ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 03 07 липня 2017 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(м. Одеса, пр-кт Шевченка, 4 , Одеська обласна державна адміністрація,

об 11.00)

 

 

5 липня

 

Інші питання:

Про стан правопорядку на території Одеської області, виконання правоохоронними органами, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Одеської області вимог Конституції та законів України, проблеми та шляхи їх усунення.

Пропозиції до проекту Порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України.

Проект Плану роботи Комітету  на сьому сесію Верховної Ради України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, об 11.00)

 

4 липня

 

Інші питання:

Про обговорення звернення громадської організації "Transparency International Ukraine" щодо заяви Генерального прокурора України Луценка Ю.В. від 28.04.2017 року, про конфіскацію 1.5 млрд. доларів США злочинної організації Януковича та закритість інформації стосовно правового обгрунтування конфіскації вказаних коштів.

Про можливі корупційні ризики при забезпеченні потреб Збройних Сил України сучасними засобами зв’язку.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 12.00)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про подання, підтримане та внесене до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Луценком Ю.В. 21 червня 2017 року, "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Дейдея Євгена Сергійовича" (№ 06-295вих-17).

 

 

4 липня, о 10.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про подання, підтримане та внесене до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Луценком Ю.В. 21 червня 2017 року, "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Довгого Олеся Станіславовича" (№06-294вих-17).

 

 

5 липня, о 10.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про подання, підтримане та внесене до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Луценком Ю.В. 21 червня 2017 року, "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Лозового Андрія Сергійовича" (№ 07-19365-17).

 

 

6 липня, о 10.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про подання, підтримані та внесені до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Луценком Ю.В. 21 червня 2017 року, "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Полякова Максима Анатолійовича", "Про надання згоди на затримання народного депутата України Полякова Максима Анатолійовича", "Про надання згоди на обрання стосовно народного депутата України Полякова Максима Анатолійовича запобіжного заходу у виді тримання під вартою (арешту)" (06-297вих-17).

7 липня, о 10.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про подання, підтримані та внесені до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Луценком Ю.В. 21 червня 2017 року, "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Розенблата Борислава Соломоновича", "Про надання згоди на затримання народного депутата України Розенблата Борислава Соломоновича", "Про надання згоди на обрання стосовно народного депутата України Розенблата Борислава Соломоновича запобіжного заходу у виді тримання під вартою (арешту)" (№06-296вих-17).

 

 

Початок форми

Кінець форми

 

Головне організаційне управління

30 червня 2017 року