ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 15-18 листопада 2016 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, о 14.00)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо недопущення тіньового відчуження земель сільськогосподарського призначення  (р.№5223, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації системи державного управління у сфері сільського господарства  (р.№4922-1, н.д. П.Дзюблик).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році  (р.№5132, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України  (р.№5132-1, н.д. А.Артеменко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

(вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності (р.№4733-1, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків (р.№1076).

Проект Закону про мораторій на виселення з гуртожитку громадян України (щодо громадян, які на момент передачі гуртожитку у власність територіальним громадам,  фактично  проживали  та сплачували комунальні послуги) (р.№4359, н.д. Г.Кривошея, О.Ревега).

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект  Закону  про  Державний  бюджет  України  на  2017 рік (р.№5000,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа (р.№5045, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо залучення інвестицій житлово-будівельних кооперативів у масове житлове будівництво) (р.№2458а, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про іпотеку" (щодо припинення всіх зобов'язань із кредитного договору внаслідок повернення предмету іпотеки) (р.№2037а, н.д. О.Фельдман).

 

Інші питання:

Про звернення Президента  Міжгалузевої  асоціації  "Укртеплокомуненерго" А.А.Блащука щодо зростання ціни природного газу.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

____________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо підтримки стратегічної галузі України (р.№5281,  н.д. І.Куліченко та ін.)

Проект Закону  про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№4970, друге читання).

 Проекту Закону  про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо сприяння детінізації валютообмінних операцій (р.№4741, друге читання).

 Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо упорядкування системи надходження та використання коштів із рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату) (р.№3038, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо удосконалення складання та виконання бюджетів) (р.№5131, КМУ).

Проект Закону про Державний бюджет України на 2017 рік (р.№5000, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Всього 21 законопроект, у тому числі: (р.№№5025, 5158, 5033, 4864, 5084, 5031, 5024, 5110-1, 5159, 5175, 5194, 5182, 5119, 5119-1, 3549-3, 3549-4, 5046, 5113, 4046а, 4002а, 2133а-1).

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам:

1) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки (розпорядження КМУ від 26.10.2016 № 776-р).

2) передача бюджетних призначень Міністерству інфраструктури (розпорядження КМУ від 26.10.2016 № 784-р).

3) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству молоді та спорту (розпорядження КМУ від 02.11.2016 № 793-р).

4) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству оборони (розпорядження КМУ від 02.11.2016 № 804-р).

5) передача бюджетних призначень і перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства (розпорядження КМУ від 09.11.2016 № 810-р).

6) зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 01 січня 2016 року (розпорядження КМУ від 02.11.2016 № 797-р).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо статусу старости села, селища) (р.№4742, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо виправлення техніко-юридичних помилок (р.№4779, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо обов'язкового оприлюднення актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування) (р.№4142, н.д. О.Дубінін та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про Державний Гімн України" (щодо щоденної трансляції) (р.№4796, н.д. С.Каплін).

Про перейменування села Дельжилер Татарбунарського району Одеської області.

 

Інші питання:

Про висновки Робочої групи Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування з вивчення ситуації, що склалася в Сєвєродонецькій міській раді Луганської області, та пропозиції Робочої групи щодо розгляду проекту Постанови про призначення позачергових виборів Сєвєвродонецької міської ради Луганської області  (р.№5247, н.д. С.Шахов, В.Курило та інші).

Про інформацію щодо окремих питань, які перебувають на контролі підкомітету  з питань органів самоорганізації населення, місцевих виборів та інших форм безпосередньої демократії.

Про утворення робочої групи Комітету з підготовки Рекомендацій комітетських слухань з питань стану реалізації законодавства про адміністративні послуги.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 34 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"(щодо звільнення співвласників багатоквартирного будинку від плати за надання інформації з Державного реєстру прав) (р.№5268,  н.д. О.Довгий).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки і проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу "Євробачення" (р.№5319, н.д. Г.Шверк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (щодо вдосконалення системи експлуатації мостів та шляхопроводів) (р.№1528,  н.д. В.Остапчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання оренди державного майна (р.№4899, н.д. Ю.Бублик).

 

Інші питання:

Звіт Антимонопольного комітету України за 2015 рік.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

___________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.15)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про здійснення оплачуваної трудової діяльності членами сімей дипломатичного, штатного консульського, адміністративного і технічного персоналу дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в двох державах (р.№0116, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальну економічну зону "Закарпаття" (щодо забезпечення рівних прав інвесторів, розширення виробництва та створення нових робочих місць) (р.№2301а, н.д. В.Галасюк та ін.)

Проект Закону про внесення зміни до підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України щодо постачання на митну територію України матеріалів (тканин) для виготовлення спеціальних засобів індивідуального захисту (р.№5127, н.д. В.Денисенко, І.Фріз)

Проект Закону про внесення зміни до пункту 4-1 розділу ХХІ Митного кодексу України щодо постачання на митну територію України матеріалів (тканин) для виготовлення спеціальних засобів індивідуального захисту (р.№5128, н.д. В.Денисенко, І.Фріз)

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 32 законопроекти: (р.№№4357, 5303, 4926, 4955, 4954, 4956, 5031, 5032, 5039, 5040, 5024, 5028, 5027, 5025, 5023, 5038, 2222, 2217, 2238, 2230, 5053, 5047, 5042, 4981-1, 4981, 4964, 3304, 4933, 2122а-1, 2232а, 2184а, 4004а).

 

Інші питання:

Зустріч з представниками Народних Зборів Сербії щодо питань двостороннього співробітництва.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконну забудову прибережних захисних смуг водних об'єктів (р.№4949,  н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення інформаційного режиму проведення антитерористичної операції (р.№2050а, н.д. І.Вінник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за пропаганду і поширення ідеології тероризму (р.№3506, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до статті 364-1 Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права) (р.№2397а, н.д. Р.Заставний).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо незастосування давності в разі ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування) (р.№4765,  н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 469 Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань удосконалення інституту угод про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим (р.№5211, н.д. М.Паламарчук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконне видобування, використання бурштину, незаконні операції, у тому числі переміщення його через митний кордон України (р.№5096, н.д. В.Карпунцов, І.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за незаконну порубку лісу та незаконні операції з лісоматеріалами та пиломатеріалами) (р.№5098, н.д. В.Карпунцов, І.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо збільшення міри покарання за незаконну порубку лісу (р.№5098-1, н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за незаконне видобування, використання та незаконні операції з корисними копалинами загальнодержавного значення (р.№5099,  В.Карпунцов, І.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за здійснення несанкціонованого доступу до інформаційних або інформаційно-телекомунікаційних систем (р.№2641, н.д. О.Данченко та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

16 листопада

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 366-1 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за декларування недостовірної інформації (р.№5175,  н.д. О.Єднак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення сфери фінансового контролю та врегулювання окремих питань застосування антикорупційних механізмів (р.№5318, н.д. Ю.Дерев’янко).

 

Про проекти нормативно-правових актів (проекти законів України щодо відповідності вимогам антикорупційного законодавства та результатів проведення антикорупційної експертизи):

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища в частині дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій та форм власності, родючості ґрунтів (р.№4356-1, н.д. В.Гуляєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні" (щодо підтримки малого та середнього підприємництва)  (р.№4440, н.д. С.Лабазюк, М.Люшняк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 4 Бюджетного кодексу України (р.№4747, н.д. А.Немировський).

Проект Закону про внесення змін до розділу ІХ "Рентна плата" Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування рентною платою (р.№4850, н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей стягнення в дохід держави необґрунтованих активів та активів, власник яких не встановлений (р.№4890, н.д. І.Вінник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про радіочастотний ресурс України" (щодо забезпечення умов ефективного використання радіочастотного ресурсу) (р.№5019, н.д. Л.Денісова).

Проект Закону  про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення умов ефективного використання радіочастотного ресурсу (р.№5020, н.д. Л.Денісова).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення умов ефективного використання радіочастотного ресурсу (р.№5021, н.д. Л.Денісова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" (щодо заборони звернення стягнення на деякі обєкти нерухомого майна фізичної особи) (р.№5059, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо граничного розміру пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту замовників будівництва об'єктів промисловості та сільського господарства) (р.№5076, доопрацьований, н.д. В.Денисенко та ін.).

Проект Закону про додаткове фінансування програм соціального захисту населення і обороноздатності країни за рахунок конфіскованих коштів та коштів, отриманих і спрямованих до державного бюджету від реалізації майна за рішенням суду за вчинення корупційного та пов'язаного з корупцією правопорушення (р.№5088, н.д. Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо захисту прав споживачів при встановленні вузлів комерційного обліку природного газу) (р.№5093, н.д. Л.Денісова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення місцевих фондів розвитку туризму та цільового використання їх коштів (р.№5103, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо надання можливості органам місцевого самоврядування враховувати конюнктуру ринку при визначені розміру ставки туристичного збору (р.№5104,  н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за правопорушення, учинені відносно працівників правоохоронних органів) (р.№5110, н.д. М.Найєм та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№5130,  доопрацьований, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо удосконалення складання та виконання бюджетів (р.№5131, доопрацьований, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до чинного законодавства щодо відновлення можливості апеляційного та касаційного  оскарження прокурором, органом державної влади, органом місцевого самоврядування чи іншим субєктом владних повноважень (р.№5151, н.д. Р.Сольвар, Б.Розенблат).

Проект Закону про внесення змін до статті 469 Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань удосконалення інституту угод про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим (р.№5211, н.д. М.Паламарчук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань визначення підслідності для забезпечення оперативності та ефективності кримінального провадження (р.№5212, н.д. М.Паламарчук).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо зняття мита на устаткування та обладнання) (р.№5251, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зняття оподаткування податком на додану вартість устаткування та обладнання) (р.№5258, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення зміни до частини сьомої статті 108 Бюджетного кодексу України (щодо делегування повноважень виконавчим органам місцевих рад) (р.№5269, н.д. О.Довгий).

 

Інші питання:

Про розгляд звернення народного депутата України – голови підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції органами державної влади та місцевого самоврядування Дерев’янка Ю.Б. за зверненням до нього гр. Рапоти К.О. щодо можливого вчинення окремими посадовими особами ГУ СБУ у м. Києві та Київській області та прокуратури Київської області численних кримінальних правопорушень,  а також щодо забезпечення безпеки громадянину Рапоті К.О. відповідно до Закону України "Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві".

Про створення робочої групи щодо дослідження фактів зловживань та корупції на підприємствах - учасниках ДК "Укроборонпром".

Про зустріч з Головою Консультативної місії Європейського Союзу Кястутісом Ланчінскасом.

Про затвердження результатів засідання Комітету від 9 листопада 2016 року.

Про розгляд звернення народного депутата України Корнацького А.О. щодо дій народних депутатів України Бриченка І.В., Кременя Т.Д.,  Підберезняка В.І.,  Паламарчука М.П., які перешкоджають притягненню до відповідальності посадових осіб режиму Януковича.

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.15)

 

15 листопада

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Демократичною Соціалістичною Республікою Шри-Ланка про видачу правопорушників (р.№0113, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Демократичною Соціалістичною Республікою Шри-Ланка про взаємну правову допомогу у кримінальних справах (р.№0114, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Демократичною Соціалістичною Республікою Шри-Ланка про передачу засуджених осіб (р.№0115, Президент України).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, міжнародних правозахисних організацій, світових лідерів та всіх членів міжнародного співтовариства щодо підтримки Ільдара Дадіна та інших в'язнів сумління в Російській Федерації і засудження численних порушень прав людини на території Російської Федерації (р.№5357, н.д. С.Висоцький, Г.Гопко).

 

Інші питання:

Про оновлений проекту Закону "Про дипломатичну службу", розроблений МЗС України.

Про звернення народного депутата України В.М.Купрія щодо перегляду складу Постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ.

Про стан підготовки до  парламентських слухань.

Про підготовку поїздки членів Комітету в Болгарію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Грушевського,5 конференц-зал, о 15.00)

 

 

16 листопада

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Культурна політика в умовах децентралізації: європейський досвід та українські реалії".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________

(вул. Грушевського, 5, сесійний зал, о 15.00)

 

16 листопада

 

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо посилення гарантії дотримання законодавства України) (р.№2985, друге читання).

Проект Закону про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних (р.№2504а-д, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності військовослужбовців та деяких інших осіб (р.№5112, друге читання).

Проект  Постанови про заходи захисту національних інтересів, Національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності (р.№5350,  н.д. М.Бурбак та ін.).

Проект Постанови про урочисте відзначення на державному рівні 25-річниці створення Збройних Сил України (у 2016 році) (р.№5353,  н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Постанови про встановлення Дня українського добровольця (р.№4261, н.д. А.Парубій та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо полегшення доступу до правосуддя внутрішньо переміщених осіб та інших категорій осіб, права, свободи чи інтереси яких були порушені внаслідок збройного конфлікту, тимчасової окупації, надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру (р.№5183, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

 

Інші питання:

Забезпечення Збройних Сил України озброєнням та військовою технікою. Стан виконання Державного оборонного замовлення у 2016 році

Статистика нещасних випадків при експлуатації озброєння та військової техніки.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 5, кулуари другого поверху, о 09.00)

 

15 листопада

 

Інші питання:

Всесвітній день діабету у Верховній Раді України (за ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я та Міжнародної діабетичної асоціації України).

 

16  листопада

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ», 5-й поверх, о 15.00)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№5130, доопрацьований, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення складання та виконання бюджетів (р.№5131, доопрацьований, КМУ).

Проект Закону про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні (р.№4458, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сприяння інвестиційним проектам з виробництва лікарських засобів та медичних виробів (р.№4508, н.д. К.Яриніч, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін до пункту 4 розділу ХХI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо сприяння інвестиційним проектам з виробництва лікарських засобів та медичних виробів (р.№4509, н.д.  К.Яриніч, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощення процедури закупівлі лікарських засобів та медичних виробів на період проведення антитерористичної операції та/або запровадження воєнного стану (р.№3451, н.д. С.Березенко, М.Курячий).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відпустки" щодо врегулювання питання відпустки на період встановлення обмежувальних протиепідемічних заходів (р.№4139, н.д. А.Яценко, О.Дроздик).

 

Інші питання:

Про результати проведеного Рахунковою палатою України аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству охорони здоров'я України на фінансову підтримку Товариства Червоного Хреста України.

Про ситуацію, що склалася довкола ДП "Спеціалізована медико-санітарна частина № 18 МОЗ України" у зв’язку з намірами МОЗ України щодо його реорганізації та подальшої приватизації.

Про стан поставок у регіони лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, закуплених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2015 року, та стан організації Міністерством охорони здоров’я України державних закупівель для потреб охорони здоров’я у 2016 році.

Про стан виконання Міністерством охорони здоров’я України у 2016 році бюджетної програми "Лікування громадян України за кордоном" (КПКВК 2301360).

Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Про виконання Державної програми  "Репродуктивне здоров’я нації" на період до 2015 року та заходи, що вживаються МОЗ України з метою забезпечення охорони репродуктивного здоров’я населення".

Про депутатське звернення народного депутата України С.Березенка щодо розгляду на засіданні Комітету листа виконавчого комітету Славутицької міської ради Київської області стосовно функціонування ДЗ "Спеціалізована медико-санітарна частина № 5".

Про утворення при Комітеті робочих груп для підготовки до другого читання прийнятих за основу проектів законів: про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання законодавства у сфері застосування запобіжних заходів до особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішується питання про їх застосування (р. № 1242); про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання психіатричної допомоги (р. № 4449). 

Про стратегічне партнерство Комітету з громадською ініціативою "Реанімаційний пакет реформ".

Про створення експертної ради при Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

16 листопада

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про особливості передачі в оренду приєднаних газорозподільних мереж з контрольною часткою державної та/чи комунальної власності (р.№4263, н.д. А.Лопушанський,  О.Кужель ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо їх приведення у відповідність з Законом України "Про ринок природного газу" (р.№5289, н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цивільну відповідальність за ядерну шкоду та її фінансове забезпечення" щодо межі цивільної відповідальності за ядерну шкоду оператора ядерної установки Чорнобильської атомної електростанції (р.№5046, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" щодо надання соціально-економічної компенсації ризику населенню, яке проживає на території зон спостереження підприємств з видобування і переробки уранових руд (р.№4916, н.д. О. Горбунов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стабілізації діяльності Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" у зв'язку з тимчасовою окупацією території України (р.№5370, н.д. О.Бєлькова та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (р.№5132, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (р.№5132-1, н.д. А.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні) (р.№5368, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного  кодексу України (щодо інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем і засобів їх забезпечення) (р.№5369, КМУ).

Проект Закону про Національну митну службу України (р.№3763, н.д. А.Антонищак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо проекту Надзвичайна кредитна програма для відновлення України" (р.№4797,  н.д. М.Єфімов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання виробництва та обігу тютюнових виробів та електронних сигарет з метою зменшення їх привабливості (р.№4507, н.д. Г.Кривошея та ін.).

 

Інші питання:

Інформація В. о. заступника Голови Державної фіскальної служби України Продана М.В. про хід реформування  органів ДФСУ, що здійснюють митний контроль. 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 14.30)

 

16 листопада

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті в на тему: "Забезпечення дотримання прав споживачів фінансових послуг та ошуканих вкладників фінансових установ".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 20 Закону України "Про Кабінет Міністрів України"(р.№4774, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення права на справедливий суд" щодо визначення стажу роботи на посаді судді (р.№2092а, н.д.  Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо необхідності дотримання принципу рівноправності суддів Конституційного Суду України (р.№2318а, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих положень законодавства з питань судочинства (р.№2358а, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо утворення військових судів та окремих організаційних питань) (р.№2557, н.д. С.Пашинський, І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Вищу раду юстиції" (щодо порядку призначення і звільнення суддів) (р.№2995, н.д. Я.Безбах та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 4 Розділу ХV Прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про місцеві вибори" (р.№3018, н.д. С.Власенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення права на справедливий суд (щодо забезпечення прав суддів, які обіймають посади у судах, що припинили роботу у зв'язку із стихійним лихом, військовими діями (р.№3328, н.д. Л.Ємець).

Проект Закону про внесення змін до статті 54 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів (р.№3400, н.д. Г.Логвинський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" щодо захисту житлових прав громадян (р.№3406, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо приведення стандартів правосуддя у відповідність до міжнародних принципів) (р.№3414, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо заборони виплати суддівської винагороди у випадку оголошення судді у міждержавний та/або міжнародний розшук) (р.№3541, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про Державний реєстр присяжних (р.№3607, н.д. Ю.Луценко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо суду присяжних (р.№3608, н.д. Ю.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо доступу до професії судді) (р.№3697, н.д. О.Сугоняко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення доступу до судових рішень) (р.№4089, н.д. Д.Силантьєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих положень законодавства з питань судоустрою і статусу суддів (р.№4180, н.д. С. Алєксєєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" (щодо забезпечення прав на житло) (р.№4211, н.д. Є.Мураєв).

Проект Постанови про звернення до Президента України щодо невідкладного внесення до Верховної Ради України подання про звільнення з посад членів Центральної виборчої комісії, строк повноважень яких закінчився (р.№4460, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо переривання строків виконавчого провадження у справах, де боржники або майно знаходяться на тимчасово окупованій території або на непідконтрольній території (р.№5003, н.д. Н. Веселова та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну гвардію України" (щодо підпорядкування та чисельності Національної гвардії України) (р.№1234, н.д. О.Осуховський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення механізму притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (р.№2413, н.д. П.Кишкар, Р.Семенуха).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення персональної відповідальності голів обласних державних адміністрацій за організацію та виконання завдань територіальної оборони (р.№2442, н.д. П.Кишкар, Р.Семенуха).

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про Регламент Верховної Ради України" та "Про Конституційний Суд України" щодо боротьби із затягуванням та популізмом у процесі законодавчої діяльності (р.№3234, н.д. Я.Москаленко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи справляння судового збору (р.№3552, н.д. І.Луценко, Н.Южаніна).

Проект Закону про державний фонд гуманітарного розвитку України (р.№3597, н.д. С. Заліщук та ін.).

Проект Постанови про встановлення парламентського контролю за впровадженням положень нового Закону України "Про державну службу", (р.№3867, н.д. О. Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення відповідальності за перешкоджання законній діяльності Верховної Ради України) (р.№4001а-1, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (р.№4022а, н.д. Г. Немиря та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регулювання торгівлі тютюновими виробами та запровадження спеціалізованих місць торгівлі тютюновими виробами) (р.№4030а-1, н.д. О.Масоріна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо запобігання корупції у судовій системі) (р.№4076, н.д. А.Ільюк, О.Кулініч).

Проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про громадянство України" (щодо втрати громадянства України за вчинення злочинів проти основ національної безпеки України) (р.№4115, н.д. А. Немировський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері виробництва та обігу тютюнових виробів (р.№4327, н.д. Л.Козаченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" (щодо визначення меж територій об'єднаних територіальних громад села, селища, міста) (р.№4402, н.д. В.Гуляєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про авторське право і суміжні права" щодо діяльності організацій колективного управління (р.№4461, н.д. Є.Рибчинський).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо посилення захисту прав потерпілого) (р.№4499, н.д. І.Котвіцький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судовий збір" (щодо порядку сплати судового збору для громадян та громадських об'єднань під час розгляду адміністративних справ в усіх судових інстанціях (р.№4876, н.д. А.Білецький, О.Петренко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 14 Податкового кодексу України (щодо уточнення деяких положень) (р.№4889, н.д. І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо порядку призначення голови Київської міської державної адміністрації)  (р.№4913, н.д. С.Алєксєєв, Д.Білоцерковець )

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну поліцію" та Кодексу адміністративного судочинства України (щодо доповнення деяких норм) (р.№5022, н.д. А.Антонищак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо звільнення з військової служби військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (р.№5062, н.д. Т.Чорновол, І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до статті 194 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за умисне пошкодження майна) (р.№5102, Б.Береза).

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (щодо забезпечення фінансування проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад (р.№5156, н.д. С.Мельник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо уточнення розпорядників бюджетних коштів (р.№5181,  Президент України).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.15)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації права на конвертацію грошових вимог до товариства на внесок до його статутного капіталу (р.№2764, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації”(р.№4549, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ліцензійних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності (р.№4958, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Про подання, підтримане та внесене до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Луценком Ю.В. 3 листопада 2016 року, "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Новинського Вадима Владиславовича" (№ 23/2/2-32877-14).

Проект Постанови про скасування  рішення  Верховної Ради України від 03.11.2016 про прийняття в цілому, як закону законопроекту №2418а (р.№2418а-П, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Постанови про скасування  рішення  Верховної Ради України від 03.11.2016 про прийняття  в цілому, як закону законопроекту № 3153, (р.№3153/П, н.д. Ю.Левченко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про  внесення змін до статті 78 Конституції України щодо створення політичних передумов для стабільної та ефективної  роботи Кабінету Міністрів України  (р.№4357, н.д. О.Ляшко та ін.)

 

Інші питання:

Питання організації роботи Верховної Ради України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________________

(вул. Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, о 14.30)

 

16 листопада

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту (р.№5114, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони підвищення гучності звуку реклами під час трансляції програм або передач по телебаченню і радіо (р.№5287, н.д. Р.Сольвар та ін.).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення відкритості та удосконалення функціонування Державного реєстру виборців (р.№5310, н.д. В.Сташук та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

15 листопада

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про запобігання та протидію домашньому насильству (р.№5294, КМУ)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону ро внесення змін до деяких законів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (р.№4952, н.д. І.Луценко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.15)

 

15 листопада 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№5130, доопрацьований, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо пенсійного забезпечення працівників міліції) (р.№4332,  доопрацьований, н.д. В. Пинзеник  та ін.)

Проект Закону про внесення змін до статей 21 та 24 Кодексу законів про працю України щодо уточнення термінології (р.№4026а, н.д. А.Шкрум та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу (р.№4070, н.д. О.Ляшко, В.Рабінович).

 

ІI. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо незаконного отримання пенсійних виплат третіми особами) (р.№4409, н.д. О.Купрієнко, О.Кириченко).

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№3766, н.д. О.Продан).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної реєстрації актів цивільного стану щодо приведення їх у відповідність з європейськими стандартами (р.№4605, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТИРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

16 листопада

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальної захищеності інвалідів в Україні (р.№4803, н.д. О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо захисту інтересів дітей-інвалідів (р.№4803-1, н.д. Т.Бахтеєва  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"щодо ввезення на митну територію України транспортних засобів учасниками антитерористичної операції (р.№5057, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо пільг при сплаті податків, зборів та інших платежів до бюджету при ввезенні на митну територію України транспортних засобів учасниками антитерористичної операції та членами сімей Небесної сотні (р.№5133, н.д. М.Кучер та ін.).

Проект Закону про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні (р.№4458, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ввезення на митну територію України транспортних засобів учасниками антитерористичної операції (р.№2445а, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо ввезення на митну територію України транспортних засобів учасниками антитерористичної операції (р.№2446а, н.д. Ю.Тимошенко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_______________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 934, о 12.10)

15 листопада

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування (р.№0954, повторне друге читання).

                                              

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ
 І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

____________________________________________

(вул. Липська, 3, кімн.2,  о 14.30)

 

15 листопада

 

Інші питання:

Інформування Національним банком України та обговорення ситуації щодо виникнення проблемних питань в банківській системі України.

Інформація Голови Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Хромаєва Т.З. про роботу Національної комісії за 2016 рік, основні напрями роботи і перспективи законодавчої ініціативи на 2017 рік.

 

 

Головне організаційне управління

      11 листопада 2016 року