ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 1822 травня 2015 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

19 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо забезпечення ефективного використання полезахисних лісових смуг та інших захисних насаджень (р.№2605, н.д. А.Гордєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добросусідства та вартості плати за оформлення документів на земельні ділянки для населення) (р.№2232, н.д. В.Гудзенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оцінку земель" (щодо доповнення переліку суб'єктів оціночної діяльності, які не можуть проводити експертну оцінку) (р.№2113, н.д. Д.Лінько).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо спрощення процедури продажу земельних ділянок комунальної власності або прав на них на конкурентних засадах, а також щодо підстав та механізму відшкодування збитків власникам землі) (р.№1482, н.д. І.Насалик).

Проект Закону про внесення змін до Перехідних положень Земельного кодексу України (щодо зміни цільового призначення земельних ділянок в окремих випадках) (р.№1463, н.д. О.Осуховський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання закупівельної ціни на молоко та підтримки села (р.№2089,
н.д. А.Євлахов).

Проект Закону про внесення доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо державного регулювання закупівельної ціни на молоко) (р.№2089-1,
н.д. М.Головко).

 

Інші питання:

Про заслуховування інформації голів підкомітетів Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин про роботу підкомітетів за період проведення другої сесії VIII скликання.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

_______________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо додаткового джерела фінансування створення житлового фонду соціального призначення) (р.№1890, н.д. О.Марченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо пайової участі замовника у розвитку інфраструктури населеного пункту) (р.№2446,  н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту (р.№2361,  н.д. С.Мельник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо участі замовника у розвитку інфраструктури населеного пункту) (р.№1044, н.д. С.Міщенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності" (щодо процедур закупівель установами (розпорядниками бюджетних коштів) освіти, науки, культури, охорони здоров’я) (р.№2158, н.д. М.Курячий та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки) (р.№2316,
н.д. О.Барна та ін.).

 

Інші питання:        

Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті 22 квітня 2015 року на тему: "Про стан виконання органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та організаціями Рекомендацій Парламентських слухань "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків: проблеми та шляхи їх вирішення".

Про підготовлений Робочою групою "Гуртожитки" проект Закону щодо вдосконалення правового регулювання питань реалізації житлових прав мешканців гуртожитків.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

____________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо розбудови інституційної спроможності Національного банку України (р.№2743, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до статті 29 Бюджетного кодексу України (щодо плати за сервісні послуги, що надаються Міністерством внутрішніх справ) (р.№2568, КМУ).

Звіт Кабінету Міністрів України про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік".

Проект Основних напрямів бюджетної політики на 2016 рік.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України. Всього 8 законопроектів, в тому числі: (р.№№2409, 2338, 2509, 2481, 2169, 2221, 1652, 2326).

 

Інші питання:

Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам державних коштів:

перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству юстиції на 2015 рік (розпорядження КМУ від 31.03.2015 № 352-р);

перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству юстиції на 2015 рік (розпорядження КМУ від 18.05.2015 № 479-р);

перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на 2015 рік (розпорядження КМУ від 22.04.2015 № 403-р).

Про орієнтовний розклад засідань Комітету на червень-липень 2015 року.

 

           

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ _______________________________________________________

(вул.Грушевського,18/2, кімн.12, о 14.00)

 

18 травня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Питання тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь".

 

 

20 травня

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

Інші питання:

Засідання Робочої групи Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо підготовки проектів Законів України "Про державну службу" (р.№2490) та "Про службу в органах місцевого самоврядування" (р.№2489) до другого читання.

 

 

22 травня

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 13.00)

 

Інші питання:

Слухання у  Комітеті на тему: "Проблеми малих міст при проведенні реформи місцевого самоврядування та бюджетної децентралізації".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства у сфері охорони природно-заповідного фонду України (р.№2311, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації європейських екологічних норм про охорону середовища рідкісних видів тварин і рослин) (р.№2604, н.д. А.Дирів).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо зон радіоактивно забруднених територій) (р.№2093, н.д. О.Марченко).

Проект Постанови про Державну програму безпечного поводження з твердими побутовими відходами, роздільне збирання, сортування та їх переробку (р.№2691,
н.д. В.Балога).

Проект Постанови про вжиття заходів реагування та хід ліквідації надзвичайної ситуації, яка склалась в кінці квітня 2015 року у зоні відчуження та зоні безумовного (обов'язкового) відселення (р.№2807,  н.д. О.Вілкул,  Д.Колєсніков).

 

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення інвалідів (р.№2581, н.д. Л.Денісова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження за інвалідами житла, технічних та інших засобів реабілітації, автомобілів, які забезпечують їх життєві потреби (р.№2748, н.д. І.Кириленко, І.Крулько).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні незахищених верств населення (р.№2780, н.д. М.Кучер, О.Кулініч).

Проект Закону про мораторій здійснення промислового рибальства та інших видів спеціального використання водних біоресурсів на деяких рибогосподарських водних об'єктах України (р.№2776, н.д. О.Купрієнко).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо приведення у відповідність із Кодексом України про надра) (р.№2793, н.д. П.Кишкар).

 

 

Інші питання:

 

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на реалізацію положень Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та про реалізацію положень Кіотського протоколу у частині:

- реалізація проектів спільного впровадження;

- ситуації з продажем надлишкових квот на викиди парникових газів та використання коштів від цих операцій.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів перевірки стану справляння та дієвості контролю за надходженням плати за користування надрами до Державного бюджету України.

Про звернення народного депутата України Шаповалова Ю.А. щодо ініціювання Комітетом парламентських слухань на тему: "Будівництво Біланівського гірничо-збагачувального комбінату: ризики та перспективи для України".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.00)

 

18 травня

 

Інші питання:

Розгляд подання Прем’єр-міністра України щодо кандидатури на посаду Голови Фонду державного майна України.

Розгляд подання Прем’єр-міністра України щодо кандидатури на посаду Голови Антимонопольного комітету України.

 

 

 

20 травня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення цін (тарифів)  (р.№0919).

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про приватизацію державного майна" (щодо залучення радників до приватизації) (р.№2818, КМУ).

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Національну поліцію (р.№2822, КМУ).

Проект Закону про органи внутрішніх справ (р.№2561, доопрацьований, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (р.№2562, доопрацьований, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та відповідальності за порушення Правил дорожнього руху, що зафіксовані в автоматичному режимі (р.№25621, н.д. І.Рибак, Ю.Мамчур).

Проект Закону про сервісні послуги та сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України (р.№2567, доопрацьований, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення ролі громадянського суспільства в боротьбі з корупційними злочинами (р.№1165, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державну кримінально-виконавчу службу України" щодо призначення керівника центрального органу виконавчої влади (р.№2560, н.д. А.Кожем’якін).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо удосконалення захисту професійної діяльності журналістів) (р.№1630, н.д. О.Кондратюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо кримінальної відповідальності за вербування, залучення та (або) втягування дітей до участі у військових конфліктах чи діях (р.№1412, н.д. Ю.Павленко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконні дії з платіжними інструментами та іншими засобами доступу до банківських рахунків) (р.№1272, н.д. О.Бєлькова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінально-правової охорони земель водного фонду) (р.№2454,
н.д. А.Антонищак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо негласних слідчих (розшукових) дій стосовно працівників суду та правоохоронних органів) (р.№2500, н.д. Ю.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення порядку притягнення до відповідальності за вчинення військових адміністративних правопорушень (р.№2553, н.д. І.Вінник, С.Пашинський).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання порядку притягнення до відповідальності за порушення законодавства про доступ до публічної інформації (р.№2429, н.д. Д.Ярош).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за придбання неякісної продукції оборонного призначення) (р.№1793, друге читання).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

______________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання і протидії корупції" (щодо проведення спеціальної перевірки) (р.№2485, н.д. О.Ляшко, Ю.Чижмарь).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення застосування застави за вчинення корупційних злочинів (р.№2654, КМУ).

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до законодавства про захист економічної конкуренції щодо визначення органами Антимонопольного комітету України розміру штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції (р.№2431,
н.д. В.Пташник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування операцій з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України деревообробного обладнання для відродження промислового виробництва) (р.№2617, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування операцій з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України деревообробного обладнання для відродження промислового виробництва) (р.№2617-1, н.д. Г.Кривошея).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо граничного розміру орендної плати (р.№2640, н.д. О.Ляшко, В.Галасюк).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

__________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.15)

 

19 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про деякі заходи щодо звернення до Міжнародного кримінального суду для притягнення до відповідальності винних у скоєнні злочинів проти людяності та воєнних злочинів вищих посадових осіб Російської Федерації та керівників терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР", що призвело до особливо тяжких наслідків та масового вбивства українських громадян (р.№2574, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони виїзду з України керівникам та власникам банків, які мають заборгованість за договором банківського вкладу (депозиту) (р.№2362, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасового обмеження права виїзду за кордон членів Кабінету Міністрів України та/або керівників центральних органів виконавчої влади (р.№2476, н.д. В.Рабінович).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України щодо звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України з питання ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду (р.№2015, н.д. О.Долженков та ін.).

Проект Постанови про необхідність збору та систематизації доказів агресії Російської Федерації та терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" проти України (р.№2320, н.д. С.Алєксєєв та ін.).

 

Інші питання:

Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті: "Формування стратегії захисту національних інтересів України в частині протидії актам агресії, анексії Автономної Республіки Крим, іншим злочинам Російської Федерації, спрямованим проти України".

Про затвердження персонального складу Виконавчого комітету Національної парламентської групи України у Міжпарламентському Союзі та Української частини Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України та Сейму Литовської Республіки.

Про здійснення Верховною Радою України  міжпарламентського співробітництва на рівні депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами у 2015 році.

Про утворення депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з парламентами зарубіжних країн.

Про внесення змін до складу Громадської ради при Комітеті.

Про звернення народних депутатів України О.Масоріної та А.Романової щодо лібералізації візового режиму з деякими іноземними країнами та вжиття інших заходів з метою збільшення туристичних потоків та інвестицій в економіку України.

Про звернення Голови Постійної делегації ВРУ у ПАРЄ В.Ар’єва щодо оформлення відряджень на постійній основі за рахунок Верховної Ради України тим членам української делегації в ПАРЄ, які беруть участь в роботі профільних комітетів Асамблеї, але не беруть участі у її пленарному засіданні.

 

 

20 травня, 14.30

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12)

 

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Механізми контролю для забезпечення прозорості та ефективності використання міжнародної допомоги".

Формування та здійснення державної політики України у сфері залучення та використання міжнародної технічної та гуманітарної допомоги.

Розбудова співпраці між органами виконавчої влади України і донорськими організаціями, посилення координації та ефективності  міжнародної технічної та гуманітарної допомоги.

Проблемні питання правового і фінансового регулювання залучення, оформлення та використання міжнародної технічної та гуманітарної допомоги.

Шляхи підвищення ефективності та забезпечення  прозорості розподілу і використання міжнародної технічної та гуманітарної допомоги.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, 14.30)

 

                                                                      20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про реалізацію експерименту в навчанні у сфері інформаційно-комунікаційних технологій з метою підвищення рівня компетентностей (р.№2333,
н.д. О.Співаковський та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2016 рік (р.№2623, КМУ).

 

Інші питання:

Про затвердження Розкладу засідань Комітету з питань інформатизації та зв’язку на червень 2015 року.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

__________________________________________

(м. Київ, Поштова площа, о 15.00)

 

20 травня

 

Інші питання:

Про збереження об’єктів культурної спадщини під час будівництва торгово-розважального центру на Поштовій площі.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

 

20 травня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Про підготовку проекту нової редакції Закону України "Про освіту".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій соціального захисту осіб, які добровільно захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (р.№1056, н.д. Д.Ярош та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо психологічної реабілітації військовослужбовців після виконання завдань у бойових умовах) (р.№2686,  н.д. І.Спориш та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про транзит через територію України військових формувань Російської Федерації, які тимчасово знаходяться на території Республіки Молдова (р.№0015,
н.д.  М.Головко та ін.).

Проект Закону про денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про взаємну охорону секретної інформації (р.№0016,  н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про організацію військових міждержавних перевезень та розрахунки за них (р.№0017,  н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про денонсацію Угоди між Україною та Російською Федерацією про співробітництво в галузі воєнної розвідки (р.№0018, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про співробітництво у військовій галузі (р.№0019, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

Інші питання:

Інформація про виконання Розпорядження Президента України № 1041/2014-рп від 24.09.2014 про забезпечення направлення в район проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях для проходження військової служби військових комісарів районів, міст, областей, міста Києва та призначення на посади військових комісарів, що вивільняються, військовослужбовців - учасників антитерористичної операції, які зазнали поранення, іншого ушкодження здоров'я та визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров'я для проходження військової служби.

Інформація щодо непогодження Міністерством фінансів України уточнених норм харчування військовослужбовців Збройних Сил, інших військових формувань та осіб рядового, начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

__________________________________

(вул.Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

20 травня

 

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Про військово-медичну доктрину України".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_________________________________________________________

(вул. Липська, 3, зал №3, о 14.30 )

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо недопущення збільшення тарифів на комунальні послуги для населення за відсутності приладів обліку (лічильників) (р.№2483, н.д. С.Алєксєєв, Є.Фірсов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення належного комерційного обліку природного газу, теплової енергії, гарячої та холодної води для населення ) (р.№2636, н.д. В.Сташук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" щодо заборони відключення об'єктів централізованого водопостачання та водовідведення від системи енергопостачання (р.№2653, н.д. Б.Матківський  та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про встановлення мораторію на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію (р.№2347, н.д. Д.Колесніков та ін.).

Проект Закону про встановлення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги (р.№2342, н.д. Д.Колесніков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" (щодо отримання комунальних послуг)  (р.№2481, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону України про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення  (р.№2706, н.д.  А.Бабак та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська 3, зал №2, о 14.30)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції) (р.№0942, друге читання).

Уточнення редакції окремих поправок до проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування неприбуткових організацій) (р.№2049, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій) (р.№1718,
н.д. О.Продан).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (щодо застосування реєстраторів при наданні банківських послуг) (р.№2386,
н.д. М.Довбенко).

 

Інші питання:

Щодо створення підкомітетів та Громадської ради.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул. Банкова 5-7, кімн. 418,о 14.30)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (щодо спрощення порядку прийняття до громадянства України окремих категорій осіб) (р.№1901, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження мирних зібрань громадян на території проведення антитерористичної операції (р.№2073, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо прав Героїв України та ветеранів війни (р.№2428,
н.д. Д.Ярош).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні органами місцевого самоврядування (р.№2092, н.д. А.Деркач).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАВОСУДДЯ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо захисту інвестицій та гарантування діяльності товариств з обмеженою відповідальністю) (р.№1048, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо призначення на посади заступників керівників органів державної влади) (р.№1224, н.д. В.Пинзеник, І.Гринів).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питання одержання копії судового рішення (р.№1486, н.д. А.Кожем'якін).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо обов'язковості онлайн-трансляції засідань Кабінету Міністрів України) (р.№1685, н.д. М.Томенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку видачі виконавчого листа (р.№1709, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони стягнення у безспірному порядку за договором про надання споживчого кредиту (р.№2176, н.д. О.Вілкул, Д.Колєсніков).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вимог до кандидатів на посади сільських, селищних та міських голів (р.№2224, н.д. К.Матейченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" (щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб) (р.№2373,
н.д. В.Пацкан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку видачі виконавчих документів) (р.№1225, н.д. П.Різаненко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення справедливості, прозорості, своєчасності та ефективності виконання судових рішень) (р.№2572, н.д. Д.Сторожук та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уникнення корупції працівниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (р.№1360, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо встановлення відповідальності за керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння (р.№1373,
н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконне заволодіння транспортним засобом) (р.№1374, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про військовий обов'язок, військову службу, оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію (р.№1783, н.д. П.Кишкар).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності народних депутатів та депутатів місцевих рад за невиконання ними обов'язків щодо особистого голосування) (р.№2064, н.д. Ю.Дерев'янко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Регламенту Верховної Ради України (щодо скорочення днів трансляції пленарних засідань) (р.№2075, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до статті 121 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо приведення у відповідність до Податкового кодексу України) (р.№2274, н.д. О.Дроздик).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо уточнення норм, відповідно до яких закони, постанови та інші акти Верховної Ради України визнаються такими, що втратили чинність) (р.№2359, н.д. Д.Голубов).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо процедури розгляду питання про відповідальність Кабінету Міністрів України) (р.№2372, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Закону України "Про Державний земельний кадастр" (щодо врегулювання підстав скасування державної реєстрації земельної ділянки за рішенням суду) (р.№2412, н.д. Д.Голубов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання можливості засудженим особам брати участь у захисті України) (р.№2416,
н.д. О.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за пропаганду ідей нацизму) (р.№2521,
н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення існуючих раніше прав і свобод (р.№2523, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо звільнення від кримінальної відповідальності судді (р.№2545,
н.д. С.Власенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

______________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.211, о 15.00)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зняття регуляторних бар'єрів для розвитку мережі індустріальних парків в Україні) (р.№2844, н.д. П.Ванат та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (щодо унеможливлення внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за підробними документами) (р.№1475, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про пропозиції народних депутатів України - членів Комітету щодо розгляду подань, підтриманих та внесених Генеральним прокурором України Шокіним В.М. до Верховної Ради України від 12 травня 2015 року "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Клюєва Сергія Петровича" (№ 13/1-27вих.) та "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Мельничука Сергія Петровича"
(№ 04/8-33960-15).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо оптимізації витрат Апарату Верховної Ради України шляхом запровадження електронної розсилки деяких друкованих матеріалів, що надаються народним депутатам України (р.№1795, н.д. Д.Голубов).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо процедури розгляду питання про відповідальність Кабінету Міністрів України) (р.№2372, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до закону України "Про статус народного депутата України" (щодо права на депутатський запит) (р.№2222, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів  України (щодо освіти помічників-консультантів народного депутата) (р.№2364, н.д. П.Собашук).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників  голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (р.№2817, н.д. Ю.Луценко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування протиправних діянь правоохоронних органів та окремих посадових осіб, посягань на права і свободи, життя і здоров’я громадян під час подій, пов’язаних з масовими акціями суспільно-політичного протесту, що відбувалися в Україні з  листопада 2013 року по лютий 2014 року (р.№1775, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів штучного доведення деяких банків до неплатоспроможності та нанесення значних збитків вкладникам (р.№2099, н.д. Є.Дейдей).

 

Інші питання:

Проект розкладу засідань Комітету у червні 2015 року.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________________________

(вул.Грушевського,26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, о 14.30)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення (р.№1831, доопрацьований,
н.д. М.Княжицький, В.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення (р.№1831, доопрацьований,
н.д. М.Княжицький, В.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо визначення передач європейського виробництва (р.№2766,
н.д. В.Сюмар та ін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами (р.№2702, н.д. О.Опанасенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами (р.№2702-1, н.д. Н.Новак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про рекламу" щодо впорядкування розміщення зовнішньої реклами на автомобільних дорогах поза межами населених пунктів (р.№1873,  н.д. В.Балога).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо гласності і відкритості судового процесу (р.№2253, н.д. М.Гаврилюк).

 

Інші питання:

Заслуховування представників Генеральної прокуратури України про хід розслідування фактів перешкоджання законній професійній діяльності працівників телеканалу ZIK.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

___________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

19 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про заходи щодо підтримки центрів патріотичного виховання молоді (р.№2626, н.д. О.Горбунов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо уточнення деяких положень, що регулюють визнання видів спорту в Україні та діяльність спортивних федерацій та спілок) (р.№2664, н.д. О.Медуниця, В.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо гарантування виплат одноразової допомоги Матерям-героїням, а також запровадження строків розгляду документів і вручення державних нагород (р.№2043, н.д. І.Єремеєв та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо підтримки центрів патріотичного виховання молоді) (р.№2627,
н.д. О.Горбунов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання соціальних послуг) (р.№2245, н.д. М.Лаврик).

 

Інші питання:

Пропозиції Міністерства соціальної політики України щодо внесення змін до Закону України "Про оздоровлення і відпочинок дітей".

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні) (р.№1279,
н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій для молоді, інвалідів та інших малозахищених верств населення (р.№1384, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо дерегулювання у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування (р.№1060,
н.д. О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо створення умов для детенізації роботи малого підприємництва) (р.№1060-1, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо зменшення розміру єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування) (р.№1060-2, н.д. Ю.Дерев`янко, І.Суслова).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо нагороджених грамотами Верховної Ради України) (р.№1191, н.д. Ю.Бублик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" щодо забезпечення оптимального рівня державного контролю (р.№1740,
н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відміни посилення фіскального та адміністративного тиску на доходи фізичних осіб (р.№1877, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо захисту прав сільгосппідприємств) (р.№2223,
н.д. Ю.Шпенов).

Проект Постанови про перегляд Кабінетом Міністрів України набору продуктів харчування, набору непродовольчих товарів та наборів послуг для основних соціальних і демографічних груп населення (щодо перегляду вмісту споживчого кошика) (р.№2438, н.д. Т.Кремінь та ін.).

Проект Закону про внесення змін до частини 8 Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" (щодо екологічної перевірки) (р.№2007, н.д. П.Дзюблик, В.Кривенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо забезпечення діяльності фондів соціального страхування у період реорганізації (р.№2775, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" щодо перенесення термінів прийняття закону стосовно призначення всіх пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах  (р.№2852, н.д. Л.Денісова та ін.)

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо виправлення пенсійної несправедливості при переведенні з одного виду пенсії на інший) (р.№1796, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо відновлення права отримання пенсії працівникам, яким вона призначається на пільгових умовах) (р.№2405, н.д. А.Шипко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пенсійного забезпечення осіб, звільнених у порядку визначеному Законом України "Про очищення влади") (р.№2063, н.д. В.Пташник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо повноважень Пенсійного фонду України) (р.№2657, КМУ).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України" (р.№2492, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо посилення соціального захисту деяких категорій постраждалих громадян (р.№1337,
н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальної захищеності інвалідів в Україні (р.№1400, н.д. О.Кужель).

Проект Закону про забезпечення права та гарантій дітей-жертв збройного конфлікту, воєнних дій, тимчасової окупації території України (р.№2146, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судовий збір" (щодо рівності прав органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та соціального захисту населення при сплаті судового збору) (р.№1828, н.д. І.Насалик).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про освіту" (щодо підвищення рівня престижності педагогічної праці) (р.№2142, н.д. В.Гудзенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (щодо відновлення надбавок для медичних, педагогічних, наукових працівників і відновлення індексації грошових доходів населення) (р.№2180, н.д. Ю.Дерев’янко, І.Суслова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань" (щодо поширення дії Закону на фізичних осіб) (р.№1823, н.д. Б.Матківський).

Проект Закону про внесення змін до окремих законів України (щодо поновлення безкоштовного проїзду пенсіонерам, учасникам війни, інвалідам та іншим категоріям громадян) (р.№1872, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо виконавчих органів юридичних осіб та покращення інвестиційної політики) (р.№1526, н.д. Ю.Воропаєв).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо житлового забезпечення учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб (р.№2579, н.д. А.Шипко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статей 19 і 20 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо контролю за виконанням нормативу робочих місць) (р.№2588, н.д. П.Кишкар).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" (щодо запровадження спрощеної процедури визнання вантажів гуманітарною допомогою) (р.№2609, н.д. О.Юринець та ін.).

Проект Постанови про вжиття невідкладних заходів для вирішення проблем своєчасного надання кваліфікованої медичної допомоги та послуг психологічної реабілітації постраждалим і демобілізованим учасникам антитерористичної операції (р.№2745, н.д. О.Ревега та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення інвалідів автомобілями (р.№2777-1, н.д. Ю.Дерев’янко, І.Суслова).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

______________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 15.00)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо співфінансування доріг державного значення (р.№2874, н.д. А.Матвієнко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 91 Бюджетного кодексу України щодо співфінансування доріг державного значення (р.№2875, н.д. А.Матвієнко та ін.).

 

Інші питання:

Стан та перспективи розвитку автомобільного транспорту. Шляхи реформування автотранспортної галузі України.

"Дорожня карта" щодо вирішення проблемних питань галузі пасажирського автомобільного транспорту. Вдосконалення нормативно-правових актів щодо:

чинної системи надання пільг для проїзду громадян у транспорті загального користування;

тарифної політики у сфері пасажирських перевезень;

виведення з ринку автомобільного транспорту так званих "нелегальних" автомобільних перевізників;

порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Програма переходу на адресні компенсаційні виплати пільговим категоріям громадян.

Державна служба України з безпеки на транспорті. Завдання, цілі та першочерговий план дій.

Презентація проекту Закону України "Про приведення законодавства України у сфері автомобільного транспорту у відповідність з актами Європейського Союзу".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ
І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

___________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

19 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страхування" (нова редакція) та інших законодавчих актів України (р.№1797,
н.д. А.Яценко).

Проект Закону про страхування (р.№1797-1, н.д. М.Поляков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків" (р.№2449, н.д. С.Рибалка та ін.).

Проект Закону про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті (р.№1558-1, друге читання).

 

 

 

 

            Головне організаційне управління

19 травня 2015 р.