ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 6 - 10 лютого 2017 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

7 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції  (р.№5448, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про насіння і садивний матеріал" (щодо ввезення, вивезення зразків насіння та садивного матеріалу) (р.№4758, доопрацьований, С.Хлань).

Проект Закону про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів (р.№4126-1, н.д. А.Артеменко та ін.).

 

Інші питання:

Звіт про роботу Комітету за п’яту сесію.

План роботи Комітету  на шосту сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

(вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

8 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків (р.№1076, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав внутрішньо переміщених осіб (р.№3122-1,  Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (щодо способу передачі технічної документації на багатоквартирний будинок) (р.№4363, н.д. В.Гуляєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей здійснення права власності у багатоквартирному будинку (р.№4743,  н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" (щодо забезпечення прав мешканців багатоквартирних будинків при передачі будинку новому управителю або зміни форми управління багатоквартирним будинком) (р.№4780,  н.д. С.Ківалов, Е.Матвійчук).

 

Інші питання:

Про  звернення  Президента  Міжгалузевої  асоціації   "Укртеплокомуненерго" А.А. Блащука щодо проблемних питань сфери теплопостачання.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

____________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 12.00)

7 лютого

 

Інші питання:

Про погодження розподілу коштів, затверджених за спеціальним фондом державного бюджету за бюджетною програмою 3111020 "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування" (згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 14-р (із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.02.2017 № 62-р).

 

8 лютого

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України. Всього 32 законопроекти, у тому числі: (р.№№5577, 5605, 5558-1, 4910, 5578, 5226, 5595, 5612, 5556, 5478, 5518, 5594, 5382, 5513, 5450, 5611, 5591, 5549, 3107, 5532, 5289, 5593, 5592, 5460, 5450-1, 5386, 5431, 5590, 5607, 0122, 5586, 4660-д,).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

8 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питання перейменування місцевих державних адміністрацій (р.№5541, н.д. А.Герасимов).

Проект Закону про тимчасово окуповану територію України (р.№3593-д, н.д. О.Сироїд та ін.).

 

 

Інші питання:

Про інформацію Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Українська асоціація районних та обласних рад” щодо стану виконання Закону України “Про асоціації органів місцевого самоврядування”.

Про Звіт Комітету  за п’яту сесію.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного шостої сесії.

План роботи Комітету  на шосту сесію.

Про календарний план проведення засідань Комітету та його підкомітетів на період шостої сесії.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.30)

 

8 лютого

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (щодо удосконалення деяких положень) (р.№4582, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення механізму видобування підземних вод невеликими сільськогосподарськими підприємствами, фермерськими господарствами, підприємцями сільських населених пунктів, чиє виробництво не відзначається значними обсягами (р.№4347, доопрацьований, н.д. А. Вадатурський та ін.).   

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення охорони водних об'єктів) (р.№5453, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення заходів із запобігання виникненню надзвичайної екологічної ситуації, у зв'язку з масовими вирубками та знищенням лісів в Україні та приведення дії тимчасової заборони експорту лісоматеріалів до вимог міжнародних договорів, ратифікованих Україною (р.№5471, н.д.  Ю.Дерев’янко).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів (р.№5495, н.д. О.Ляшко та ін.).   

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення заходів щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів (р.№5495-1, альтернативний, н.д. Ю. Дерев’янко).

Проект Закону про внесення змін до статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо підвищення штрафів за незаконну вирубку у зимовий період) (р.№5635, н.д. Д.Голубов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення відповідальності за порушення лісового законодавства та охорони зелених насаджень (р.№5504, н.д. О. Єднак та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо звільнення від сплати земельного податку національних та державних дендрологічних парків (р.№5634, н.д. В.Бондар).

Проект Закону про приєднання до Протоколу про сталий туризм до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат (р.№0131, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення правил тримання собак, котів та інших видів тварин (р.№5584, н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо спеціалізованих медико-санітарних частин (р.№5608, н.д. С.Березенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання адресної соціальної допомоги за пільговий проїзд малозабезпеченим верстам населення (р.№5404, н.д. С.Лабазюк та ін.).   

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" щодо вдосконалення розрахунків за електричну енергію (р.№5525, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності (р.№5587, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вивезення та ввезення рухомих культурних цінностей (р.№5513, КМУ).

 

Інші питання:

Про проект Національної стратегії поводження з відходами.

Звіт про роботу Комітету за період п’ятої сесії.

План роботи Комітету  на  шосту сесію.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного шостої сесії.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів фінансового аудиту Державної екологічної інспекції України та її територіальних органів у 2015 році.

Про лист Рахункової палати України щодо аудиту ефективності використання бюджетних коштів на ведення лісового і мисливського господарства, охорону  і захист лісів в лісовому фонді та розпорядження об’єктами державної власності, які належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України.

Про лист Рахункової палати України щодо висновків аудиту ефективності справляння та дієвості контролю за надходженням плати за користування надрами за видобування нафти

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на санаторно-курортне лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.  

Про затвердження штатного розпису апарату Національної комісії з радіаційного захисту населення України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

8 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№5593, н.д. Б.Матківський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо обмежень входження до складу тендерного комітету (р.№4535, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах  (р.№2302а-д, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо корпоративних договорів (р.№4470, друге читання).

Проект Закону про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю (р.№4666, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

___________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.15)

 

8 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)" (р.№0130, КМУ).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії (р.№5550, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо приведення транзитних процедур у відповідність з Конвенцією про єдиний режим транзиту та Конвенцією про спрощення формальностей у торгівлі товарами (р.№5627, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо використання вітчизняної сировини) (р.№5501, н.д. С.Хлань та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо повернення до норми використання спирту коньячного власного виробництва або спирту коньячного викуреного в Україні з виноматеріалів, вироблених з вітчизняної сировини, та витриманих не менше трьох років, у перерахунку на абсолютний алкоголь по роках) (р.№5501-1, н.д. П.Юрчишин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", "Про виноград та виноградне вино" (щодо забезпечення використання вітчизняної сировини у виробництві коньяку) (р.№5501-2, н.д. Л.Козаченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо обов'язковості використання вітчизняної сировини у виробництві коньяку) (р.№5501-3, н.д. А.Ільюк, Р.Заставний).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальну економічну зону "Закарпаття" (щодо забезпечення рівних прав інвесторів, розширення виробництва та створення нових робочих місць) (р.№2301а, н.д. В.Галасюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів (р.№3871,  н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні (р.№5669, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про державну мову (р.№5670, н.д. І.Подоляк та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 48 законопроектів: (р.№№4546, 4544, 4544-1, 4357, 4365, 4366, 4364, 4363, 4326, 4376, 4378, 4356-1, 4396, 4395, 4387, 4401, 4402, 4392, 4390, 4389, 4385, 4375, 4497, 4494, 4500, 4504, 4515, 4512, 4514, 4510, 4513, 4477, 4477-1, 4495, 4517, 4521, 4477-2, 4536, 4531, 4534, 4528, 4291, 4485, 4483, 4475, 4479, 4404, 4407).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

8 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю (р.№5629, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо посилення захисту прав потерпілого) (р.№4499,  н.д. І.Котвіцький  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 72 Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування строку попереднього ув'язнення (р.№5259, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відновлення справедливого порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення у строк покарання) (р.№5259-1,  н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 72 Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування строку попереднього ув'язнення (р.№5259-2,  н.д. В.Купрій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (р.№4952, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації (р.№2016, друге читання).

Проект Закону про Дисциплінарний статут Національної поліції України (р.№4670, друге читання).

 

Інші питання:

Про Звіт за підсумками роботи Комітету  за п’яту сесію.

Про затвердження календарного плану проведення засідань Комітету на період шостої сесії.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

8 лютого         

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо вдосконалення вимог фінансового контролю (р.№5150,  н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про запобігання корупції та загальні засади йо-декларування (р.№5248, н.д. Є.Дейдей).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо розширення сфери застосування спеціальних перевірок (р.№5409, н.д. Д.Силантьєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розміщення грошових активів суб'єктами декларування (р.№5413, н.д. А.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України" щодо посилення громадського контролю у сфері антикорупційної діяльності (р.№5430, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про Дисциплінарний статут Національного антикорупційного бюро України (р.№5581, н.д. В.Чумак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо визначення посадової особи публічного права) про Дисциплінарний статут Національного антикорупційного бюро України (р.№5672,  н.д. К.Матейченко та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення осіб начальницького складу Національного антикорупційного бюро України (р.№5579,  н.д. Є.Соболєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань застосування антикорупційних механізмів до голови та членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та забезпечення незалежності цієї Комісії) (р.№5590,  н.д. Ю.Дерев’янко).

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про державний контроль і правові засади діяльності з організації та проведення азартних ігор (р.№2441а, н.д. В.Романюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції у сфері земельних відносин (р.№3745,  н.д. О.Мушак та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо закупівлі послуг реабілітації в реабілітаційних центрах та реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів) (р.№4037а, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про визнання гуманітарною допомогою транспортних засобів, ввезених для забезпечення проведення антитерористичної операції (р.№4728, н.д. М.Хміль, Л.Денисова).

Проект Закону про спеціальний статус потерпілого від особливо тяжкого злочину проти життя та здоровя, відшкодування матеріальної, моральної шкоди таким особам державою зі обовязковим зверненням регресу до засудженого (р.№4991, н.д. С.Кудлаєнко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо забезпечення виконання рішень і висновків Конституційного Суду України (р.№5033, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо військово-цивільних адміністрацій (р.№5111, н.д. І.Вінник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення гарантованого загального, рівного і прямого виборчого права громадян України) (р.№5148, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про проведення перевірки стану здоров’я осіб, які займають вищі державні посади (р.№5161, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо закупівлі товарів і послуг необхідних для проведення навчально-тренувальних зборів збірних команд України) (р.№5194, н.д. А.Палатний та ін.).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України (щодо скасування інституту приватних виконавців та усунення перешкод у доступі до правосуддя) (р.№5227, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо заборони купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення (р.№5241, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо зняття мита на устаткування та обладнання) (р.№5251, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зняття оподаткування податком на додану вартість устаткування та обладнання) (р.№5258, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення процедури відводу (р.№5335, н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів (р.№5364, н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення регулювання діяльності в сфері паркування транспортних засобів (р.№5364-1, н.д. В.Сташук, Л.Ємець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення права власності на землю та законодавчого врегулювання земельних відносин (р.№5393, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів із застосуванням механізму відшкодування вартості лікарських засобів (реімбурсації) (р.№5432, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

Проект Закону про демонополізацію та впровадження ринкових засад функціонування спиртової галузі (р.№5445, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання квартир в багатоквартирних житлових будинках (р.№5473, н.д. А.Герасимов, Д.Андрієвський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо механізму стягнення необґрунтованих активів на користь держави у порядку цивільного судочинства (р.№5577, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 99 Земельного кодексу України щодо уточнення видів права земельного сервітуту (р.№5606, н.д. П.Різаненко, А.Шинькович).

 

Інші питання:

Про розклад засідань Комітету та підкомітетів.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного шостої сесії.

Звіт про підсумки роботи Комітету у вересні 2016 року – січні 2017 року.         

План роботи Комітету на лютий – липень 2017 року.

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15 )

 

8 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Урядом Малайзії про взаємну правову допомогу в кримінальних справах (р.№0128, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Урядом Малайзії про видачу правопорушників (р.№0129, Президент України).

Проект Закону про приєднання до Протоколу про сталий туризм до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат (р.№0131, КМУ).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України "Про Остаточний Звіт ОБСЄ/БДІПЛ за результатами спостереження на виборах до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації 2016 року  (р.№5687, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (щодо приватних домашніх робітників та місцевого персоналу іноземних диппредставництв) (р.№5509, КМУ).

 

Інші питання:

Про підготовку  Звернення Верховної Ради України до Президента США Д.Трампа та Конгресу США.

Про інформацію Міністерства закордонних справ України щодо стратегічних пріоритетів зовнішньої політики України у 2017 році та напрацювання шляхів співпраці між Міністерством та Комітетом.

Про зміни у складі Постійної делегації ВРУ у ПАЧЕС (лист Голови депутатської фракції Радикальної партії Олега  Ляшка).

 По підготовку до участі делегації ВРУ у 136-й Асамблеї МПС (1-5 квітня 2017 року в м.Дакка, Бангладеш).

 Про пріоритетні напрямки співпраці депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами у 2017 році.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

___________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30)

 

8 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про радіочастотний ресурс України" (щодо забезпечення умов ефективного використання радіочастотного ресурсу)" (р.№5019, н.д. Л.Денісова).

Проект Закону про радіочастотний ресурс України (р.№5051, н.д. О.Данченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про радіочастотний ресурс України" (р.№5452, КМУ).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет  не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення умов ефективного використання радіочастотного ресурсу (р.№5020, н.д. Л.Денісова).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення умов ефективного використання радіочастотного ресурсу (р.№5021, н.д. Л.Денісова).

 

Інші питання:

Про стан реалізації Рекомендацій парламентських слухань "Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору України" (Постанова Верховної Ради України   № 1073 від 15 квітня 2016 року).

Про План міжнародних зв’язків Комітету  на 2017 рік.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

8 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону культурної спадщини" (щодо визначення поняття "пам’ятка культурної спадщини") (р.№5678, н.д. І.Подоляк та ін.).

Проект Постанови про відзначення 655-річчя визволення українських (руських) земель від гніту Золотої  Орди (р.№5560, н.д. О.Марченко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 141 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування витрат на фінансування об’єктів та закладів спортивної інфраструктури, охорони здоров’я та культури (р.№5643, н.д. Ю.Чижмарь та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності у сфері охорони культурної спадщини (р.№5677, н.д. І.Подоляк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони розміщення зовнішньої реклами на пам’ятках культурної спадщини (р.№5679, н.д. І.Подоляк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони розміщення зовнішньої реклами на пам'ятках національного або місцевого значення та в межах зон охорони цих пам'яток, історичних ареалів населених місць (р.№5679-1, н.д. С.Тарута).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

____________________________________

(вул. М.Грушевського, 18/2,  кімн.12, о 15.00)

 

8  лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст”) (р.№5240, доопрацьований, н.д.О.Марченко, О.Співаковський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення публічності і недопущення зловживань в сфері реєстрації та обігу знаків для товарів і послуг, а також захисту та створення умов для реалізації прав їх власників (р.№5419, н.д. В.Пташник та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо форми вирішення територіальною громадою питань місцевого значення (р.№4240, н.д. М.Курячий, І.Куліченко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо звільнення від сплати земельного податку національних та державних дендрологічних парків (р.№5634, н.д. В.Бондар).

 

Інші питання:

Про виконання Закону України “Про вищу освіту” в частині діяльності Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку (21 червня 2017 року).

Звіт про роботу Комітету з питань науки і освіти за період п’ятої сесії.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

8 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо посилення гарантії дотримання законодавства України) (р.№2985, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб"  (р.№2289а).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо ввезення в Україну транспортних засобів для забезпечення проведення антитерористичної операції) (р.№4950, н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України з питань забезпечення жилими приміщеннями військовослужбовців та членів сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання обов'язків військової служби (р.№4995, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (р.№5027, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 30 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо членів сім'ї, які мають право на пенсію в разі втрати годувальника) (р.№5366,  н.д. А.Тетерук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції (р.№1681,  н.д. А.Білецький, О.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про розвідувальні органи України" (р.№4031, н.д.І.Лапін).

 

Інші питання:

Звіт про планове забезпечення та фактичне використання бюджетних коштів сектором національної безпеки і оборони за 12 місяців 2016 року.

Заслуховування інформації, яка стосується питань, пов’язаних з прийняттям на озброєння, виробництвом, експлуатацією міномета М120-15 "Молот" у Збройних Силах України, висновки, що, зокрема стосуються проведення натурного експерименту та результатів випробувань вказаного міномета.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ",  5-й поверх, о 15.00)

 

8 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови  про проведення парламентських слухань на тему: "Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє" (1 березня 2017 року) (р.№5600, н.д.  О.Богомолець та ін.).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Раціональна фармацевтична політика та забезпечення населення ефективними, безпечними та доступними лікарськими засобами" (19 квітня 2017 року) (р.№5601, н.д.  О.Богомолець та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відпустки" щодо врегулювання питання відпустки на період встановлення обмежувальних протиепідемічних заходів (р.№4139, н.д. А.Яценко, О.Дроздик).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі послуг реабілітації в реабілітаційних центрах та реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів  (р.№4037а, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо скасування тендерних процедур для закупівлі медичних засобів, товарів, послуг і робіт для здійснення санітарних та протиепідемічних заходів при виникненні інфекційних та масових неінфекційних захворювань (р.№4934, н.д. О.Урбанський, П.Унгурян).

Інші питання:

Про результати закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, проведених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2015 року, та стан організації таких державних закупівель для потреб охорони здоров’я за кошти Державного бюджету України на 2016 та 2017 роки.

Про заходи, що вживаються Міністерством охорони здоров’я України для нормативно-правового забезпечення реформування системи надання первинної медичної допомоги населенню, підготовки сімейних лікарів та інших медичних працівників первинної ланки до роботи в нових умовах.

Про розгляд колективного звернення народних депутатів України стосовно виключення зі складу головних позаштатних спеціалістів  МОЗ України за спеціальністю "Фізіотерапія. Медична реабілітація" Козявкіна В.І. (за пропозицією народного депутата України І.Сисоєнко).

Про розгляд звернення трудового колективу щодо продовження контракту з головним лікарем НДСЛ "Охматдит" Гладушем Ю.І. (за пропозицією народного депутата України О.Мусія).

План роботи Комітету на шосту сесію.

Пропозиції до проекту порядку денного шостої сесії.

Про утворення при Комітеті робочих груп для підготовки до другого читання прийнятих за основу проектів законів: про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання законодавства у сфері застосування запобіжних заходів до особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішується питання про їх застосування (р.№1242); про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання психіатричної допомоги (р.№4449); про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо доступу до результатів доклінічного вивчення та клінічних випробувань лікарських засобів (р.№4074); та направленого на повторне перше читання проекту Закону  про внесення змін до Закону України "Про донорство крові та її компонентів" (р.№4770).

Про створення експертної ради при Комітеті (за пропозицією народного депутата України О.Мусія).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул.Липська 3, зал  №3, о 14.30)

 

8 лютого

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії (р.№5550, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення використання газорозподільних систем) (р.№5558, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей передачі в оренду газорозподільних систем, власником яких є держава, або їх складових (р.№5558-1, н.д. С.Драюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії (р.№4334,  друге читання).

Інші питання:

Про затвердження плану роботи Комітету на шосту сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Митного  кодексу України щодо інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем і засобів їх забезпечення   (р.№5369, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування спадщини) (р.№0940,  друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.30)

 

8 лютого

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (щодо надання притулку бездомним особам) (р.№3833, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (щодо приватних домашніх робітників та місцевого персоналу іноземних диппредставництв) (р.№5509, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засади державної мовної політики" (в частині мови документів, що посвідчують особу або відомості про неї) (р.№1334, н.д. А.Дирів).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки дітей, які постійно проживають в зоні проведення антитерористичної операції у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення (р.№5089, н.д. М.-М. Наєм та ін.).

 

Інші питання:

Про звернення правозахисних громадських організацій щодо обговорення  питання стосовно підготовки до відбору кандидата (кандидатів)  на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Про звернення Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини  стосовно визначення кандидатури до складу міжвідомчої робочої групи щодо вирішення системних проблем надмірної тривалості досудового слідства та судового провадження.

 

 

 

Початок формиКінець формиПочаток форми

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

8 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення доповнень до Цивільного кодексу України (щодо введення обмежень розміру санкцій, що можуть бути застосовані відповідно до договору стосовно фізичної особи, яка прострочила виконання грошового зобов'язання) (р.№1042, н.д. С.Міщенко, В.Развадовський).

Проект Закону про внесення доповнень до Цивільного кодексу України (щодо введення обмежень розміру санкцій, що можуть бути застосовані відповідно до договору стосовно фізичної особи, яка прострочила виконання грошового зобов'язання) (р.№1042-1, н.д. Р.Сидорович).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо конкретизації обов'язків сторін, передбачених договором транспортного експедирування) (р.№2259а, н.д. Д.Лінько).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про громадські об'єднання" щодо забезпечення діяльності громадських спілок (р.№2628, н.д. С.Куніцин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 171-1 Кодексу адміністративного судочинства України (щодо уточнення окремих положень) (р.№4052, н.д. І. Крулько та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо полегшення доступу до правосуддя внутрішньо переміщених осіб та інших категорій осіб, права, свободи чи інтереси яких були порушені внаслідок збройного конфлікту, тимчасової окупації, надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру (р.№5183, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проекти законів, які опрацьовуються на предмет відповідності положенням Конституції України: (р.№№3775, 3794, 4004-2, 4267-1, 4279, 4409, 4461, 4634, 4648, 4715, 4792, 4895, 4895-1, 4991, 4998, 5023, 5031, 5034, 5137, 5159, 5210, 5256, 5257, 5326, 5327, 5334, 5370, 5382, 5425, 5513, 4000а, 4010а, 4023а, 4034а).

 

Інші питання:

Про Роз’яснення Комітету щодо застосування окремих положень Закону України "Про місцеві вибори",  пов’язаних із статусом та оплатою праці членів виборчих комісій.

Інформація Міністерства юстиції України щодо виконання Закону України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів".

Інформація Міністерства юстиції України щодо виконання Закону України "Про виконавче провадження".

План роботи Комітету на шосту сесію.

Про календарний план проведення засідань Комітету і його підкомітетів на період шостої сесії.

Пропозиції Комітету до проекту Порядку денного шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Про результати конкурсу на зайняття вакантної посади головного консультанта секретаріату Комітету з питань правової політики та правосуддя.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.30)

 

8 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо провадження господарської діяльності у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової техніки, військової зброї і боєприпасів до неї (р.№5698, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації права на конвертацію грошових вимог до товариства на внесок до його статутного капіталу (р.№2764, повторне друге читання).

Проект Закону про державне регулювання у сфері поводження із синтетичними миючими засобами та товарами побутової хімії (р.№5182, н.д. С.Кіраль).

Проект Закону про державну політику у сфері поводження із мийними засобами  (р.№5182-1, н.д. О. Недава та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________________

(вул. Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, о 14.30)

 

8 лютого

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення (р.№5657, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 48 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо строку зберігання передач (р.№5607, н.д.  П.Різаненко, А.Шинькович).

 

        ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони розміщення зовнішньої реклами на пам’ятках культурної спадщини (р.№5679, н.д. І.Подоляк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони розміщення зовнішньої реклами на пам'ятках національного або місцевого значення та в межах зон охорони цих пам'яток, історичних ареалів населених місць (р.№5679-1, н.д.С. Тарута).

Проект Закону про детінізацію ринку азартних ігор та забезпечення доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов’язань (р.№4663, КМУ).

Проект Закону про детінізацію азартних ігор в Україні (р.№4663-1, н.д.
 І.Молоток).

   

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

 7 лютого

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення демографічної ситуації (р.№2377а, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підтримки молоді (р.№4518, н.д. С.Лабазюк та ін.).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки дітей, які постійно проживають в зоні проведення антитерористичної операції у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення (р.№5089, н.д. М.-М. Найєм та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зняття адміністративних бар'єрів при набутті дитиною права власності на нерухоме майно (р.№5533, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до статті 141 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування витрат на фінансування об'єктів та закладів спортивної інфраструктури, охорони здоров'я та культури (р.№5643, н.д. Ю. Чижмарь та ін.).

Інші питання:

Про доцільність внесення Кабінетом Міністрів України проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

8 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо віднесення до застрахованих осіб окремих категорій громадян (р.№5595, КМУ). 

Проект Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№5511, КМУ). 

Проект Постанови про деякі питання підвищення державних соціальних стандартів і гарантій та розробки Концепції соціального розвитку України (р.№5345, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод). 

Проект Постанови  про заслуховування інформації Кабінету Міністрів України про реальний стан сфери соціального захисту населення та заходи з подолання соціальної кризи (р.№5338, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відпустки" (щодо врегулювання питання відпустки на період встановлення обмежувальних протиепідемічних заходів) (р.№№4139, доопрацьований, н.д. А.Яценко, О.Дроздик).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу (р.№4070, н.д. О.Ляшко, В.Рабінович).

 

ІI. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 87 Бюджетного кодексу України щодо сплати страхових внесків до накопичувальної професійної пенсійної програми (р.№4583, КМУ).

Проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підтримки молоді (р.№4517, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підтримки молоді (р.№4518, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про мораторій на примусову реалізацію житла, нарахування та стягнення пені та інших штрафних санкцій за несплату житлово-комунальних послуг (р.№5250, н.д. С.Лабазюк  та ін.).

Проект Закону про встановлення мораторію на виселення, стягнення житла, нарахування та стягнення пені та інших штрафних санкцій за несплату житлово-комунальних послуг (р.№5250-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання адресної соціальної допомоги за пільговий проїзд малозабезпеченим верстам населення (р.№5404, н.д. С.Лабазюк  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо гарантування прав і законних інтересів суб'єктів малого і середнього підприємництва (р.№5633, доопрацьований, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

Інші питання:

Про стан виконання Закону України "Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей" № 2623-IV від 02 червня 2005 року.

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

8 лютого

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо розвитку власної справи фізичною особою-підприємцем з інвалідністю, отриманою внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції (р.№5518, н.д. Л.Денісова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" щодо спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги (р.№5475, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні (р.№4458, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про опіку та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, цивільна дієздатність яких обмежена (р.№4606, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальної захищеності інвалідів в Україні (р.№4803, н.д. О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо захисту інтересів дітей-інвалідів) (р.№4803-1, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"  (р.№5697, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до додатків № 3 та № 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" щодо уточнення назви субвенції (р.№5663, н.д. О.Третьяков та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

                                               _______________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 934, о 15.00)

8 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів (р.№4644, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо автомобільних доріг оборонного значення (р.№4647, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо уточнення деяких повноважень державного управління автомобільними дорогами загального користування (р.№5386, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу торговельного мореплавства України (щодо сприяння розвитку судноплавства в Україні) (р.№2712, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері морського та річкового транспорту (р.№1682, н.д. М. Бурбак).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії стосовно співробітництва у сфері військових перевезень (р.№0123, КМУ).

 

Інші питання:

План роботи Комітету з питань транспорту на шосту сесію.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного шостої сесії.

Щодо пропозицій для розгляду питань на засіданнях Національної ради реформ у 2017 році.

            Контроль виконання рішень виїзних засідань Комітету.

 

 

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

7 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про спрощення процедур капіталізації та реорганізації банків (р.№6010, н.д. Р.Демчак).
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг (р.№2456-д, н.д. С.Рибалка  та ін.).
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо лібералізації валютних операцій для сприяння інвестиціям та експорту   (р.№4866, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо розкриття інформації на фондовому ринку та вдосконалення порядку емісії цінних паперів та розширення можливостей для залучення капіталу)  (р.№5592,  н.д. П.Різаненко та ін.).

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 17.30)

 

8 лютого

 

Інші питання:

Про стан підготовки до приватизації публічних акціонерних товариств "Державна продовольчо-зернова корпорація України" та "Аграрний фонд".

Прийняття рішення з питання "Про інформацію Фонду державного майна України щодо управління часткою держави у статутному капіталі ТОВ "Запорізький титано -магнієвий комбінат" та ситуації на підприємстві".

              

 

Головне організаційне управління

3 лютого 2017 року