ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 06 09 червня 2017 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

    (вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

7 червня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про комерційний облік комунальних послуг (р.№4901, повторне друге читання).

Проект Закону про енергетичну ефективність будівель (р.№4941-д, друге читання).

Проект Закону про житлово-комунальні послуги (р.№1581-д, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР та інших законодавчих актів України щодо забезпечення прав власників (користувачів) приміщень жилого будинку (р.№6424, н.д. А.Герасимов та ін.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення реалізації права громадян на забезпечення жилими приміщеннями в будинках житлових кооперативів (р.№3741, н.д. А.Шинькович, О.Герега).

Проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР (щодо реалізації положень Закону України про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки) (р.№4189,  н.д. Г.Шверк).

Проект Постанови про першочергове забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (переселенців з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим) (р.№4264,  н.д. А.Іллєнко та ін.).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності у сфері охорони культурної спадщини (р.№5677, н.д. І.Подоляк та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 99 Земельного кодексу України щодо уточнення видів права земельного сервітуту (р.№5606,  н.д. П.Різаненко, А.Шинькович).

 

Інші питання:

Про звернення Голови Комітету з питань промислової політики та підприємництва Галасюка В.В. щодо визначення зазначеного Комітету головним по супроводженню проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" (щодо мораторію на сплату комунальних послуг внутрішньо переміщеними особами на їх нерухоме майно, яке знаходиться в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження) (р.№6461, н.д. В.Курило та ін.).  

Про ситуацію у сфері житлово-комунального господарства.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

7 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до пункту 31 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України щодо державного підприємства "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (ХДАВП)" (р.№6379, н.д. В.Кривенко  та ін.).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

Інші питання:

Про погодження переліків об’єктів, щодо яких здійснюється реалізація заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України:

1) у Харківській області (згідно з листом Харківської обласної державної адміністрації від 22.05.2017 № 01-35/3847).

2) у Запорізькій області (згідно з листом Запорізької обласної державної адміністрації від 18.05.2017 № 08-22/1352).

3) у Київській області (згідно з листом Київської обласної державної адміністрації від 31.05.2017 р. № 11-11/2195).

Про погодження розподілу коштів, перерозподілу видатків, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету:

1) розподіл залишку коштів Міністерству економічного розвитку і торгівлі за бюджетною програмою 1201440 «Виконання програми «Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом» (розпорядження КМУ від 19.04.2017 № 267-р).

2) перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству внутрішніх справ (розпорядження КМУ від 24.05.2017 № 351-р).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова,3а,  кімн.416, о 15.00)

 

7 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про призначення окремих позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення (р.№6466, н.д. О.Дехтярчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 59-1 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо уточнення деяких положень (р.№6416, н.д. Ю.Бублик, А.Шкрум).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адміністративні послуги" щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг (р.№6388, КМУ).

Проект Постанови про приведення назви міста Сєвєродонецьк Луганської області у відповідність до правил українського правопису (р.№5308, н.д. О.Бригинець та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення надання нотаріальних послуг в сільській місцевості (р.№2819, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення, заохочення, притягнення до дисциплінарної відповідальності та звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів (р.№5530, н.д. Ю.Бублик).

 

Інші питання:

Про позаштатного консультанта Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

6 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про стратегічну екологічну оцінку (р.№6106, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про поводження з радіоактивними відходами" щодо удосконалення механізму фінансування поводження з радіоактивними відходами (р.№6435, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин) (р.№5119-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо удосконалення окремих положень та відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (р.№6292, н.д. О.Біловол та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо відновлення справедливих соціальних гарантій (р.№6292-1, н.д. Н.Королевська, Ю.В.Солод).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про ратифікацію Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер (р.№0146, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо скасування тендерних процедур для закупівлі товарів і послуг з організації безплатного гарячого харчування для дітей, що постраждали від Чорнобильської катастрофи (р.№6450, н.д. І.Констанкевич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" (щодо посилення державних гарантій соціально-економічного розвитку) (р.№6520, н.д. І.Крулько).

 

8 червня

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

Інші питання:

"Круглий стіл" щодо екологічних проблем Донбасу.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

7 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оренди та концесії (р.№6018, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо передачі майна до державної та комунальної власності) (р.№6007, н.д.  Б.Дубневич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№6022,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава (р.№6428, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 38 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (р.№6442, КМУ).

 

Інші питання:

Про прийняття рішення щодо Звіту Антимонопольного комітету України за 2016 рік.

 

 

КОМІТЕТ З  ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.620, о 14.15)

7 червня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Генеральної Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про співробітництво у сфері оборони (р.№0145, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про вимоги до предметів та матеріалів, що контактують з харчовими продуктами (р.№4611, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо технічного регулювання у сфері спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації (р.№6088, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування операцій із ввезення на митну територію України товарів уповноваженими економічними операторами (р.№4776, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо уповноваженого економічного оператора та спрощень митних формальностей (р.№4777, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виконання зобов'язань України за Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами (стосовно виробництва, презентації та реалізації тютюнових виробів, їх реклами і спонсорства) (р.№2430-1, н.д. Г.Кривошея та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо здешевлення вартості автомобілів для багатодітних сімей) (р.№2164а, н.д. Т.Козак).

Проект Закону про захист споживачів від зловживань з боку колекторів (р.№2615, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо підтвердження наявності деяких ознак в порядку окремого провадження (р.№5690, н.д. Ю.-Б.Шухевич).

Проект Закону про регулювання виробництва, використання, ввезення та розповсюдження на території України полімерних пакетів (р.№6020, н.д. А.Шинькович та ін.).

 

Інші питання:

Про Звіт щодо COSAC.

Про Рекомендації комітетських слухань на тему: "Україна в міграційних процесах до ЄС: втрати і здобутки".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

7 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державне бюро розслідувань" (р.№6430, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо визначення повноважень прокурора при оскарженні постанови місцевого суду (р.№5322,  н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору, Голокосту, геноциду кримськотатарського народу) (р.№4120,  н.д. Г.Логвинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обов'язку службових осіб подавати інформацію про наявність громадянства (підданства) іншої держави (держав) (р.№6216,  н.д. Ю.Македон та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони розміщення зовнішньої реклами на пам'ятках культурної спадщини (р.№5679, н.д. І.Подоляк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони розміщення зовнішньої реклами на пам'ятках національного або місцевого значення та в межах зон охорони цих пам'яток, історичних ареалів населених місць (р.№5679-1,  н.д. С.Тарута).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку запобігання та протидії дискримінації в Україні (р.№6353,  н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо запровадження механізму уникнення відповідальності особами, які підозрюються або обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів (р.№4013а, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України, щодо термінів обрання запобіжного заходу по категоріям справ віднесеним до підслідності Національного антикорупційного бюро України (р.№6257, н.д. Б.Береза).

Проект Закону про внесення зміни до статті 336 Кримінального процесуального кодексу України (щодо проведення процесуальних дій у режимі відеоконференції під час судового провадження у разі неможливості виконання ухвали про здійснення приводу) (р.№6110,  н.д. А.Немировський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку прийняття процесуального рішення прокурором під час досудового розслідування) (р.№6057, н.д. Ю.Македон).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

7 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про захист викривачів і розкриття інформації про шкоду або загрозу суспільним інтересам (р.№4038а, н.д. С.Заліщук та ін., висновок Комітету з питань правової політики та правосуддя щодо невідповідності Конституції України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо удосконалення порядку організації роботи Національного агентства з питань запобігання корупції (р.№5672,  н.д. К.Матейченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо удосконалення порядку організації роботи Національного агентства з питань запобігання корупції (р.№6335, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення ефективності та незалежності діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції (р.№6387, н.д. В.Чумак та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері проходження військової служби у відповідність до законодавства у сфері запобігання корупції та уточнення строків подання військовими посадовими особами декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) (р.№6051, н.д. І.Вінник).

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" щодо спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги (р.№5475, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про демонополізацію спиртової галузі за участі трудових колективів (р.№5516, н.д. С.Євтушок, І.Крулько).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо плати за землю (р.№5551,  н.д.С.Мартиняк).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (р.№5578,  н.д. Р.Сольвар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо плати за землю (р.№5552, н.д.С.Мартиняк).

Проект Закону про додаткові заходи підвищення рівня обороноздатності держави та соціального захисту громадян України шляхом застосування механізмів цивільної конфіскації (р.№5557,н.д. М.Бурбак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про очищення влади" (щодо вдосконалення правових норм) (р.№5563, н.д.С.Кіраль, В.Голуб).

Проект Закону про лікарське самоврядування (р.№5617,  н.д. О.Мусій).

Проект Закону про лікарське самоврядування (р.№5617-1, н.д.   О.Богомолець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку прийняття процесуального рішення прокурором під час досудового розслідування) (р.№6057,  н.д. Ю.Македон).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестиційної діяльності шляхом передбачення можливості відстрочки орендної плати  (р.№6076,  н.д. П.Дзюблик та ін.).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про забезпечення державного контролю під час надання соціальної підтримки (р.№6159, КМУ).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо зупинення дії ліцензії (р.№6221,  н.д. Ю.Бублик).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пропаганди чи реклами наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) (р.№6307, н.д. Д.Голубов).

 

Інші питання:

Про обговорення проекту  щорічної національної доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики в Україні та внесення відповідного проекту Постанови Верховної Ради України.

Про обговорення проекту Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні",  що відбулися 24 травня 2017 року та внесення відповідного проекту Постанови Верховної Ради України. 

Про звернення народного депутата України – члена Комітету               Буглака Ю.О. щодо створення підкомітету з питань запобігання і протидії політичній корупції Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції. 

Про обговорення інформації щодо осіб, які надали документи до Комітету для участі у конкурсі на кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки

Про обговорення і затвердження результатів слухань у  Комітеті від 21 квітня 2017 року щодо звернення до  Прем’єр-міністра України   Гройсмана В.Б. про забезпечення, відповідно до вимог чинного законодавства, безперешкодного доступу посадовими особами Національного агентства до державних та інформаційних баз даних (реєстрів) державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування та дотримання органами державної влади строків надання Національному агентству документів чи інформації.

Про звернення народного депутата України – голови підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством Луценка І.В.

Про розгляд  звернення народного депутата України – заступника Голови Комітету  Попова І.В.

Про розгляд звернення Голови Народної Ради міста Полтави     Підгорного О.І.

Початок формиКінець форми

 

Початок форми

Кінець форми

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15 )

 

6 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер (р.№0146, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про співробітництво в галузі освіти і науки (р.№0147, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Європейської угоди про передачу заяв про правову допомогу (р.№0148, Президент України).

 

7 червня,  о 15.15

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зовнішньополітичного курсу України) (р.№6470, н.д. А.Парубій та ін.).

 

Інші питання:

Про інформацію Голови Комітету за результатами робочої наради на тему: "Енергетична безпека України в міжнародному контексті".

Про стан підготовки проекту Закону України "Про дипломатичну службу".

Про затвердження координаторів з проведення організаційних зборів щодо утворення депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків  з іноземними країнами.

Про депутатське звернення народного депутата України Луценка І.В. щодо поширення посадовими особами Республіки Білорусь офіційної інформації про підготовку терористів та диверсантів в Українських таборах подальшу їх злочинної діяльності в Білорусії.

Про підготовку спільного заходу з парламентарями Бундестагу.

Про звернення Львівської обласної організації Профспілки працівників державних установ України щодо організації проведення мітингів у всіх містах України стосовно прийняття звернень до Державної Думи РФ, Президента РФ з вимогою припинення військової агресії проти України та до міжнародних організацій стосовно посилення позиції захисту України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 14.00)

7 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про мови в Україні (р.№5556, н.д. Я.Лесюк та ін.).

Проект Закону про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні (р.№5669, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про державну мову (р.№5670, н.д. І.Подоляк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо назви релігійних організацій (об'єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об'єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України (р.№5309, н.д. І.Бриченко та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

7 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України, які регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру (р.№2887, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони інтелектуальної (промислової) власності (р.№5699, КМУ).

Проект Постанови про введення мораторію на ліквідацію та реорганізацію дошкільних навчальних закладів (р.№5122, н.д. В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення, заохочення, притягнення до дисциплінарної відповідальності та звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів (р.№5530, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" щодо безоплатного відвідування дендрологічних парків (р.№2498, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" щодо пенсійного забезпечення та соціального захисту наукових працівників (р.№3250, н.д. О.Вілкул, Д.Колєсніков).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення у відповідність національного законодавства з питань охорони прав на винаходи та корисні моделі до міжнародних стандартів (р.№1765, н.д. В.Петьовка).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права інтелектуальної власності на службові твори (р.№1812, н.д. І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо службових творів, творів, створених за замовленням та при виконанні робіт (р.№1812-1, н.д. Р.Семенуха та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" (щодо впровадження механізму разового грошового стягнення для ефективного захисту права власників товарних знаків) (р.№2157а, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на промислові зразки" (щодо зміни процедури отримання патентів на промислові зразки) (р.№2352, н.д. С.Рибалка).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення прав працюючих пенсіонерів на отримання пенсії (р.№5671, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей для здобуття професійно-технічної та вищої освіти (р.№6298, н.д О.Третьяков та ін.).

 

Інші питання:

Про затвердження рішення виїзного засідання Комітету на тему: "Законодавче врегулювання діяльності аграрних навчальних закладів України".

Про затвердження внесення до порівняльної таблиці проекту Закону України "Про освіту" (р.№3491-д) додаткових пропозицій народного депутата України О.Співаковського.

Про затвердження складу робочої групи з доопрацювання проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (р.№6393).

Про ініціативу студентської спілки України щодо проведення Всесвітньої універсіади в Україні.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кім. 1224, о 15.00)

 

7 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Законів України щодо уточнення питань військової служби за контрактом (р.№6473, н.д. І.Вінник та ін.).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо проходження служби у військовому резерві на особливий період (р.№6474, н.д. С.Пашинський та ін.).

Проект Закону про здійснення протимінної діяльності в Україні (р.№5189, н.д.А.Кісельов).

Проект Закону про протимінну діяльність в Україні (р.№5189-1, КМУ).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про оперативно-розшукову діяльність (р.№6284, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Генеральної Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про співробітництво у сфері оборони (р.№0145, КМУ).

 

Інші питання:

Звіт за результатами поїздки народних депутатів України на полігон поблизу населеного пункту Семиполки Київської області, де проходять випробування сучасних засобів радіозв’язку.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 15.00)

7 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров’я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині (р.№2386а-1, друге читання).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України у частині оптимізації системи центральних органів виконавчої влади у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення (р.№5134, н.д.  О.Кириченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та їх діяльності у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення (р.№5134-1, н.д. О.Мусій та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про лікарські засоби" щодо термінів придатності лікарських засобів, закуплених із залученням спеціалізованих організацій (р.№6194, н.д. О.Богомолець).

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо створення клінічних баз (р.№6283, н.д.  О.Богомолець та ін. ).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмежень по проведенню операцій штучного переривання вагітності (абортів) (р.№6239, н.д. Д.Голубов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення здійснення закупівель лікарських засобів та медичних виробів (р.6367, н.д. А.Шипко та ін.).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 141 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування витрат на фінансування об'єктів та закладів спортивної інфраструктури, охорони здоров'я та культури (р.№5643, н.д. Ю.Чижмарь та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання державної підтримки багатодітним сім’ям з метою підвищення народжуваності в Україні (р.5580,  н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" щодо збільшення видатків для виплат Національній академії медичних наук (р.6453, н.д. А.Павелко та ін.).

Інші питання:

Про результати закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, проведених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2016 року.

Про використання коштів Державного бюджету України на 2017 рік для фінансової підтримки Товариства Червоного Хреста України. 

Про нецільове використання приміщень закладів охорони здоров’я.

 

9 червня 

(вул. М. Грушевського, 18/2, кімн. № 12, о 14.30)

Інші питання:

Засідання "круглого столу" на тему:  аконодавчі ініціативи Комітету з  адаптації вітчизняної  системи охорони здоров’я до європейських стандартів".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.30)

 

7 червня

Інші питання:

Презентація проекту оновленої Енергетичної стратегії України до 2035 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

7 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стабілізації розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії України (р.№6005, н.д. В.Єфімов).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні (р.№3238, доопрацьований, н.д. О.Кондратюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні (р.№3239, доопрацьований, н.д. О.Кондратюк та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

 (вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.30)

   

7 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб, (р.№3459-1, друге читання).

Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти (р.№5435, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти (р.№5435-1, н.д. М.-М.Наєм).

 

Інші питання:

Про заслуховування інформації органів виконавчої влади щодо дотримання та реалізації прав внутрішньо переміщених осіб на пенсійне забезпечення.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

 

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

7 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення парламентського контролю за діяльністю членів Кабінету Міністрів України та підстав їх звільнення з посади (р.№3308, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку застосування відповідальності до посадових та службових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування (р.№3869, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" (щодо обмеження кількості заступників міністра) (р.№3877, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про політичні партії" (щодо порядку створення політичної партії) (р.№3878, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження права довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов'язань (р.№4188, н.д. В.Голуб, О.Сотник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо форми вирішення територіальною громадою питань місцевого значення (р.№4240, н.д. М.Курячий та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо призупинення дії окремих положень) (р.№4498, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки" (щодо шанобливого ставлення до пам'яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років та ветеранів війни) (р.№4632, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про садівничі, городні та дачні неприбуткові громадські об'єднання (р.№4980, н.д. С.Кудлаєнко).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про місцеві вибори" (р.№5016, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення гарантованого загального, рівного і прямого виборчого права громадян України) (р.№5148, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 106 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо дострокового припинення повноважень депутата, обраного у одномандатному окрузі) (р.№5162, н.д. О.Купрієнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення умов для забезпечення виборчих прав осіб з інвалідністю (р.№5559, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.15)

 

7 червня
І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону  про внесення змін до ст. 15 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань"   (р.№6316, н.д. І.Кириленко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (р.№4045а, н.д. П.Дзюблик).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

7 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 25.05.2017 про прийняття в цілому, як закону законопроекту №5678 (р.№5678/П, н.д. Шухевич Ю.-Б. Р.)

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (р.№5666, н.д. С.Пашинський та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів та проектів інших актів Верховної Ради України на відповідність їх оформлення та реєстрації вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та інших прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів.

 

Інші питання:

Про лист Асоціації народних депутатів України (реєстр. № 122439) про надання роз’яснення Комітету стосовно реалізації окремих положень Закону України "Про статус народного депутата України".

Питання організації роботи Верховної Ради України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готель "Київ", 12-й поверх,  о 14.30)

 

7 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" (щодо розповсюдження продукції друкованих засобів масової інформації державною мовою) (р.1237, н.д. Ю.Бублик та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів фінансування з країни-агресора "Телеканалу "Інтер", що становить загрозу національній безпеці України (р.№6511, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення офіційної публікації законів України та інших нормативно-правових актів (р.№6518, н.д. О.Ляшко, В.Литвин).

Інші питання:

Про звернення колективу Державної наукової установи "Енциклопедичне видавництво"  щодо рейдерського захоплення приміщення видавництва у Києві по вулиці Богдана Хмельницького, 51-а.

Про розгляд напрацьованих за результатами комітетських слухань та робочих груп відповідних законодавчих ініціатив:

-         про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення;

-          про проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» щодо удосконалення механізму реформування друкованих засобів масової інформації";

-          про проект Закон України "Про аудіовізуальні медіа послуги".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

7 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій безпеки дітей (р.№3579, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок бойових дій чи збройних конфліктів (р.№6510, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про соціальний захист дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (р.№6270, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок воєнних дій, збройної агресії або збройного конфлікту (р.№6270-1, н.д. Н.Веселова).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок з метою збереження об'єктів фізичної культури і спорту (р.№6487, н.д. Д.Силантьєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей для здобуття професійно-технічної та вищої освіти (р.№6298, н.д. О.Третьяков та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Грушевського 5, кулуари  третього поверху,   о 14. 15 )

 

7 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів (р.№6327, КМУ).

Проект Закону про державні фінансові гарантії забезпечення населення необхідною медичною допомогою, лікарськими засобами та послугами системи громадського здоров'я (р.№6327-1, н.д. О.Мусій)

 

 

 

(вул. Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи".

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

7 червня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо посилення захисту інтересів осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності) (р.№6420, н.д. А.Шинькович, О.Герега).

Інші питання:

Про звернення Міністерства соціальної політики України щодо попереднього розгляду у Комітеті проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів, розробленого на виконання Закону України "Про внесення зміни до Закону України "Про ратифікацію Конвенції про права інвалідів і Факультативного протоколу до неї". 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 15.00)

 

7 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Повітряного кодексу України (щодо відповідності до вимог національного та міжнародного законодавства в авіаційній галузі) (р.№5261, н.д.В.Богуслаєв  та ін).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 165 Податкового кодексу України (р.№6024, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг (р.№6308, н.д. О.Медуниця та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 209 Земельного кодексу України (щодо встановлення додаткових напрямів використання коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва) (р.№4893, н.д. М.Довбенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 209 Земельного кодексу України (щодо встановлення додаткових напрямів використання коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва) (р.№4893-1, н.д. Р.Сольвар).

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

6 червня

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо укладення договорів у вигляді електронного документа (р.№6028, н.д. Р.Демчак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інвесторів від зловживань на ринках капіталу (р.№6303, н.д. П.Різаненко).

 

 

Головне організаційне управління

2 червня 2017 року