ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 0307 квітня 2017 року

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

    (вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

5 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності (р.№5587, друге читання).

 

Інші питання:

Про фінансовий стан підприємств житлово-комунального господарства.

Про приєднання об’єктів будівництва до інженерних мереж.

Про проблемні питання очистки стічних вод.

Про проведення Комітетом особистого прийому громадян 06 квітня 2017 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

5 квітня

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Всього 19 законопроектів, у тому числі: (р.№№6011, 6077, 3819, 5661, 6130, 5328, 6140, 6088, 6135, 6051, 6028, 6144, 6110, 6115, 6059-1, 6141, 6080, 6149, 0135).

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам:

Про погодження розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами (розпорядження КМУ від 08.02.2017 № 70-р);

Про погодження Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування у Чернівецькій області, що здійснюються в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України (згідно з листом Чернівецької обласної державної адміністрації від 13.02.2017 р. № 01.02/4-294);

Про погодження Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування в Одеській області, що здійснюються в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України (згідно з листом Одеської обласної державної адміністрації від 03.04.2017 р. № 01/02-22/1766);

Інформація щодо стану реалізації пунктів 10 та 17 Прикінцевих положень Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (щодо здійснення правочину з державним боргом та внесення відповідних змін до цього Закону).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

5 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про призначення окремих позачергових місцевих виборів.

Про перейменування села Поминик Маньківського району Черкаської області

Про перейменування селища міського типу Більмак та Більмацького району Запорізької області.

Про перейменування села Дібрівка Брусилівського району Житомирської області.

Про перейменування села Великі Прицьки Кагарлицького району Київської області.

Про перейменування села Дубка Городенківського району Івано-Франківської області. 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про співробітництво територіальних громад” щодо запровадження процедури приєднання до організованого (існуючого) співробітництва територіальних громад (р.№5341, н.д. А.Река, Ю.Бублик).

Проект Постанови про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Слов'янського району Донецької області (р.№6105, н.д. М.Єфімов, В.Курило).

Проект Закону про внесення зміни до розділу V "Прикінцеві положення" Закону України "Про державні нагороди України" щодо присвоєння звання Герой України (р.№6174, Президент України).

Пропозиції Президента України до Закону “Про службу в органах місцевого самоврядування” (р.№2489).

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до Закону України “Про державну службу” щодо статусу працівників секретаріатів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України” (р.№5263).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.30)

 

5 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про оцінку впливу на довкілля (р.№2009а-д, доопрацьований).

Проект Закону про стратегічну екологічну оцінку (р.№6106, н.д. А.Дирів  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність до європейських норм та вимог законодавства про охорону біорізноманіття) (р.№6074, н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про особливості виробництва та обігу дорогоцінного каміння органогенного утворення (р.№6123, н.д. Б.Розенблат).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення правового режиму прибережних захисних смуг водних об'єктів (р.№6179, н.д.
В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання використання побутових відходів як альтернативного джерела енергії (р.№4835, н.д. О.Домбровський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування розміщення побутових відходів) (р.№4836, н.д. Н.Южаніна та ін.).             

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо спрямування надходжень від екологічного податку до спеціального фонду державного бюджету та використання екологічного податку) (р.№4837-1, н.д. О.Недава).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

5 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю  (р.№4666, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З  ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.620, о 12.10)

 

5 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо використання вітчизняної сировини) (р.№5501,  н.д. С.Хлань та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

5 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення дотримання прав та вдосконалення роботи з неповнолітніми правопорушниками (р.№5298, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо підслідності кримінальних правопорушень органу досудового розслідування, поза юрисдикцією якого знаходиться місце їх вчинення (р.№5443, н.д. М.Паламарчук, В.Король).

Проект Закону про внесення зміни до статті 101 Кримінально-виконавчого кодексу України щодо усунення дискримінаційних положень (р.№6015,  н.д. М.Паламарчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)" (в частині забезпечення реалізації функцій прокуратури) (р.№5177, н.д. В.Карпунцов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)" (в частині реформування прокуратури відповідно до європейських стандартів) (р.№5177-1,  н.д. О.Сотник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства (р.№4367,  н.д. К.Усов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо збереження довкілля та родючого шару ґрунту) (р.№2507,  н.д. О.Ленський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо державних нагород) (р.№3847,  н.д. О.Мусій)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за пошкодження телекомунікаційних мереж) (р.№4497,  н.д. Р.Семенуха та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення прав громадянського суспільства у боротьбі з корупцією (р.№5398, н.д. В.Купрій та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

5 квітня

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері проходження військової служби у відповідність до законодавства у сфері запобігання корупції та уточнення строків подання військовими посадовими особами декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) (р.№6051, н.д. І.Вінник).

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про особливості управління окремими територіями Донецької та Луганської областей (р.№4297, н.д. В.Німченко та ін.).

Проект Закону про гуманітарну допомогу в кризових ситуаціях (р.№4360, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо гуманітарної допомоги в кризових ситуаціях (р.№4361, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо гуманітарної допомоги в кризових ситуаціях (р.№4362, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо закупівлі товарів і послуг необхідних для проведення навчально-тренувальних зборів збірних команд України) (р.№5194,   н.д. А.Палатний та ін.).

Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти (р.№5435, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти (р.№5435-1, н.д. Найєм М.-М.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення механізмів забезпечення завдань кримінального провадження) (р.№5490, н.д. М.Паламарчук та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України щодо звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій із ввезення на митну територію України та постачання на митній території України виробничого обладнання та цілісних майнових комплексів для новостворених переробних підприємств (р.№5507, н.д. С.Березкін).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо плати за землю (р.№5551, н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо плати за землю (р.№5552, н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про очищення влади" (щодо вдосконалення правових норм) (р.№5563, н.д. С.Кіраль, В.Голуб).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності (р.№5587, КМУ).

Проект Закону про Фонд енергоефективності (р.№5598, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 141 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування витрат на фінансування об'єктів та закладів спортивної інфраструктури, охорони здоров'я та культури (р.№5643, н.д. Ю.Чижмарь та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку прийняття процесуального рішення прокурором під час досудового розслідування) (р.№6057, н.д. Ю.Македон).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестиційної діяльності шляхом передбачення можливості відстрочки орендної плати  (р.№6076, нд. П.Дзюблик та ін.).

 

 

Інші питання:Початок формиКінець форми

Про обговорення питання щодо затвердження кандидатури від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України.

Звіт про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році.

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.30 )

 

5 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Міський громадський транспорт України") між Україною та Європейським інвестиційним банком (р.№0139, Президент України).

 

Інші питання:

Про інформацію МЗС України щодо стану підготовки оновленого проекту закону України "Про дипломатичну службу України".

Про презентацію концепції реформування Дипломатичної академії при МЗС України керівником групи реорганізації С.Корсунським.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Про пріоритетні напрямки міжпарламентської співпраці ВРУ у 2017 році. 

Про створення депутатських груп ВРУ з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами у 2017 році.

Про участь народних депутатів України у Національному семінарі щодо ролі національних парламентів у реалізації стандартів Європейської конвенції з прав людини в рамках виконання Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки, який відбудеться 20-21 квітня 2017 року в м.Страсбург (Франція).

Про звернення Меджлісу кримськотатарського народу щодо підтримки проектної пропозиції видання "In-Art" "Чумацький шлях".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30)

 

5 квітня

I. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про електронні довірчі послуги (р.№4685, повторне друге читання)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції" щодо розроблення трирічних планів заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції (р.№6160, КМУ).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної реєстрації друкованих засобів масової інформації) (р.№5024, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

5 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мови роботи Верховної Ради України та її органів (р.№6059, н.д. А.Парубій).

Проект Закону про внесення зміни до Регламенту Верховної Ради України щодо недопущення обмеження права народних депутатів України та інших осіб на виступ рідною мовою мовних меншин України під час засідань Верховної Ради України та її органів (р.№6059-1, н.д. О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років" (щодо занесення пам’яток Другої світової війни до Державного реєстру нерухомих пам’яток України) (р.№6064, н.д. І.Артюшенко та ін.). 

 

Інші питання:

Про Звіт Рахункової палати України про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів на забезпечення діяльності Національної академії мистецтв України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

5  квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до розділу XV “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про вищу освіту” щодо захисту дисертацій аспірантів і здобувачів, діяльності спеціалізованих вчених рад та видачі дипломів доктора філософії (р.№5719, н.д. О.Скрипник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо статусу керівника вищого навчального закладу) (р.№1151, н.д.
В.Петьовка).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 6 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (р.№6060, н.д. О.Співаковський та ін.).

Проект Закону про розвиток галузевої науки (р.№4237, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Постанови про зміну порядку обчислення часу на території України (скасування запровадження на території України дії літнього часу)
(р.№4234, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до статті 37 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” щодо відновлення права подавати для обчислення пенсії довідки про заробіток за будь-які 60 місяців роботи підряд до 1 липня 2000 року (р.№5423, н.д. Ю.Шухевич).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо припинення права користування земельними ділянками підприємств, установ та організацій, що перебувають у віданні Національної академії наук України або національної галузевої академії наук (р.№4554, КМУ).

 

Інші питання:

Про стан та завдання розвитку зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти в Україні.

Про затвердження рішення виїзного засідання Комітету на тему: “Нормативно-правове забезпечення навчання іноземців в країні: стан, проблеми, перспективи” (на базі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 15.00)

5  квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання законодавства у сфері застосування запобіжних заходів до особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішується питання про їх застосування (р.№1242, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо доступу до результатів доклінічного вивчення та клінічних випробувань лікарських засобів (р.№4074, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання психіатричної допомоги (р.№4449, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про опіку та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, цивільна дієздатність яких обмежена (р.№4606, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 170 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування доходів деяких категорій фізичних осіб (р.4986, н.д.  В.Гудзенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо скасування тендерних процедур для закупівлі медичних засобів, товарів, послуг і робіт для здійснення санітарних та протиепідемічних заходів при виникненні інфекційних та масових неінфекційних захворювань (р.№4934, н.д. О.Урбанський, П.Унгурян).

 

Інші питання:

Про результати закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, проведених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2016 року.

Про проведення у період сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання парламентських слухань з питань розвитку фармацевтичної галузі в Україні.

 

6  квітня

(вул. М. Грушевського, 5, кулуари другого поверху, о 09.00)

 

Інші питання:

День профілактики меланоми у Верховній Раді України за участю ГО "Стоп меланома" .

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул.Липська 3, зал №3, о 14.30 )

 

5 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ринок електричної енергії (р.№4493, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стабілізації діяльності Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" у зв'язку з тимчасовою окупацією території України (р.№5370, друге читання).

Проект Закону про забезпечення прозорості у видобувних галузях (р.№6229, н.д. О.Бєлькова  та ін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (щодо відкритого та прозорого формування складу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) (р.№6073, н.д. Л.Підлісецький  та ін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (щодо невідкладної ротації чинного складу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) (р.№6073-1, н.д. О.Рябчин, В.Войціцька).

Проект Закону про врегулювання діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (р.№4977, н.д. Ю.Дерев”янко, Д.Добродомов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо оформлення прав на землю під об'єктами енергетики (р.№6255, н.д. Л.Підлісецький та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

5 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо приведення транзитних процедур у відповідність з Конвенцією про єдиний режим транзиту та Конвенцією про спрощення формальностей у торгівлі товарами  (р.№5627, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 243 Митного кодексу України щодо територіальних органів Національної поліції (р.№4560, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (щодо вдосконалення норм Закону України) (р.№5470, н.д. А.Антонищак та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Банкова 5-7, кімн. 418, о 14.30)

4 квітня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" щодо реалізації права змінити громадянство (р.№6175, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" щодо заборони мати громадянство іншої держави особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та врегулювання деяких аспектів порядку зміни громадянства (р.№6175-1, н.д. О.Вілкул, Ю.Бойко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких положень під час виконання міжнародних договорів України про реадмісію (р.№5344, н.д. В.Пацкан та ін.).

 

 

Початок формиКінець формиПочаток форми

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

5 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки" (щодо уточнення деяких положень) (р.№3218, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення парламентського контролю за діяльністю членів Кабінету Міністрів України та підстав їх звільнення з посади (р.№3308, н.д. О.Ляшко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві вибори" (щодо унеможливлення не обрання депутата від територіального виборчого округа) (р.№3439, н.д.  А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 86 Закону України "Про місцеві вибори" щодо встановлення результатів виборів депутатів у багатомандатному виборчому окрузі (р.№3439-1, н.д.  О.Співаковський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві вибори" щодо інформування про зареєстрованих кандидатів на відповідних місцевих виборах (р.№3636, н.д. О.Супруненко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку застосування відповідальності до посадових та службових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування (р.№3869, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" (щодо обмеження кількості заступників міністра) (р.№3877, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про політичні партії" (щодо порядку створення політичної партії) (р.№3878, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження права довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов'язань (р.№4188, н.д. В.Голуб та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо призупинення дії окремих положень) (р.№4498, н.д.  А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки (щодо шанобливого ставлення до пам'яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років та ветеранів війни) (р.№4632, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про місцеві вибори" (р.№5016, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення гарантованого загального, рівного і прямого виборчого права громадян України) (р.№5148, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 106 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо дострокового припинення повноважень депутата, обраного у одномандатному окрузі) (р.№5162, н.д. О.Купрієнко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.30)

 

5 квітня
І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ліцензійних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності (р.№4958, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо технічного регулювання у сфері спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації (р.№6088, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

5 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Про заяву народного депутата України Бабак А.В. про складення нею депутатських повноважень.

Про звіт Управління справами Апарату Верховної Ради України про використання бюджетних коштів, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2016 рік".

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності народних депутатів України та державних службовців за набуття громадянства інших держав (р.№6131, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення відповідальності народних депутатів України, депутатів сільських, селищних, обласних, районних, міських, районів у містах рад, сільських, селищних, міських голів, старост, державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування за набуття громадянства інших держав) (р.№6131-1, н.д. С.Рудик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення парламентського контролю за діяльністю членів Кабінету Міністрів України та підстав їх звільнення з посади", внесений народними депутатами України  (р.№3308, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності членів Уряду за відсутність на пленарних засіданнях Верховної Ради України під час розгляду питань, пов'язаних з парламентським контролем за діяльністю Кабінету Міністрів України  (р.№5376, н.д. С.Каплін, А.Немировський).

Проект Закону про авторське право на тексти законодавчих актів  (р.№5689, н.д. Шухевич Ю.-Б. Р.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готель "Київ", 12-й поверх,  о 14.30)

 

5 квітня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації (р.№5313, друге читання).

 

Інші питання:

Про ситуацію навколо заміни члена Наглядової ради ПАТ  "Національна суспільна телерадіокомпанія України" від фракції Радикальної партії Олега Ляшка.

Про проект Комунікативної стратегії Верховної Ради України, підготовленої в рамках виконання Плану дій Ініціативи "Відкритий парламент" на реалізацію Декларації відкритості парламенту.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

4 квітня

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо удосконалення термінологічно-понятійного апарату у галузі туризму) (р.№5591, н.д. А. Лопушанський).

Проект Закону про внесення змін до статті 151 Сімейного кодексу України (щодо піклування про дітей трудових мігрантів, які перебувають на їх утриманні та залишаються на території України) (р.№3460, н.д. О.Фельдман).

 

Інші питання:

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості України".

Проект Рекомендацій учасників засідання круглого столу на тему: "Захист дітей від сексуального насильства".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 525, о 14.30)

 

5 квітня

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо підтвердження наявності деяких ознак в порядку окремого провадження (р.№5690, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону України про внесення змін до статті 32 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо необхідного страхового стажу для призначення пенсій по інвалідності (р.№5691, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо повернення до сплати єдиного соціального внеску в залежності від наявності доходу суб'єктів малого і середнього підприємництва та запобігання їх масовому припиненню (р.№5644, н.д. О.Вілкул). 

Проект Закону про внесення зміни до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу (р.№4070, н.д. О.Ляшко, В.Рабінович ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження додаткових гарантій належної діяльності професійних спілок) (р.№5469, н.д. Є.Мураєв).

Проект Постанови про деякі питання підвищення державних соціальних стандартів і гарантій та розробки Концепції соціального розвитку України (р. №5345, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод ).

 

ІI. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо забезпечення життєдіяльності та основних потреб мирного населення, що постраждало внаслідок загострення бойових дій на Сході України (р.№6037, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо неврахування часу проїзду у межах України до місця проведення відпустки та назад) (р.№5512, н.д. Д.Тимчук, Т.Ричкова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної допомоги дітям та сім'ям з дітьми, які потребують соціальної підтримки) (р.№4985, н.д. В.Гудзенко).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо статусу пенітенціарного персоналу у зв'язку з пенітенціарною реформою (р.№4002а, н.д. Ю.Мірошниченко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 167 Податкового кодексу України щодо встановлення справедливого порядку оподаткування пенсій, розмір яких перевищує десять прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб (р.№5282, н.д. Ю.Шухевич).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

5 квітня

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років" щодо занесення пам'яток Другої світової війни до Державного реєстру нерухомих пам'яток України (р.№6064, н.д. І.Артюшенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання права на доступ до культурних цінностей та культурних благ внутрішньо переміщеним особам та ветеранам війни (р.№3503, н.д. С.Тарута та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення умов для забезпечення виборчих прав осіб з інвалідністю (р.№5559, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ввезення в Україну транспортних засобів для забезпечення проведення антитерористичної операції  (р.№4950, н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб (р.№6125, КМУ).

Інші питання:

Про стан реалізації Постанови Верховної Ради України "Про забезпечення належним медичним обслуговуванням військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я під час проведення антитерористичної операції на сході України" від 29.05.2014 № 1286 з урахуванням звернення волонтера Єршової В.А.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_______________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.934, о 15.00)

 

5 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо передачі майна до державної та комунальної власності) (р.№6007, н.д. Б.Дубневич).

 

Інші питання:

Щодо стану дорожнього господарства:

обсяги будівництва, реконструкції, ремонтів та утримання автомобільних доріг загального користування у 2016 році;

планові показники виконання дорожніх робіт у 2017 році.

Щодо стану реформування дорожнього господарства:

реформування Укравтодору та служб автомобільних доріг в областях;

реформування ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України".

Запровадження контрактів на експлуатаційне утримання автомобільних доріг тривалого строку дії (п’ять – сім років) на всю мережу автомобільних доріг загального користування.

Запровадженню умов контрактів Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC) на всю мережу автомобільних доріг загального користування.

Реалізація Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща від 09.09.2015 про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги (100 млн. євро).

Актуалізація проекту будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва, з метою розвантаження вулично-дорожньої мережі м. Києва від транзитного транспорту.

Перспективи будівництва мостового переходу через річку Дніпро в місті Кременчуці Полтавської області.

 

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

4 квітня

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення довіри між банками та їх клієнтами (р.№6027, н.д. С.Рибалка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання переказу коштів (р.№5361, н.д. Р.Демчак ).

Обговорення питання про перегляд попереднього рішення Комітету щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регульованих ринків та деривативів) (р.№3498, н.д. Р.Демчак та ін.).

 

5  квітня

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

 

Інші питання:

Презентація Проекту технічної допомоги USAID "Кредитування сільськогосподарських виробників" в Україні та пропозицій щодо нової редакції Закону України "Про кредитні спілки";

Презентація Проекту технічної допомоги USAID "Трансформація фінансового сектору".

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2,  кімн.11, о 14.00)

 

4 квітня

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Про наслідки приватизації Миколаївського глиноземного заводу та повноту виконання покупцем інвестиційних зобов’язань".

 

 

Головне організаційне управління

31 березня 2017 року