ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 1 - 4 листопада 2016 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал,  о 14.00)

 

1 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Захист землевласників (землекористувачів) від рейдерського захоплення та позбавлення їх землі сільськогосподарського призначення та про заходи протидії рейдерству (16 листопада 2016 року)" (р.№5288, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Постанови про захист землевласників (землекористувачів) від рейдерського захоплення та позбавлення їх землі сільськогосподарського призначення та заходи протидії рейдерству (р.№5286, О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо безпечності харчових продуктів (р.№4589, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації системи державного управління у сфері сільського господарства (р.№4922-1, н.д. П.Дзюблик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель дорожнього господарства та розвитку мережі автомобільних доріг (р.№4648, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу» щодо деяких питань виробництва та відновлення сільськогосподарської техніки (р.№4024а, н.д. Л.Козаченко та ін.).

 

Інші питання:

Про прийняття рішення за результатами обговорення питання щодо проблем та перспектив розвитку лісової галузі України 19 жовтня 2016 року на базі Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Про прийняття рекомендацій за результатами комітетських слухань на тему: «Трансформація   комплексу агропромислового України. Стимулювання розвитку сімейних фермерських господарств та їх оподаткування», проведених 12 жовтня 2016 року. 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

(вул. Інститутська, 8, кімн.104,  о 15.00 )

 

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення діяльності об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (р.№4720, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР щодо зміни умов прийому громадян до членів житлово-будівельних кооперативу (р.№3273, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" (щодо реалізації державних житлових програм) (р.№4550, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт (р.№3696, друге читання).

Проект Закону про Єдину державну систему моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги (р.№4844, н.д. П.Юрчишин та ін.).

Проект Закону про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії (р.№5273, друге читання).

Проект Закону про житлово-комунальні послуги (р.№1581-д, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності (р.№4733-1, друге читання).

 

Інші питання:

Про прийняття рішення за наслідками розгляду Комітетом 19 жовтня 2016 р. в порядку контролю питання «Про стан виконання органами виконавчої влади Рекомендацій парламентських і комітетських слухань на тему: "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків: проблеми та шляхи їх вирішення".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_____________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 09.15)

 

1 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік" (р.№5323, н.д. А.Парубій та ін.).

 

2 листопада

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Закон  про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі (р.№4015а, друге читання).

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Всього 26 законопроектів, у тому числі: (р.№№4924, 4799, 5115, 5014, 0108, 5018, 5083, 4796, 5148, 5127, 5128, 5143, 4797, 5142, 5138, 4936, 5011, 4155, 5162, 5096, 5099, 5132, 5133, 5104, 5145, 4033а).

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам.

Про погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам:

1) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству культури (розпорядження КМУ від 05.10.2016 № 714-р).

2) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки (розпорядження КМУ від 19.10.2016 № 749-р).

3) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки (розпорядження КМУ від 19.10.2016 № 753-р).

4) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі (розпорядження КМУ від 19.10.2016 № 754-р).

5) зміни до розподілу між місцевими бюджетами субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (постанова КМУ від 26.10.2016 № 755).

6) розподіл у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній  операції, а також для інвалідів І – ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов (розпорядження КМУ від 26.10.2016 р. № 773-р).

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про службу в органах місцевого самоврядування (р.№2489, друге читання).

Проект Постанови про призначення позачергових виборів Сєвєродонецької міської ради Луганської області (р.№5247, н.д. С.Шахов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо набуття повноважень сільських, селищних, міських голів (р.№4110, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов зміни меж районів у процесі добровільного об'єднання територіальних громад (р.№4676, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільного приєднання територіальних громад) (р.№4772, друге читання).

 

 

Інші питання:

Про інформацію щодо результатів перевірки дотримання Закону України «Про державну службу» під час проведення засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби (доручення Комітету від 5 жовтня 2016 року).

Про пропозиції Комітету щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України до Дня місцевого самоврядування в Україні (7 грудня).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, кімн. 5,  о 12.00)

 

 

3 листопада

І.Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, які регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру (щодо спеціального водокористування) (р.№3323, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення охорони екомережі) (р.№1769, друге читання).  

  http://static.rada.gov.ua/img/gerb.gif

Верховна Рада України

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (щодо повноважень в галузі охорони навколишнього природного середовища) (р.№4551, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання Конвенції 1979 року про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі) (р.№2023, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації європейських екологічних норм про охорону середовища рідкісних видів тварин і рослин) (р.№2604, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони фауни та флори згідно міжнародних угод) (р.№3445, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра (щодо справляння рентної плати за видобування бурштину) (р.№4004а, н.д. В.Лунченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення гуманного ставлення до тварин з метою морального розвитку суспільства (р.№5119, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин) (р.№5119-1, н.д. А.Немировський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гідрометеорологічну діяльність" (щодо фінансування національної гідрометеорологічної служби) (р.№5260, КМУ).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є  головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення правил рибальства та ведення робіт на землях водного фонду (р.№5262, н.д. О.Мушак).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо захисту тварин від жорстокого поводження) (р.№5199-1, н.д. Р.Сидорович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заходів для запобігання негуманному та жорстокому ставленню до тварин (р.№5229, н.д. Д.Колєсніков).

Проект Закону про державне управління та регулювання у сфері електронних комунікацій (р.№5285, н.д. О.Данченко).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про співробітництво в галузі захисту від природних та інших катастроф (р.№0112, КМУ).

Інші питання:

Про лист Рахункової палати України щодо аудиту ефективності використання коштів державного  бюджету Чорноморським біосферним заповідником.

Інформація Міністерства екології та природних ресурсів України щодо листа народного депутата України, Секретаря Комітету Єднака О.В. стосовно ситуації, яка перешкоджає роботі Національного природного парку "Тузловські лимани".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" щодо приведення у відповідність із Конституцією України (р.№5299,  н.д. А.Іванчук та ін.).

 

Інші питання:

Звіт Антимонопольного комітету України за 2015 рік.

Презентація концепції реформування державних підприємств та підвищення їх ефективності.

Інформація щодо приватизації та управління об'єктами державної та комунальної власності, стану реформування корпоративного управління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, Державного підприємства Національної енергетичної компанії “Укренерго” та Публічного акціонерного товариства “Центренерго” в умовах дії Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління об'єктами державної та комунальної власності”.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.15)

 

2 листопада

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обов'язкового страхування відповідальності перевізника за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю пасажирів та третіх осіб (р.№4642, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (р.№5132, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (р.№5132-1, н.д. А.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (щодо коштів міжнародної технічної допомоги) (р.№5064, н.д. М.Княжицький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті (р.№4121, н.д. І.Васюник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів" (щодо запровадження спрощеної процедури реєстрації на території України ГМО та продукції, виробленої з їх застосуванням, зареєстрованих в Європейському Союзі) (р.№1844,  н.д. А.Вадатурський та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 17 законопроектів: (р.№№4861, 4957, 4959, 4951, 4949, 4944, 4947, 4943, 4938, 4971, 4895, 4902, 4898, 4884, 4893, 4900, 4899).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

2 листопада 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну поліцію" та Кодексу адміністративного судочинства України (щодо доповнення деяких норм) (р.№5022,  н.д.  А.Антонищак).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо запровадження відеофіксації першого допиту затриманого) (р.№4277,   н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 81 Кримінального процесуального кодексу України (щодо зміни порядку вирішення питання про відвід) (р.№3880, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав людини у кримінальному судочинстві (р.№2930, н.д. Г.Немиря та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за несанкціонований продаж спиртних напоїв) (р.№3314, н.д.  Г.Чекіта та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо порушення правил безпеки дорожнього руху (р.№3347, н.д. В.Дідич)

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності) (р.№4710, н.д. А.Шинькович, О.Герега).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо мінімізації засмічення населених пунктів) (р.№1103, доопрацьований, н.д. Ю.Бублик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 66 Кримінального процесуального кодексу України (щодо забезпечення права свідка на ефективну правову допомогу) (р.№4241, н.д. Д.Шпенов, Д.Колєсніков).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони публічної демонстрації терористичної атрибутики чи символіки (р.№3505,   н.д. В.Рабіновіч).

Проект Закону про внесення змін до статті 365-2 Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) (р.№2383а, н.д. Р.Заставний).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

______________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, об 15.00)

 

     

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань об’єктивного розслідування фактів щодо правомірності отримання коштів для придбання квартир народними депутатами України Лещенком С.А. та Заліщук С.П. (р.№5187, н.д. С.Каплін).

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань об’єктивного розслідування фактів можливої причетності народного депутата України Пашинського С.В. та керівників державних підприємств, що входять до складу ДК "Укроборонпром" до розкрадання майна та коштів цих підприємств (р.№5267, н.д. С.Каплін).

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення їх окремих положень з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів (р.№4960, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів (р.№5142, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 366-1 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за декларування недостовірної інформації (р.№5175, н.д. О.Єднак).

 

Про проекти нормативно-правових актів (проекти законів України щодо відповідності вимогам антикорупційного законодавства та результатів проведення антикорупційної експертизи):

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища в частині дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій та форм власності, родючості ґрунтів (р.№4356-1, н.д. В. Гуляєв та ін. ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» (щодо підтримки малого та середнього підприємництва)  (р.№4440, н.д. С.Лабазюк, М.Люшняк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 4 Бюджетного кодексу України (р.№4747, н.д. А.Немировський).

Проект Закону про внесення змін до розділу ІХ «Рентна плата» Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування рентною платою (р.№4850, н.д. Лопушанський А.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей стягнення в дохід держави необґрунтованих активів та активів, власник яких не встановлений (р.№4890, н.д. І. Вінник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про радіочастотний ресурс України" (щодо забезпечення умов ефективного використання радіочастотного ресурсу) (р.№5019, н.д. Л.Денісова).

Проект Закону  про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення умов ефективного використання радіочастотного ресурсу (р.№5020, н.д. Л.Денісова).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення умов ефективного використання радіочастотного ресурсу (р.№5021, н.д. Л.Денісова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" (щодо заборони звернення стягнення на деякі обєкти нерухомого майна фізичної особи) (р.№5059, н.д Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо граничного розміру пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту замовників будівництва об'єктів промисловості та сільського господарства) (р.№5076, доопрацьований, н.д. В.Денисенко та ін.).

Поект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо захисту прав споживачів при встановленні вузлів комерційного обліку природного газу) (р.№5093, доопрацьований, н.д. Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за правопорушення, учинені відносно працівників правоохоронних органів) (р.№5110, н.д. М.Найєм та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№5130, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№5131, КМУ).

Проект про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань визначення підслідності для забезпечення оперативності та ефективності кримінального провадження (р.№5212, н.д. М.Паламарчук ).

Проект про внесення зміни до частини сьомої статті 108 Бюджетного кодексу України (щодо делегування повноважень виконавчим органам місцевих рад) (р.№5269, н.д. О.Довгий).

 

Інші питання:

Про оголошення і проведення конкурсного відбору кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України.

Про розгляд звернення народного депутата України – голови підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції органами державної влади та місцевого самоврядування Дерев’янка Ю.Б.  за зверненням до нього гр. Рапоти К.О. щодо можливого вчинення окремими посадовими особами ГУ СБУ у м. Києві та Київській області та прокуратури Київської області численних кримінальних правопорушень,  а також щодо забезпечення безпеки громадянину Рапоті К.О. відповідно до Закону України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві».

Про звернення народного депутата України – члена Комітету Кривохатька В.В. щодо проведення виїзного засідання Комітету у м. Запоріжжя у листопаді поточного року.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.30)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про співробітництво в галузі захисту від природних та інших катастроф (р.№0112, КМУ).

 

Інші питання:

Стан і перспективи завершення підготовки проекту Закону "Про дипломатичну службу".

Про звернення Голови депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар А.Артеменка щодо звернення Комітету до профільних міністерств з метою укладення двосторонніх програм з спільної продовольчої безпеки між Україною та Державою Катар, Саудівською Аравією, Кореєю, Іраном та КНР.   

Про лист Голови Українського інституту національної пам’яті щодо звернення до Сейму Республіки Польща стосовно засудження факту вчинення наруги над місцями пам’яті українського народу.

Про Меморандум між Верховною Радою України та Світовим Конгресом Українців щодо співпраці.

Про фінансування Міністерства закордонних справ України у 2017 році.   

Стан лібералізації візового питання з Ісламською Республікою Іран (щодо виключення країни зі списку країн постачальників нелегальних мігрантів).                                                

 

 

3 листопада

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Просування інтересів України в світі через культурну дипломатію та інформаційну політику в 2017 році" (спільно з Комітетами з питань європейської інтеграції та з питань культури і духовності).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.103, о 14.30)

 

1 листопада

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення до деяких законодавчих актів України щодо обробки інформації в системах хмарних обчислень (р.№4302, друге читання).

 

Інші питання:

Про запит до Кабінету Міністрів України щодо висновку до  проекту Закону про електронні комунікації (р.№3549-3, н.д. Ю.Мороко, Ю.Мірошниченко).

Про запит до Кабінету Міністрів України щодо висновку до проекту Закону про електронні комунікації поданий (р.№3549-4, н.д. Р.Лук’янчуком, В.Бабенко).

Про запит до Кабінету Міністрів України щодо висновку до проекту Закону про державне управління та регулювання у сфері електронних комунікацій (р.№5285, н.д. О.Данченко).

 

2 листопада

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не  є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо функціонування радіочастотного ресурсу) (р.№5052, н.д. О.Данченко та ін.).

 

Інші питання:

Про виконання плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності, затвердженого Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 615-р від 23 серпня 2016 р.

Про стан реалізації проекту з поширення технології 3G та його подальша перспектива.

Звіт Голови Державного агентства з питань електронного урядування України щодо здійснення повноважень та виконання завдань Агентства протягом 2015 року та дев’яти місяців  2016 року. Перспективи розвитку електронного урядування України у 2017  та подальших роках.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо унормування діяльності організацій в сфері релігії) (р.№4242, н.д. В.Новинський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про культуру" щодо вимог до керівника державного чи комунального закладу культури (р.№4947, н.д. О.Біловол).

 

IІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про Державний бюджет України на 2017 рік (р.№5000, КМУ).

 

Інші питання:

Про затвердження Рекомендацій парламентських слухань "75-ті роковини трагедії Бабиного Яру: уроки історії та сучасність".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________

(вул.Садова, 3-а,  кімн.1316, о 15.00)

 

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 44 Закону України “Про вищу освіту” (р.№5023, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення прав громадян на безкоштовну освіту (р.№2247а, н.д. В.Бондар, А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про дошкільну освіту” (щодо можливості задоволення потреб переселенців та комплектування груп дошкільного навчального закладу) (р.№1182, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи самоврядування у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах і наближення її до європейських стандартів (р.№2410а, н.д.В.Сташук).

Проект Закону про освіту осіб з обмеженими можливостями здоров’я (спеціальну освіту) (р.№3416, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про внесення зміни до статті 28 Закону України “Про загальну середню освіту” щодо обов’язків педагогічних працівників системи загальної середньої освіти (р.№4539, н.д.Л.Денісова та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Питання щодо внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби.

Проект Постанови про схвалення пропозицій щодо застосування персональних санкцій проти осіб, які створюють реальні та/або потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України (р.№5274, н.д. А.Левус та ін.).

Проект Постанови про застосування проти Російської Федерації секторальних санкцій у банківській сфері (р.№5279,  н.д. В. Купрій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про санкції" щодо права Верховної Ради України застосовувати санкції (р.№5278, н.д.  В.Купрій та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України щодо постачання на митну територію України матеріалів (тканин) для виготовлення спеціальних засобів індивідуального захисту (р.№5127, н.д. В.Денисенко та ін.)

Проект Закону про внесення зміни до пункту 4-1 розділу ХХІ Митного кодексу України щодо постачання на митну територію України матеріалів (тканин) для виготовлення спеціальних засобів індивідуального захисту (р.№5128, н.д. В.Денисенко, І.Фріз)

Проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Королівством Нідерланди про продовження до 1 серпня 2017 року строку дії Угоди між Україною та Королівством Нідерланди про Міжнародну місію захисту розслідування від 28 липня 2014 року (р.№0111, Президент України)

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до міжнародних організацій, парламентів держав-членів ОБСЄ та Організації ісламського співробітництва щодо останніх подій в Сирії (р.№5214,  н.д. С.Заліщук та ін.)

 

Інші питання:

Стан підготовки до зимового періоду військових частин Збройних Сил України, дислокованих на території проведення антитерористичної операції.

Стан забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України житлом у 2015-2016 роках.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул.Липська 3, зал №3, о 14.30)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про особливості передачі в оренду приєднаних газорозподільних мереж з контрольною часткою державної та/чи комунальної власності (р.№4263, н.д. А.Лопушанський, О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цивільну відповідальність за ядерну шкоду та її фінансове забезпечення" щодо межі цивільної відповідальності за ядерну шкоду оператора ядерної установки Чорнобильської атомної електростанції (р.№5046, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо коефіцієнтів "зеленого" тарифу для електроенергії, виробленої з використанням альтернативних джерел енергії) (р.№5129, н.д. Т.Чорновол та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо коефіцієнтів "зеленого" тарифу для електроенергії, виробленої з використанням альтернативних джерел енергії) (р.№5129-1, н.д. І.Лапін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії (технічний) (р.№3447, н.д. Л.Підлісецький та ін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо їх приведення у відповідність з Законом України "Про ринок природного газу" (р.№5289, н.д. А.Лопушанський).

 

Інші питання:

Інформація Міністра палива та енергетики України І.С.Насалика з питання програми реформування вугільної галузі.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.30)

 

2 листопада

 

     І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про захист прав осіб, які проходять опитування (дослідження) на поліграфі (р.№4094, н.д. А.Тетерук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергового забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (р.№4290, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про поліграфологічну діяльність (р.№4094-1, н.д. А.Журжій). 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо полегшення доступу до правосуддя внутрішньо переміщених осіб та інших категорій осіб, права, свободи чи інтереси яких були порушені внаслідок збройного конфлікту, тимчасової окупації, надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру (р.№5183, н.д. Ю. Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засади державної мовної політики" (в частині мови документів, що посвідчують особу або відомості про неї) (р.№1334,  н.д. А.Дирів).

 

Інші питання:

Заслуховування інформації Міністерства освіти і науки України щодо забезпечення особам, які належать до національних меншин права на навчання рідною мовою чи на вивчення рідної мови у державних і комунальних закладах освіти в умовах запровадження реформи освіти.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

2 листопада

 

     І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про Вищу раду правосуддя (р.№5180, Президент України).

Проект Закону про Вищу раду правосуддя (р.№5180-1, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів (р.№5142, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо розгляду справ за участю присяжних) (р.№5271, н.д. О.Сироїд, С.Алєксєєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" (щодо заборони звернення стягнення на деякі об'єкти нерухомого майна фізичної особи) (р.№5059, н.д. Ю.Тимошенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про добровільну пожежну охорону (р.№4011а, н.д. Є.Рибчинський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення права на пенсію по інвалідності для працюючих інвалідів ІІІ групи (р.№4155, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про особливості імплементації окремих положень законодавства Європейського Союзу щодо обігу лікарських засобів (р.№4465, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо внесення змін до тексту Присяги (р.№4514, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України" (щодо деяких питань порядку скликання та проведення засідань комітетів) (р.№4633, н.д. О.Кірш).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо окремих питань оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів досудового розслідування, прокурора під час досудового розслідування (р.№4760, н.д. І.Попов).

Проект Закону про спеціальну (вільну) економічну зону "Одеса - європейське вікно України" (р.№4873, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання та жилих будинків та жилих приміщень (р.№4919, н.д.  А.Білецький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації системи державного управління у сфері сільського господарства (р.№4922, н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (щодо дійсності первинних документів бухгалтерського та податкового обліку) (р.№4954, н.д.  П.Ванат та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (щодо реабілітації дітей жертв політичних репресій) (р.№4979, н.д. О.Мусій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за провокацію злочину (р.№4999, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної реєстрації друкованих засобів масової інформації) (р.№5024, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 28 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" щодо спрощення порядку припинення органів державної влади (р.№5053, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення доступу захисника до особи, яка має право на захист (р.№5054, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих видів облігацій (р.№5068, н.д. П.Різаненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (щодо скасування фінансування парламентських політичних партій на 2016 рік та перенаправлення цих коштів на потреби освіти) (р.№5087, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо забезпечення дотримання житлових прав дитини) (р.№5101, н.д. Ю.Тимошенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.30)

 

2 листопада

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" щодо вдосконалення регулювання відносин з використання державного і комунального майна на тимчасово окупованій території України (р.№5265, н.д. М.Єфімов, В.Курило)

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації" щодо механізму закупівлі енергосервісу (р.№4549, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про інвестиційну діяльність" щодо державних інвестиційних проектів  .5105, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями (р.№4194, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

2 листопада

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 18 жовтня 2016 року про прийняття в цілому як закон проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції"  (р.№3252/П, н.д. О.Мушак).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів на відповідність вимогам Регламенту Верховної Ради України.

 

Інші питання:

Про роз’яснення Комітету з питань, порушених у листі першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючого справами Боднара П.О. (від 28.09.2016 № 11/12-172 (227223), щодо реалізації окремих положень Закону України "Про статус народного депутата України".

Питання забезпечення та організації роботи Верховної Ради України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

_______________________________________________________

(вул. Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12 поверх, о 14.30)

 

2  листопада

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної реєстрації друкованих засобів масової інформації) (р.№5024, КМУ).

Проект Закону про заборону пропаганди незаконних організацій, створених на території окремих районів Донецької та Луганської областей (р.№5086, н.д. І.Лапін та ін.).

 

Інші питання:

Про результати діяльності Міністерства інформаційної політики України у розв’язанні нагальних проблем інформаційної безпеки південно-східних регіонів України (зона АТО) та забезпеченні стратегії якісних змін у секторі мовлення на зарубіжні країни Державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, сесійний зал, о 15.00)

 

 

2 листопада

 

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Ціннісні орієнтації сучасної української молоді".

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статей 21 та 24 Кодексу законів про працю України щодо уточнення термінології (р.№4026а, н.д. А.Шкрум та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу (р.№4070, н.д. О.Ляшко, В.Рабінович).

 

ІI. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо відновлення порушених прав учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (р.№4798, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до статті 151 Сімейного кодексу України (щодо піклування про дітей трудових мігрантів, які перебувають на їх утриманні та залишаються на території України) (р.№3460, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо уточнення правил нарахування субсидій споживачам) (р.№5039, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про судовий збір" щодо звільнення від сплати судового збору (р.5179, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо приведення у відповідність до Закону України "Про державну службу") (р.№4353, н.д. Г.Шверк, В.Севрюков).

 

Інші питання:

Затвердження рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Про результати проведення верифікації і перевірки достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат і пенсій".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_______________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 934, о 15.00)

 

2 листопада

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі (р.№4014а, друге читання).

Проект Закону про залізничний транспорт України (р.№4593, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу (р.№4683, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо дотримання вагових або габаритних норм та/або умов, визначених у дозволі на участь у дорожньому русі) (р.№4660, доопрацьований, н.д. М.Бурбак ).

Проект Закону про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації (р.№4046а, КМУ).

 

Інші питання:

Про проведення спільного виїзного засідання Комітету з питань транспорту та Комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща “Розбудова транскордонних територій. Проект “Єврокарпаття”, “Євроколія” (м.Львів).

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

___________________________________________________________________

(вул. Грушевського  5, кулуари третього поверху, о 12-00)

 

 

3 листопада

 

Інші питання:

 Про затвердження рекомендацій слухань у Комісії від 21 вересня 2016 року "Про ситуацію з приватизацією Одеського припортового заводу".

Про прийняття рішення щодо вжиття заходів до повернення в державну власність майна радянської загальносоюзної організації ДТСААФ та Міністерства оборони СРСР, переданого навчальним організаціям ДТСААФ, на території України.

 

 

 

Головне організаційне управління

 28 жовтня  2016 року