ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 13- 17 березня 2017 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 330, о 14.00)

 

14 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою" (щодо уточнення деяких термінів та понять) (р.№4570, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права власників об'єктів нерухомого майна на викуп земельних ділянок державної та комунальної власності  (р.№4804, н.д. О.Мушак).

Проект Закону про внесення змін до Земельного та Лісового кодексів України щодо усунення корупційної складової у сфері охорони та збереження земель лісогосподарського призначення  (р.№3019, н.д. І.Мельничук).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про систему збирання та утилізації використання тари (р.№5614, н.д. І.Луценко та ін.)

 

Інші питання:

Про звіт Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році відповідно до предмету відання Комітету.

Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

    (вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

15 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про комерційний облік комунальних послуг (р.№4901, друге читання).

Проект Закону про встановлення мораторію на примусове стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги та нарахування пені (р.№4527, н.д. С.Ківалов, В.Развадовський).

Проект Закону про забезпечення збалансування інтересів споживачів житлово-комунальних послуг при здійсненні державного регулювання у сфері комунальних послуг (р.№4528,  н.д. С.Ківалов, В.Развадовський).

Проект Закону про мораторій на примусову реалізацію житла, нарахування та стягнення пені та інших штрафних санкцій за несплату житлово-комунальних послуг (р.№5250,  н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про встановлення мораторію на виселення, стягнення житла, нарахування та стягнення пені та інших штрафних санкцій за несплату житлово-комунальних послуг (р.№5250-1,  н.д. Н.Королевська,  Ю.Солод).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 141 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування витрат на фінансування об'єктів та закладів спортивної інфраструктури, охорони здоров'я та культури (р.№5643, н.д. Ю.Чижмарь та ін.).

 

Інші питання:

Про звіт Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо результатів виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році та основні завдання на 2017 рік.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

15 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (р.№6143, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" щодо збільшення обсягу видатків на заробітну плату працівникам державних підприємств космічної галузі (р.№5693, н.д. В.Кривенко, М.Курячий).

Проект Закону про внесення зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (щодо запровадження середньострокового бюджетного планування) (р.№6161, КМУ).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Всього 24 законопроекти, у тому числі: (р.№№5609-1, 6015, 6027, 6007, 6029, 5313, 5314, 5598, 6022, 5669, 5677, 5513, 5681, 5546-1, 5721, 5692, 5683, 5682, 5689, 5709, 5604, 5629, 4941-д, 5695).

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

15 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про зміну і встановлення меж міста Миргород Полтавської області.

Проект Закону про тимчасово окуповану територію України (р.№3593-д, н.д. О.Сироїд та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.30)

 

15 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення заходів із запобігання виникненню надзвичайної екологічної ситуації, у зв'язку з масовими вирубками та знищенням лісів в Україні та приведення дії тимчасової заборони експорту лісоматеріалів до вимог міжнародних договорів, ратифікованих Україною (р.№5471, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про державну геологічну службу України" (р.№5696, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо посилення соціального захисту деяких категорій) (р.№5594, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо перевірки фактів нелегального вивезення сміття із міста Львова на сміттєзвалища інших міст (р.№6107, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляції) в аграрному секторі економіки (р.№6113, н.д. В.Івченко та ін.).

 

Інші питання:

Інформація щодо звіту про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році.

Про лист Івано-Франківської обласної державної адміністрації щодо зняття з контролю рішення Комітету від 18.06.2014 № 26/13.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.30)

 

15 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законів України щодо здійснення моніторингу закупівель (р.№4738, н.д. А. Іванчук та ін.).

Проект Закону про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю (р.№4666, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№5593, Б.Матківський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№6022, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

15 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення механізмів забезпечення завдань кримінального провадження) (р.№5610, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 72 Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування строку попереднього ув'язнення (р.№5259, друге читання).

Проект Закону про Дисциплінарний статут Національної поліції України (р.№4670, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації (р.№2016, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 242 Кримінального процесуального кодексу України (р.№6070,  н.д. В.Соляр, І.Луценко).

Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів (р.№5364,  н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення регулювання діяльності в сфері паркування транспортних засобів (р.№5364-1,  н.д. В.Сташук, Л.Ємець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за вчинені правопорушення у сфері інформаційної безпеки та боротьби з кіберзлочинністю (р.№2133а,  н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за вчинені правопорушення у сфері інформаційної безпеки та боротьби з кіберзлочинністю (р.№2133а-1,  н.д. І.Мосійчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 97 Закону України "Про Національну поліцію" щодо виплати одноразової грошової допомоги поліцейському (р.№5650, н.д. А.Геращенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

15 березня

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері проходження військової служби у відповідність до законодавства у сфері запобігання корупції та уточнення строків подання військовими посадовими особами декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) (р.№6051, н.д. І.Вінник).

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про особливості управління окремими територіями Донецької та Луганської областей (р.№4297, н.д. В.Німченко та ін.).

Проект Закону про гуманітарну допомогу в кризових ситуаціях (р.№4360, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо гуманітарної допомоги в кризових ситуаціях (р.№4361, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо гуманітарної допомоги в кризових ситуаціях (р.№4362, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо закупівлі товарів і послуг необхідних для проведення навчально-тренувальних зборів збірних команд України) (р.№5194,   н.д. А.Палатний та ін.).

Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти (р.№5435, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти (р.№5435-1, н.д. Найєм М.-М.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення механізмів забезпечення завдань кримінального провадження) (р.№5490, н.д. М.Паламарчук та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України щодо звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій із ввезення на митну територію України та постачання на митній території України виробничого обладнання та цілісних майнових комплексів для новостворених переробних підприємств (р.№5507, н.д. С.Березкін).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо плати за землю (р.№5551, н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо плати за землю (р.№5552, н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про очищення влади" (щодо вдосконалення правових норм) (р.№5563, н.д. С.Кіраль, В.Голуб).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності (р.№5587, КМУ).

Проект Закону про Фонд енергоефективності (р.№5598, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення механізмів забезпечення завдань кримінального провадження) (р.№5610, н.д.  М.Паламарчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 141 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування витрат на фінансування об'єктів та закладів спортивної інфраструктури, охорони здоров'я та культури (р.№5643, н.д. Ю.Чижмарь та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку прийняття процесуального рішення прокурором під час досудового розслідування) (р.№6057, н.д. Ю.Македон).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестиційної діяльності шляхом передбачення можливості відстрочки орендної плати  (р.№6076, нд. П.Дзюблик та ін.).

 

Інші питання:

Початок форми

Кінець форми

Про звернення народного депутата України – голови підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством Луценка І.В.

Про звернення народного депутата України Власенка С.В. щодо ініціювання Комітетом включення до розкладу пленарних засідань Верховної Ради України проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виконання Україною міжнародних рекомендацій про фіскальну прозорість суддів (реєстр. № 2886).

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15 )

 

14 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про технічне та фінансове співробітництво (р.№0127, КМУ).

 Проект Закону про приєднання України до Міжнародної конвенції про рятування 1989 року (р.№0132, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів (р.№0134, КМУ).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Голів Держав та Урядів: Президента Французької Республіки Франсуа Олланда, Канцлера Федеративної Республіки Німеччини Ангели Меркель, Президента Російської Федерації Владіміра Путіна та Президента України Петра Порошенка - представників країн-учасниць "нормандського формату" щодо вирішення збройного конфлікту на сході України та виконання Мінських домовленостей (р.№6040, н.д. О.Вілкул).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до нової Адміністрації та Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо безпекових гарантій за Будапештським меморандумом та включення України до двостороннього безпекового формату  (р.№6111, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

Інші питання:

Про заслуховування Звіту про хід і результати виконання програми діяльності КМУ у 2016 році в частині захисту суверенітету України та міжнародної політики.

Про лист Голови депутатської фракції  Радикальної партії Олега  Ляшка щодо забезпечення представництва зазначеної фракції в постійних делегаціях ВРУ відповідно до квот пропорційного представництва.

Про пріоритетні напрямки співпраці депутатських груп ВРУ з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами у 2017 році.

Про звіти NDI, IRI щодо результатів впровадження в Україні проектів, які реалізуються за підтримки Комітету як бенефіціара.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

___________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30)

 

15 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про електронні довірчі послуги (р.№4685, повторне друге читання).

 

Інші питання:

Про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році в частині предметів відання Комітету.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

15 березня

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Децентралізація у сфері культури: можливості та виклики". 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. Грушевського, 18/2,  кімн.11, о 15.00)

 

15  березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” щодо забезпечення права на здобуття вищої освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія України (р.№6116, н.д. О.Співаковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів (р.№5547, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про відзначення 150-річчя від дня народження Української письменниці та громадського діяча Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) (р.№5675, н.д. І.Констанкевич та ін.).

 

Інші питання:

Проблеми та перспективи розвитку зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти в Україні.

Про затвердження внесення додаткових пропозицій народних депутатів України до порівняльної таблиці проекту Закону про освіту (р.№3491).

Про повторне внесення проекту Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

15 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України з питань забезпечення жилими приміщеннями військовослужбовців та членів сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання обов'язків військової служби (р.№4995, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань організації та забезпечення охорони державної таємниці (р.№6130, н.д. І.Вінник, В.Кривенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оборону України" (щодо підвищення обороноздатності держави) (р.№6002, н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування видачі вогнепальної зброї як державних нагород та відомчих відзнак (р.№5651, н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення зміни до статті 44 Дисциплінарного статуту Збройних Сил України (р.№5637, н.д. С.Каплін).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (р.№6172, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" щодо спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги (р.№5475, н.д. О.Третьяков та ін.)

 

Інші питання:

Про звіт Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ",  2-й поверх, об 11.00)

 

13  березня

Інші питання:

Засідання “круглого столу” на тему: “Про санітарну охорону території України”.

 

14  березня

(вул. М. Грушевського, 5, кулуари другого поверху, о 09.00)

 

Інші питання:

День профілактики глаукоми у Верховній Раді України за участю ГО "Всеукраїнський альянс офтальмологів".

 

15  березня

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, об 15.00)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збору на  відшкодування  коштів  на  лікування  за  кордоном  учасників  АТО (р. № 4443, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо відшкодування коштів на лікування учасників АТО за кордоном (р. № 4445, н.д.  С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сприяння інвестиційним проектам з виробництва лікарських засобів та медичних виробів (р.№4508, н.д. К.Яриніч).

Проект Закону про внесення змін до пункту 4 розділу ХХI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо сприяння інвестиційним проектам з виробництва лікарських засобів та медичних виробів (р.№4509, н.д.  К.Яриніч).

Проект Закону про опіку та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, цивільна дієздатність яких обмежена (р.№4606, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 170 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування доходів деяких категорій фізичних осіб (р.4986, н.д. В.Гудзенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо скасування тендерних процедур для закупівлі медичних засобів, товарів, послуг і робіт для здійснення санітарних та протиепідемічних заходів при виникненні інфекційних та масових неінфекційних захворювань (р.4934, н.д.О.Урбанський, П.Унгурян).

 

Інші питання:

Про результати закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, проведених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2016 року.

Організаційні питання проведення 22 березня 2017 року парламентських  слухань на тему: "Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє".

 

16  березня

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 10.00)

 

Інші питання:

Засідання робочої групи з підготовки до другого читання проектів законів про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання законодавства у сфері застосування запобіжних заходів до особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішується питання про їх застосування (р. № 1242), та щодо надання психіатричної допомоги (р. № 4449).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

14 березня

 

Інші питання:

Робоча нарада щодо обговорення пакету законопроектів з енергоефективності (спільно з членами Комітету  з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства).

 

15 березня

(вул.Липська 3, зал №3, о 14.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Фонд енергоефективності (р.№5598, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виключення Держенергоефективності з переліку контролюючих органів) (р.№4595, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії (р.№5703, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження (р.№5631, н.д. О.Романовський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства з питань поводження з радіоактивними відходами (р.№6089, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо охорони теплових мереж (р.№6090, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері виробництва електричної енергії з альтернативних джерел (р.№6081,
н.д. О.Домбровський та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо стимулювання інвестицій в об'єкти електроенергетики, що виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії (р.№6081-1, н.д. О.Рябчин).

 

 

16 березня

(вул. Липська, 3, зал № 2,  о 13.30)

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Енергоефективність: європейський вектор для українських реформ".

 

 

17 березня

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

 "Круглий стіл" на тему: "Відновлювані джерела енергії в Україні. Як гармонізувати енергетичний баланс".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

15 березня

 

Інші питання:

Звіт Уряду про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році в частині формування та реалізації податкової та митної політики.

Інформація про підготовку підзаконних актів щодо  імплементації Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні" від 21 грудня 2016 року №1797-VIII.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.30)

 

15 березня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких положень під час виконання міжнародних договорів України про реадмісію (р.№5344, н.д. В.Пацкан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо набуття (припинення) громадянства України, громадянства (підданства) іншої держави або громадянств (підданств) інших держав (р.№5433, н.д. А.Тетерук, Л.Ємець).

Проект Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо врегулювання питання припинення органів, утворених органами влади Автономної Республіки Крим (р.№6032, КМУ).

 

Інші питання:

Про проведення 22 березня 2017 р. слухань у Комітеті  на тему: "Стан реалізації Національної стратегії у сфері прав людини щодо забезпечення та захисту прав корінних народів і національних меншин України та законодавчі ініціативи щодо створення ефективних механізмів такого захисту". Початок форми

 

Початок формиКінець формиПочаток форми

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

15 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки" (щодо уточнення деяких положень) (р.№3218, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення парламентського контролю за діяльністю членів Кабінету Міністрів України та підстав їх звільнення з посади (р.№3308, н.д. О.Ляшко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві вибори" (щодо унеможливлення не обрання депутата від територіального виборчого округа) (р.№3439, н.д.  А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 86 Закону України "Про місцеві вибори" щодо встановлення результатів виборів депутатів у багатомандатному виборчому окрузі (р.№3439-1, н.д.  О.Співаковський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві вибори" щодо інформування про зареєстрованих кандидатів на відповідних місцевих виборах (р.№3636, н.д. О.Супруненко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві вибори" щодо врахування голосів виборців, які не підтримали жодного кандидата (р.№3773, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку застосування відповідальності до посадових та службових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування (р.№3869, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" (щодо обмеження кількості заступників міністра) (р.№3877, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про політичні партії" (щодо порядку створення політичної партії) (р.№3878, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження права довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов'язань (р.№4188, н.д. В.Голуб та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо призупинення дії окремих положень) (р.№4498, н.д.  А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки (щодо шанобливого ставлення до пам'яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років та ветеранів війни) (р.№4632, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про місцеві вибори" (р.№5016, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення гарантованого загального, рівного і прямого виборчого права громадян України) (р.№5148, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 106 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо дострокового припинення повноважень депутата, обраного у одномандатному окрузі) (р.№5162, н.д. О.Купрієнко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про управління об'єктами державної власності" щодо особливостей ремонту будівель, в яких розміщується Верховна Рада України та які використовуються нею (р.№4898, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у ХХ столітті" (щодо уточнення статусу борців за незалежність України у ХХ столітті та свободи історичних досліджень) (р.№4975, н.д. І.Гринів).

 Проект Закону про внесення змін до статті Закону України "Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у ХХ столітті" щодо уточнення статусу борців за незалежність України у ХХ столітті (р.№4975-1, н.д. Шухевич Ю.-Б.Р.).

Проект Закону про врегулювання діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (р.№4977, н.д. Ю.Дерев'янко, Д.Добродомов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості інформації про використання публічних коштів (р.№5061, н.д. В.Сюмар, О.Опанасенко).

Проект Закону про проведення перевірки стану здоров'я осіб, які займають вищі державні посади (р.№5161, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 366-1 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за декларування недостовірної інформації р.№5175, н.д. О.Єднак).

Проект Закону про державне управління та регулювання у сфері електронних комунікацій (р.№5285, н.д. О.Данченко).

Проект Закону про відновлення соціальної справедливості та створення умов для розвитку України (р.№5325, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких положень під час виконання міжнародних договорів України про реадмісію (р.№5344, н.д. В.Пацкан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо набуття (припинення) громадянства України, громадянства (підданства) іншої держави або громадянств (підданств) інших держав (р.№5433, н.д. А.Тетерук, Л.Ємець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (щодо реєстрації та зміни реєстраційних відомостей професійних спілок) (р.№5655, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо врегулювання окремих питань підслідності  (р.№5720, н.д. М.Паламарчук, В.Іщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань підслідності (р.№5720-1, н.д. О.Сотник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері проходження військової служби у відповідність до законодавства у сфері запобігання корупції…, (р.№6051,  н.д.  І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляції) в аграрному секторі економіки (р.№6113, н.д. В.Івченко та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.30)

 

15 березня
І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції (р.№5450, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення дотримання прав осіб при проведенні перевірок характеристик нехарчової продукції (р.№5450-1, н.д. В. Пташник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо технічного регулювання у сфері спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації (р.№6088, КМУ).

Проект Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ресторанного господарства (р.№5186,  н.д. С.Тарута).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

15 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Про заяву народного депутата України Бабак А.В. про складення нею депутатських повноважень.

Про розгляд листа народного депутата України Власенка С.В. від 8 лютого 2017 року № 223/А1/169 (31467).

Про звернення до Комітету народного депутата України Дроздика О.В. стосовно розгляду питання його присутності на пленарних засіданнях Верховної Ради України 9 та 23 вересня, 7 жовтня та 9 грудня 2016 року  (лист № 430/14 (44714) від 23.02.2017).

Про заяви  народних депутатів України до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та до першого заступника голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України Пинзеника П.В.:

Про заяву народних депутатів України Шкрум А.І., Луценка І.В., Сотник О.С. (щодо порушень Регламенту на пленарних засіданнях 21.02.2017 року).;

 Про заяву народних депутатів України Шкрум А.І., Луценка І.В., Сотник О.С. (щодо порушень Регламенту на пленарному засіданні 22.02.2017 року);

Про заяву народних депутатів України Шкрум А.І., Луценка І.В., Сотник О.С. (щодо порушень Регламенту на пленарних засіданнях 23.02.2017 року).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо подань про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт народного депутата України (р.№5213, н.д. М.Паламарчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань застосування  антикорупційних механізмів до голови та членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та забезпечення незалежності цієї Комісії)  (р.№5590, н.д. Ю.Дерев’янко)

Проект Закону про антикорупційні суди  (р.№6011, н.д. Є.Соболєв та ін.)

 

Інші питання:

Проект розкладу засідань Комітету у квітні 2017 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готель "Київ", 12-й поверх,  о 14.30)

 

15 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації (р.№5313, доопрацьований, н.д М.Княжицький та ін.).

 

 ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони розміщення зовнішньої реклами на пам’ятках культурної спадщини
(р.№
5679, н.д. І.Подоляк та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони розміщення зовнішньої реклами на пам'ятках національного або місцевого значення та в межах зон охорони цих пам'яток, історичних ареалів населених місць (р.№5679-1, н.д. С.Тарута).  

Проект Закону про детінізацію ринку азартних ігор та забезпечення доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов’язань (р.№4663, КМУ).

Проект Закону про детінізацію азартних ігор в Україні (р.№4663-1, н.д. І.Молоток).

 

Інші питання:

Про виконання зобов’язань НСТУ щодо підготовки та проведення  пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

Про надання роз’яснення на лист генерального директора ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1" Ткаченка О.В.

Про кандидатуру члена Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики для участі у засіданні примирної комісії по розгляду трудового спору між найманими працівниками Державного підприємства "Національне – газетне – журнальне видавництво" та Міністерством культури України.

Про визначення представників від Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики до складу робочої групи для забезпечення контролю з проведення тендерних закупівль у зв’язку з проведенням пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

Про проведення у вересні 2017 року конференції "Pay TV in Ukraine 2017" та визначення від Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики представників для участі у роботі організаційного комітету конференції.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

14 березня

Інші питання:

Звіт Міністра молоді та спорту України І. Жданова щодо виконання Програми діяльності Уряду.

Звіт Міністра соціальної політики України А. Реви щодо виконання Програми діяльності Уряду.

Звіт Першого віце-прем'єр-міністр - Міністра економічного розвитку і торгівлі України С. Кубіва щодо виконання Програми діяльності Уряду (з питання розвитку туристичної галузі в Україні).

Звіт Віце-прем’єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Зубка щодо виконання Програми діяльності Уряду (з питань молодіжного кредитування).

Проект Рекомендацій Комітетських слухань на тему: "Функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у тому числі підпорядкованих фізкультурно-спортивним товариствам в умовах децентралізації влади".

Проект Рекомендацій учасників засідання "круглого столу" на тему: "Захист дітей від сексуального насильства".

 

 

15 березня , о 14.30

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запровадження стандартів Ради Європи для молодіжних центрів і децентралізації роботи з молоддю) (р.№6048, н.д. І.Крулько та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підтримки молоді (р.№4518, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 151 Сімейного кодексу України (щодо піклування про дітей трудових мігрантів, які перебувають на їх утриманні та залишаються на території України) (р.№3460, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про фізичне виховання та спорт (р.№4857, н.д. П.Кишкар та ін.).

Про доцільність внесення Кабінетом Міністрів України проекту Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо уточнення деяких повноважень).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 916, о 14. 15 )

 

14 березня

 

Інші питання:

Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році (в межах предметів відання Комітету).

 

15  березня 

(вул. Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Трудового кодексу України (р.№1658, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

15 березня

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"  (р.№5697, друге читання).

Проект Закону про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні (р.№4458, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо державної підтримки  (р.№5586, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій соціального захисту учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них в частині забезпечення жилою площею та першочергового відведення земельних ділянок (р.№5125, н.д.С.Рудик та ін.).

 

Інші питання:

Стан виконання у 2017 році бюджетних програм з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції.

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

14 березня 

 

Інші питання:

Інформування Національним банком України та обговорення Концепції нового валютного регулювання.

Оновлення засад стратегічного реформування державного банківського сектору.

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2,  кімн.11, о 14.00)

 

14 березня

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Щодо перспектив приватизації та подальшого розвитку Одеського припортового заводу".

 

16 березня

(вул. Грушевського, 5,  конференц-зал, о 14.15)

 

Інші питання:

Про звіт Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році.

Про інформацію Фонду державного майна України щодо роздержавлення земель ДП "Україна" (код ЄДРПОУ 00487155, смт. Черняхів,  Черняхівського району, Житомирської області).

Щодо ефективності управління Фондом державного майна України повернутим до державної власності пакетом акцій 68 %  ПАТ "Запорізький   виробничий  алюмінієвий комбінат".

 

 

Головне організаційне управління

10 березня 2017 року