ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 23  27 березня 2015 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_______________________

(вул.Грушевського 18/2, кімн.11, об 11.00)

 

25 березня

 

Інші питання:

            Слухання у Комітеті на тему: "Діяльність Рахункової палати: шляхи законодавчого реформування".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

__________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, об 11.00)

 

26 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо забезпечення умов розвитку містобудівної діяльності та міського господарства (р.№1735,   н.д. А.Мартовицький та ін.).  

Проект Закону про страхування (р.№1797-1,  н.д.  М.Поляков  та ін.). 

Проект Закону про ломбарди та ломбардну діяльність (р.№1800,
н.д.  М.Поляков, В.Романюк).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад) (р.№1899, доопрацьований,  н.д.  Ю.Тимошенко та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад) (р.№1900,  н.д. Ю.Тимошенко та ін.). 

Проект Закону про внесення зміни  до статті 3 Регламенту Верховної Ради України (щодо скорочення днів трансляції пленарних засідань) (р.№2075, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок при наданні їх для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності (р.№2155,  н.д. Л.Підлісецький, І.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оптимізації бази оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи) (р.№2160,  н.д. М.Кучер та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оптимізації бази оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи) (р.№2160-1, н.д. В.Нестеренко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування легкових автомобілів (р.№2161, н.д. В.Чумак та ін.).

 

Інші питання:

Про заслуховування на засіданні Комітету Міністра інфраструктури України Пивоварського А.М. та Голову Державної авіаційної служби України Антонюка Д.Ю. щодо ситуації з монополізації ринку авіаперевезень, безсистемних кадрових призначень та інших питань, що призводить до соціальної напруги, зриву підписання і подальшої ратифікації Угоди з ЄС "Про спільний авіаційний простір".

Про заяву автора телепрограми "Наші гроші" талеканалу Zik  Бігус Д.С. щодо злочинних дій керівника Південно – Західної залізниці О.Кривопішина.

Про повторне звернення  до  Міністра  внутрішніх справ  України Авакова А.Б.  щодо проведення повної, всебічної перевірки відносно працівників Міністерства внутрішніх справ, які раніше проходили службу у спецпідрозділі "Беркут".

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.00)

 

25 березня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону "Про припинення дії окремих статей Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією" (р.№0005, н.д. Б.Тарасюк  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони виїзду з України керівникам та власникам банків, які мають заборгованість за договором банківського вкладу (депозиту) (р.№2362, н.д. С.Каплін).

 

 

Інші питання:

 

Про спільне засідання Комітету у закордонних справах та Комітету з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин про стан виконання Закону України "Про закордонних українців" № 1582-IV             від 04.03.2004 р.  та інших законодавчих актів у цій сфері.

Про розвиток міжпарламентського співробітництва між Верховною Радою України та Сенатом Французької Республіки, а також щодо запрошення української делегації.

Про розвиток міжпарламентського співробітництва між Верховною Радою України та Палатою депутатів і Сенатом Італії, здійснення двохсторонніх візитів.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
ТА ЗВ’ЯЗКУ

________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, о 10.00)

 

25 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції (р.№2299, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про звернення громадян" та "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо електронної форми звернення та електронної петиції) (р.№2299-1, н.д. П.Кишкар, О.Опанасенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо забезпечення рівних прав на здобуття вищої освіти) (р.№2335,
н.д. О.Співаковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо імплементації вимог Директиви ЄС про недобросовісну комерційну практику) (р.№1197, н.д. Ю.Левченко та ін.).   

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо імплементації вимог Директиви ЄС про недобросовісну комерційну практику) (р.№1197-1, н.д. О.Кондратюк  та ін.).

 

Інші питання:

Про розклад засідань Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку на квітень 2015 року.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________________

(виїзне засідання, Луганська область, м.Сєвєродонецьк,
проспект Радянський, 59, Луганська обласна державна
адміністрація, о 15.00 )

 

25 березня

 

 Інші питання:

Виїзне засідання Комітету на тему: "Про освітні потреби різних категорій громадян у зв’язку з проведенням антитерористичної операції".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, об 11.00)

 

26 березня

 

 

Інші питання:

 

"Круглий  стіл" на тему: "Актуальні питання проведення податкової реформи в Україні".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

______________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 10.00)

 

25 березня

           

 

Інші питання:

 

"Всеукраїнський круглий стіл" на тему: "Свобода мирних зібрань. Тенденції постмайданівської України та європейська практика".

 

 

 

Головне організаційне управління

24 березня 2015 р.