ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 1014 липня 2017 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн. 11,  о 14.00)

 

11 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство" щодо розвитку сільського зеленого туризму"(р.№2232а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації  використання масивів земель сільськогосподарського призначення (р.№6049, н.д. В.Івченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні  (р.№6049-1, н.д. О. Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур (р.№6673, н.д. О.Кулініч та ін.).

 

Інші питання:

Проект рекомендацій комітетських слухань на тему: "Розвиток експортного потенціалу національних виробників продукції тваринного походження. Шляхи для досягнення мети, роль держави в процесі диверсифікації експортних ринків".

Звіт про роботу Комітету  за період роботи шостої сесії.

План роботи Комітету на період роботи сьомої  сесії.

Пропозиції  Комітету до проекту порядку денного сьомої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

    (вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

12 липня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про будівельні норми" (щодо уточнення деяких положень) (р.№6577, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 71 Бюджетного кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні (р.№6541, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні (р.6540, КМУ).

Проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2018-2020 роки (р.№6591, КМУ).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на період роботи сьомої сесії.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного сьомої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 1, о 12.00)

 

12 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (р.№6600, друге читання).

 

Інші питання:

Про бюджетне забезпечення основних напрямів діяльності місцевих органів влади Луганської області та розвитку регіону в умовах реформування міжбюджетних відносин.

 

 

о 15.00

вул. Банкова, 6-8, кімн. 510

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Основних напрямів бюджетної політики на 2018-2020 роки (р.№6591, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій (р.№6617, КМУ).

 

Інші питання:

Про погодження переліків об’єктів, щодо яких здійснюється реалізація заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України:

1) у Рівненській області (згідно з листом Рівненської обласної державної адміністрації від 05.05.2017 № вих-2704/0/01-01в/17);

2) у Харківській області (згідно з листом Харківської обласної державної адміністрації від 15.06.2017 № 01-35/4517);

3) у Волинській області (згідно з листом Волинської обласної державної адміністрації від 21.06.2017 № 3791/21/2-17);

4) у Дніпропетровській області (згідно з листом Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 30.06.2017 р. № 25-2442/0/2-17);

5) у Житомирській області (згідно з листом Житомирської обласної державної адміністрації від 07.07.2017 № 3161/52/2-17).

Про погодження перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету:

1) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі (розпорядження КМУ від 21.06.2017 № 420-р);

2) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики (розпорядження КМУ від 21.06.2017 № 424-р);

3) перерозподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, (розпорядження КМУ від 04.07.2017 № 441-р);

4) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки (розпорядження КМУ від 21.06.2017 № 442-р);

5) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству культури (розпорядження КМУ від 04.07.2017 № 447-р);

6) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству культури (розпорядження КМУ від 04.07.2017 № 450-р);

7) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству внутрішніх справ (розпорядження КМУ від 04.07.2017 № 436-р).

Про погодження змін до переліку об’єктів і заходів, що будуть здійснюватися за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (відповідно до підпункту 4 пункту 24 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України та розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 30.06.2017 № 739).

Про погодження змін до переліку об’єктів і заходів, що будуть здійснюватися за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Луганської області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (відповідно до підпункту 4 пункту 24 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України та розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 06.07.2017 № 446).

Про звернення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо погодження проекту кошторису Комісії на 2018 рік.

План роботи Комітету  на період сьомої сесії.

Про сновні підсумки роботи Комітету за шосту сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова,3а,  кімн.416, о 15.00)

12 липня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про призначення окремих позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” (щодо уточнення деяких положень) (р.№3217, н.д. О.Мусій).

 

 ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про запобігання корупції” щодо удосконалення порядку організації роботи Національного агентства з питань запобігання корупції (р.№6335, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оскарження рішень про добровільне об’єднання територіальних громад (р.№5483, н.д. Р.Князевич).

 

Інші питання:

Про інформацію Національного агентства України з питань державної служби про проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою та надання платних послуг з підготовки до конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби.

Про пропозиції Комітету щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України до Дня Незалежності України (24 серпня).

Звіт Комітету за шосту сесію.

Пропозиції Комітету  до проекту порядку денного сьомої сесії.

План роботи Комітету  на період сьомої сесії.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

11 липня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відходи" (щодо імплементації вимог директив ЄС у сфері поводження з відходами) (р.№6602, н.д. А.Дирів та ін.).

Проект Закону  про внесення змін до статті 20-2 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (р.№6530, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 38 Лісового кодексу України (р.№6582, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо покращення раціонального користування тваринним та рослинним світом) (р.№5621, н.д. А.Дирів та ін.).

Проект Постанови Верховної Ради України про затвердження Голови та складу Національної комісії з радіаційного захисту населення України
(р.№6586, н.д. А.Дирів).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій (р.№6614, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій (р.№6614-1, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за умисне знищення або пошкодження об'єкта життєзабезпечення (р.№6653, н.д. Ю.Бублик).

 

Інші питання:

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аналізу стану виконання рекомендацій Міжнародного координованого аудиту Чорнобильського фонду "Укриття".

План роботи Комітету на період сьомої сесії.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного сьомої сесії.

Звіт про роботу Комітету за період шостої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

12 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оренди та концесії (р.№6018, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 38 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (р.№6442, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава (р.№6428, КМУ).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на період сьомої сесії.

Пропозиції до проекту Порядку денного сьомої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З  ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари, другий поверх, о 12.00)

11    липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом про оперативне та стратегічне співробітництво (р.№0152, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 151 законопроект: (р.№№6617, 6627, 6051, 6595, 6527-1, 6594, 6636, 6635, 6623, 6638, 6628, 6626, 6622, 6641, 6640, 6645, 6642, 6646, 6311, 6610, 6614-1, 6651, 6653, 6643, 6605, 6609, 6599, 6558-1, 6612, 6531, 6530, 5621, 5689, 5633, 6456, 6442, 6483, 6554, 6553, 6564, 6556, 6541, 6561, 6567, 6562, 6563, 6565, 6560, 6574, 6571, 6580, 6576, 6577, 6558, 6575, 6515-1, 6582, 6578, 6559, 5593, 6513, 6162, 6368, 5554, 6248, 6245, 6262, 6250, 6251, 6221, 6579, 6325, 6321, 6339, 6338, 6340, 6342, 6341, 6333, 6366, 6352, 6361, 6372, 6362, 6363, 6364, 6365, 6371, 6123, 6293-1, 6291-1, 6401, 6399, 6299-1, 6386, 6378, 6268-2, 6379, 6384, 6388, 6208, 6387, 6380, 6383, 6448, 6436, 6441, 6453, 6450, 6284, 6452, 6449, 6451, 6447, 6417-2, 6457, 6459, 6461, 6464, 6472, 6469, 6462, 6465, 6052, 6466, 6482, 6480, 6474, 6477, 6479, 6473, 6487, 6492, 6508, 6507, 6501, 6499, 6496, 6512, 6495, 6506, 6389, 6394, 6391, 6397, 6396, 6398, 6393,4642-д, 2478а, 2430-д).

Інші питання:

План роботи Комітету на сьому сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

12 липня

 

 

Інші питання:

Про проведення співбесіди та заслуховування осіб – кандидатів, які надали документи до Комітету для участі у конкурсі на кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України.

 

Початок форми

Кінець форми

Початок форми

Кінець форми

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15 )

 

11 липня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та послуг під час футбольних матчів та інших спортивних заходів (р.№0150, Президент України).

Проект Закону про денонсацію Європейської Конвенції про насильство та неналежну поведінку з боку глядачів під час проведення спортивних заходів, і зокрема футбольних матчів (р.№0151, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (р.№6600, КМУ).

 

Інші питання:

Про опрацювання центральними органами виконавчої влади України Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Актуальні питання зовнішньої політики України", затверджених Постановою Верховної Ради України від 24 травня 2017 року.

Про звернення народного депутата України І.В.Луценка щодо організації та проведення парламентських слухань на тему співробітництва України та Організацією Північно-Атлантичного договору.

План роботи Комітету на сьому сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ'ЯЗКУ

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30)

 

13    липня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про основні засади забезпечення кібербезпеки України
(р.№
2126а, повторне друге читання).

Інші питання:

Якість надання послуг рухомого (мобільного) зв’язку та проблеми, що виникають у зв’язку з впровадженням системи рухомого (мобільного) зв’язку третього покоління

Про запит до Кабінету Міністрів України щодо висновку до законопроекту  про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації особи для оформлення, видачі, обміну, визнання недійсними та знищення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, а також звільнення від сплати адміністративного збору за оформлення таких документів осіб, постраждалих в наслідок окупації або збройного конфлікту (р.№6630-1, н.д. Н.В. Веселова).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

 (вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

12    липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону культурної спадщини" (щодо збереження пам’яток культурної спадщини, внесених до Списку всесвітньої спадщини Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) (р.№1553, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо назви релігійних організацій (об'єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об'єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України (р.№5309, н.д. І.Бриченко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (щодо оформлення документів релігійних організацій) (р.№6642, н.д. П.Унгурян та ін.).

 

Інші питання:

Про звіт Рахункової палати про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів на забезпечення діяльності Національної академії мистецтв України протягом 2014  року – 9 місяців 2016 року.

Про звернення народних депутатів України О.Юринець, М.Величковського, В.Соляра та інших щодо створення у Верховній Раді України міжконфесійного храму.

Про внесення змін у Додаток до Постанови Верховної Ради України "Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2017 році".

Про План роботи Комітету на період сьомої сесії.

Про пропозиції Комітету до проекту Порядку денного сьомої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

12 липня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (р.№6393, н.д. О.Співаковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" щодо розширення можливостей для створення та діяльності дошкільних навчальних закладів різних форм власності (р.№6164, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо статусу керівника вищого навчального закладу) (р.№1151, н.д. В.Петьовка).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" (щодо можливості задоволення потреб переселенців та комплектування груп дошкільного навчального закладу) (р.№1182, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи самоврядування у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах і наближення її до європейських стандартів (р.№2410а, н.д. В.Сташук).

Проект Закону про розвиток галузевої науки (р.№4237, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 28 Закону України "Про загальну середню освіту" щодо обов’язків педагогічних працівників системи загальної середньої освіти (р.№4539, н.д. Л.Денісова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо упорядкування питання виготовлення документів про вищу освіту) (р.№4938, н.д. В.Остапчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 62 Закону України "Про вищу освіту" (щодо стимулювання академічної успішності та наукової діяльності студентів) (р.№5147, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення, заохочення, притягнення до дисциплінарної відповідальності та звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів (р.№5530, н.д. Ю.Бублик).

Проект Постанови про введення мораторію на ліквідацію та реорганізацію дошкільних навчальних закладів (р.№5122, н.д. В.Хомутиннік).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Постанови про відзначення 100-ліття від часу заснування Національної академії наук України (р.№6471, н.д. Т.Кремінь та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення прав працюючих пенсіонерів на отримання пенсії (р.№5671, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" щодо фінансового забезпечення бюджетної програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів (р.№6136, н.д. І.Констанкевич та ін.).

 

 

Інші питання:

Про затвердження рішення виїзного засідання Комітету на тему: "Гірська загальноосвітня школа: стан, проблеми, перспективи розвитку" (на прикладі Івано-Франківської області).

Про внесення змін до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України.

Про проект Постанови Верховної Ради України "Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2016 рік".

Про проект Постанови Верховної Ради України "Про призначення у 2017 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених".

Про внесення змін до постанов Верховної Ради України "Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених" та "Про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок".

План роботи Комітету на сьому сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кім. 1224, о 15.00)

12 липня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про мобілізаційну підготовку та мобілізацію (р.№6564, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері проходження військової служби у відповідність до законодавства у сфері запобігання корупції та очищення влади) (р.№6051, доопрацьований, н.д. І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців (р.№6268, н.д. А.Шкрум та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців (р.№6268-1,  н.д. С.Пашинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців (р.№6268-2,  н.д. І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях (р.№6109, н.д. І.Суслова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері воєнної безпеки і оборони) (р.№6171, н.д. М.Іонова та ін.).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2018-2020 роки (р.№6591, КМУ).

Інші питання:

План роботи Комітету на сьому сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.00)

10 липня

 

Інші питання:

Засідання робочої групи з доопрацювання проекту Закону України про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів (р.№6327, доопрацьований до другого читання).

 

11 липня , о 14.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів (р.№6327, доопрацьований, друге читання).

 

12 липня, о 14.30

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів (р.№6327, доопрацьований, друге читання).

 

Інші питання:

План роботи Комітету  на вересень 2017 року - січень 2018 року.

Пропозиції до порядку денного сьомої сесії.

 

14 липня  

(вул. М. Грушевського, 5, конференц-зала,  о 15.00)

 

Інші питання:

Зустріч з представниками професійних медичних асоціацій та організацій для обговорення нагальних питань медичної реформи в Україні, питань комунікації між медичними працівниками та пацієнтами, етики професійної взаємодії та налагодження подальшої співпраці.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

__________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 13.30)

 

10 липня

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Ключова роль України в енергетичній безпеці Європи" спільно з Комітетом у закордонних справах.

 

12 липня

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. №12, о 14.30)

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Україна та Індекс управління природними ресурсами: яких рішень потребує видобувна галузь?"  за сприяння Інституту управління природними ресурсами (NRGI). 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.15)

 

11 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (р.№4646-д, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні (р.№3238-д, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні (р.№3239-д, друге читання).

Проект Закону про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність (р.№6016-д, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення зміни до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України та Закону України "Про розвиток літакобудівної промисловості" щодо підтримки літакобудівної галузі" (р.№6538, н.д. В.Корчик ).

Проект Закону про внесення змін до статті 133 Податкового кодексу України (щодо забезпечення внесення пенсійних фондів до Реєстру неприбуткових установ та організацій) (р.№6534, н.д. А.Євлахов та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до підпункту 133.4.1 пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України щодо врегулювання питання включення пенсійних фондів до Реєстру неприбуткових установ та організацій  (р.№6534-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходу (прибутку) недержавних пенсійних фондів (р.№6534-д).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування розміщення побутових відходів) (р.№4836, н.д. Н.Южаніна та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

 (вул. Грушевського, 18/2, кімн. №11, о 10.00)

 

10 липня

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Безправні і забуті: громадяни України в місцях несвободи на непідконтрольних Україні територіях (Крим, Донбас)".

 

12 липня

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" щодо захисту житлових прав студентів (р.№6142,  н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою" (р.№6228, КМУ).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на період сьомої сесії.

Пропозиції до порядку денного сьомої сесії.

Про участь представника Комітету у роботі початкової конференції Парламентської мережі щодо політики з питань діаспори (7-8 вересня 2017 р., м. Лісабон, Португальська Республіка).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.00)

 

12    липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення парламентського контролю за діяльністю членів Кабінету Міністрів України та підстав їх звільнення з посади (р.№3308, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку застосування відповідальності до посадових та службових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування (р.№3869, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" (щодо обмеження кількості заступників міністра) (р.№3877, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про політичні партії" (щодо порядку створення політичної партії) (р.№3878, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження права довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов'язань (р.№4188, н.д. В.Голуб, О.Сотник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо форми вирішення територіальною громадою питань місцевого значення (р.№4240, н.д. М.Курячий та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо призупинення дії окремих положень) (р.№4498, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки" (щодо шанобливого ставлення до пам'яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років та ветеранів війни) (р.№4632, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про садівничі, городні та дачні неприбуткові громадські об'єднання (р.№4980, н.д. С.Кудлаєнко).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про місцеві вибори" (р.№5016, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення гарантованого загального, рівного і прямого виборчого права громадян України) (р.№5148, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 106 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо дострокового припинення повноважень депутата, обраного у одномандатному окрузі) (р.№5162, н.д. О.Купрієнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення умов для забезпечення виборчих прав осіб з інвалідністю (р.№5559, КМУ).

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Виконання рішень Європейського суду з прав людини:сучасний стан та перспективи".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

((вул. Садова, 3, кім. 211,  о 08.30)

11 липня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Пропозиції Президента  України до Закону "Про внесення зміни до розділу ІI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку" (р.№6382).

Проект Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку промисловості, інвестиційної діяльності, захисту та гарантування прав і законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності (р.№6671, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

Інші питання:

План роботи Комітету  на період сьомої сесії.

Пропозиції до порядку денного чергової сьомої сесії.

Щодо впровадження Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо лібералізації системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» № 1726 –VIII від 03.11.2016 року.

 

(вул. Грушевського, 5, кулуари другого поверху,  о 12.00)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону  про реструктуризацію заборгованості державного підприємства "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (ХДАВП)" (р.№6378, н.д. В.Кривенко та ін.). 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11,  о 14.30)

 

12 липня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" щодо удосконалення механізму реформування друкованих засобів масової інформації (р.№6560, н.д. В.Сюмар та ін.).

 

Інші питання:

Презентація звіту про хід розслідування вбивства Павла Шеремета, підготовлена Комітетом Захисту Журналістів CPJ (Нью-Йорк, США).

План роботи Комітету на сьому сесію.

Про затвердження розкладу засідань Комітету  на сьому сесію.

Інформація про роботу Комітету за період шостої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

12 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок бойових дій чи збройних конфліктів (р.№6510, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройних конфліктів (р.№6510-1, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про соціальний захист дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (р.№6270, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок воєнних дій, збройної агресії або збройного конфлікту (р.№6270-1,
н.д. Н.Веселова).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики
на 2018-2020 роки (р.№6591, КМУ).

Проект Постанови про деякі питання реалізації статті 48 Закону України "Про державну службу" в Апараті Верховної Ради України (р.№6596, В.Карпунцов, П.Пинзеник).

Інші питання:

Пропозиції до порядку денного сьомої сесії.

План роботи Комітету на період сьомої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 525,  о 13.00 )

 

10  липня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій (р.№6614, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій (р.№6614-1, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій та відновлення належного рівня пенсійного забезпечення (р.№6614-2, н.д. Н.Королевська   та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій (р.№6614-3, н.д. Р.Семенуха та ін.)

 

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 588 Митного кодексу України з питань пенсійного забезпечення (р.№6615, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України з питань пенсійного забезпечення (р.№6616, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій (р.№6617, КМУ).

 

12  липня

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 525,  о 14.30 )

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій (р.№6614, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій (р.№6614-1, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій та відновлення належного рівня пенсійного забезпечення (р.№6614-2, н.д. Н.Королевська   та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій (р.№6614-3, н.д. Р.Семенуха та ін.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення справедливого порядку обчислення пенсії, запровадження єдиних принципів нарахування пенсій та скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№6614-4, н.д. Шухевич Ю. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій (р.№6614-5, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо встановлення додаткових гарантій для молодих сімей з дітьми (р.№6013, н.д. Р.Сольвар, А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та відповідальності за правопорушення у цій сфері (р.№6087, н.д. Т.Острікова  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення мінімального посадового окладу (тарифної ставки) залежно від розміру мінімальної заробітної плати) (р.№6146, доопрацьований, н.д. А. Ільюк  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму реалізації права на соціальний захист фізичними особами-підприємцями та особами, що забезпечують себе роботою самостійно (р.№6165, н.д. А.Помазанов).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу (р.№4070, н.д. О.Ляшко, В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження додаткових гарантій належної діяльності професійних спілок) (р.№5469, н.д. Є.Мураєв).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо поновлення виплати пенсій працюючим інвалідам) (р.№6404, н.д. Н.Веселова  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном (р.№6275, н.д. І.Луценко та ін.).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2018-2020 роки (р.№6591, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні (р.№6540, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 165 Податкового кодексу України (щодо включення доходів, отриманих адресно від компенсації за пільговий проїзд, до переліку доходів, що не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподаткування доходу) (р.№5405, н.д. С.Лабазюк  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо звільнення від сплати судового збору при розгляді трудових спорів) (р.№5094, н.д. О.Дроздик).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо звільнення працівників та профспілок від сплати судового збору при розгляді трудових спорів) (р.№5094-1, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (щодо підвищення мінімальної пенсії) (р.№5724, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (щодо підвищення розміру мінімальної пенсії) (р.№5724-1, н.д. С.Каплін).

 

Інші питання:

Звіт про роботу Комітету за період роботи шостої сесії.

План роботи Комітету  на період сьомої сесії.

Пропозиції до проекту порядку денного сьомої сесії.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

12 липня

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (р.№5697, друге читання).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на сьому сесію.

Пропозиції до проекту порядку денного сьомої сесії.

Звіт про роботу Комітету за період роботи шостої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 934, о 15.00)

 

12 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо гарантування реалізації конституційного права людини на страйк (р.№4639,  повторне перше читання).

 

Інші питання:

Пропозицій Комітету  до проекту порядку денного сьомої сесії.

План роботи Комітету  на сьому сесію.

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 3, о 14.30)

 

11 липня

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг (р.№2456-д, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення довіри між банками та їх клієнтами (р.№6027,  н.д. С.Рибалка та ін., повторне перше читання).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на період сьомої сесії.

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2,  кімн.11, о 14.15)

 

13 липня

 

Інші питання:

Про стан виконання рішення Комісії від 09.02.2017 "Про інформацію Фонду державного майна України щодо управління часткою держави у статутному капіталі ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" та ситуації на підприємстві".

 

 

Головне організаційне управління

7 липня 2017 року