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів незаконного видобутку бурштину; встановлення можливих зловживань, що мають ознаки корупційних дій у системі Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури, Міністерства екології та природних ресурсів та Державного агентства лісових ресурсів у період з січня 2014 року по теперішній час (р.№2131, н.д. С.Євтушок).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо забезпечення бюджетної автономії та фінансової самостійності місцевих бюджетів) (р.№2053, н.д. Д.Лубінець).

Проект Закону про внесення змін до статті 1187 Цивільного кодексу України (щодо розширення переліку джерел підвищеної небезпеки) (р.№2077, н.д. А.Білецький, О.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" (щодо обсягу тимчасово окупованої території, її природних ресурсів та об'єктів спадщини) (р.№2159, н.д. М.Курячий, М.Гаврилюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання корупції у сфері земельних відносин (р.№1906, н.д. Г.Заболотний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до частини 8 Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" (щодо екологічної перевірки) (р.№2007, н.д. П.Дзюблик, В.Кривенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо утримання охоронних зон (р.№1414, доопрацьований, н.д. Р.Сольвар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо невідкладних заходів із забезпечення екологічної безпеки держави та проведення екологічної модернізації підприємств) (р.№1759, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" щодо цільового спрямування екологічного податку (р.№2261,
н.д. М.Томенко, О.Недава).

 

Інші питання:

 

Про рекомендації слухань у Комітеті на тему: "Аналіз стану природно-заповідного фонду України".

Про інформацію щодо проведення засідання круглого столу на тему: "Перспективи впровадження стратегічної екологічної оцінки в Україні в контексті європейської інтеграції".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________

(вул.Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду державного та комунального майна" щодо вдосконалення правового регулювання орендних відносин (р.№1829, н.д. І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прозорості діяльності Антимонопольного комітету України (р.№2102,
н.д. В.Пташник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо виплати дивідендів акціонерним товариством) (р.№2273, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" щодо передачі пожежно-рятувальних автомобілів (р.№1479, н.д. Я.Москаленко).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо виключення Державного племзаводу "Плосківський" з переліку об'єктів, що не підлягають приватизації) (р.№1227, н.д. П.Різаненко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо уточнення деяких положень, що регулюють порядок здійснення державних закупівель) (р.№1127, н.д. Ю.Дерев'янко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду державного і комунального майна" (щодо особливостей орендних відносин дошкільних навчальних закладів) (р.№1327, доопрацьований, н.д. Л.Гриневич та ін.).

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

18 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

    

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки сільгосптоваровиробників (р.№1699, н.д. Б.Розенблат та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (щодо державних гарантій суб'єктам господарювання у застосуванні ними реєстраторів) (р.№1088, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо відшкодування ПДВ при експорті сільгосппродукції) (р.№2003,
н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів шляхом здійснення державних закупівель із залученням міжнародних закупівельних організацій) (р.№2150, н.д. О.Богомолець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення закупівель лікарських засобів та виробів медичних із залученням спеціалізованих установ ООН) (р.№2150-1,  н.д. Г.Загорій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо проведення у 2015 році закупівель лікарських засобів та виробів медичних за рахунок коштів Державного бюджету спеціалізованими фондами, організаціями та механізмами ООН) (р.№2150-2, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з ввезення та постачання лікарських засобів) (р.№2151, н.д. О.Богомолець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування лікарських засобів та виробів медичних) (р.№2151-1,
н.д. Г.Загорій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування лікарських засобів та виробів медичних, що закуплені у 2015 році за рахунок коштів Державного бюджету спеціалізованими фондами, організаціями та механізмами ООН) (р.№2151-2, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (щодо спрощення порядку складання та подання фінансової звітності для суб'єктів мікропідприємництва) (р.№1073, н.д. І.Васюник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" (щодо додаткових гарантій потерпілих внаслідок дорожньо-транспортних пригод на отримання страхового відшкодування) (р.№1178, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Трудового кодексу України (р.№1658, н.д. М.Папієв).

 

 

Інші питання:

Ухвалення Рішення слухань у комітеті від 4.03.2015 та обрання контактної особи на рівні члена парламенту від ВРУ у проекті посилення спроможності ВРУ, що здійснюється за сприяння ЄП.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

__________________________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.727, о 15.00)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Національну гвардію України" (щодо удосконалення організації та порядку діяльності Національної гвардії України) (р.№1848).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заміни довічного позбавлення волі більш м'яким покаранням (р.№2292, н.д. В.Чумак, І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав громадян під час проведення мирних зібрань) (р.№1779, н.д. О.Сугоняко та ін.).

Проект Закону про Національну поліцію (р.№1692, н.д. Ю.Луценко).

Проект Закону про поліцію і поліцейську діяльність (р.№1692-1,
н.д. В.Чумак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо окремих аспектів застосування запобіжних заходів у вигляді застави, тримання під вартою та оскарження окремих рішень у кримінальному провадженні) (р.№2284, н.д. С.Пашинський, І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо аспектів застосування застави та злочинів до яких застосовується тримання під вартою) (р.№2330, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регулювання діяльності капеланів в органах та установах, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України) (р.№1154, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за злочини проти військовослужбовців Державної прикордонної служби України, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України (р.№1174, доопрацьований, н.д. І.Фріз, А.Кожем‘якін).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконне заволодіння транспортним засобом) (р.№1374, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення відповідальності у виді довічного позбавлення волі за злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) (р.№1380,
н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення захисту прав на нерухоме майно (р.№1385, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо порядку тимчасового вилучення майна та проведення обшуку (р.№2181, н.д. М.Паламарчук, О.Продан).

 

Інші питання:

Про виконання Рішення спільного засідання комітетів Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та з питань запобігання і протидії корупції на тему: "Про заходи, що вживаються Генеральною прокуратурою України, Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України з метою встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності осіб, винних у вчиненні злочинів проти мирних громадян 30.11.13 р., 01.12.13 р., 18 і 20.02.2014 р., та інших злочинів, пов‘язаних з викраденням, катуванням, побиттям громадян – учасників Революції гідності" від 10.12.2014 р.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

____________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.330, о 15.00)

 

18 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо оприлюднення задекларованих доходів) (р.№1122,
н.д. В.Пинзеник).

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з побутовими відходами (р.№1742, н.д. І.Куліченко, А.Романова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері поводження з побутовими відходами (р.№1742-1, н.д. О.Кодола та ін.).

Проект Закону про страхування (р.№1797-1, н.д. М.Поляков та ін.).

Проект Закону про ломбарди та ломбардну діяльність (р.№1800,
н.д. М.Поляков, В.Романюк).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (шодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад) (р.№1899, доопрацьований, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад) (р.№1900, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про порядок продовження системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві (р.№2050, н.д. О.Богомолець та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Регламенту Верховної Ради України (щодо скорочення днів трансляції пленарних засідань) (р.№2075, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок при наданні їх для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності (р.№2155, н.д. Л.Підлісецький, І.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оптимізації бази оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи) (р.№2160, н.д. М.Кучер та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оптимізації бази оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи) (р.№2160-1, н.д. В.Нестеренко).

 

19 березня, о 14.30

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про порядок продовження реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві (р.№2050,
н.д. О.Богомолець та ін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо забезпечення умов розвитку містобудівної діяльності та міського господарства (р.№1735, н.д. А.Мартовицький та ін.).

Проект Закону  про страхування (р.№1797-1, н.д. М.Поляков та ін.).

Проект Закону про ломбарди та ломбардну діяльність (р.№1800, н.д. М.Поляков, В.Романюк).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (шодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад) (р.№1899, доопрацьований, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад) (р.№1900,
н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Регламенту Верховної Ради України (щодо скорочення днів трансляції пленарних засідань) (р.№2075, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок при наданні їх для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності (р.№2155, н.д. Л.Підлісецький, І.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оптимізації бази оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи) (р.№2160, н.д. М.Кучер та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оптимізації бази оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи) (р.№2160-1, н.д. В.Нестеренко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування легкових автомобілів (р.№2161,  н.д. В.Чумак та ін.).

 

Інші питання:

Про заяву автора телепрограми "Наші гроші" талеканалу Zik  Бігус Д.С. щодо злочинних дій керівника Південно – Західної залізниці О.Кривопішина.

Про звернення до Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. щодо проведення повної, всебічної перевірки відносно працівників Міністерства внутрішніх справ, які раніше проходили службу у спецпідрозділі "Беркут".

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.833, о 14.30)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про припинення дії окремих статей Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією (р.№0005,
н.д. Б.Тарасюк та ін.).

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України "Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків" (р.№2332, н.д. О.Сироїд та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про документи України, що посвідчують особу та дають право виїзду за кордон (р.№1632, н.д. В.Пацкан та ін.).

 

Інші питання:

Про стан справи Україна проти Австралії ДС434 за участі представників експертного середовища.

Про діяльність офісу Світового Конгресу Українців в Україні: плани на 2015 рік та співпраця з Комітетом у закордонних справах:

1) Сергій Касянчук - Директор Представництва Світового Конґресу Українців в Україні.

2) Святослав Юраш - Представник Світового Конґресу Українців.

Про затвердження персонального складу постійних делегацій Верховної Ради України у органах міжнародних парламентських організацій, українських частин у двосторонніх і тристоронніх міжпарламентських інституціях.

Про утворення депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з парламентами зарубіжних країн.

Про затвердження персонального складу Громадської ради при Комітеті у закордонних справах.

Про підготовку та проведення "круглого столу" на тему: "Стан та перспективи економічно-торгівельного співробітництва: міжнародний вимір".

           

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

____________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.1034, о 14.30)

 

17 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо маркування імпортних товарів державною мовою) (р.№1241, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення (р.№1831, н.д. М.Княжицький, В.Денисенко).

Проект Закону про саморегулювальні організації (р.№1444, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про Державне бюро розслідувань (р.№2114, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

 

18 березня, о 15.00

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо віднесення радіочастотного ресурсу України до природних ресурсів загальнодержавного значення) (р.№2220, н.д. М.Томенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо імплементації вимог Директиви ЄС про недобросовісну комерційну практику) (р.№1197,
н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо імплементації вимог Директиви ЄС про недобросовісну комерційну практику) (р.№1197-1,
н.д. О.Кондратюк).

 

Інші питання:

Інформація про План законодавчого забезпечення реформ в Україні в  частині що стосується предметів відання Комітету.

Презентація "Програма РАДА: пріоритети в сфері впровадження елементів е-врядування в роботу ВР України".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.1316, о 15.00)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про встановлення мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів державної і комунальної форм власності (р.№2173, н.д. С.Лабазюк та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (щодо організації наукових досліджень Національної академії аграрних наук) (р.№1810, н.д. Ю.Тимошенко, І.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" щодо збереження методичних кабінетів (р.№2056, н.д. О.Герега, А.Шинькович).

 

 

Інші питання:

Пропозиції та зауваження до проекту Постанови Кабінету Міністрів України щодо затвердження рішення вчених (науково-технічних) рад про присвоєння вчених звань.

Про затвердження Рекомендацій комітетських слухань на тему: "Інтелектуальна власність в Україні. Стан та концептуальні засади розвитку".

Про затвердження плану заходів з підготовки та проведення слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти "Про реалізацію Закону України "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично-модифікованих організмів" та його адаптація до стандартів ЄС" (10 червня 2015 року).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.1224, о 9.40)

 

17 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2015 році для участі у багатонаціональних навчаннях (р.№2346, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо служби у військовому резерві в особливий період (р.№2377, Президент України).

 

18 березня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з тероризмом" (щодо оперативного управління антитерористичними операціями) (р.№2030, н.д. А.Левус та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо посилення захисту прав дітей-інвалідів) (р.№2011,
н.д. І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізмів боротьби з тероризмом (р.№2139, н.д. О.Сироїд та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо відновлення порушених прав учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (р.№1338, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції (р.№1681, н.д. А.Білецький, О.Петренко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до пункту 10 розділу ІІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" щодо грошового забезпечення у 2015 році окремих категорій військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників (р.№2046, н.д. І.Вінник та ін.).

 

Інші питання:

Про погодження Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони осіб, щодо яких пропонується не застосовувати заборону обіймати посади, стосовно яких здійснюються заходи з очищення влади (люстрації).

Про ініціювання клопотання щодо нагородження народного депутата України Яроша Дмитра Анатолійовича орденом "За заслуги" III ст.

Інформація щодо протидії терористичній загрозі у містах Харкові та Одесі та інших прифронтових областях.

Доповідь Голови Комітету щодо зовнішньоекономічної діяльності Державного концерну "Укроборонпром".

    

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

___________________________________________

(вул. М. Грушевського, 5, зал  № 5, о 15.00 )

 

18 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів щодо реалізації лікарських засобів, що містять спиртові або водо-спиртові настої (р.№2135, н.д. М.Скорик).

            Проект Закону про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку призову на військову службу медичних працівників (р.№2145, н.д.  К.Яриніч).

 

             ІІ. Інші питання:

Проект рекомендацій слухань у Комітеті на тему: «Про реформу охорони здоров’я в Україні» (прийняття рішення).

Інформація Міністерства охорони здоров‘я України про стан декларування змін оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначання.

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_________________________________________________

(вул.Липська,3, зал №3, о 14.30)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стабілізації фінансового стану Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (р.№2214, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо утримання охоронних зон магістральних та промислових трубопроводів (р.№1414,
н.д. Р.Сольвар, Я.Безбах).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про електроенергетику" щодо покращення умов для виробництва електроенергії з енергії сонячного випромінювання (р.№1309, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 17-3 Закону України "Про електроенергетику" щодо покращення умов для виробництва електроенергії з енергії вітру (р.№1457, н.д. О.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії (р.№2010,
н.д. О.Домбровський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку геотермальної електроенергетики та виробництва енергії з інших альтернативних джерел (р.№2179, н.д. В.Балога).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_____________________________________

(вул.Липська,3, зал № 2, о 14.30)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції) (р.№0942, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 197 Податкового кодексу України (щодо створення сприятливих умов для забезпечення виконання контрактів та договорів державного оборонного замовлення) (р.№1694, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 287 Митного кодексу України (щодо створення сприятливих умов для забезпечення виконання контрактів та договорів державного оборонного замовлення) (р.№1695, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо трансфертного ціноутворення) (р.№1861, н.д. Т.Острікова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад) (р.№1899,
н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо вдосконалення оподаткування податком на додану вартість сільгосппродукції, яка виробляється особистими селянськими господарствами та реалізується через обслуговуючі кооперативи) (р.№2052, н.д. В.Івченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств) (р.№1600,
н.д. І.Кириленко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування транспортного засобу, що переобладнується у легковий автомобіль, з якого справляється акцизний податок) (р.№1757, н.д. О.Барна).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування земель сільськогосподарського призначення під будівлями, господарськими дворами, фермами тощо) (р.№1785, н.д. О.Барна).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування окремих транспортних засобів, що можуть бути віднесеними до предметів розкоші) (р.№1868, н.д. О.Барна та ін.).

 

Інші питання:

Про Громадську Раду при Комітеті.

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________________

(вул.Банкова,5-7, кімн. 418, о 14.30)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб (р.№2166, доопрацьований, н.д. Г.Логвинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" (щодо компенсації вартості пошкодженого майна) (р.№2167, доопрацьований, н.д. Г.Логвинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції (р.№2299, Президент України).

 

Інші питання:

Про представлення Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини щорічної доповіді про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні.

Про пропозиції внесені за підсумками слухань в Комітеті щодо проекту Національної стратегії у сфері прав людини.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про обрання суддів на посади безстроково.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" (щодо забезпечення виконання судових рішень) (р.№0913, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 1 розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування" щодо набрання чинності (р.№1090, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики" (щодо засад внутрішньої політики у сфері охорони здоров'я) (р.№1105, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо забезпечення реалізації статті 152 Конституції України у частині визнання неконституційними дій органу влади) (р.№1138, н.д. Ю.Дерев'янко).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо права на зміну по батькові) (р.№2018, н.д. В.Пацкан, Р. Горват).

Проект Закону про юрисдикційні імунітети та відповідальність іноземних держав (р.№2380, КМУ).

Про припинення повноважень члена Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції Голуба Владислава Володимировича.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо прав позафракційних народних депутатів) (р.№1049, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо оприлюднення задекларованих доходів) (р.№1122,
н.д. В.Пинзеник).

Проект Закону про вогнепальну зброю цивільного призначення (р.№1135,
н.д. С.Каплін).

Проект Закону про цивільну зброю і боєприпаси (р.№1135-1,  н.д. А.Іллєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні) (р.№1279,
н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за забруднення навколишнього природного середовища (р.№1308,  н.д. А.Дирів).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері охорони природи, використання природних ресурсів, охорони культурної спадщини (р.№1308-1, н.д. Є.Фірсов).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення боротьби з браконьєрством та захисту навколишнього середовища (р.№1586, н.д. О.Купрієнко, А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо скасування статті 370 Провокація підкупу) (р.№1690, н.д. К.Матейченко).

Проект Закону про внесення зміни до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за публічні заклики до ухилення від призову за мобілізацією) (р.№1886, н.д. А.Геращенко, Б.Філатов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за публічні заклики до ухилення від призову за мобілізацією у період проведення антитерористичної операції (р.№1886-1, н.д. А.Артеменко).

 

Інші питання:

Про результати розширеного засідання Комітету у формі "Круглого столу"  на тему: "Реформа законодавства про місцеві вибори".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________________________________

(вул.Садова,3, кімн.211, о 15.00)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації (р.№1313, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" (щодо мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді) (р.№1362, друге читання).

Проект Закону про старательську діяльність (р.№2013, доопрацьований,
н.д. Б.Розенблат та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо непоширення дії Закону України на відносини, що виникають на ринку фінансових послуг) (р.№2112,
н.д. М.Поляков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення комерціалізації влади (р.№2143, н.д. О.Продан та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.418, о 15.00)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про внесення змін до предметів відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання (Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності, Комітет з питань культури і духовності, Комітет з питань податкової та митної політики, Комітет з питань економічної політики, Комітет з питань охорони здоров'я, Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, Комітет з питань національної безпеки і оборони).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України" (щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України) (р.№1744,
н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо організації роботи Верховної Ради України (р.№2300, доопрацьований, н.д. В.Гройсман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку реалізації повноважень Верховної Ради України з окремих питань судоустрою і статусу суддів (р.№1246,н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації права законодавчої ініціативи (р.№1311, н.д. В.Чумак та ін.).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (р.№2236, н.д. О.Ляшко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів та встановлення винних у масовій загибелі цивільних осіб 13 січня 2015 р. у м. Волновасі, 22 січня 2015 р. у м. Донецьку та 24 січня 2015 р. у м. Маріуполі, а також інших випадків загибелі мирних громадян під час збройного конфлікту на Донбасі  (р.№2001, доопрацьований, н.д. Н.Шуфрич).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів штучного доведення деяких банків до неплатоспроможності та нанесення значних збитків вкладникам (р.№2099, н.д. Є.Дейдей).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування  фактів незаконного видобутку бурштину; встановлення можливих зловживань, що мають ознаки корупційних дій у системі Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури України, Міністерства екології та природних ресурсів України та Державного агентства лісових ресурсів України у період з січня 2014 року по теперішній час (р.№2131, н.д. С.Євтушок).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів щодо зловживання службовим становищем, вчинення незаконних, злочинних та корупційних дій з боку колишнього заступника Генерального прокурора України - начальника Головного управління Даниленко Анатолія Васильовича та з метою запобігання ухилення від покарання вказаної особи, знищення доказів та втечі закордон (р.№2175, н.д. А.Ільюк).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про позбавлення народних депутатів України, які голосували за "диктаторські закони" 16 січня 2014 року звання народного депутата України (р.№2025, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності народних депутатів та депутатів місцевих рад за невиконання ними обов’язків щодо особистого голосування) (р.№2064, н.д. Ю.Дерев’янко та ін.).

 

Інші питання:

Про роз’яснення Комітету щодо присутності на закритому засіданні комітету Верховної Ради України народного депутата України, який не є членом цього комітету, помічників-консультантів народного депутата України відповідно до положень законів України "Про статус народного депутата України", "Про комітети Верховної Ради України" та Положення про помічника-консультанта народного депутата України.

Питання організації роботи Верховної Ради України.

Про проект розкладу засідань Комітету у квітні 2015 року.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________________

(вул.Грушевського,18/2, кімн.11, о 14.00)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту прав громадян на безпечний інформаційний простір (р.№1908, н.д. Б.Береза).

Проект Постанови про ініціювання проведення перевірок щодо розповсюдження газетою "Вести" інформації сепаратистського та антиукраїнського характеру (р.№2206, н.д. С.Каплін).

Проект Постанови про забезпечення всебічного застосування Закону України "Про доступ до публічної інформації" при інформуванні громадськості про здійснювану Національним банком України політику рефінансування (р.№2313, н.д. В.Сюмар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо особливостей трансляції (ретрансляції) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій) (р.№1455, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про авторське право і суміжні права" (щодо співавторства на інтерв'ю) (р.№2047, н.д. С.Лещенко та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про лікарські засоби (р.№2162, н.д. А.Шипко).

Проект Закону про лікарські засоби (р.№2162-1, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про державне регулювання азартних ігор в Україні (р.№1807,
н.д. Б.Береза).

Проект Закону про організацію та проведення лотерей на території України (р.№1691, н.д. П.Кишкар).

 

Інші питання:

Про затвердження Положення про Громадську раду з питань свободи слова та інформаційної політики.

            Про надання Держспоживінспекції роз'яснення Комітету стосовно контролю у сфері реклами.

Про лист Комітету з питань інформатизації та зв’язку щодо визначення його головним з опрацювання проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до публічної інформації у форматі відкритих даних (р.№2171).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ

ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.1016, о 14.30)

 

17 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 177 Сімейного кодексу України (щодо захисту житлових прав дитини у випадку порушень їх батьками) (р.№1319, н.д. Р.Сольвар, Я.Безбах).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування" та Додатку № 1 до неї (р.№2054, н.д. А.Палатний, М.Величкович).

 

Інші питання:

Інформація про виконання Рекомендацій парламентських слухань про становище молоді в України на тему: "Участь молоді в суспільному житті: економічна активність".

 

 

19 березня, о 14.30

 

Інші питання:

Презентація Міністерством молоді та спорту України основних напрямів реформ у сфері фізичної культури та спорту.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

____________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525, о 14.30)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо створення умов реалізації права на працю) (р.№1023, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні) (р.№1279,
н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціальних гарантій педагогічним, медичним і фармацевтичним працівникам, які працюють в сільській місцевості (р.№1273, н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій для молоді, інвалідів та інших малозахищених верств населення (р.№1384, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" щодо скасування додаткових пенсій народним депутатам та деяким іншим категоріям осіб (р.№1239, н.д. А.Іллєнко та ін.).

Проект Закону про скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№1087,
н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо дерегулювання у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування (р.№1060,
н.д. О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо створення умов для детенізації роботи малого підприємництва) (р.№1060-1, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо зменшення розміру єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування) (р.№1060-2, н.д. Ю.Дерев`янко, І.Суслова).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо нагороджених грамотами Верховної Ради України) (р.№1191, н.д. Ю.Бублик та ін.).

Проект Постанови про розмір прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати у 2015 році (р.№1304, н.д. В.Бандуров та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення соціальної справедливості та недопущення зубожіння населення (р.№1085,
н.д. О.Фельдман та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо розширення кола осіб, звільнених від сплати єдиного внеску) (р.№1433, н.д. В.Барвіненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" щодо запобігання корупції, надання додаткових гарантій захисту та зменшення кількості документів для отримання допомоги (р.№1302, н.д. І.Єремеєв та ін.).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо удосконалення пенсійного забезпечення" (до р.№1086, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про заходи щодо ліквідації дефіциту бюджету Пенсійного фонду України (р.№1205, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення (р.№1468, н.д. І.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" щодо врегулювання оплати праці працівників державних вищих навчальних закладів (р.№1914, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" щодо поліпшення умов оплати праці наукових та науково-педагогічних працівників (р.№1914-1, н.д. Л.Гриневич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" (щодо максимального місячного розміру заробітної плати) (р.№2116,
н.д. І.Шурма, Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 10 розділу ІІІ "Перехідні положення" Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" (щодо посилення соціального захисту військовослужбовців та працівників, які беруть участь в антитерористичних операціях) (р.№1750,
н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення змін до пункту 10 розділу ІІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" щодо грошового забезпечення у 2015 році окремих категорій військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників (р.№2046,
н.д. І.Вінник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду (р.№2079, н.д. С.Пашинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" щодо забезпечення оптимального рівня державного контролю (р.№1740,
н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо випробування при прийнятті на роботу) (р.№1639, н.д. В.Барвіненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (щодо працевлаштування молоді) (р.№1524, н.д. В.Рабінович).

Проект Постанови про виконання резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи 2028 (2015) "Гуманітарна ситуація щодо українських біженців та переміщених осіб" (р.№2163, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо забезпечення фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів та організацій) (р.№1865,
н.д. І.Лапін).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про врегулювання правовідносин між споживачами фінансових послуг та банками і фінансовими установами щодо соціального захисту незахищених верств населення, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей (р.№1531,
н.д. А.Артеменко).

Проект Закону про врегулювання правовідносин між споживачами фінансових послуг та банками та фінансовими установами у зв'язку з різким підняттям курсу іноземної валюти стосовно гривні (р.№1531-1, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№1069, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення рівня соціального захисту членів сімей військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України та працівників міліції, які загинули під час виконання ними службового обов'язку) (р.№1082, н.д. О.Осуховський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про міліцію" (щодо забезпечення соціального захисту працівників та членів їх сімей) (р.№1142, н.д. І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо адресного поштового інформування про пільги та інші види соціальної допомоги маломобільних та інших  соціально вразливих груп населення) (р.№1181, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про екстрену медичну допомогу" (щодо забезпечення справедливої оплати праці працівників бригад екстреної медичної допомоги) (р.№1164, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" (щодо соціальних гарантій працівників охорони здоров'я) (р.№1332, н.д. А.Дирів, А.Шипко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" (щодо соціальних гарантій осіб, що надають соціальні послуги) (р.№1333, н.д. А.Дирів).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо визначення бази оподаткування при нарахуванні заробітної плати (р.№1379,
н.д. А.Яценко).

 

Інші питання:

Про створення робочої групи з підготовки проекту рекомендацій учасників "круглого столу" на тему: "Шляхи розв`язання проблем щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати".

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ, УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

__________________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.319, о 15.00)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо статусу осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (р.№1688, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо медичного забезпечення учасників бойових дій (р.№1745, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо посилення вимог до надання статусу учасника бойових дій) (р.№1802, н.д. В.Чепинога, М. Найєм).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо статусу учасників бойових дій добровольців) (р.№1819, н.д. С.Семенченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо захисту прав, основоположних свобод та законних інтересів інвалідів (р.№1434, н.д. В.Барвіненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальної захищеності інвалідів в Україні (р.№1400, н.д. О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до окремих законів України (щодо поновлення безкоштовного проїзду пенсіонерам, учасникам війни, інвалідам та іншим категоріям громадян) (р.№1872, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний захист дітей війни" (щодо надбавки до пенсії та права на комунальні пільги) (р.№1880,
н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" (щодо недопущення затягування строків проведення санітарного, ветеринарного, фітосанітарного, радіологічного та екологічного контролю гуманітарної допомоги) (р.№1509, н.д. В.Константіновський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" щодо покращення соціального обслуговування незахищених верств громадян (р.№1061,
н.д. О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" (щодо соціальних гарантій осіб, що надають соціальні послуги) (р.№1333, н.д. А.Дирів).

Проект Закону про соціальні послуги (р.№1554, н.д. В.Барвіненко та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

________________________________

(м.Львів, вул.Винниченка,18, кімн.257, о 14.00)

 

20 березня

 

Інші питання:

Виїзне засідання Комітету на тему: "Стан та перспективи розвитку транспортної інфраструктури Західного регіону України":

Про залучення коштів  міжнародних фінансових установ до ремонту та реконструкції доріг в Львівській області та Західній Україні.

Про джерела фінансування ремонту державних доріг місцевого значення.

Про досвід застосування сучасної концепції пасажирських перевезень громадським транспортом та організація безпеки дорожнього руху у м.Львові і Львівській області.

Про реалізацію проекту "Євроколія до Львова".

Про залучення ДП "Аеропорт Львів ім.Д.Галицького" до реалізації умов договору "Про спільний авіаційний простір (Відкрите небо)".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

__________________________________________________________

(вул.Липська,3, зал №1, о 14.30)

 

17 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про електронну комерцію (р.№0957, друге читання).

Проект Закону про ломбарди та ломбардну діяльність (р.№1800,
н.д. М.Поляков, В.Романюк).

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

________________________________________________

(вул.Банкова,5-7, кімн.418, о 19.00)

 

18 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо виключення Державного племзаводу "Плосківський" з переліку об'єктів, що не підлягають приватизації) (р.№1227, н.д. П.Різаненко).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України від 4 грудня 2014 р. №22-VIII "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання" щодо предметів відання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації (щодо усунення звужень повноважень Комісії) (р.№2350, н.д. К.Усов та ін.).

 

 

Інші питання:

Щодо невиконання Фондом державного майна України рішень судів України та Європейського суду з прав людини стосовно приватизації нежитлового приміщення у м. Києві.

Про інформацію робочої групи Комісії щодо протидії незаконній приватизації та визначення шляхів її попередження.

 

 

Головне організаційне управління

19 березня 2015 р.