ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 1014 квітня 2017 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________________

(м. Київ, вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

11 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров'я та благополуччя тварин (р.№0906, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо Аграрного фонду) (р.№6055, н.д. О.Медуниця та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

    (вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

12 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про обрання кандидата до складу Конкурсної комісії з організації та проведення конкурсу на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Про узгодження законопроектів з питань енергетичної ефективності (внесення змін до порівняльної таблиці законопроекту р.№1581-д).

Інші питання:

Про концепцію законопроекту щодо внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

12 квітня

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

Інші питання:

Про погодження розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, розподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам:

1) розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті на 2017 рік за програмою 1003090 "Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Національної гвардії України" (розпорядження КМУ від 22.03.2017 № 187-р);

2) розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті на 2017 рік за програмою 2101190 "Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Збройних Сил України" (розпорядження КМУ від 29.03.2017 № 214-р);

3) розподіл між місцевими бюджетами субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів (постанова КМУ від 29.03.2017 № 201).

Про стан реалізації пунктів 10 та 17 Прикінцевих положень Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (щодо здійснення правочину з державним боргом та підготовки відповідних змін до цього Закону), а також про здійснення заходів щодо пролонгації облігацій Державного агентства автомобільних доріг України, випущених під державні гарантії (продовження розгляду).

Про оголошення повторного конкурсу на заняття посад членів Рахункової палати (для призначення нового складу Рахункової палати).

Про орієнтовний розклад засідань Комітету з питань бюджету на травень, червень та липень 2017 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

10 квітня

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Партисипативна демократія в системі місцевого самоврядування".

 

12 квітня

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про тимчасово окуповану територію України (р.№3593-д, н.д. О.Сироїд та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну службу” (щодо уточнення окремих положень) (р.№6227, КМУ).

Про призначення окремих позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до статті 51 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо узгодження окремих норм, які стосуються складу виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради (р.№5291, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо повноважень місцевих рад (р.№5231, н.д. Ю.Бублик, В.Гуляєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо звітування сільського, селищного, міського голови перед відповідною територіальною громадою (р.№5340, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про державну підтримку жінок, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”  (р.№4185, н.д. В.Писаренко).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України №1377-VIII від 19.05.2016 “Про перейменування окремих населених пунктів та районів” (щодо зміни назви села: “Попова Гребля” на село: “Гребля”) (р.№5085, н.д. Ю.Македон).

 

Інші питання:

Про інформацію Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад щодо стану виконання Закону України “Про асоціації органів місцевого самоврядування”.

Про стан реалізації органами виконавчої влади Рекомендацій парламентських слухань “Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи” (за інформацією Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України). 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.30)

 

12 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Закон України про оцінку впливу на довкілля (р.№2009а-д).

Проект Закону про особливості виробництва та обігу дорогоцінного каміння органогенного утворення (р.№6123, н.д. Б.Розенблат).

Проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№4028, н.д. А.Бабак та ін.).

Проект Закону про систему збирання та утилізації використання тари (р.№5614, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про регулювання виробництва, використання, ввезення та розповсюдження на території України полімерних пакетів (р.№6020, н.д.
А.Шинькович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення кримінальної відповідальності сільських, селищних, міських голів за вивезення побутових відходів на територію іншої області без спеціальних дозволів (р.№6156, н.д. С.Каплін).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо системи збирання та утилізації використаної тари) (р.№5615, н.д. І.Луценко та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за самовільне випалювання рослинності або її залишків) (р.№6280, н.д. Р.Сольвар).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо оформлення прав на землю під об'єктами енергетики (р.№6255, н.д. Л.Підлісецький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до додатків № 3 та № 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (щодо збільшення розміру субвенцій на надання пільг і житлових субсидій населенню) (р.№6249, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (щодо ввезення транспортних засобів, які відповідають екологічній нормі "Євро-4") (р.№6238,  н.д. О.Барна та ін.).

Інші питання:

Інформація щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мисливського господарства та полювання (р.№4702, н.д.В.Яніцький та ін.). 

Про стан виконання Закону України "Про Загальнодержавну програму зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

( вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.30)

 

12 квітня

 

Інші питання:

Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році.

 

 

КОМІТЕТ З  ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.620, о 14.00)

 

12 квітня

I. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія про економічне співробітництво (р.№0138, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чеської Республіки про науково-технологічне співробітництво (р.№0140, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо транскордонного співробітництва (р.№6085, н.д. О.Юринець та ін.).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет  не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів (р.№5694, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про авторське право і суміжні права" щодо діяльності організацій колективного управління (р.№4461, н.д. Є.Рибчинський, О.Опанасенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо використання вітчизняної сировини) (р.№5501, н.д. С.Хлань та ін.).

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", "Про виноград та виноградне вино" (щодо забезпечення використання вітчизняної сировини у виробництві коньяку) (р.№5501-2, н.д. Л.Козаченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо обов'язковості використання вітчизняної сировини у виробництві коньяку) (р.№5501-3, н.д. А.Ільюк, Р.Заставний).

Проект Закону про захист споживачів від зловживань з боку колекторів (р.№2615,  н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про державний контроль і правові засади діяльності з організації та проведення азартних ігор (р.№2441а,  н.д. В.Романюк та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 400 законопроектів: (р.№№4560, 4562, 4554, 4553, 4568, 4575, 4602, 4631, 4622, 4616, 4586, 4595, 4598, 4587, 4599, 4596, 4600, 4621, 4442-1, 4632, 4657, 4650, 4728, 4732, 4712, 4719, 4707, 4578-2, 4736, 4722, 4703, 4705, 4700, 4347, 4578-1, 4049, 4322, 4278, 4254, 4217-1, 2434, 4217, 4331, 4332, 4336, 0096, 4335, 4353, 4345, 4328, 4527, 4715, 4710, 4706, 4544-3, 4567, 4559, 4578, 4544-2, 4556, 4613, 4606, 4725, 4726, 4455, 4694, 4690, 4693, 4682, 4645-2, 4643, 4652, 4638, 4624, 4625, 4667, 4603, 4608, 4608-1, 4608-2, 4608-3, 4671, 1528, 4695, 4590, 4764, 4799, 4837, 4858, 4834, 4842, 4832, 4844, 4853, 4847, 4843, 4845, 4851, 4812, 4800, 4807, 4816, 4814, 4813, 4803-1, 4798, 4802, 4803, 4801, 4794, 4275, 4780, 4779, 4774, 4769, 4703-1, 4755, 4761, 4743, 4748, 4754, 4869, 4867, 4863, 4864, 4802-1, 4703-1, 4746, 4766, 4804, 4842, 4893-1, 4814, 4998, 4999, 4992, 4993, 4985, 4983, 4975, 4979, 4965, 4973, 4966, 4932, 4876, 4889, 4909, 4905, 4986, 4982, 4913, 4908, 4916, 4962, 4837-1, 4608-2, 4922, 4921, 4988, 4991, 4981-2, 5020, 5014, 5022, 5015, 5016, 5033, 5035, 5021, 5197, 5065, 5083, 5082, 5056, 5055, 3001, 3001-1, 5186, 5094-1, 5183, 5185, 5121, 5206, 5205, 5200, 5189, 5196, 5195, 5190, 5204, 5207, 5096, 5098, 5098-1, 5102, 5136, 5148, 5163, 5153, 5154, 5175, 5179, 5161, 5162, 5147, 5160, 5069, 5146, 5151, 5150, 5149, 5137, 5086, 5053-1, 5121, 5108, 5116, 5094, 5061, 5122, 5133, 5076, 5086, 4884, 5099, 5111, 5213, 5210, 5211, 5212, 5208, 5303, 5296, 5297, 5299, 5291, 5292, 5295, 5290, 5310, 5309, 5307, 5226, 5236, 5234, 5277, 5289, 5263, 5284, 5250-1, 5301, 5306, 5305, 5315, 5138, 6121, 6049-1, 5320, 5322, 5318, 5253, 5241, 5231, 5227, 5254, 5253, 5246, 5242, 5270, 5226, 5221, 5224, 5218, 5219, 5243, 5242, 5275, 5189-1, 5269, 5262, 5160-1, 5264, 5260, 5341, 5355, 5372, 5358, 5367, 5366, 5318-1, 5342, 5340, 5328, 5324, 5334, 5325, 5330, 5327, 5376, 5382, 5373, 5359, 5360, 5387, 5393, 5375, 5406, 5416, 5412, 5413, 5415, 5419, 5425, 5423, 5404, 5409, 5411, 5395, 5398, 5408, 5399, 5397, 5405, 5446, 5449, 5434, 5430, 5226, 5236, 5268, 5223, 5475, 5474, 5473, 5458, 5457, 5454, 5456, 5467, 5466, 5464, 5460, 5471, 5455, 5469, 5478, 5487, 5480, 5488, 5483, 5515, 5518, 5521, 5514, 5533, 5531, 5534, 5530, 5524, 5532, 5513, 5504, 5512, 5503, 5510, 5499, 5498, 5496, 2342, 5536, 5537, 5538, 5497, 5474-1, 5564, 5559, 5560, 5555, 3815-д, 4045а, 4001а-1, 4032а, 4001а, 4002а, 4000а, 4031а, 4023а, 4025а, 4024а, 4013а, 3593-д, 4007а, 4042а, 4033а, 4010а, 4028а, 4027а, 4006а, 4005а).

Інші питання:

Презентація результатів дослідження щодо процесу наближення законодавства України до законодавства ЄС, здійсненого правовою експертною групою проектів технічної допомоги ЄС (Представництво ЄС в Україні).

Щодо Звіту про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

12 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України у зв'язку з ратифікацією Третього додаткового протоколу та Четвертого додаткового протоколу до Європейської конвенції про видачу правопорушників (р.№6149, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та підстав закриття кримінального провадження (р.№6220, н.д. В.Денисенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про попереднє ув'язнення" щодо забезпечення безперешкодного доступу представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста до осіб, взятих під варту (р.№5574, н.д. М.Паламарчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України (р.№5441, н.д. М.Паламарчук), 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору, Голокосту, геноциду кримськотатарського народу) (р.№4120, н.д. Г.Логвинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо вдосконалення контролю за дотриманням законних вимог народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати) (р.№5342, н.д. А. Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо розгляду кримінальних проваджень колегією суддів (р.№4546, н.д. Р.Демчак).

Проект Закону  про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за сприяння вчиненню самогубства) (р.№4088, н.д. Д.Силантьєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо збереження довкілля та родючого шару ґрунту) (р.№2507, н.д. О.Ленський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та деяких інших законів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави (р.№5442, друге читання, зауваження Головного юридичного управління).

 

Інші питання:

Про погодження Комітетом кандидатур Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до складу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

12 квітня

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про особливості управління окремими територіями Донецької та Луганської областей (р.№4297, н.д. В.Німченко та ін.).

Проект Закону про гуманітарну допомогу в кризових ситуаціях (р.№4360, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо гуманітарної допомоги в кризових ситуаціях (р.№4361, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо гуманітарної допомоги в кризових ситуаціях (р.№4362, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо закупівлі товарів і послуг необхідних для проведення навчально-тренувальних зборів збірних команд України) (р.№5194,  н.д. А.Палатний та ін.).

Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти (р.№5435, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення механізмів забезпечення завдань кримінального провадження) (р.№5490, н.д. М.Паламарчук та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України щодо звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій із ввезення на митну територію України та постачання на митній території України виробничого обладнання та цілісних майнових комплексів для новостворених переробних підприємств (р.№5507, н.д. С.Березкін).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо плати за землю (р.№5551, н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо плати за землю (р.№5552, н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про очищення влади" (щодо вдосконалення правових норм) (р.№5563, н.д. С.Кіраль, В.Голуб).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності (р.№5587, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 141 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування витрат на фінансування об'єктів та закладів спортивної інфраструктури, охорони здоров'я та культури (р.№5643, н.д. Ю.Чижмарь та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку прийняття процесуального рішення прокурором під час досудового розслідування) (р.№6057, н.д. Ю.Македон).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестиційної діяльності шляхом передбачення можливості відстрочки орендної плати  (р.№6076, н.д. П.Дзюблик та ін.).

 

Інші питання:Початок формиКінець форми

Звіт про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році.

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.30 )

 

12 квітня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" (щодо тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України службових осіб, які займають особливо відповідальне становище, у разі звільнення з займаної посади) (р.№6218, н.д. Ю.Чижмарь).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія про економічне співробітництво (р.№0138, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чеської Республіки про науково-технологічне співробітництво (р.№0140, КМУ).

 

Інші питання:

Про інформацію МЗС України щодо стану виконання бюджетних програм за I квартал 2017 році.

Про запрошення Голови Сенату Парламенту Румунії здійснити офіційний візит парламентській делегації на чолі Голови ВРУ до Румунії у вересні 2017 року.

Про пріоритетні напрямки міжпарламентської співпраці ВРУ у 2017 році. 

Про звернення Меджлісу кримськотатарського народу щодо підтримки проектної пропозиції видання "In-Art" "Чумацький шлях".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кінозал, о 10.00)

 

10 квітня

Інші питання:

Конференція на тему: "Розвиток IT-бізнесу в Україні (побудова різноманітних інформаційних систем у сфері культури)".

 

12 квітня

(вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30)

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

Проект Закону про радіочастотний ресурс (р.№5051,  н.д. О.Данченко та ін.).

 

Інші питання:

Про стан реалізації Рекомендацій парламентських слухань "Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору України", затверджених Постановою Верховної Ради України № 1073 від 15 квітня 2016 року.

Виконання плану заходів щодо дерегуляції  господарської діяльності, затверджених Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 року №615-р.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

12 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону культурної спадщини" (щодо збереження пам’яток культурної спадщини, внесених до Списку всесвітньої спадщини Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) (р.№1553, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України
щодо вивезення та ввезення рухомих культурних цінностей
(р.№5513, КМУ).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Президента України Порошенка П.О. щодо присвоєння Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету звання Герой України (р.№6153, н.д. О. Сугоняко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мови роботи Верховної Ради України та її органів (р. № 6059, н.д. А.Парубій).

Проект Закону про внесення зміни до Регламенту Верховної Ради України щодо недопущення обмеження права народних депутатів України та інших осіб на виступ рідною мовою мовних меншин України під час засідань Верховної Ради України та її органів (р. № 6059-1, н.д. О.Вілкул).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

12  квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України Про вищу освіту (щодо упорядкування питання виготовлення документів про вищу освіту)
(р.№
4938, н.д. В.Остапчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 62 Закону України “Про вищу освіту” (щодо стимулювання академічної успішності та наукової діяльності студентів) (р.№5147, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо статусу керівника вищого навчального закладу) (р.№1151, н.д.
В.Петьовка).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про дошкільну освіту” (щодо можливості задоволення потреб переселенців та комплектування груп дошкільного навчального закладу) (р.№1182, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи самоврядування у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах і наближення її до європейських стандартів (р.№2410а, н.д. В.Сташук).

Проект Закону про внесення зміни до статті 28 Закону України “Про загальну середню освіту” щодо обов’язків педагогічних працівників системи загальної середньої освіти (р.№4539, н.д. Л.Денісова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення, заохочення, притягнення до дисциплінарної відповідальності та звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів (р.№5530, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 6 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (р.№6060, н.д. О.Співаковський та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо припинення права користування земельними ділянками підприємств, установ та організацій, що перебувають у віданні Національної академії наук України або національної галузевої академії наук (р.№4554, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо форми вирішення територіальною громадою питань місцевого значення
(р.№
4240, н.д. М.Курячий та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кім. 1224, о 15.00)

 

12 квітня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансування будівництва інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави (р.№2102а, н.д.А.Матвієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів державної пожежної охорони, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкових міліцій чи Державної кримінально-виконавчої служби України (р.№4116, А.Немировський  та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про оборону України" (р.№6118, КМУ).

Проект Закону про відшкодування шкоди, заподіяної терористичним актом (р.№4328,  н.д. О.Білий та ін.).

 

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про приєднання України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1 липня 1968 року", та поновлення прав України щодо ядерної зброї (р.№5489, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

Інші питання:

Інформація Національного антикорупційного бюро України  щодо поточного стану розслідування корупційних справ у сфері національної безпеки і оборони.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 15.00)

12  квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України у частині оптимізації системи центральних органів виконавчої влади у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення (р.№5134, н.д. О.Кириченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та їх діяльності у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення (р.№5134-1, н.д. О.Мусій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту громадського здоров'я від шкідливого впливу тютюнового диму (р.№4030а, н.д. О.Богомолець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання торгівлі тютюновими виробами та запровадження спеціалізованих місць торгівлі тютюновими виробами (р.№4030а-1, н.д. О.Масоріна та ін.).

Проект Закону про проведення перевірки стану здоров'я осіб, які займають вищі державні посади (р.№5161, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про лікарські засоби" щодо термінів придатності лікарських засобів, закуплених із залученням спеціалізованих організацій (р.№6194, н.д.  О.Богомолець).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо спеціалізованих медико-санітарних частин (р.№5608, н.д. С.Березенко).

Проект Закону про внесення змін до Додатку № 3 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" щодо фінансового забезпечення Державної установи "Національний Інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної академії медичних наук України" та Державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова" Національної академії медичних наук України (р.№5723, доопрацьований, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин та причин зриву програми державних закупівель ліків у 2016 році, дій або бездіяльності, службової недбалості, професійної непридатності посадових осіб Міністерства охорони здоров'я України (р.№6114, н.д. О.Вілкул, В.Бондар).

Проект Постанови про відзначення на державному рівні 100-річчя з дня народження видатного вченого лікаря-хірурга, громадського діяча, Героя України Олександра Олексійовича Шалімова (р.№6168, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

Інші питання:

Про результати закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, проведених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2016 року.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Банкова 5-7, кімн. 418, о 14.30)

12 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про національні меншини в Україні" (р.№1111, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" (щодо особливостей оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України) (р.№4023а, н.д. Г.Немиря та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо врегулювання питання припинення органів, утворених органами влади Автономної Республіки Крим (р.№6032, КМУ).

 

Інші питання:

Про представлення щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні.

Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті  на тему: "Стан реалізації Національної стратегії у сфері прав людини щодо забезпечення та захисту прав корінних народів і національних меншин України та законодавчі ініціативи щодо створення ефективних механізмів такого захисту". Початок форми

Кінець форми

 

Початок формиКінець формиПочаток форми

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.30)

 

12 квітня
І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо технічних регламентів та оцінки відповідності (р.№6235, н.д. Г.Кривошея та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо забезпечення безперервності ліцензування та захисту економічних інтересів держави (р.№2086а, н.д. В.Галасюк та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готель "Київ", 12-й поверх,  о 14.30)

 

12 квітня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо уточнення терміну "музичні твори" вітчизняного походження) (р.№5503, н.д. М.Скорик).

 Проект Закону про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про рекламу" (р.№6173, КМУ).

 

         ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про забезпечення прозорості у видобувних галузях (р.№6229, н.д. О.Бєлькова та ін.).

Проект Закону про лікарські засоби (р.№2162-д, н.д. О.Богомолець та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

11 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів (р.№6232, Президент України).

Інші питання:

Щодо доцільності внесення змін до Постанови Верховної Ради України, (№ 1806-VIII від 22.12.2016 року) "Про присудження у 2016 році Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування".

12 квітня, о 14.30

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підтримки молоді (р.№4518, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо удосконалення термінологічно-понятійного апарату у галузі туризму) (р.№5591, н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо уточнення деяких положень) (р.№6120, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо статусу волонтерів (р.№4192, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів (р.№2917, друге читання).

 

Інші питання:

Проект Рекомендацій Комітетських слухань на тему: "Функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у тому числі підпорядкованих фізкультурно-спортивним товариствам в умовах децентралізації влади".

Проект Рекомендацій учасників засідання круглого столу на тему: "Захист дітей від сексуального насильства".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. М. Грушевського, 18/2,  кімн. 12,  о 14.15)

 

11 квітня

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про підготовку проекту Трудового кодексу України (р.№1658) до другого читання.

Проект Закону про внесення зміни до розділу VІІI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (р.№6019, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення прав працюючих пенсіонерів на отримання пенсії (р.№5671, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб (р.№6125, КМУ)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо розвитку власної справи фізичною особою-підприємцем з інвалідністю, отриманою внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції (р.№5518, н.д. Л.Денісова  та ін.).

Проект Закону про лікарняні каси (р.№5664, н.д. А.Яценко, В.Бондар).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо особливостей застосування податкової соціальної пільги) (р.№5665, н.д. А.Яценко, В.Бондар).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

12 квітня

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання адресної соціальної допомоги за пільговий проїзд малозабезпеченим верствам населення  (р.№5404, н.д. С.Лабазюк та ін.).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 165 Податкового кодексу України (щодо включення доходів, отриманих адресно від компенсації за пільговий проїзд, до переліку доходів, що не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподаткування доходу) (р.№5405, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку оплати відпустки окремим категоріям ветеранів війни (р.№5025, КМУ).

 

Інші питання:

Стан виконання бюджетних програм з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.

 

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

11 квітня

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення довіри між банками та їх клієнтами (р.№6027, н.д. С.Рибалка).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо розкриття інформації на фондовому ринку та вдосконалення порядку емісії цінних паперів та розширення можливостей для залучення капіталу)  (р.№5592, н.д. П.Різаненко та ін.).

 

 

Головне організаційне управління

7 квітня  2017 року