ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 17 -21 жовтня 2016 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 330, о 14.00)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо боротьби з фальсифікацією молочних продуктів (р.№3043, н.д. А. Деркач та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про молоко та молочні продукти" (щодо молоковмісних продуктів) (р.№3043-1,  н.д.  О.Бакуменко, П.Юрчишин).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку проведення фітосанітарної експертизи та приведення законів у відповідність з міжнародними фітосанітарними стандартами (р.№4009а, н.д. О. Машук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо введення до 2023 року мораторію на вирощування генетично модифікованих сільськогосподарських рослин, виробництво, переробку, обіг, транзит та ввезення ГМО, здатних до самовідтворення або передачі спадкових факторів" (р.№4968,  н.д. М.Люшняк, І.Рибак).

 

 ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є  головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виключення деяких об'єктів сільськогосподарської та транспортної галузей з переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (р.№4536-1, н.д. О. Мушак).

Проект Закону про внесення змін до податкового кодексу України  щодо удосконалення  системи оподаткування  у сфері земельних відносин і сільського господарства (р.№5225, н.д. О.Бакуменко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ

           І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

______________________________________________________

(вул. Інститутська, 8, кімн. 104, о 15.00)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії (р.№5273, КМУ).

Проект Закону про Єдину державну систему моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги (р.№4844, н.д. П.Юрчишин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення діяльності об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (р.№4720, н.д. Ю. Дерев'янко).

Проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР щодо зміни умов прийому громадян до членів житлово-будівельних кооперативу (р.№3273, н.д. Ю. Дерев'янко).

 

Інші питання:

Про стан виконання органами виконавчої влади Рекомендацій Парламентських слухань 21 травня 2014 року та Рекомендацій Комітетських слухань 22 квітня 2015 року на тему: "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків: проблеми та шляхи їх вирішення".

Про завершення будівництва житлового будинку по вул. Ватутіна, 97 у місті Борисполі Київської області.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 14.15)

 

18 жовтня

Щодо підготовки до першого читання законопроекту про Державний бюджет України на 2017 рік (р.№5000, КМУ).

 

19 жовтня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону  про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№5131, КМУ).

 

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

_______________________________________________________________

(м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 19б "Міський дозвільний центр", о 15.00)

 

19 жовтня

 

Інші питання:

Виїзні комітетські слухання з питань стану реалізації законодавства про адміністративні послуги.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

________________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.30)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат (р.№4480, доопрацьований, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра (щодо справляння рентної плати за видобування бурштину) (р.№4004а, н.д. В.Лунченко).

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зміни спрямування екологічного податку (р.№5190, н.д.  А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за незаконне зайняття рибним та іншим водним добувним промислом (р.№5195, н.д. С.Євтушко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами (р.№5199, н.д. Є.Дейдей).

Проект Закону про державну політику у сфері поводження із мийними засобами (р.№5182-1, н.д. О. Недава та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та їх діяльності у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення (р.№5134-1, н.д.О. Мусій).

            Проект Закону про Вищу раду правосуддя (р.№5180, Президент України). 

            Проект Закону про Вищу раду правосуддя (р.№5180-1, н.д.Є.Мураєв). 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо погашення заборгованості за електричну енергію та природний газ  (р.№5216, н.д. К.Павлов та ін.). 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­_______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

 19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо внесення Публічного акціонерного товариства "Укргазвидобування" до переліку об'єктів, що не підлягають приватизації) (р.№4664, н.д. М. Поляков).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Декрету Кабінету Міністрів України "Про управління майном, що є у загальнодержавній власності, в будівництві та промисловості будівельних матеріалів" (р.№5042, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо переліку спеціалізованих організацій, що здійснюють закупівлі) (р.№4008а, н.д. О. Богомолець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Всеукраїнський перепис населення (щодо визначення періодичності проведення) (р.№4034а, н.д. О. Опанасенко).

Про проект Закону про внесення змін до деяких Законів України (щодо підвищення ефективності процедур банкрутства).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" щодо приведення у відповідність із Конституцією України (р.№4965, н.д. П. Пинзеник, В. Іващенко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.15)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо співробітництва у сфері оборони (р.№0110, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Королівством Нідерланди про продовження до 1 серпня 2017 року строку дії Угоди між Україною та Королівством Нідерланди про Міжнародну місію захисту розслідування від 28 липня 2014 року (р.№0111, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет  не є  головним:

 

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обов'язкового страхування відповідальності перевізника за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю пасажирів та третіх осіб (р.№4642, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (р.№5132, КМУ). Проект Закону про внесення зміни до підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України щодо постачання на митну територію України матеріалів (тканин) для виготовлення спеціальних засобів індивідуального захисту (р.№5127, н.д.  В.Денисенко, І.Фріз).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 4-1 розділу ХХІ Митного кодексу України щодо постачання на митну територію України матеріалів (тканин) для виготовлення спеціальних засобів індивідуального захисту (р.№5128, н.д. В.Денисенко, І.Фріз).

Проект Закону про спеціальну (вільну) економічну зону "Одеса - європейське вікно України" (р.№4873, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про старательську діяльність (р.№3035, н.д. В.Кривенко, О.Юринець та інші).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті (р.№4121, н.д. І.Васюник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо введення до 2023 року мораторію на вирощування генетично модифікованих сільськогосподарських рослин, виробництво, переробку, обіг, транзит та ввезення ГМО, здатних до самовідтворення або передачі спадкових факторів (р.№4968,  н.д. М.Люшняк, І.Рибак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів" (щодо запровадження спрощеної процедури реєстрації на території України ГМО та продукції, виробленої з їх застосуванням, зареєстрованих в Європейському Союзі) (р.№1844, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 20 законопроектів (р.№№5010, 5011, 5012, 5009, 4041а, 4039а, 4040а, 5008, 5006, 5005, 5004, 5003, 5001, 4975-1, 4922-1, 4485, 4650, 4519, 4924, 4925).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

19  жовтня

І. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну поліцію" (щодо виконання рекомендацій, які містяться у коментарях Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи) (р.№4753, н.д. О.Сотник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за несанкціонований продаж спиртних напоїв) (р.№3314, н.д. Г.Чекіта та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав людини у кримінальному судочинстві (р.№2930, н.д. Г.Немиря та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності) (р.№4710, н.д. А.Шинькович, О.Герега).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо порушення правил безпеки дорожнього руху (р.№3347, н.д. В.Дідич )

Про пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заміни довічного позбавлення волі більш м'яким покаранням" (до законопроекту р.№2292).

Проект Закону про приватну детективну (розшукову) діяльність (р.№3726, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо криміналізації контрабанди алкогольних напоїв, тютюнових виробів (р.№3254-д, повторне перше читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ  ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

_____________________________________________________________

( вул. Садова, 3а, кімн. 330, о 15.00)

 

19 жовтня

 

II. Законопректи, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення їх окремих положень з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів (р.№4960, н.д. Р.Демчук та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 218 Кримінального процесуального кодексу України щодо уточнення суб'єкта вирішення спору про підслідність у кримінальному провадженні, яке може належати до підслідності Національного антикорупційного бюро України (р.№5097, н.д. В.Карпунцов, І.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення положень у частині запобігання корупції та недопущення випадків уникнення кримінальної відповідальності (р.№5159, н.д. Д.Добродомов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 366-1 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за декларування недостовірної інформації (р.№5175, н.д. О.Єднак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів (р.№5142, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища в частині дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій та форм власності, родючості ґрунтів (р.№4356-1, н.д. В.Гуляєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні" (щодо підтримки малого та середнього підприємництва)  (р.№4440, н.д. С.Лабазюк, М. Люшняк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель дорожнього господарства та розвитку мережі автомобільних доріг (р.№4648, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 4 Бюджетного кодексу України (р.№4747, н.д. А.Немировський).

Проект Закону про внесення змін до розділу ІХ "Рентна плата" Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування рентною платою (р.№4850, н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей стягнення в дохід держави необґрунтованих активів та активів, власник яких не встановлений (р.№4890, н.д. І. Вінник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" (щодо заборони звернення стягнення на деякі об’єкти нерухомого майна фізичної особи) (р.№5059, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо захисту прав споживачів при встановленні вузлів комерційного обліку природного газу) (р.№5093, доопрацьований, н.д. Ю.Воропаєв).

 

Інші питання:

Про розгляд звернення народного депутата України - голови підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції органами державної влади та місцевого самоврядування Дерев’янка Ю.Б. за зверненням до нього гр. Рапоти К.О. щодо можливого вчинення окремими посадовими особами ГУ СБУ у м. Києві та Київській області та прокуратури Київської області численних кримінальних правопорушень,  а також щодо забезпечення безпеки громадянину Рапоті К.О. відповідно до Закону України "Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві".

Про звернення представника в Україні Вестмінстерська фундація за демократію (WFD) Шевчук Галини щодо презентації Продукту "Вплив корупції на економічне зростання".

Про звернення народного депутата України - члена Комітету Кривохатька В.В. щодо проведення виїзного засідання Комітету у м. Запоріжжя у жовтні – листопаді поточного року.

Про затвердження роз’яснень щодо порядку роботи із системою електронного декларування з метою недопущення помилок, які суперечитимуть Закону України "Про запобігання корупції".

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

__________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.833, о 14.30)

 

19 жовтня

 

Інші питання:

 Про створення робочої групи з підготовки та проведення парламентських слухань на тему: "Актуальні питання зовнішньої політики України" (7 грудня 2016 року).

Про проект Звернення Верховної Ради України до міжнародних організацій, парламентів держав-членів ОБСЄ та Організації ісламського співробітництва щодо останніх подій в Сирії (доопрацьований).

Стан і перспективи завершення підготовки проекту Закону "Про дипломатичну службу".

Стан і перспективи переговорного процесу щодо запровадження безвізового режиму із Канадою.

Про відрядження Першого заступника Голови Верховної Ради І. Геращенко до м. Нью-Йорк, США для участі у засіданні Ради Безпеки ООН у період з 23 по 27 жовтня 2016 року.

Про внесення змін до складу делегації ВРУ у ПАЧЕС (лист Голови фракції Народний фронт Бурбака М.Ю.).

Про відрядження Рябчина О.М. до м. Марракеш (Королівство Марокко) для участі у Конференції зі зміни клімату у період з 7 по 11 листопада 2016 року (лист н.д. Рябчина О.М.).

Про візит парламентської делегації Португалії до України у період з 14 по 16 листопада 2016 року.

Про проведення у міжнародній конференції "Європа Карпат", яка відбудеться 25 листопада 2016 року в м. Яремче.

 Про здійснення Верховною Радою України міжпарламентського співробітництва на рівні комітетів та депутатських груп з міжпарламентських зв’язків з іноземними країнами у 2016 році.

 Про зміни керівного складу депутатських груп ВРУ з міжпарламентських країн з іноземними країнами.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.103, о 14.30)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено  головним:

Проект Закону про електронні комунікації (р.№3549-1, н.д. О.Данченко).

 

II. Законопроекти, з  опрацювання  яких Комітет  не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо  функціонування радіочастотного ресурсу) (р.№5052, н.д. О.Данченко та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 16.00)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відзначення 20-річчя створення ДЗ "Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Міністерства охорони здоров'я України" (р.№3065, н.д. Д.Лінько).

Проект Постанови про відзначення 450-річчя з часу надання місту Хмельницькому Магдебурзького права (р.№4079, н.д. І.Алексєєв та ін.).

Проект Постанови Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2016 році" (р.№4417, н.д. Т.Кремінь та ін.).

Проект Постанови про відзначення 150-річчя з дня народження Данила Заболотного (р.№4833, н.д. А.Шинькович).

Проект Постанови про відзначення  65-річчя з дня народження Назарія Яремчука (р.№4963, н.д. І.Рибак).

Проект Постанови про вшанування 70-х роковин пам'яті жертв голодомору 1946-1947 років (р.№5140, н.д. О.Мусій).

Проект Постанови про відзначення 200-річчя з дня заснування Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва (р.№5230, О.Марченко та ін.).

Проект Постанови про вшанування 70-ої річниці ліквідації Вірмено-католицької церкви в Західній Україні  (р.№5255, н.д. М.Княжицький).

 

IІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2017 рік (р.№5000, КМУ).  

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

  _____________________________________

(вул. Садова, 3а,  кімн.1316, о 15.00)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності вищих навчальних закладів (наукових установ), які були переміщені з тимчасово окупованої території та з населених пунктів на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (р.№4718, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення прав громадян на безкоштовну освіту (р.№2247а, н.д.В.Бондар, А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про дошкільну освіту” (щодо можливості задоволення потреб переселенців та комплектування груп дошкільного навчального закладу) (р.№1182, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст”) (р.№5240, н.д.О.Марченко, О.Співаковський та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб (р.№3459, н.д.Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення  безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб (р.№3459-1, н.д.Н.Веселова).

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 06.10.2016 про прийняття в цілому, як закону законопроекту р.№3312-д (р.№3312-д-П, н.д.Ю.Левченко).

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 06 жовтня 2016 року про прийняття в цілому як закон проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” щодо працевлаштування випускників (р.№3312-д-П1, н.д.І.Шурма, М.Папієв).

 

Інші питання:

Про затвердження проекту рішення виїзного засідання Комітету на тему: “Про стан законодавчого врегулювання організації навчально-виховного процесу з учнівською та студентською молоддю і заходи щодо його удосконалення” (на прикладі Львівської області).

Про затвердження проекту рішення виїзного засідання Комітету на тему: “Про роботу органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування Луганської області щодо дотримання законодавства України про освіту для забезпечення функціонування та якості дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти”.

Про результати перебування народних депутатів України - членів Комітету з питань науки і освіти у Республіці Польща.

Про затвердження складу робочої групи з доопрацювання проекту Закону України Про освіту до другого читання.

  

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

__________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1224, о 15.00)

 

19 жовтня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо військово-цивільних адміністрацій (р.№5111, н.д.  І.Вінник та ін.).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є  головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо співробітництва у сфері оборони (р.№0110, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України щодо постачання на митну територію України матеріалів (тканин) для виготовлення спеціальних засобів індивідуального захисту (р.№5127, н.д. В.Денисенко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 4-1 розділу ХХІ Митного кодексу України щодо постачання на митну територію України матеріалів (тканин) для виготовлення спеціальних засобів індивідуального захисту (р.№5128, н.д. В. Денисенко, І.Фріз).

 

Інші питання:

Стан підготовки до зимового періоду військових частин Збройних Сил України, дислокованих на території проведення антитерористичної операції.

Вжиття заходів, спрямованих на захист інформаційного простору нашої держави в умовах військової агресії (розгляд питання у закритому режимі).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_________________________________________

(вул. М. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 15.00)

 

19 жовтня

 

Інші питання:

            Слухання у Комітеті на тему: "Про виконання Державної програми Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року та заходи, що вживаються МОЗ України з метою забезпечення охорони репродуктивного здоров’я населення".

 

20 жовтня

(вул.  М. Грушевського, 5, зал  № 5, третій поверх,  о 14.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих  актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я (р.№2309а-д, друге читання).

 

Інші питання:

Про проект розкладу роботи Комітету на листопад 2016 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул. Грушевського 5, конференц-зал, о 14.30)

 

19 жовтня

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про альтернативні види палива" (р.№4618, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо переходу до використання альтернативних видів палива та переходу суб'єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері теплопостачання, до стимулюючого регулювання (р.№4937, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо державної підтримки вугледобувних підприємств (р.№5193, н.д. А.Мартовицький та ін.).

 

Інші питання:

Інформація щодо рекомендацій круглого столу на тему "Дипломатичний фронт. Шляхи посилення енергетичної безпеки України". 

Презентація Директора Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янеза Копача щодо стану виконання Україною зобов’язань в Енергетичному Співтоваристві.

Презентація Віце-прем'єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Зубка Г.Г. щодо фонду енергоефективності.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків (р.№5044, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (р.№5132, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (р.№5132-1, н.д. А.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування тютюнових виробів) (р.№4619, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок оподаткування тютюнових виробів (р.№4619-1, н.д. М.Кобцев та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ , НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 14.30)

 

19 жовтня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про захист прав осіб, які проходять опитування (дослідження)   на поліграфі (р.№4094, н.д. А.Тетерук).

           Проект Закону про поліграфологічну діяльність (р.№4094-1, н.д.  А.Журжій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергового забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (р.№4290,  н.д. Ю.Левченко). 

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (р.№4022а, н.д. Г.Немиря та ін.). 

 

Інші питання:

Про рекомендації слухань  в Комітеті на тему: "Стан реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року".

            Про звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо заслуховування висновків Уповноваженого до законопроектів: про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№5130),  про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№5131) стосовно звуження змісту та обсягу права особи на захист персональних даних у разі їх ухвалення.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАВОСУДДЯ

__________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 536, о 14.15)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких комітет визначено  головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо права на зміну по батькові) (р.№2018, друге читання).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну гвардію України" (щодо удосконалення організації та порядку діяльності Національної гвардії України) (р.№3723, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" щодо приведення його у відповідність з актами Європейського Союзу (р.№4012а, н.д.  Я.Дубневич).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо запровадження механізму уникнення відповідальності особами, які підозрюються або обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів (р.№4013а, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до статей 29, 30 Бюджетного кодексу України (щодо уточнення деяких положень) (р.№4040а, н.д. І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до статей 256 і 285 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо електронної копії постанови суду) (р.№4558, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права власників об'єктів нерухомого майна на викуп земельних ділянок державної та комунальної власності, (р.№4804, н.д. О.Мушак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень тракториста-машиніста (р.№4902, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв`язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами  (р.№4952, н.д. І.Луценко  та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

______________________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 211,   о 14.30)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

 

Проект Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг (р.№4496, друге читання),

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безпечних і здорових умов праці (р.№4992, н.д. К.Усов).

Проект Закону про реструктуризацію заборгованості державного підприємства "АНТОНОВ" (р.№5244, н.д. В.Кривенко  та ін.). 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

19  жовтня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про вшанування учасників антитерористичної операції, які загинули на Сході України (р.№5228, н.д. А.Антонищак та ін.).

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України" (щодо деяких питань порядку скликання та проведення засідань комітетів) (р.№4633, н.д. О.Кірш).

Проект Постанови про скасування  рішення  Верховної Ради України  від 06.10.2016 про прийняття  в цілому, як закону законопроекту №3312-д (р.№3312-д-П, н.д. Ю.Левченко).

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 06 жовтня 2016 року про прийняття в цілому як закон проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо працевлаштування випускників (р.№3312-д-П1, н.д. І.Шурма, М.Папієв).

Про заяву народного депутата України Савченка О.Ю. про складення ним депутатських повноважень.

Про заяву народного депутата України Жолобецького О.О. про обрання його членом Комітету з питань транспорту.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання  яких Комітет не  є головним:

 

Проект Закону  про Вищу раду правосуддя  (р.№5180, Президент України).

Проект Закону про Вищу раду правосуддя" (р.№5180-1, н.д. Є. Мураєв).

 

Інші питання:

Про деякі питання забезпечення діяльності Верховної Ради України.

Проект розкладу засідань Комітету у листопаді 2016 року.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 26/1, Готельний комплекс "Київ", 12 поверх, о 14.30)

 

19  жовтня 

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо удосконалення регулювання реклами послуг, пов’язаних із залученням коштів населення, об’єктів будівництва, цінних паперів та фондового ринку на радіо та телебаченні) (р.№4924, н.д. В. Севрюков).

  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості інформації про використання публічних коштів (р.№5061, н.д. В.Сюмар та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.5130, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№5131, КМУ).     

 

 

 

 

 

Комітет  з  питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та ТУРИЗМу

____________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено  головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа,  (р.№5045, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів, (р.№2917, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо закупівлі товарів і послуг необхідних для проведення навчально-тренувальних зборів збірних команд України) (р.№5194, н.д. А.Палатний  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення місцевих фондів розвитку туризму та цільового використання їх коштів, (р.№5103, н.д. А.Вадатурський  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо надання можливості органам місцевого самоврядування враховувати кон'юнктуру ринку при визначенні розміру ставки туристичного збору, (р.№5103, н.д. А.Вадатурський та ін.).

 

Інші питання:

Про доцільність внесення Кабінетом Міністрів України проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо врегулювання на законодавчому рівні поняття "спортивна зброя", її використання, зберігання та інше.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ

 ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

______________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, зал №11, о 14.30 )

 

19 жовтня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Про результати проведення верифікації і перевірки достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат і пенсій".

 

о  16.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань реорганізації фондів соціального страхування та їх державної реєстрації (р.№5203, н.д. Л.Денісова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо обчислення страхового стажу (р.№4910, н.д. С.Драюк, Ю.Бабій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту Конституційних прав та забезпечення мінімальних життєвих потреб пенсіонерів та інвалідів (р.№4998, н.д. О. Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу (р.№4070, н.д.  О.Ляшко,  В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збільшення мінімальної заробітної плати на рівень, який відповідає фактичному прожитковому мінімуму для працездатних осіб (р.№4900, н.д.О. Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку встановлення мінімальних гарантій в оплаті праці (р.№4900-1, н.д. С.Каплін, О.Сугоняко).

 Проект Закону про території зі спеціальним екологічним статусом (р.№4785, н.д. Є.Балицький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо персональної матеріальної відповідальності посадових та службових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування (р.№3309, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

Інші питання:

Затвердження рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Про реалізацію в Україні конвенцій МОП №81 "Про інспекцію праці в промисловості й торгівлі" та №129 "Про інспекцію праці в сільському господарстві".

 

 

 

 

комітет У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ , УЧАСНИКІВ  БОЙОВИХ ДІЙ, УЧАСНИКІВ АНТИТЕРИРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ  ТА ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

__________________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

19 жовтня

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їх родин: стан і перспективи".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

___________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 934,  о 15.00)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обов'язкового страхування відповідальності перевізника за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю пасажирів та третіх осіб (р.№4642, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо дотримання вагових або габаритних норм та/або умов, визначених у дозволі на участь у дорожньому русі) (р.№4660, н.д. М. Бурбак). 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет   не є  головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування окремих транспортних засобів, що можуть бути віднесеними до предметів розкоші) (р.№3315, н.д. О.Барна).

 

 

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

(вул. Липська, 3, зал2, о 14.30)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регульованих ринків та деривативів) (р.№3498, н.д. Р. Демчак та ін.).

Проект Закону про забезпечення масштабної експортної експансії українських виробників шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту (р.№2142а,  друге читання).

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

___________________________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари 3 поверх, о 12.00)

 

       20 жовтня 

 

Інші питання:

Про дотримання законності при ініціюванні приватизації державного підприємства "Конярство України".

Про затвердження рекомендацій слухань у Комісії від 21 вересня 2016 року "Про ситуацію з приватизацією Одеського припортового заводу".

 

 

                                                                       Головне організаційне управління

13 жовтня 2016 року