ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 19-23 грудня 2016 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул. Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

 

21 грудня

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі".

 

 

22 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо недопущення тіньового відчуження земель сільськогосподарського призначення (р.№5223, н.д. Ю.Тимошенко). 

Проект Закону про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров'я та благополуччя тварин (р.№0906,   друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації системи державного управління у сфері сільського господарства (р.№4922-1, н.д. П.Дзюблик).

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році (р.№5132, КМУ). 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (р.№5132-1, н.д. А.Артеменко).          

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

(вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

21 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Пропозиції Президента України до Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав законними мешканцями гуртожитків (р.№1076).

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" щодо вдосконалення розрахунків за електричну енергію (р.№5525, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо поліпшення енергоефективності в освітленні) (р.№3245,  н.д. О.Недава та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами щодо запобігання негативної дії відходів кінцевого споживання продукції на навколишнє природне середовище (р.№3198,  н.д. О.Недава та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поводження з побутовими відходами та стимулювання їх використання як альтернативного джерела енергії (р.№3198-1, н.д. О.Домбровський та ін.).

 

Інші питання:

Представлення Стратегії розвитку житлово-комунального господарства, розробленої Асоціацією міст України.

Про звернення народного депутата України Ю. Дерев’янка щодо ініціювання Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Парламентських слухань стосовно проекту Закону про житлово-комунальні послуги (р.№1581-д).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

____________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 08.00)

 

20 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про підготовку до другого читання проекту Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо удосконалення складання та виконання бюджетів) (р.№5131).

 

21 грудня, о 15.00

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

21 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про тимчасово окуповану територію України (р.№3593-д, н.д. О.Сироїд та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей добровільного об’єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів (р.№5520, н.д. М.Бурбак та ін.).

Про призначення окремих позачергових місцевих виборів та про постанову Центральної виборчої комісії від 10 листопада 2016 року № 481 "Про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення видатків Державного бюджету України на 2017 рік за бюджетною програмою 6741020 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

 

Інші питання:

Презентація Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проекту Закону Про адміністративно-територіальний устрій України.

Про Роз’яснення Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо процедури відкликання депутатів місцевих рад за народною ініціативою.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.30)

 

21 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення механізму видобування підземних вод невеликими сільськогосподарськими підприємствами, фермерськими господарствами, підприємцями сільських населених пунктів, чиє виробництво не відзначається значними обсягами (р.№4347, доопрацьований, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№4028, доопрацьований, н.д. А.Бабак та ін.).

Проект Закону про відходи (р.№4838, н.д. А.Дирів  та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання використання побутових відходів як альтернативного джерела енергії (р.№4835, н.д. О.Домбровький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування розміщення побутових відходів) (р.№4836, н.д. Н.Южаніна  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо використання деяких видів екологічного податку) (р.№4837, н.д. І.Крулько та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо спрямування надходжень від екологічного податку до спеціального фонду державного бюджету та використання екологічного податку) (р.№4837-1, н.д. О.Недава).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів (р.№5495, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання адресної соціальної допомоги за пільговий проїзд малозабезпеченим верстам населення (р.№5404, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вивезення та ввезення рухомих культурних цінностей (р.№5513, КМУ).

 

Інші питання:

Про лист Рахункової палати України щодо результатів фінансового аудиту Державної екологічної інспекції України та її територіальних органів у 2015 році.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на санаторно-курортне лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 

Про затвердження штатного розпису апарату Національної комісії з радіаційного захисту населення України.

Інформація про дотримання природоохоронного законодавства підприємством ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг".

Про створення робочої групи.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

21 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких законів України щодо здійснення моніторингу закупівель  (р.№4738, н.д. А.Іванчук та ін.).

 

Інші питання:

Інформація про хід реалізації Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 №922-VIII.

Законодавчі пропозиції Міністерства економічного розвитку і торгівлі до Закону України “Про публічні закупівлі”.

Інформація  щодо стану підготовки Міністерством культури України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України переліку товарів, робіт і послуг, закупівля яких необхідна для забезпечення підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу “Євробачення” у зв’язку з прийняттям  Закону України “Про внесення змін до прикінцевих та перехідних положень розділу IX Закону України "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення в Україні пісенного конкурсу “Євробачення” від 17.11.2016 №1761-VIII.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

___________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.15)

 

21 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання  яких  Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції (р.№0122, Президент України).

 

Інші питання:

Щодо  стану виконання плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між   Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

21 грудня 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про звільнення Авакова А.Б. з посади Міністра внутрішніх справ України (р.№2846, н.д. Є.Соболєв та ін.).

Проект Постанови про звільнення Авакова А.Б. з посади Міністра внутрішніх справ України (р.№5041,  н.д. С.Каплін, А. Немировський).

Проект Постанови про самоусунення Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. від виконання повноважень (р.№5486,  н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів (р.№5364, н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення регулювання діяльності в сфері паркування транспортних засобів (р.№5364-1, н.д. В.Сташук, Л.Ємець).

 

Інші питання:

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України "Про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України та органів місцевого самоврядування щодо здійснення контролю за станом правопорядку в державі та у відповідних територіальних громадах" № 1737-VIII від 15 листопада 2016 року.

Про розгляд звернення народного депутата України Корнацького А.О.

Про стан та результати досудового розслідування кримінального провадження та внутрішньої службової перевірки за фактом загибелі працівників поліції 04 грудня 2016 року в селі Княжичі Київської області (рішення Комітету від 07 грудня 2016 року).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

21 грудня

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення прав громадянського суспільства у боротьбі з корупцією (р.№5398, н.д. В.Купрій та ін.).  

Про проекти нормативно-правових актів (проекти законів України щодо відповідності вимогам антикорупційного законодавства та результатів проведення антикорупційної експертизи):

Проект Закону про державний контроль і правові засади діяльності з організації та проведення азартних ігор (р.№2441а, н.д. В.Романюк та ін.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції у сфері земельних відносин (р.№3745,  н.д. О.Мушак та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо закупівлі послуг реабілітації в реабілітаційних центрах та реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів) (р.№4037а, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про спеціальний статус потерпілого від особливо тяжкого злочину проти життя та здоров'я, відшкодування матеріальної, моральної шкоди таким особам державою зі обов'язковим зверненням регресу до засудженого (р.№4991, н.д. С.Кудлаєнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за правопорушення, учинені відносно працівників правоохоронних органів) (р.№5110, н.д. М.Найєм  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо забезпечення виконання рішень і висновків Конституційного Суду України (р.№5033, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення гарантованого загального, рівного і прямого виборчого права громадян України) (р.№5148, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про проведення перевірки стану здоров’я осіб, які займають вищі державні посади (р.№5161, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 469 Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань удосконалення інституту угод про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим (р.№5211, н.д. М.Паламарчук).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України (щодо скасування інституту приватних виконавців та усунення перешкод у доступі до правосуддя) (р.№5227, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо зняття мита на устаткування та обладнання) (р.№5251, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зняття оподаткування податком на додану вартість устаткування та обладнання) (р.№5258, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення процедури відводу (р.№5335, н.д Ю. Одарченко).

Проект Закону про демонополізацію та впровадження ринкових засад функціонування спиртової галузі (р.№5445, КМУ).

Інші питання:

Про обговорення  та затвердження кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України.

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

                                    ____________________________________

 (вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.30 )

 

21 грудня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про заходи, спрямовані на реалізацію міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації як держави-агресора (р.№5414, н.д. Б.Тарасюк та ін.).

Проект Постанови про комплекс невідкладних заходів щодо практичної реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації за збройну агресію проти України (р.№5463, н.д. О.Ляшко ).

Проект Закону про припинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про ліквідацію та порядок повернення авіаційної техніки, що знаходиться на ремонтних підприємствах Міністерства оборони України і Міністерства оборони Російської Федерації (р.№0121, КМУ).

 

Інші питання:

Про підтвердження повноважень Постійної делегації ВРУ у ПАРЄ у 2017 році:

лист народного депутата України Купрія В.М.  щодо перегляду складу Постійної делегації ВРУ у ПАРЄ;

лист членів Постійної делегації ВРУ у ПАРЄ щодо внесення змін до складі Постійної делегації ВРУ у ПАРЄ;

лист членів та заступників членів Постійної делегації ВРУ у ПАРЄ щодо оптимізації видатків при формуванні кошторису ВРУ на 2017 рік, спрямованих на організацію роботи Постійної делегації ВРУ у ПАРЄ.

Про зміни у складі Постійних делегації Верховної Ради України за квотою фракції Партії "Блок Петра Порошенка".

Про здійснення Верховною Радою України міжпарламентського співробітництва на рівні депутатських груп з міжпарламентських зв’язків з іноземними країнами.

Про візит Голови Комісії Парламенту Республіки Молдова В.Буліги до України у період з 7 по 23 січня наступного року (лист Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Молдова І.М. Гнатишина).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

___________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30)

21 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України «Про радіочастотний ресурс України (р.№5452, КМУ).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення доступу до судових рішень) (р.№4089, н.д. Д.Силантьєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної реєстрації друкованих засобів масової інформації) (р.№5024, КМУ).

Інші питання:

Про затвердження проекту Розкладу засідань Комітету  на січень 2017 року.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

21 грудня

 

IІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів (р.№5496,  н.д. П.Унгурян та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (р.№5503, н.д. М.Скорик).

 

Інші питання:

Про стан створення Інституту книги та планування його діяльності.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

____________________________________

(вул. М.Грушевського, 18/2,  кімн. 12, о 15.00)

 

21 грудня

 

Інші питання:

Про стан впровадження Закону України "Про вищу освіту".

Про стан реалізації Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність".

Щодо виконання Рішення Комітету від 12 квітня 2016 року "Про діяльність Державного підприємства "Інфоресурс", забезпечення доступу до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, виготовлення і вартість документів про освіту та студентських квитків".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

21 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб"  (р.№2289а).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо ввезення в Україну транспортних засобів для забезпечення проведення антитерористичної операції) (р.№4950, н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (р.№5027, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та деяких інших законів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави (р.№5442, н.д. М.Паламарчук, В.Король).

Проект Закону про внесення зміни до статті 20 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (р.№4774, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ",  5-й поверх, о 14.15)

 

22  грудня 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України  у частині оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та їх діяльності у сфері санітарного та епідемічного благополуччя  населення (р.№5134, н.д.  О.Кириченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та їх діяльності у сфері санітарного та епідемічного благополуччя  населення (р.№5134-1, н.д. О.Мусій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів із застосуванням механізму відшкодування вартості лікарських засобів (реімбурсації) (р.№5432, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відпустки" щодо врегулювання питання відпустки на період встановлення обмежувальних протиепідемічних заходів (р.№4139, н.д. А.Яценко, О.Дроздик).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі послуг реабілітації в реабілітаційних центрах та реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів (р.№4037а, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо скасування тендерних процедур для закупівлі медичних засобів, товарів, послуг і робіт для здійснення санітарних та протиепідемічних заходів при виникненні інфекційних та масових неінфекційних захворювань (р.№4934, н.д. О.Урбанський, П.Унгурян).

 

Інші питання:

Про стан поставок у регіони лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, закуплених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2015 року, та стан організації Міністерством охорони здоров’я України державних закупівель для потреб охорони здоров’я у 2016 році.

Про стан виконання Міністерством охорони здоров’я України у 2016 році бюджетної програми "Лікування громадян України за кордоном" (КПКВК 2301360).

Про утворення при Комітеті робочих груп для підготовки до другого читання прийнятих за основу проектів законів: про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання законодавства у сфері застосування запобіжних заходів до особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішується питання про їх застосування (р.№1242); про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання психіатричної допомоги (р.№4449); про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо доступу до результатів доклінічного вивчення та клінічних випробувань лікарських засобів (р.№4074); та направленого на повторне перше читання проекту Закону України  про внесення змін до Закону України "Про донорство крові та її компонентів" (р. № 4770).

Про створення експертної ради при Комітеті. 

Про погодження призначення Кудрі А.В. на посаду головного консультанта секретаріату Комітету з питань охорони здоров’я як переможця конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в Апараті Верховної Ради України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 15.00)

 

19 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні) (р.№5368, друге  читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році (р.№5132,  друге  читання).

22 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Митного  кодексу України (щодо інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем і засобів їх забезпечення)   (р.№5369, друге  читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 13.30)

 

19 грудня

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Використання механізмів Міжнародного кримінального суду для захисту інтересів України в міжнародних судах".

 

21 грудня      

(вул. Банкова 5-7, кімн. 418, о 14.30)

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" щодо реалізації права внутрішньо переміщених осіб на житло (р.№4021, н.д. Н.Веселова).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реалізації права внутрішньо переміщених осіб на безоплатне тимчасове проживання) (р.№5107, н.д. С. Тарута, Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" (р.№5454, н.д. О.Недава,  І.Суслова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (щодо процедури визначення статусу особи без громадянства) (р.№5385, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до статті 6-1 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (р.№4920, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

21 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про Конституційний Суд України (р.№5336, н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про Конституційний Суд України (р.№5336-1, н.д. С.Алєксєєв та ін.).

Проект Закону про Вищу раду правосуддя (р.№5180, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо додаткової відпустки працівникам, які мають дітей (р.№3775, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту тварин від жорстокого поводження) (р.№4895, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії жорстокому поводженню з тваринами (р.№4895-1, н.д. А.Білецький та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 44 Закону України "Про вищу освіту" (р.№5023, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості інформації про використання публічних коштів (р.№5061, н.д. О.Опанасенко).

 

Інші питання:

Про розʼяснення Комітету щодо застосування окремих положень Закону України "Про політичні партії в Україні", пов’язаних із обчисленням загального розміру внеску (внесків) здійснених на підтримку політичних партій у 2016 році.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.15)

 

21 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації права на конвертацію грошових вимог до товариства на внесок до його статутного капіталу (р.№2764, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій щодо скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін в правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземців (р.№4541, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

21 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Про заяву народного депутата України Семенухи Р.С. про обрання його членом Комітету з питань бюджету.

Проект Закону про внесення зміни до Регламенту Верховної Ради України щодо тимчасового призупинення недоторканності всіх народних депутатів (р.№4016а, н.д. В.Рабінович).

Про проект календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий – липень 2017 року).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

               Проект Закону про Конституційний Суд України (р.№5336-1,  С.Алєксєєв та ін.).

               Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань розслідування обставин формування платіжних квитанцій на оплату послуг з центрального опалення і водопостачання із завищеними сумами (р.№5407, н.д. С.Каплін).

 

Інші питання:

Про окремі питання забезпечення діяльності Апарату Верховної Ради України.

Про розгляд листа народного депутата України Дроздика О.В. до Голови Верховної Ради України  щодо відповідності оформлення та реєстрації вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення галузевої мінімальної заробітної плати та підвищення розміру галузевої мінімальної заробітної плати для робітників (працівників) в окремих експортних галузях промисловості України, внесеного народними депутатами України (р.№5158, н.д. Д.Добродомов та ін.).

Проект розкладу засідань Комітету в січні 2017 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________________

(вул. Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, о 14.30) 

 

21 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення друкованих засобів масової інформації Міністерством оборони України та військово-цивільними адміністраціями на час проведення антитерористичної операції (р.№5008, друге читання).

Проект Постанови про невідкладне заслуховування звіту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про дотримання основних принципів державного регулювання в сфері телебачення і радіомовлення (р.№5461, н.д. О.Ляшко, В.Вовк).                          

Проект  Постанови про незадовільну оцінку членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та дострокове припинення їх повноважень (р.№5462, н.д. О.Ляшко, В.Вовк).                          

Проект Постанови про рекомендацію Кабінету Міністрів України ліквідувати Міністерство інформаційної політики України (р.№5472, н.д. О.Ляшко, І.Мосійчук).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

20 грудня

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо забезпечення дотримання житлових прав дитини) (р.№5101, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей" (щодо удосконалення правового статусу служб у справах дітей) (р.№5526, н.д. А.Герасимов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 48 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (р.№4566, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо врегулювання деяких питань) (р.№4568, КМУ).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки дітей, які постійно проживають в зоні проведення антитерористичної операції у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення (р.№5089, н.д. Найєм Мустафа-Масі та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення дотримання прав та вдосконалення роботи з неповнолітніми правопорушниками (р.№5298, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.15)

20 грудня 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів  (р.№5496, н.д. П.Унгурян та ін.)

Проект Закону про недопущення погіршення пенсійного забезпечення громадян України та встановлення мораторію на підвищення пенсійного вік (р.№5233, н.д. О. Вілкул  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо зменшення пенсійного віку для жінок, які народили і виховали трьох або більше дітей (р.№5343, н.д. І.Констанкевич  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо пенсійного забезпечення працівників міліції) (р.№4332, доопр., н.д. В.Пинзеник та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу (р.№4070, н.д. О.Ляшко, В.Рабінович).

 

ІI. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо  удосконалення оборонно-мобілізаційних питань (р.№4988, н.д. Ю.Мамчур).

Проект Закону про мораторій на примусову реалізацію житла, нарахування та стягнення пені та інших штрафних санкцій за несплату житлово-комунальних послуг (р.№5250, н.д. С.Лабазюк  та ін.).

Проект Закону про встановлення мораторію на виселення, стягнення житла, нарахування та стягнення пені та інших штрафних санкцій за несплату житлово-комунальних послуг (р.№5250-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про державне управління та регулювання у сфері електронних комунікацій (р.№5285, н.д. О.Данченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зняття обмежень права на страйк (р.№5382, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку застосування відповідальності до посадових та службових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування (р.№3869, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

Інші питання:

Про підвищення дієвості та ефективності системи призначення житлових субсидій, як складової соціального захисту громадян.

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТИРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

21  грудня 

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 31 Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні"  (р.№5001, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 11-1 Закону України "Про гуманітарну допомогу" (щодо оперативності прийняття рішень) (р.№5480, КМУ).

 

Інші питання:

Про затвердження Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їхніх родин: стан і перспективи".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_______________________________

 (вул.Садова, 3-а, кімн. 934, о 15.00)

 

21 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті (р.№4121, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень тракториста-машиніста, (р.№4902, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо дотримання вагових або габаритних норм та/або умов, визначених у дозволі на участь у дорожньому русі) (р.№4660, доопрацьований, н.д. М. Бурбак). 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження додаткових обмежень при реалізації алкогольних напоїв та вдосконалення положень, що встановлюють відповідальність за порушення правил торгівлі алкогольними напоями чи тютюновими виробами) (р.№4306, н.д. О.Гончаренко).

 

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

22 грудня

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про особливості оплати послуг банків та інших установ із приймання і перерахування коштів за житлово-комунальні послуги (р.№4631, н.д. О. Кужель та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності регуляторної діяльності Національного банку України (р.№5304, н.д. М. Довбенко та ін.)

 

Інші питання:

Інформація голови Ради Національного банку України щодо затверджених основних напрямків грошово-кредитної політики на 2017 рік.

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

______________________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 17.30)

 

21 грудня 

 

Інші питання:

Інформація Фонду державного майна України та Міністерства аграрної політики та продовольства України про стан підготовки до приватизації публічних акціонерних товариств "Аграрний фонд" та  "Державна продовольчо-зернова корпорація України".

 

          

 

Головне організаційне управління

16 грудня 2016 року