ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 1519 травня 2017 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________________

( вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

16 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний земельний кадастр" щодо порядку оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері ведення Державного земельного кадастру (р.№6017, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приватизації земель державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій  (р.№6269, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо Аграрного фонду) (р.№6055, н.д. О.Медуниця  та ін.).

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про дитяче харчування (р.№5293, КМУ).

Проект Закону про дитяче харчування  (р.№5293-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Інші питання:

Про Рекомендації комітетських слухань на тему: "Стан епізоотичної ситуації в Україні. Забезпечення надійних та ефективних заходів ліквідації і попередження спалахів хвороб тварин".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

    (вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

17  травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт (р.№3696, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про поховання та похоронну справу" (щодо гідного поховання військовослужбовців, службовців та працівників Збройних Сил, органів внутрішніх справ, пенітенціарної служби, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, служби спеціального зв'язку та захисту інформації, прикордонної служби, спеціальної служби транспорту, військ Цивільної оборони та інших військових формувань, які загинули під час проходження служби (виконання службових обов'язків) (р.№2282а, н.д. А.Білецький, О.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про поховання та похоронну справу" (щодо врегулювання переміщення останків полеглих, які загинули у війнах, внаслідок депортацій та політичних репресій через державний кордон України) (р.№3798, н.д. Є.Мураєв).

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання пошукової діяльності) (р.№3804,  н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих питань поховання військовослужбовців (резервістів та військовозобов'язаних під час проходження ними зборів), поліцейських,  які  померли  (загинули) під час проходження служби) (р.№6053, н.д. І.Вінник, Т.Чорновол).

 

Інші питання:

Про звернення народного депутата України Дерев’янка Ю.Б. до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо проведення Парламентських слухань на тему: "Реформа житлово-комунального господарства: засадничі питання".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 14.30)

 

16 травня

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Інші питання:

Про погодження розподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам, перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету:

1) перерозподіл деяких видатків державного бюджету і надання кредитів з державного бюджету та розподіл додаткового обсягу субвенції з державного місцевим бюджетам на 2017 рік для реалізації спільних з міжнародними фінансовими організаціями інвестиційних проектів (розпорядження КМУ від 23.03.2017 № 246-р);

2) розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження (постанова КМУ від 12.04.2017 № 260);

3) розподіл коштів спеціального фонду державного бюджету за бюджетною програмою 3111020 "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування», джерелом формування яких є запозичення, здійснені Державним агентством автомобільних доріг України під державні гарантії у попередні роки (постанова КМУ від 29.03.2017 № 303).

Про погодження переліків об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування у Івано-Франківській області, що здійснюються в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України (згідно з листом Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 11.05.2017 № 466/0/2-17/01-025).

Про звіт Кабінету Міністрів України про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік".

Про оголошення повторного конкурсу на заняття посад членів Рахункової палати (для призначення нового складу Рахункової палати).

Щодо затвердження персонального складу комісії для підготовки пропозицій щодо розподілу субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Щодо додаткового включення члена Комітету з питань бюджету Мепарішвілі Х.Н. до складу Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, та до складу Конкурсної комісії з відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Щодо робочої групи з відбору заходів щодо розвитку енергетики, які можуть бути профінансовані за бюджетною програмою 1101540 "Підтримка впровадження Енергетичної стратегії України".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

15 травня

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Шляхи удосконалення районного рівня адміністративно-територіального устрою України в сучасних умовах проведення реформи децентралізації влади".

 

17 травня

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

Інші питання:

Про аналіз практики застосування Закону України "Про державну службу" від 10.12.2015 № 889-VIII.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.30)

 

17 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо виплати грошової компенсації на безоплатне харчування дітей) (р.6230,  н.д. В.Арешонков  та ін.).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо ввезення на митну територію України транспортних засобів, які відповідають екологічній нормі "Євро-4") (р.6238, доопрацьований,  О.Барна та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (щодо збільшення видатків Харківській області для проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 23 березня 2017 року у місті Балаклії Харківської області) (р.6384,  О.Біловол та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (щодо збільшення видатків для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 23 березня 2017 року у місті Балаклії Харківської області) (р.6384-1,  н.д. Р.Семенуха, Я.Маркевич).

Проект Закону про тимчасово окуповану Російською Федерацією територію України (р.6400,  н.д. О.Сироїд та ін.).

Інші питання:

Інформація про хід  виконання загальнодержавних програм у 2016 році.

Щодо Національної доповіді про стан навколишнього природного середовища в Україні у 2015 році.

Про будівництво каскаду ГЕС на річці Дністер.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

17 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№6022, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оренди концесії (р.№6018, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо передачі майна до державної та комунальної власності) (р.№6007, н.д. Б.Дубневич).

 

 

 

КОМІТЕТ З  ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________

(вул. Грушевського, 5,  конференц-зал, о 15.00)

17 травня

Інші питання:

Слухання у  Комітеті на тему: "Україна в міграційних процесах до ЄС: втрати і здобутки".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

17 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та підстав закриття кримінального провадження (р.№6220, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю (р.№5629, друге читання).

Проект Закону про оперативно-розшукову діяльність (р.№6284, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про вогнепальну зброю цивільного призначення (р.№1135, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про цивільну зброю і боєприпаси (р.№1135-1, н.д. А.Іллєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 183 Кримінального процесуального кодексу України (щодо надання суду права не визначати розмір застави у кримінальних провадженнях про тяжкі та особливо тяжкі злочини, які вчинені окремими суб’єктами) (р.№4596, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо строків розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу) (р.№4305, н.д. А.Тетерук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо уточнення запобіжних заходів) (р.№5118, н.д. А.Немировський).

Проект Закону про доповнення статті 176 Кримінального процесуального кодексу України положеннями щодо підвищення ефективності застосування запобіжних заходів до осіб, які підозрюються або обвинувачуються у вчиненні злочинів (р.№4752, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до частини п'ятої статті 176 Кримінального процесуального кодексу України (щодо заборони застосування запобіжних заходів у вигляді застави, домашнього арешту, особистої поруки, особистого зобов'язання до службових осіб, які одержали неправомірну вигоду (корупціонерів), до викрадачів вогнепальної зброї та бойових припасів, військової техніки та військового майна) (р.№4752-1, н.д. Ю.Чижмарь).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

17 травня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції»" щодо удосконалення порядку організації роботи Національного агентства з питань запобігання корупції (р.№6335, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення ефективності та незалежності діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції (р.№6387, н.д. В.Чумак та ін.).

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері проходження військової служби у відповідність до законодавства у сфері запобігання корупції та уточнення строків подання військовими посадовими особами декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) (р.№6051,  н.д. І.Вінник).

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" щодо спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги (р.№5475,  н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо плати за землю (р.№5551,  н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо плати за землю (р.№5552,  н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про додаткові заходи підвищення рівня обороноздатності держави та соціального захисту громадян України шляхом застосування механізмів цивільної конфіскації (р.№5557,  н.д. М.Бурбак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про очищення влади" (щодо вдосконалення правових норм) (р.№5563, н.д. С.Кіраль, В.Голуб).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про лікарське самоврядування (р.№5617,  н.д. О.Мусій).

Проект Закону про лікарське самоврядування (р.№5617-1, н.д. О.Богомолець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку прийняття процесуального рішення прокурором під час досудового розслідування) (р.№6057, н.д. Ю.Македон).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестиційної діяльності шляхом передбачення можливості відстрочки орендної плати  (р.№6076,  н.д. П.Дзюблик та ін.).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про забезпечення державного контролю під час надання соціальної підтримки (р.№6159, КМУ).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо зупинення дії ліцензії (р.№6221, н.д. Ю.Бублик).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пропаганди чи реклами наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) (р.№6307, н.д. Д.Голубов).

 

Інші питання:Початок формиКінець форми

Початок форми

Кінець форми

 Про обговорення і затвердження результатів слухань у  Комітеті від 21 квітня 2017 року щодо звернення до  Прем’єр-міністра України   Гройсмана В.Б. про забезпечення, відповідно до вимог чинного законодавства, безперешкодного доступу посадовими особами Національного агентства до державних та інформаційних баз даних (реєстрів) державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування та дотримання органами державної влади строків надання Національному агентству документів чи інформації.

Про обговорення інформації щодо осіб, які надали документи до Комітету для участі у конкурсі на кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15 )

 

17 травня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Адміністративних домовленостей щодо охорони інформації з обмеженим доступом між урядом України та Організацією Північноатлантичного договору (р.№0144, КМУ).

Проект Закону про встановлення мораторію на співпрацю з Міжнародним валютним фондом, визначення альтернативних шляхів наповнення державного бюджету та забезпечення економічної стабільності (р.№6138, н.д. С.Каплін, О.Сугоняко).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Міжнародного валютного фонду щодо неприпустимості встановлення умов, які привезуть до погіршення державних соціальних гарантій для населення, та відкликання голови місії в Україні Рон ван Родена (р.№6394, н.д. С.Каплін).

 

Інші питання:Початок формиКінець форми

Про інформацію МЗС України щодо заходів, які планується здійснити з метою відзначення 100-річчя української дипломатії.

Про міжпарламентську співпрацю Верховної Ради України у 2017 році.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________________

 (вул. Садова, 3а, кім.1034, о 14.30) 

17 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про електронні комунікації (р.№3549-1, н.д. О.Данченко та ін.).

Проект Закону про електронні комунікації (р.№3549-3, н.д. Ю.Мороко, Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про електронні комунікації (р.№3549-4, н.д. Р.Лукянчук, В.Бабенко).

 

II. Законопроекти, з опраццювання яких Комітет  не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань діяльності Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (р.№5449, КМУ).

 

Інші питання:

Презентація проекту Закону "Про цифровий порядок денний України".

Щодо схвалення рекомендацій круглого столу "Культура в ІТ".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(Житомирська обл., м. Радомишль, вул. Плетенецька, 15, о 15.00)

 

17 травня

 

Інші питання:

Виїзне засідання у історико-культурному комплексі "Замок Радомисль" на тему: "Законодавче врегулювання реформ у сфері музейної справи".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

17  травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (р.№6393, н.д. О.Співаковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів (р.№5694, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони інтелектуальної (промислової) власності (р.№5699, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних значень (р.№6023, КМУ).

Проект Закону про авторське право на тексти законодавчих актів (р.№5689, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо упорядкування питання виготовлення документів про вищу освіту) (р.№4938, н.д. В.Остапчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 62 Закону України "Про вищу освіту" (щодо стимулювання академічної успішності та наукової діяльності студентів) (р.№5147, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" (щодо можливості задоволення потреб переселенців та комплектування груп дошкільного навчального закладу) (р.№1182, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи самоврядування у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах і наближення її до європейських стандартів (р.№2410а, н.д. В.Сташук).

Проект Закону про внесення зміни до статті 28 Закону України "Про загальну середню освіту" щодо обов’язків педагогічних працівників системи загальної середньої освіти (р.№4539, н.д. Л.Денісова та ін.).

Інші питання:

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг.

Про затвердження внесення до порівняльної таблиці проекту Закону України "Про освіту" (р.№3491-д від 04.04.2016) додаткових пропозицій народного депутата України П.Унгуряна.

Про законодавче врегулювання діяльності вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації в контексті підготовки до другого читання проекту Закону України "Про освіту" (р.№3491-д від 04.04.2016) (пропозиції н.д. О.Марченка), а також щодо проблем подальшого їх фінансування.

Про затвердження змін до складу робочої групи з доопрацювання проекту Закону України "Про освіту" до другого читання за пропозицією народного депутата України О.Марченка (щодо включення представників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кім. 1224, о 15.00)

 

17 травня 

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань діяльності Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (р.№5449, КМУ)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо статусу пенітенціарного персоналу у зв'язку з пенітенціарною реформою (р.№4002а,  н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення осіб начальницького складу Національного антикорупційного бюро України (р.№5579,  н.д. Є.Соболєв та ін.)

Проект Закону про внесення зміни до статті 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (р.№5027, КМУ).

Проект Постанови про звернення до Служби безпеки України щодо скасування рішення про заборону в'їзду на територію України громадянці Російської Федерації Лоліті Марківні Мілявській терміном на три роки (р.№6408, н.д. Н.Шуфрич).

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вивезення та ввезення рухомих культурних цінностей (р.№5513, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення у відповідність до Конституції України Закону України "Про громадянство України" щодо уникнення множинного (подвійного) громадянства (р.№6178, н.д. С.Мельничук).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 15.00)

17 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання законодавства у сфері застосування запобіжних заходів до особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішується питання про їх застосування (р.№1242, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання психіатричної допомоги (р.№4449, друге читання).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України у частині оптимізації системи центральних органів виконавчої влади у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення (р.№5134, н.д.  О.Кириченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та їх діяльності у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення (р.№5134-1, н.д. О.Мусій та ін.).

Проект Закону про проведення перевірки стану здоров'я осіб, які займають вищі державні посади (р.№5161, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про лікарські засоби" щодо термінів придатності лікарських засобів, закуплених із залученням спеціалізованих організацій (р.№6194, н.д. О.Богомолець).

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо створення клінічних баз (р.№6283, н.д.  О.Богомолець  та ін. ).

Проект Постанови про затвердження Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє".

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Проблеми та перспективи розвитку фармацевтичної галузі в Україні"              (18 жовтня 2017 року).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо спеціалізованих медико-санітарних частин (р.№5608, н.д. С.Березенко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин та причин зриву програми державних закупівель ліків у 2016 році, дій або бездіяльності, службової недбалості, професійної непридатності посадових осіб Міністерства охорони здоров'я України (р.№6114, н.д. О.Вілкул, В.Бондар).

Проект Постанови про відзначення на державному рівні 100-річчя з дня народження видатного вченого лікаря-хірурга, громадського діяча, Героя України Олександра Олексійовича Шалімова (р.№6168, н.д. О. Ляшко та ін.).

 

Інші питання:

Про результати закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, проведених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2016 року.

Про направлення на експертизу Світовому банку і Представництву ЄС в Україні законопроектів про організацію медичного обслуговування населення (р.  № 4456) та про лікарські засоби (р.№2162-д).

Про використання коштів Державного бюджету України на 2017 рік для фінансової підтримки Товариства Червоного Хреста України. 

Про нецільове використання приміщень закладів охорони здоров’я.

 

19 травня

(вул. М. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 14.30)

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Створення госпітальних округів в Україні: проблеми та шляхи вирішення".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 14.00 )

 

16 травня

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Фонд енергоефективності: міжнародний досвід та українські перспективи"

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

17 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо уніфікованої митної квитанції  (р.№4871, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування підприємств, що надають комунальні послуги (р.№5630, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування господарських (присадибних) будівель і споруд) (р.№2513, н.д. М.Кобцев).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо стимулювання ринку електромобілів в Україні та використання альтернативних джерел енергії) (р.№4033а, н.д. О.Опанасенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо масштабного розвитку ринку електромобілів в Україні (р.№5494, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку електромобілів (р.№5494-1, н.д. О.Рябчин).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо єдиного збору, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України (р.№4932, н.д. М.Бурбак, В.Корчик).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 330,  о 09.00)

15 травня

 

Інші питання:

Міжнародний форум на тему: "Стратегії політичних партій з розширення участі жінок у політиці".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

17 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки" (щодо уточнення деяких положень) (р.№3218, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення парламентського контролю за діяльністю членів Кабінету Міністрів України та підстав їх звільнення з посади (р.№3308, н.д. О.Ляшко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві вибори" (щодо унеможливлення не обрання депутата від територіального виборчого округа) (р.№3439, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 86 Закону України "Про місцеві вибори" щодо встановлення результатів виборів депутатів у багатомандатному виборчому окрузі (р.№3439-1, н.д.  О.Співаковський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві вибори" щодо інформування про зареєстрованих кандидатів на відповідних місцевих виборах (р.№3636, н.д. О.Супруненко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку застосування відповідальності до посадових та службових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування (р.№3869, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" (щодо обмеження кількості заступників міністра) (р.№3877, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про політичні партії" (щодо порядку створення політичної партії) (р.№3878, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження права довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов'язань (р.№4188, н.д. В.Голуб та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо форми вирішення територіальною громадою питань місцевого значення (р.№4240, н.д. М.Курячий, І.Куліченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо призупинення дії окремих положень) (р.№4498, н.д.  А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки (щодо шанобливого ставлення до пам'яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років та ветеранів війни) (р.№4632, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про садівничі, городні та дачні неприбуткові громадські об'єднання (р.№4980, н.д. С.Кудлаєнко).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про місцеві вибори" (р.№5016, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення гарантованого загального, рівного і прямого виборчого права громадян України) (р.№5148, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 106 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо дострокового припинення повноважень депутата, обраного у одномандатному окрузі) (р.№5162, н.д. О.Купрієнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення умов для забезпечення виборчих прав осіб з інвалідністю (р.№5559, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:Початок формиКінець формиПочаток форми

Проекти законів, які опрацьовуються на предмет відповідності положенням Конституції України: (р.№№3544, 4877, 5196, 5219, 5314, 5534, 5574, 5605, 5609, 5609-1, 5662, 5689, 5709-1, 6013, 6015, 6017, 6028, 6032, 6057, 6070, 6146, 6154, 6165, 6269, 6324, 4038а).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.30)

 

17 травня
І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо забезпечення ефективного функціонування системи ліцензування (р.№3870, н.д. В.Галасюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо деяких питань ліцензування освітньої діяльності (р.№6334, н.д. Т.Кремінь та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 16.00)

 

15 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття в другому читанні та в цілому проекту Закону "Про ринок електричної енергії України" (р.4493/П, н.д. С.Соболєв, С.Власенко).

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 13 квітня 2017 р. про прийняття у другому читанні та в цілому проекту Закону України про ринок електричної енергії України (р.№4493/П1, н.д. О.Рябчин).

 

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 13 квітня 2017 року про прийняття в другому читанні та в цілому як закон проекту Закону України "Про ринок електричної енергії України" (р.№4493/П2,  н.д. Ю.Левченко та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готель "Київ", 12-й поверх,  о 14.30)

 

17 травня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної реєстрації друкованих засобів масової інформації) (р.№5024, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" (щодо розповсюдження продукції друкованих засобів масової інформації державною мовою) (р.№1237, н.д. Ю.Бублик та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пропаганди чи реклами наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) (р.№6307,  н.д. Д.Голубов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони ввезення на український ринок друкованої продукції з території держави-агресора (р.№6291, н.д. В.Кривенко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поетапної заборони ввезення на територію України видавничої продукції з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України (р.№6291-1, н.д. Р.Семенуха, О.Опанасенко)

 

Інші питання:

Про хід розслідування вбивства 20 липня 2016 року у Києві  журналіста Павла Шеремета.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

16 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо визнання національних видів спорту (р.№5324, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо започаткування службово-прикладного та військово-прикладного спорту (р.№5616, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо статусу волонтерів (р.№4192, н.д. А.Денисенко).

 

ІI. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації та наближення до громадян адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану (р.№6150, КМУ).

 

17 травня

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України  "Про туризм" (щодо удосконалення термінологічно-понятійного апарату у галузі туризму) (р.№5591, н.д. А.Лопушанський).

 

Інші питання:

Шляхи законодавчого врегулювання категоризації готелів та інших засобів з тимчасового розміщення в Україні.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.525, о  14.30)

 

17 травня

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо підтвердження наявності деяких ознак в порядку окремого провадження (р.№5690, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону України про внесення змін до статті 32 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо необхідного страхового стажу для призначення пенсій по інвалідності (р.№5691, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо повернення до сплати єдиного соціального внеску в залежності від наявності доходу суб'єктів малого і середнього підприємництва та запобігання їх масовому припиненню (р.№5644, н.д. О.Вілкул).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу (р.№4070, н.д. О.Ляшко , В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження додаткових гарантій належної діяльності професійних спілок) (р.№5469, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права на відпустку для догляду за дитиною жінки, яка народила та фактично доглядає за трьома і більше дітьми з метою підвищення народжуваності в Україні (р.№6166, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

Проект Постанови про деякі питання підвищення державних соціальних стандартів і гарантій та розробки Концепції соціального розвитку України (р.№5345, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

 

ІI. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб (р.№6125, КМУ).

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо забезпечення життєдіяльності та основних потреб мирного населення, що постраждало внаслідок загострення бойових дій на Сході України (р.№6037, н.д. Н.Королевська , Ю.Солод).

Проект Закону про внесення зміни до статті 33 Закону України "Про статус народного депутата України" щодо обмеження розміру заробітної плати (р.№5307, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод )

Проект Постанови про скасування дії Постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 304 та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 30 червня 2005 року № 518" від 27 липня 2016 року № 493 (про скасування підвищення заробітних плат урядовців) (р.№5331, н.д. О. Ляшко  та ін.)

Проект Постанови про встановлення мораторію на підвищення заробітних плат народним депутатам України, членам Кабінету Міністрів України, керівникам центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також іншим державним службовцям вищого корпусу (р.№5332, н.д. В.Рабінович ).

Проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо упорядкування умов оплати праці вищих посадових осіб (р.№5379, н.д. В. Пинзеник).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України з вимогою щодо скасування Постанови № 493 від 27 липня 2016 року, якою передбачено необґрунтоване підвищення заробітної плати вищим посадовим особам, керівникам та керівним працівникам окремих державних органів, на яких не поширюється дія Закону України "Про державну службу" (р.№5380, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо додаткової відпустки військовослужбовцям, окремим категоріям ветеранів війни для проходження психологічної реабілітації (р.№5515, н.д. А.Лопушанський ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення осіб начальницького складу Національного антикорупційного бюро України (р.№5579, н.д. Є.Соболєв  та ін.).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

17 травня  

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей для здобуття професійно-технічної та вищої освіти (р.№6298, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання адресної соціальної допомоги за пільговий проїзд малозабезпеченим верствам населення  (р.№5404, н.д. С.Лабазюк та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 165 Податкового кодексу України (щодо включення доходів, отриманих адресно від компенсації за пільговий проїзд, до переліку доходів, що не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподаткування доходу) (р.№5405,                         н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" щодо забезпечення права на безоплатний проїзд осіб, які брали участь в антитерористичній операції та отримали статус учасника бойових дій, а також інших пільгових категорій громадян (р.№5604, н.д. О.Білозір та ін.).

 

Інші питання:

Стан виконання бюджетних програм з питань соціального захисту людей з інвалідністю.

 

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

16 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про діяльність форекс-дилерів (р.№3672,  н.д. С.Рибалка).

Проект Закону про діяльність форекс-дилерів  (р.№3672-1, н.д. С.Рудик, О.Опанасенко).

 

 

17 травня

(вул. Липська, 3, зал № 1, о 14.30)

 

Інші питання:

Інформація Міністра фінансів України щодо результатів роботи Міністерства фінансів України за 2016 рік та січень-квітень 2017 року, а також плану роботи Міністерства фінансів України на 2017 рік.

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

18 травня

 

Інші питання:

Про наслідки приватизації Миколаївського глиноземного заводу.

Про наслідки приватизації ПАТ "Західенерго" та повноту виконання покупцем інвестиційних зобов’язань.

Щодо ситуації, яка склалась навколо Дочірнього підприємства "Прикарпатзахідтранс", Південно- Західного акціонерного товариства  трубопровідного транспорту нафтопродуктів.

Щодо ефективності управління Фондом державного майна України повернутим до державної власності пакетом акцій 68 % ПАТ "Запорізький   виробничий  алюмінієвий комбінат".

 

 

Головне організаційне управління

12 травня  2017 року